logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

Wyślij odpowieź
Ul. Szkolna - Kozuba - brązowy pies.
mokry
#1 Wysłane : 12 lutego 2017 17:55:55(UTC)
Ranga: Advanced Member

Za pośrednictwem forum zwracam się z apelem do nieustalonego właściciela (niestety wywiad środowiskowy do niczego mnie nie doprowadził) wałęsającego się po okolicach byłego wysypiska śmieci (Szkolna - Kozuba) psa: Pies średniej wielkości, zadbany, o długiej brązowej sierści!
Proszę o zamknięcie swojego psa na swoim podwórku i pilnowanie, żeby ten pies nie biegał samopas.
Jestem ojcem dziecka, które do szkoły ma 100-150 metrów i muszę go samodzielnie odprowadzać, bo boi się tego psa!
Piesek może wygląda na łagodnego, ale na dzieci, które się go boją warczy i szczeka. Zdarzało mu się też ujadać na rowerzystów i motocyklistów. Jest to nie tylko moje spostrzeżenie.

Jeżeli się to nie zmieni będę zmuszony zgłosić sprawę na policję a sam pies zostanie odłowiony przez służby komunalne i zamknięty w "przechowalni dla zwierząt".

Lubię psy i rozumiem przywiązanie do zwierzęcia, dlatego chciałbym tego uniknąć, nie dopuszczę jednak do tego, żeby moje dzieciaki swobodnie nie mogły pójść do szkoły, czy wyjechać na rower nie będąc obszczekanym i obwarczonym przez psa, którego właściciel nie ma poczucia obowiązku za własne zwierzę.
Jeżeli ktoś zna właściciela to proszę o przekazanie mu tego.
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
Wyślij odpowieź
Skok do forum