logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

54 Strony«<525354
Wyślij odpowieź
Szkoła podstawowa w Brzesku - opinie
Gość
#1119 Wysłane : 15 października 2017 17:40:34(UTC)
Ranga: Gość

Jeśli uwazasz, że gdyby tych dzieci z wiosek nie było w SP3 to twojemu dziecku byłoby lepiej to się grubo mylisz.
Gość
#1120 Wysłane : 15 października 2017 18:02:59(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Jeśli uwazasz, że gdyby tych dzieci z wiosek nie było w SP3 to twojemu dziecku byłoby lepiej to się grubo mylisz.

Nie musiałoby dymać na II zmianę. Uważam że byłoby o wiele lepiej i przestronniej.
Gość
#1121 Wysłane : 15 października 2017 22:31:34(UTC)

Tą całą nieprzyjemną sytuację w trójce zafundowali: Wójcikowa, Cierniak , Burmistrz Wawryka, Babicz. Ta ich polityka bałaganiarska, kumoterska, przyczyniła się do tego co jest . Za dzieckiem idą pieniądze subwencje , Kasa miejska pusta więć nazbierali dzieci aby przetrwać i żeby mieli na pobory , a co z dziećmi i warunkami nauki to małe piwo jakoś to będzie . Ale to chyba do czasu aż się coś nie wydarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
#1122 Wysłane : 16 października 2017 15:58:32(UTC)

Nie znam sytuacji rzeczonej Rady Rodziców, nie jestem zorientowana w niuansach, o których Państwo wciąż piszecie. Drobne upominki kupuję dla nauczycieli, bo chcę. Ci którzy uczą akurat moje Dziecko, wkładają serce w swoją pracę. I nie widzę nic złego w takich drobnych gestach wdzięczności, jak kwiatek, dobra kawa czy cis słodkiego. Ale nikt nikogo nie zmusza.
Również jako tzw. przeciętny rodzic przyznaję, ze szkola nr 3 jest bardzo przepelniona. Nie jest to wielka matematyka jesli znamy ilość pomieszczeń i klas. Nawet gala ( wizytówka szkoly) nie mieści w godziwych warunkach tylu dzieci. Szkoda, bo szkoła nie jest zła, jeslu idzie o samo nauczanie. Ale z BHP juz nie jest ok. Proszę wziąć pod uwagę jak wygląda stołówka, świetlica,przerwy, toaleta, boisko itp)jesli jest ta tyle Dzieciaków. Szkoda😞 Rozważam przeniesienie mojej Pociechy, bo chce zeby miała trochę spokoju, a nie halas, zamieszanie, ciasnotę z prawdziwego zdarzenia.
Gość
#1123 Wysłane : 16 października 2017 16:00:38(UTC)

Nawet hala (wizytówka szkoły)
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
54 Strony«<525354
Wyślij odpowieź
Skok do forum