logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

74 Strony«<727374
Wyślij odpowieź
Liga Okręgowa i co dalej?
Gość
#1521 Wysłane : 19 grudnia 2017 07:28:19(UTC)
Ranga: Gość

Gość;103657 napisał:
E tam, nazwa przyciąga tylko, tak jak Wisła czy Cracovia. Kto by tam chciał trenować w jakiejś Niecieczy czy innym ogonie LOL ,więc spokojnie tam, za kilka lat wspomnienie tylko będzie, profesjonalne szkoły robią robotę i kropka.

Nadworny malkontencie pozdrawiamy.
Gość
#1526 Wysłane : 19 grudnia 2017 07:41:20(UTC)

Wszystkich najlepszych z okolicznych szkółek zwanych akademiami wchłonie OKS. Bo prawda jest taka że tylko w OKS mają profesjonalne warunki do szkolenia.
Zwracam się tutaj przy okazji do działaczy z LZS-ów ....nie pozwólcie żeby pieniądze z budżetu na Upowszechnianie kultury Fizycznej zabierali wam cwaniaki z prywatnych szkółek z terenu Brzeska. To niedopuszczalne żeby publiczne środki dla społeczników dostawiali właściciele prywatnych biznesów piłkarskich a później bili sędziów albo ubliżali innym eskalowali agresję tak jak to miało miejsce ostatnio .
Gość
#1527 Wysłane : 19 grudnia 2017 07:48:12(UTC)

Popieram w 100%.
Rzeczą niebywałą jest przyznawanie środków publicznych prywatnemu właściciekowi akademii czy szkółki .
Myślę że radni i pan burmistrz w tym roku nie zabiorą pieniędzy LZS-om tak jak w tamtym roku i nie nakarmią nimi prywaciarzyz elit i im podobnych.
Gość
#1528 Wysłane : 19 grudnia 2017 08:45:26(UTC)

Gość;103681 napisał:
Popieram w 100%.
Rzeczą niebywałą jest przyznawanie środków publicznych prywatnemu właściciekowi akademii czy szkółki .
Myślę że radni i pan burmistrz w tym roku nie zabiorą pieniędzy LZS-om tak jak w tamtym roku i nie nakarmią nimi prywaciarzyz elit i im podobnych.

oj tam, oj tam, imperium rydxykowe rośnie na państwowej kasie, że ho ho, i co? Można? Można!
Gość
#1529 Wysłane : 19 grudnia 2017 10:51:50(UTC)

Gość;103684 napisał:
oj tam, oj tam, imperium rydxykowe rośnie na państwowej kasie, że ho ho, i co? Można? Można!

Klub Jakub parafialny też dotuje się z budżetu publicznego......to skandal. Niech kuria go utrzymuje.
Gość
#1530 Wysłane : 19 grudnia 2017 15:34:55(UTC)

Gość;103686 napisał:
Klub Jakub parafialny też dotuje się z budżetu publicznego......to skandal. Niech kuria go utrzymuje.

hehe, i sie gościowi < #1527 Wysłane : 19 grudnia 2017 08:48:12(UTC)> lyso zrobiło mam nadzieję
Gość
#1531 Wysłane : 19 grudnia 2017 22:14:55(UTC)

Moja propozycja do OKS-zróbcie zbiórkę pieniędzy. Podepnijcie się pod WOŚP; to akurat ten czas. Zobaczymy ile zbierzecie, zaś to ile uda się wam uciułać będzie takim wskaźnikiem do tego, jak bardzo jesteście potrzebni. To może być naprawdę zimny prysznic.
Sam ostatnio Kijowskiemu wpłaciłem 2 zł; żule zawsze mogą na mnie liczyć.
Gość
#1535 Wysłane : 19 grudnia 2017 22:25:36(UTC)

pewnie bo żul żula zrozumie,widać że jesteś ograniczony no ale jak żul to żul.szkoda mi takich płytkich ludzi ale bozia ma różnych lokatorów,
patologia też potrzebna.pozdrawiam
Gość
#1532 Wysłane : 19 grudnia 2017 22:50:31(UTC)

Gość;103693 napisał:
Moja propozycja do OKS-zróbcie zbiórkę pieniędzy. Podepnijcie się pod WOŚP; to akurat ten czas. Zobaczymy ile zbierzecie, zaś to ile uda się wam uciułać będzie takim wskaźnikiem do tego, jak bardzo jesteście potrzebni. To może być naprawdę zimny prysznic.

Nie kumacie, że większość wpisów pochodzi od przy-dopasow i jest kreowana aby ośmieszyć OKS, działaczy i mieć legitymacje do przyznawania śmiesznych kwot dotacji. Wydatki budżetowe na 2018 r.opiewają na ponad 132 mln złotych. I jeszcze jedno - najlepiej drodzy sportowcy to skłócić wszystkich ze wszystkimi
Gość
#1534 Wysłane : 20 grudnia 2017 08:03:35(UTC)

Gość;103693 napisał:

hehehe . Jak bardzo jesteśmy prężni widać to było na otwarciu akademii. My i długo długo nic heheheheheeh. Tak że trzyjcie nóżkami i patrzcie jak to się robi . Uczcie się bo znikniecie .Do roboty szanowni malkontenci i przeciwnicy OKS.
OKS to młodzieżowa potęga w powiecie brzeskim.
Gość
#1533 Wysłane : 20 grudnia 2017 08:13:09(UTC)

Gość;103695 napisał:
Nie kumacie, że większość wpisów pochodzi od przy-dopasow i jest kreowana aby ośmieszyć OKS, działaczy i mieć legitymacje do przyznawania śmiesznych kwot dotacji. Wydatki budżetowe na 2018 r.opiewają na ponad 132 mln złotych. I jeszcze jedno - najlepiej drodzy sportowcy to skłócić wszystkich ze wszystkimi

Okocimski robi swoje a reszta się żre między sobą i wylewa pomyje na OKS. To tylko cieszy działaczy trenerów i zawodników największego klubu z Brzeska i powoduje że są coraz mocniejsi.
Póki reszta nie zrozumie gdzie ich miejsce w tym szeregu to zawsze będzie przegrywać dotacje .

I jeszcze jedno....dotacje dotacjami.... a środki na działalność i ich pozyskiwanie to inna bajka.
Okocimski bardzo dobrze wypełnia zadania związane ze szkoleniem , jest marką samą w sobie i proszę mi wierzyć nie zaprząta sobie głowy tymi którzy we własnym sosie podcinają sobie gałęzie.
Praca a nie pyskowanie .....taką radę wam daję.
OKS to w okresie ostatnich lat przykład ciężkiej pracy rozsądnego gospodarowania środkami i profesjonalnego szkolenia.
Takie są fakty i tyle nikt ich nie podważy. Marka która długo nie zostanie doścignięta. Jeśli ktoś z tych krzyczących zrozumie model działania OKS to może tylko na tym skorzystać . Jednakże wy wolicie się kłócić i wytykać to czy tamto zostając coraz dalej z tyłu. Wesołych Świąt.
Gość
#1536 Wysłane : 20 grudnia 2017 20:48:24(UTC)

jaki ty jesteś mądry, umieram z zachwytu.
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
74 Strony«<727374
Wyślij odpowieź
Skok do forum