logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

2 Strony<12
Fotoradar w Uszwi
Gość
#27 Wysłane : 25 marca 2014 07:50:01(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
nie masz racji, spokojnie rejestruje to wykroczenie drogowe, a za taką prędkość taryfikator mandatowy jasno określa karę

Widocznie brak koledze doświadczenia z tym słupem .
Gość
#28 Wysłane : 28 marca 2014 21:08:28(UTC)

Jeżeli ten słup uratował komuś 1 życie to te setki czy tysiące mandatów to jest pikuś...
Gość
#19 Wysłane : 29 maja 2017 21:36:16(UTC)

A jeśli jadąc od Nowego Sącza zdazycie zachamowac przed samym fotoradarem i zwolnić do 50km/h nie zrobi zdjęcia bo trzeba go minąć i wtedy dopiero cyknie fotke chyba bo obiektywem jest skierowany w stronę Brzeska i jeśli jedziemy od Nowego Sącza to trzeba go minąć i wtedy dopiero może cyknac fotka chyba? Tak mi się wydaje
Gość
#21 Wysłane : 30 maja 2017 07:56:00(UTC)

A jeśli jadąc od Nowego Sącza zdazycie zachamowac przed samym fotoradarem i zwolnić do 50km/h nie zrobi zdjęcia bo trzeba go minąć i wtedy dopiero cyknie fotke chyba bo obiektywem jest skierowany w stronę Brzeska i jeśli jedziemy od Nowego Sącza to trzeba go minąć i wtedy dopiero może cyknac fotka chyba? Tak mi się wydaje

Nie, on sobie zmienia widok z aparatu sam, no wiesz, jak w tel. kom. npLOL Nawet selfie zrobi
Gość
#20 Wysłane : 30 maja 2017 20:53:51(UTC)

sam zaCHamuj z tym twoim zaCHamowaniem
Gość
#29 Wysłane : 31 maja 2017 18:58:24(UTC)

Zamiast tej ekspresówki nie postawią w każdej wiosce radar i bezpieczeństwo zapewnione.
Gość
#30 Wysłane : 4 września 2017 21:07:35(UTC)

Chcialem zapytać czy kktoś wie mniej więcej dokładni .od ilu fotoradar w Uszwi robi fotke bo jedni piszu, że już od 55km/h drudzy,że od 60km/h lub nawet dopiero ponad 60km/h? Tak,ze jest ktoś kto się. mniej więcej tak serio orientuje od ilu ten fotoradar robi fotki km. Bo ja słyszałem i czytałem gdzieś,że fotoradary stacjonarne robią fotki dopiero jak ktoś przekroczy prędkość o 10km/h lub więcej? Ale niewiem czy to prawda bo by wychodziło,że w Uszwi tak naprawdę by robił fotki jakby ktoś jechał dopiero kolo 60km/h bo tam jest zabudowany obszar. Ale czytałem,ze jeden kolega pisal,ze za 55 km/h już mu zrobiło fotke w co nie chce mi się zabardzo wiezyc ale nie mówię,że nie mogło tak być bo niewiem od ilu robi tam zdjęcia? Może się ktoś naprawdę orientuje od ilu robi fotki?
Gość
#31 Wysłane : 5 września 2017 06:38:17(UTC)

uwaga: wszystkich tych, którzy przekraczają w terenie zabudowanym prędkość 50 km/h w miejscowości Uszew będą łapać w sieć gdyż radar nie wyłapuje tych co przekraczają przepisy.
dla tych, którzy łamią przepisy nawet radar nie przemawia do rozsądku!!!!!!!
Gość
#32 Wysłane : 5 września 2017 18:59:22(UTC)

Taki był lament a wypadków jest DUŻO mniej. Być może TY żyjesz dzięki temu nieszczęsnemu fotoradarowi jeżeli tamtędy jeździłeś.
Gość
#33 Wysłane : 6 września 2017 06:26:51(UTC)

Będziemy guzikami płacić za mandaty , a tak na serio: dobrze , że tam jest, wariatów nie brakuje.
2 Strony<12
Skok do forum