logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

236 Strony«<234235236
Wyślij odpowieź
Ocena pracy brzeskiego magistratu
Gość
#5177 Wysłane : 18 listopada 2017 20:04:14(UTC)
Ranga: Gość

Gość;102998 napisał:
Przestańcie już krytykować Krzysia bo się strasznie denerwuje i przede wszystkim nie ma czasu a musi pisać na tym forum:))))

Nie denerwuje się. Bo i czym? Ogólnie zastanawiam się dlaczego dyskusja zeszła na temat mojej osoby.
K. Bogusz
Gość
#5175 Wysłane : 18 listopada 2017 20:08:20(UTC)

Gość;102992 napisał:
Krytyka na forum? Nie ośmieszaj się! Jak chcesz aby krytyka była konstruktywna to idz i pogadaj, powiedz czego oczekujesz a nie żal sie na forum. Aha i faktycznie między tobą a tym radnym jest spora różnica. On nie ma czasu na to żałosne forum, a ty masz tyle do roboty co sie tu wyżalić!

Nie uważam tego forum za żałosne. Jestem jego powiedzmy hmmm fanem. To wentyl bezpieczeństwa. Niektórzy nie potrafią niestety z konstruktywnej krytyki wyciągnąć wniosków by coś usprawnić, by mieszkańcom żyło się lepiej... No ale cóż. Tak bywa...
Gość
#5186 Wysłane : 18 listopada 2017 20:12:34(UTC)

Gość;103006 napisał:
Właśnie o to chodzi, realne problemy i sposoby ich rozwiązywania a nie próba zabłyśnięcia dziwnym pomysłem z wieżą widokową. To już nie ma na co pieniędzy wydawać???

Że środków na rozwój infrastruktury turystycznej nie wybudujesz chodników... I jak już wspomniałem to nie temat którym trzeba zajmować się przez 5 lat.
Najlepiej robić z kogoś wariata. Sądzę że przeciwnik jest w innym miejscu, a ja nie jestem wbrew temu co ci się wydaje twoim wrogiem.
K. Bogusz
Gość
#5185 Wysłane : 18 listopada 2017 20:18:18(UTC)

Gość;103006 napisał:
Właśnie o to chodzi, realne problemy i sposoby ich rozwiązywania a nie próba zabłyśnięcia dziwnym pomysłem z wieżą widokową. To już nie ma na co pieniędzy wydawać???

Realnych problemów jest oczywiście całe mnóstwo. Ale czy ktoś na poważnie chce o nich rozmawiać?
Nie dostrzegasz potrzeby rozwoju oferty turystyczne gminy w oparciu o posiadane atuty i o środki przeznaczone na rozwój turystyki? Miejsca pracy w branży turystycznej czy gastronomicznej nie są potrzebne?
Sa i inne pomysly. W 2014 roku można było podjąć temat lotniska polowego w Jasieniu :). Również jako atrakcji turystycznej w oparciu o lokalne zasoby i piękna historie. No ale było minęło :)
K. Bogusz
Gość
#5172 Wysłane : 18 listopada 2017 20:34:02(UTC)

Gość;102987 napisał:
O mnie się nie martw, radzę sobie świetnie :)
Jest jednak między mną a tym radnym pewna zasadnicza różnica, która powoduje, że mam prawo oceniać tą osobę. Otóż wspomniana osoba piastuje funkcję publiczną za publiczne środki i wymaga się od tej osoby działań, realnego rozwiązywania problemów mieszkańców. Propozycja wieży widokowej na Bocheńcu to nie są oczekiwane działania tylko zwykłe "bicie piany". Skoro kandydował na radnego i został wybrany to chyba wiedział czego się od niego oczekuje i skoro pojawia się krytyka to tylko dobrze dla niego, ma możliwość przemyśleć swoje działania, być może się zreflektuje. Do kolejnych wyborów jeszcze rok więc może w końcu doczekamy się realnych i prawdziwych działań radnego co pozwoli mu na reelekcję, a jak nie potrafi przyjąć krytyki lub się się boi to niech nie kandyduje więcej.
Tak więc zamiast "bicia piany" - realne działania i rozwiązywanie ważnych problemów mieszkańców !!!

Cieszę się że mam swojego fana. Dziękuję również za szereg spostrzeżeń bynajmniej niezbyt trafnych.
Można mieć 1000 złotych pomysłów, ale jeżeli nie będzie woli współpracy, a wręcz niechęć, to niestety nawet w ponad 100 mln budżecie nie znajdą się środki by w miejscowości zrobić cokolwiek poza włączeniem światła w nocy... A wrecz można zablokować wszystko w ramach drobnej złośliwości by pokazać kto tak naprawdę decyduje.
Dlatego też w przyszłym roku nie podejmuje tematu dalszego kandydowania na radnego. Życzę innym wiary w to że można rzeczywiście coś zmienić. Bo bez partnera do dyskusji ja już tej wiary nie mam.
Przy wyborach nie trzeba będzie dzięki temu już stosować różnych niezbyt etycznych zagrywek.

K. Bogusz
Gość
#5181 Wysłane : 18 listopada 2017 21:34:09(UTC)

Gość;103031 napisał:
Ale bajanie ktoś zebrał wpisy różnych osób i odnosi się do jednej osoby ?? Może warto czytać ze zrozumienie. Może właśnie warto się uczyć i podnosić kwalifikacje to łatwiej pójdzie ze skojarzeniem.Confused Nikt nie zarzuca, że obiekty są nie ładne ?? Co do Burmistrza to dba o pracowników zatrudnianych w spółkach nad którymi ma nadzór . I tu bajek lepiej nie opowiadać.
Jednak pytanie samo się nasuwa - jak Pan sobie wyobraża zmiany w 21 wieku. Czy mają być klepiska, i kocie łby na drogach . Są na to fundusze no wiec należy je pozyskać i odpowiednio wykorzystać. Confused Bo na to są !! Na tym chyba polega praca ludzi, którzy dbają o te sprawy w urzędach ( bez względu na poziom- Gmina, Powiat) Chyba , że nie po to tam pracują ?

No i co na to nikt nie odpowie po co pracują w tych urzędach >
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
236 Strony«<234235236
Wyślij odpowieź
Skok do forum