logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

18 Strony«<161718
Wyślij odpowieź
Wodociągi Brzeskie
Gość
#358 Wysłane : 27 stycznia 2017 09:42:59(UTC)
Ranga: Gość

Otóż to .. bardzo dobre pytanie. A jakie kwalifikacje miał Pan J.W. kiedy został dyrektorem pływalni ? Noo chyba wykształcenia branzowego nie miał ? i co ??? jakoś mu to wtedy nie przeszkadzało ... Po utracie pracy w krytej pływalni ten Pan zaczął sie zachwowywać "nieco dziwnie" . Autor tych i wielu innych bzdurnych treści, który to wszystko pisze zdecydowanie ma problem (...) Co do kwalifikacji kandydatów do RPWiK to odnalazłem teraz treść ogłoszenia i tam pisze,że ma to być techniczne, ekonomiczne lub prawnicze ... nie rozumiem w czym jest problem? Zapewne inżynierów branżowych zatrudnionych w wodociągach jest kilku albo nawet kilkunastu. z poważaniem, czytelnik portalu
Gość
#356 Wysłane : 27 stycznia 2017 10:48:12(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
"Ty się do Jaska nie doczepiaj. Pisze PRAWDĘ o tobie-misiaczku"

Ale skoro taki Prawy, to niech zacznie od siebie, np. o swoich basenowych kwalifikacja i powodach, dla których został szefem pływalni. Chodzi o to, żebyśmy wiedzieli, że wystawiając innym cenzurki, sam jest jak żona cezara. A potem może o mnie napisać PRAWDĘ, wezmę to na klatę, bo taki mamy klimat.

TaK Janek był fajny jak dowalał burmistrzowi a jak pisze PRAWDEĘ o Ojczyku to jest zły. (...)
Gość
#359 Wysłane : 27 stycznia 2017 11:49:56(UTC)

"TaK Janek był fajny jak dowalał burmistrzowi a jak pisze PRAWDEĘ o Ojczyku to jest zły. (...)"

Nikt się nie przyczepia do jego życia osobistego. Czytaj ze zrozumieniem. Problem w jego kwalifikacjach na dyrektora brzeskiej pływalni i powodach dla których nim został, bo niby dlaczego on ma przyczepiać się do kwalifikacji innych oraz okolicznościach powołania ich na stanowiska.

======================================
Od admina:
Zgadzam się z powyższą opinią.

"Pisoewicz". który nawiasem mówiąc nie jest członkiem PIS, jest tutaj tylko "pretekstem" do porachunków z KO. Pan Waresiak, wypsując te wszystkie felietony, może bronić jakiś kumpli, których ma w RPWiK, ale przede wszystkim skupia się na KO, bo chyba wini go za pośrednie przyczynienie się do usunięcia go z kierowania basenem (kiedyś winił mnie i to forum - mam to na piśmie); KO był wtedy w radzie i nie stanął w jego obronie lub w jakiś inny sposób "lobbował" za usunięciem. Tak to przynajmniej odczytuję.
Gość
#360 Wysłane : 27 stycznia 2017 13:31:34(UTC)

BRAWO panie Stós CENZURA jak za PRL. O Jasku Waresiaku nie można pisać dobrze bo zaatakował pisowskiego bonze.

======================
Od admina:
Można pisać dobrze, Sam tak tez pisałem kilka lat temu jak otrzymał tytuł Człowieka Roku portalu brzesko.ws" Nie skasowałem żadnej pozytywnej opinii o Panu Waresiaku, Kasuje tylko wpisy niezgodne z Regulaminem.

Nawiasem mówiąc dyskusja na temat tego co wypisuje Pan Warsiak powinna toczyć się na portalach (komercyjnych, dlatego kasuje linki i przedruki) na których zamieszcza swoje felietony. Ale problem jest w tym, ze zwolennicy obu Panów KO i Waresiaka boja się dyskutować otwarcie. Pan Waresiak i ja mamy odwagę podpisywać się pod swoimi opiniami. Innych nie widać, wolą anonimowo obrażać.
Gość
#361 Wysłane : 31 stycznia 2017 19:35:49(UTC)

No - Panie przewodniczący Zarządu Krzysztofie Ojczyk!
Narzeka Pan na innych a sam działasz jak wykazała kontrola niezgodnie z przepisami. 7 nieprawidłowości które wykazali przy kontroli to może tylko część. Polecam lekturę do przeczytania. Wnioski pokontrolne też są ciekawe.

Wystąpienie pokontrolne ZM ds Wodociągów i Kanalizacji w Brzesku

WK-613-76/16
Kraków, dnia 09.11.2016 r.
Pan
Krzysztof Ojczyk
Przewodniczący Zarządu
Związku Międzygminnego
ds. Wodociągów i Kanalizacji
w Brzesku

Niezależnie od wyszczególnienia indywidualnej odpowiedzialności za powstanie nieprawidłowości w poszczególnych dziedzinach funkcjonowania Związku Międzygminnego ds. Wodociągów i Kanalizacji w Brzesku, Przewodniczący Zarządu Związku ponosi odpowiedzialność z tytułu nadzoru, za opisane w wystąpieniu pokontrolnym nieprawidłowości.

http://www.bip.krakow.rio.gov.pl/
Gość
#362 Wysłane : 5 lutego 2017 11:30:20(UTC)

My tak myślimy, że Pan Broniący tak fachowców branżowych (...) zagłębi się
bardziej w sprawdzenie działania Zarządu sprawdzi : jak przez lata działała wymiana wodomierzy ? Kto działał i dorabiał, a może też pochyli się na odbiorami inwestycji tak postąpi na pewno
dziennikarz bezstronny a może jeszcze coś znajdzie ?? Chyba, że wie jak tam jest i zaciemnia.??Ale mamy nadzieję, że nie wszystkie informacje sam sprawdził, uwierzył w to co otrzymał i tak napisał. Jak się ma interes to informacje mogą być różne.Confused No i się nie obrazi za podpowiedzi . Blushing
Gość
#363 Wysłane : 22 lutego 2017 20:27:10(UTC)

Co z hydrantami?
Które należy remontować, utrzymywać w sprawności i dokonywać przeglądów.
Jakoś pracowników od kilku lat nie widziałem.
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
18 Strony«<161718
Wyślij odpowieź
Skok do forum