logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

144 Strony«<142143144
Wyślij odpowieź
EDUKACJA W GMINIE BRZESKO i POWIECIE BRZESKIM
Gość
#2951 Wysłane : 15 września 2017 20:52:43(UTC)
Ranga: Gość

kolejne niespodzianki Zalewskiej dla nauczycieli:

https://oko.press/rzad-p...miliardy-a-nauczyciele/

Gość
#2952 Wysłane : 15 września 2017 21:10:14(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
kolejne niespodzianki Zalewskiej dla nauczycieli:

https://oko.press/rzad-p...miliardy-a-nauczyciele/

1. Likwidacja dodatku mieszkaniowego - relikt komuny i tak nikt go nie bierze.
2. Prawo do lokalu mieszkaniowego - relikt komuny - nie znam nauczyciela, który współcześnie taki lokal by otrzymał.
3. prawo do mieszkania dla nauczyciela, który przeszedł na emeryturę, rentę lub nauczycielskie świadczenie kompensacyjne - j. w.
4. prawo do działki - j. w.
5. prawo do mieszkania w budynkach szkolonych ... - j. w.
6. zasiłek na zagospodarowanie - jednorazowy dodatek dla nowych nauczycieli - obecnie wypłacany incydentalnie, bo nowych się nie zatrudnia. Też relikt przeszłości.

Nie kumam o co wielkie "halo"???
Szkoda, ze zostaje zasiłek wiejski to jest jakieś kuriozum.

Dodatkowo 500+ dla nauczyciela dyplomowanego z wyróżniającą oceną dorobku zawodowego. No cóż. Z tą oceną jest tak, że dostają ją przy(****)sy dyrektora a nie najlepsi nauczyciele. Wiem to na przykładzie własnego podwórka. Generalnie najbardziej chwaleni nauczyciele to zazwyczaj najgorsi nauzyciele w szkole :(
Gość
#2949 Wysłane : 15 września 2017 22:14:48(UTC)

Pamiętajmy, że nie ma już zespołu szkół w Jadownikach tylko jest... no cholera wie co, chyba szkołą podstawowa, albo ja wiem co?
Nagle wszystkie umowy pozmieniali i wydrukowali od nowa, tam gdzie był "zespół", napisali "szkoła".
Wiem, że pan Cierniak to czyta: No i jaki był sens tworzenia zespołu na 1 rok?
Kto zrobił z siebie durnia? Rodzice, czy wy - urzędasy?
I to odwracanie kota ogonem: "Jak nie będzie zespołu to nie będzie przedszkola".
Ktoś chciał z kogoś zrobić durnia i chyba oberwał rykoszetem.
Przy okazji: nadal twierdzicie jakoby to gimnazjum tak świetnie funkcjonowało i takie miało cudowne wyniki? Bo chyba liczby umiecie czytać i wyniki egzaminu gimnazjalnego widzieliście tego rocznego?
Podpowiem: na podobnym poziomie co co roku od lat.

Przedszkole jest a placu zabaw z prawdziwego zdarzenia ni ma dalej.
Gość
#2950 Wysłane : 16 września 2017 21:18:00(UTC)

Przedszkole jest a placu zabaw z prawdziwego zdarzenia ni ma dalej.

Za to na tej atrapie placu zabaw wisi... UWAGA! REGULAMIN! Tak na wypadek gdyby przedszkolaki nie widziały jak korzystać z tych urządzeń to sobie przeczytają.
Gdyby coś się stało to zawsze dyrektor będzie mógł się bronić, że dzieciak miał regulamin na drzewie powieszony i się do niego nie stosował.
K....wa! Cyrk!
Gość
#2953 Wysłane : 17 września 2017 07:59:59(UTC)

i dobrze że likwiduje za dużo tych przywilejów. nie po to się zostaje nauczycielem by myśleć o samych korzyściach materialnych.efekty tego mamy.
Gość
#2954 Wysłane : 17 września 2017 09:32:31(UTC)

i dobrze że likwiduje za dużo tych przywilejów. nie po to się zostaje nauczycielem by myśleć o samych korzyściach materialnych.efekty tego mamy.

"dobrymi uczynkami to piekło jest wybrukowane"

Z misji, pasji, entuzjazmu i zaangażowania, nauczyciel zupy dla rodziny nie ugotuje.
Gość
#2955 Wysłane : 17 września 2017 10:57:16(UTC)

reszta społeczeństwa też.stary slogan
Gość
#2956 Wysłane : 18 września 2017 21:54:29(UTC)

Przestaj z tą zupą , większośc nauczycieli wakacje spędziło za granicą , bidule zapewne za kredyt , smiechu warte, ja pracuję 50 godzin tygodniowo za 3 tysiące.
Gość
#2957 Wysłane : 18 września 2017 23:14:40(UTC)

Przestaj z tą zupą , większośc nauczycieli wakacje spędziło za granicą , bidule zapewne za kredyt , smiechu warte, ja pracuję 50 godzin tygodniowo za 3 tysiące.

Wczasy za granicą są tańsze niż w Polsce, więc o chodzi?
Gość
#2958 Wysłane : 19 września 2017 11:36:43(UTC)

Wczasy za granicą są tańsze niż w Polsce, więc o chodzi?

Widać że na nie nie jeździsz bo kłamiesz. Wcale nie są tańsze chyba że mieszkasz w stajni w Turcji gdzie smród szczypie w oczy. Jeśli chodzi o ośrodki to zagraniczne apartamenta i hotele nie umywają się do Polskich . Standard Polskich hoteli oczywiście tych 4**** plus bije na głowę te oferowane przez polskie biura podróży a 90% Polaków wyjeżdża właśnie z biurem do podłych warunków olinkluziw i szczyci się że za 7000 był za granicą z rodziną.
Prawda jest taka że jeśli wyjeżdża rodzina 2+2 za granicę za mniej jak 10 tysięcy to spędzi czas w niezbyt komfortowym bungalowie tudzież apartamencie . a w Polsce jak dasz 7000 tysięcy to masz 5 gwiazdkowy hotel na tydzień z pełny wypasem nowiutki i pachnący a nie śmierdzące odchodami apartamenty na teneryfie czy innej Antalyi

Gość
#2961 Wysłane : 19 września 2017 11:38:02(UTC)

To prawda niestety!!!!
Gość
#2962 Wysłane : 19 września 2017 11:39:05(UTC)

To prawda niestety!!!!

Jedyny plus zagranicznych wczasów to pogoda bo napewno nie wygoda w tej cenie.
Gość
#2959 Wysłane : 19 września 2017 13:42:22(UTC)

Widać że na nie nie jeździsz bo kłamiesz. Wcale nie są tańsze chyba że mieszkasz w stajni w Turcji gdzie smród szczypie w oczy. Jeśli chodzi o ośrodki to zagraniczne apartamenta i hotele nie umywają się do Polskich . Standard Polskich hoteli oczywiście tych 4**** plus bije na głowę te oferowane przez polskie biura podróży a 90% Polaków wyjeżdża właśnie z biurem do podłych warunków olinkluziw i szczyci się że za 7000 był za granicą z rodziną.
Prawda jest taka że jeśli wyjeżdża rodzina 2+2 za granicę za mniej jak 10 tysięcy to spędzi czas w niezbyt komfortowym bungalowie tudzież apartamencie . a w Polsce jak dasz 7000 tysięcy to masz 5 gwiazdkowy hotel na tydzień z pełny wypasem nowiutki i pachnący a nie śmierdzące odchodami apartamenty na teneryfie czy innej Antalyi

a co mnie to obchodzi gdzie kto jezdziFlapper
Gość
#2941 Wysłane : 19 września 2017 13:46:01(UTC)

Ja nie mam nic do patronów jako autorytetów , dla mnie głupotą jest aby było dwóch patronów, skoro jest teraz szkola podstawowa a gimnazjum wygasa, to powinien zostac tylko jeden patron - podstawówki.
Na rok zmieniali nazwy, pieczątki, teraz znow wymiana ....koszty sie nie liczą.

a ktory bo za mnie byl Swierczewski - Walter
Gość
#2960 Wysłane : 19 września 2017 13:48:38(UTC)

to super i nikt ci do talerza nie zaglada
Gość
#2963 Wysłane : 19 września 2017 20:40:16(UTC)

Kto jest dyrektorem na Zielonce ,zupełnie inna szkoła czysto nie palą na chodniku zielono kwiaty krzewy super panie dyrektorze
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
144 Strony«<142143144
Wyślij odpowieź
Skok do forum