logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

15 Strony«<131415
Wyślij odpowieź
Jadowniki - palenie śmieci, prośba o identyfikację bandyty.
Gość
#287 Wysłane : 2 maja 2014 20:15:56(UTC)
Ranga: Gość

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
No niestety na głupotę nie ma rady.
Za śmieci każdy płaci obowiązkowo, BZK zabiera wszystko jak leci, nie robi problemu, ale DURNIE palić i tak będą. Właśnie w tej chwili czuć piękny smród palonych śmieci w okolicach Szkolnej w Jadownikach.
Unosi się cudowna chmura czarnego dymu, wraz ze swądem palonych odpadów.
Jak zlokalizuję źródło to robię zdjęcie i wrzucam do tego wątku. Jeżeli Admin pozwoli. Jeżeli nie, to zakładam profil na Facebooku o nazwie: palacze śmieci w Jadownikach i tam będę umieszczał, bo mam dość!

Ludzie opamiętajcie się z tymi śmieciami nie trujcie dzieci ,zadbajcie o środowisko .Teraz jest możliwość pozbyć się wszystkich śmieci nie trzeba ich palić.Jak my sami nie zadbamy o środowisko to kto to za nas zrobi?
Gość
#288 Wysłane : 3 maja 2014 08:10:06(UTC)

Ludzie opamiętajcie się z tymi śmieciami nie trujcie dzieci ,zadbajcie o środowisko .Teraz jest możliwość pozbyć się wszystkich śmieci nie trzeba ich palić.Jak my sami nie zadbamy o środowisko to kto to za nas zrobi?

Przecież ci kretyni muszą dogrzewać śmieciami ciepłą wodę "bo za darmo". Ja wącham smród palonych śmieci co dzień rano i wieczorem. Zawsze wiem, kiedy sąsiedzi się myją. Krew zalewa na głupotę!
Mam dość tego obłąkanego, durnego narodu...
Mam zdjęcia wczorajszej zadymy. Wygląda na to, że ktoś w starej szopie w piecu palił jakąś gumę czy coś takiego. Da się tutaj wstawić je w jakiś sposób?
Gość
#286 Wysłane : 5 maja 2014 22:01:41(UTC)

No niestety na głupotę nie ma rady.
Za śmieci każdy płaci obowiązkowo, BZK zabiera wszystko jak leci, nie robi problemu, ale DURNIE palić i tak będą. Właśnie w tej chwili czuć piękny smród palonych śmieci w okolicach Szkolnej w Jadownikach.
Unosi się cudowna chmura czarnego dymu, wraz ze swądem palonych odpadów.
Jak zlokalizuję źródło to robię zdjęcie i wrzucam do tego wątku. Jeżeli Admin pozwoli. Jeżeli nie, to zakładam profil na Facebooku o nazwie: palacze śmieci w Jadownikach i tam będę umieszczał, bo mam dość!

Na Szkolnej nikt nie pali śmieci! Na sto procent. To mała ulica i zapewne bym to obczaił gdyby tak było. A z tym profilem na FB to dobry pomysł. Tylko, że się narazić możesz.
Gość
#289 Wysłane : 10 maja 2014 13:54:30(UTC)

Przecież ci kretyni muszą dogrzewać śmieciami ciepłą wodę "bo za darmo". Ja wącham smród palonych śmieci co dzień rano i wieczorem. Zawsze wiem, kiedy sąsiedzi się myją. Krew zalewa na głupotę!
Mam dość tego obłąkanego, durnego narodu...
Mam zdjęcia wczorajszej zadymy. Wygląda na to, że ktoś w starej szopie w piecu palił jakąś gumę czy coś takiego. Da się tutaj wstawić je w jakiś sposób?

Zaloguj sie i wstawiaj
Gość
#290 Wysłane : 17 lipca 2014 21:58:57(UTC)

ja dzis paliłem podobne gówno przyszedł sąsiad i kazał gasić a jak nie to dzwoni kazałem mu dzwonić ale zgasiłem wszystko po powrocie do domu poczytałem i dotarło do mnie że tak nie można a byłem wściekły na niego MIAŁ CHŁOP RACJĘ Blushing
Gość
#291 Wysłane : 18 lipca 2014 08:07:24(UTC)

ja dzis paliłem podobne gówno przyszedł sąsiad i kazał gasić a jak nie to dzwoni kazałem mu dzwonić ale zgasiłem wszystko po powrocie do domu poczytałem i dotarło do mnie że tak nie można a byłem wściekły na niego MIAŁ CHŁOP RACJĘ Blushing

A ja palę nadal i nikt mi nie podskoczy !!!!! Jedynie może se na forum poujadać.
Gość
#292 Wysłane : 23 października 2014 14:55:25(UTC)

Niestety, pierwsze chłodne dni i pierwszy smród w Jadownikach, na słynnej już ulicy Szkolnej.
Tzn. smród tam czuć, ale kto palił śmieci? Nie widać.
Niestety ludzka głupota nie zna granic.
Gość
#295 Wysłane : 23 października 2014 20:08:05(UTC)

Niestety, pierwsze chłodne dni i pierwszy smród w Jadownikach, na słynnej już ulicy Szkolnej.

Przecież na tej Szkolnej jest parę domów na krzyż, tak trudno dojść kto pali, parę z nich ma ogrzewanie gazowe wiem, więc drogą selekcji jakbyście chcieli to byście doszli. Wszyscy sie przecież znacie, wszystko o sobie wiecie a nie wiecie kto czym pali, nie wierzę. Ale łatwiej jest na forum pisać niż zwrócić uwagę.
Gość
#293 Wysłane : 23 października 2014 20:12:18(UTC)

Człowieku dlaczego tak obsmarowujesz ulice Szkolną i Kozuba?.Bądz łaskaw podjechać w okolice sklepu Milea,sklepu na piaskach,wtedy sie dowiesz że problem jest szerszy,a nie tylko na ulicach przez Ciebie wymienionych.
Gość
#294 Wysłane : 28 października 2014 11:13:25(UTC)

Człowieku dlaczego tak obsmarowujesz ulice Szkolną i Kozuba?.Bądz łaskaw podjechać w okolice sklepu Milea,sklepu na piaskach,wtedy sie dowiesz że problem jest szerszy,a nie tylko na ulicach przez Ciebie wymienionych.

Prosze, na stronie głównej portalu Pan Stós podpowiada co robić. Art. o dronach. Jest to zła wiadomość dla tych wszystkich mieszkańców, którzy ogrodzili swoje posiadłości szczelnym ogrodzeniem, żeby nie daj Boże, sąsiad za dużo nie zobaczył. Teraz zanim będą robić coś "złego" na swojej posesji, będą musieli koniecznie spoglądać w górę, czy nie podgląda ich ktoś z "nieba".
Tym samym zacznie sie totalna inwigilacja społeczeństwa.
Gość
#297 Wysłane : 28 października 2014 13:02:09(UTC)

A na Srodkowej jak pala papierem z Urzedu Pracy !!!
mokry
#296 Wysłane : 28 października 2014 15:48:38(UTC)
Ranga: Advanced Member

Przecież na tej Szkolnej jest parę domów na krzyż, tak trudno dojść kto pali, parę z nich ma ogrzewanie gazowe wiem, więc drogą selekcji jakbyście chcieli to byście doszli. Wszyscy sie przecież znacie, wszystko o sobie wiecie a nie wiecie kto czym pali, nie wierzę. Ale łatwiej jest na forum pisać niż zwrócić uwagę.

Ja wszystkich swoich sąsiadów już ustawiłem. Zwróciłem 2 razy uwagę, przegoniłem firmę, która paliła sobie styropiany na budowie i jakiś dzieciaków co szmaty palili pod domem.
W bezpośrednim sąsiedztwie mam spokój, ale ciężko mi dojść skąd dochodzi smród palonego plastiku, gdy ktoś pali 400-500 m dalej.
Ludzie reagujcie.
Tutaj chodzi o Wasze zdrowie i zdrowie Waszych DZIECI?!
Naprawdę dobrosąsiedzkie stosunki z sąsiadem-bandziorem są ważniejsze od DZIECI?!
Gość
#298 Wysłane : 30 stycznia 2017 20:00:07(UTC)

Może sami w Brzesku powinniśmy się zainteresować tematem zanieczyszczenia powietrza ? Na nasze włądze raczej bym nie liczył.
http://metrowarszawa.gaz...zadnemu.html#Czolka3Img
Gość
#299 Wysłane : 30 stycznia 2017 20:21:55(UTC)

Zanieczyszczenie powietrza bierze się w GŁÓWNEJ - podkreślam głównej - mierze ze spalania tego, co w piecach. Czyli wszystkiego czym się da palić.
Każdy chce mieć ciepło (no nie dziwne), każdy chce wydać jak najmniej na ogrzewanie (też nie dziwne) i każdy ma w nosie ekologię (oficjalnie tu już jest różnie z myśleniem).

Państwo nie może w żaden sposób wspomóc obywatela, ani w postaci wymiany pieca na ekologiczny ani w postaci dobrej jakości paliwa (np. węgla), więc woli w tym temacie siedzieć cicho, i pozwolić na powielanie bzdur o rzekomym smogu jako produkcie ze spalin samochodów.

Wiecie ile teraz kosztują tzw. dobrej jakości piece? Po całym tym bumie, a ekologiczne piece ich cena poszła zdecydowanie w górę.

A wiecie, jak bardzo zanieczyszczają nasze powietrze spaliny z nafty lotniczej, produktu do spalania w silnikach samolotów? Takie samoloty startujące z Balic wytwarzają ogromne ilości zanieczyszczeń i ciepła. Wciągu trzech pierwszych minut startu i wznoszenia takiego Boeninga 747 strumień otaczającego powietrza rzędu 200 tyś. m3 doznaje przyspieszenia do około 300 m/s, a strumień spalin o objętości około 50 tyś. m3 doznaje przyspieszenia do około 600 m/s wytwarzając jednocześnie blisko 2 tys. kg CO2!!!! Potężne ilości NOx, CO i HC ale także CO2 przemieszczają się po okolicach zatruwając wszystko.

Sądzicie, że ktoś o tym głośno powie lub napisze? Ludzie myślcie trochę i nie powielajcie bzdur o smogu jako efekcie spalania z samochodów.
Gość
#300 Wysłane : 30 stycznia 2017 20:59:58(UTC)

Zanieczyszczenie powietrza bierze się w GŁÓWNEJ - podkreślam głównej - mierze ze spalania tego, co w piecach. Czyli wszystkiego czym się da palić.
Każdy chce mieć ciepło (no nie dziwne), każdy chce wydać jak najmniej na ogrzewanie (też nie dziwne) i każdy ma w nosie ekologię (oficjalnie tu już jest różnie z myśleniem).

Takie samoloty startujące z Balic wytwarzają ogromne ilości zanieczyszczeń i ciepła. Wciągu trzech pierwszych minut startu i wznoszenia takiego Boeninga 747 strumień otaczającego powietrza rzędu 200 tyś. m3 doznaje przyspieszenia do około 300 m/s, a strumień spalin o objętości około 50 tyś. m3 doznaje przyspieszenia do około 600 m/s wytwarzając jednocześnie blisko 2 tys. kg CO2!!!! Potężne ilości NOx, CO i HC ale także CO2 przemieszczają się po okolicach zatruwając wszystko.

.

I co z tego wynika? doleciało to do Jadownik czy jak?
Gość
#301 Wysłane : 30 stycznia 2017 21:01:56(UTC)

Ten post o zanieczyszczeniu nie był w tym wątku...

==============
Od admina:
Zgadza się. Oba wpisy, zamieszczone przez ta sama osobę, były zamieszczone wątku "To mi się podoba", dlatego przeniosłem je do wątku, który jest bardziej zbliżony do tematu "zanieczyszczenia powietrza"
Gość
#302 Wysłane : 8 lutego 2017 21:34:41(UTC)

Pan Franciszek się wku...... !
https://www.youtube.com/watch?v=haZvWhuMu-0
Gość
#303 Wysłane : 8 lutego 2017 22:07:28(UTC)

Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
15 Strony«<131415
Wyślij odpowieź
Skok do forum