logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

106 Strony«<104105106
Wyślij odpowieź
Spółdzielnia Mieszkaniowa, czyli wymieniamy podzielniki, a opłaty liczymy tak żeby się zgadzało
Gość
#2165 Wysłane : 31 stycznia 2017 07:13:54(UTC)
Ranga: Gość

gó..no mnie obchodzi czy lubi, lub nie lubi.tłumy się nie cisną ani do was ani na zebrania .PRZYCZYNA??... zastosowany taki sam regulamin 50%:50% do C.O. jaki jest w Brzesku. WYROK jest PRAWOMOCNY celowo UPUBLICZNIONY , aby lokatorzy w całym kraju poczuli się silni i walczyli o swoje prawa. Sąd zrozumiał i dokładnie przyglądnął się. przeprowadził analizy i orzekł że to regulamin jeden z tzw. KARNYCH ,celowo wprowadzany aby wymusić zakładanie tych zabawek który nie obrazuje RZECZYWISTEGO zużycia ,a na który tak ciągle się powołujecie. praca na rzecz lokatorów ma nie opierać się na lubieniu .robisz za moje ,nasze pieniądze.to nie jest twój prywatny folwark.zobaczymy czy Sąd w Brzesku również zechce pochylić się i dokładnie przeanalizować specyficzny,, karny ,, regulamin?który niesłusznie skutkuje naliczaniem takich opłat.
Gość
#2166 Wysłane : 31 stycznia 2017 08:05:02(UTC)

"gó..no mnie obchodzi czy lubi, lub nie lubi.tłumy się nie cisną ani do was ani na zebrania .PRZYCZYNA??... zastosowany taki sam regulamin 50%:50% do C.O. jaki jest w Brzesku. WYROK jest PRAWOMOCNY celowo UPUBLICZNIONY , aby lokatorzy w całym kraju poczuli się silni i walczyli o swoje prawa. Sąd zrozumiał i dokładnie przyglądnął się. przeprowadził analizy i orzekł że to regulamin jeden z tzw. KARNYCH ,celowo wprowadzany aby wymusić zakładanie tych zabawek który nie obrazuje RZECZYWISTEGO zużycia ,a na który tak ciągle się powołujecie. praca na rzecz lokatorów ma nie opierać się na lubieniu .robisz za moje ,nasze pieniądze.to nie jest twój prywatny folwark.zobaczymy czy Sąd w Brzesku również zechce pochylić się i dokładnie przeanalizować specyficzny,, karny ,, regulamin?który niesłusznie skutkuje naliczaniem takich opłat."

A mnie g.... obchodzi czy tobie podobają się podzielniki czy nie. Mnie się podobają i dlatego mam je założone. Ktoś napisał, że w blokach naszej spółdzielni nie jest możliwe ze względów finansowych założenie ciepłomierzy, ale widać to do ciebie nie dociera, podobnie jak to, że zarządca ustala regulamin rozliczeń i taki ustalił, czy tobie się to podoba czy nie. Jeśli nie masz założonych podzielników to według regulaminu, jaki ustala zarządca, masz zapłacić równowartość, a nie jakąś tam wielokrotność, najwyższego zużycia ciepła w twoim bloku w przeliczeniu na metry kwadratowe. Udowodnij, że tyle nie zużyłeś, to będziesz miał zwrot kasy, tylko to najpierw udowodnij!!!
Gość
#2167 Wysłane : 31 stycznia 2017 08:48:51(UTC)

w koło macieju to samo . udowodnij że ty zużyłeś faktycznie tyle z podzielnika .??? a czy ja wiem czy ty tyle zużyłeś??.i w ogóle jak jesteś rozliczany?. czy nie kombinujesz ? wiele przykładów jest w internecie na temat kombinejszen . również jak można przesterować urządzenia radiowe podczas odczytu.te ciągłe zerowe!!! zużycia są co najmniej podejrzane !!!!a poza tym piszesz ciągle w jednej osobie ze spółdzielni mieszkaniowej . ten wyrok uderza w LOBBY PREZESÓW i FIRM rozliczeniowych .i o to chodzi.moje prawo być rozliczanym od metra 2 bez wielokrotności naliczania.
Gość
#2168 Wysłane : 16 lutego 2017 09:35:03(UTC)

Kolejna rozprawa o rozliczanie c.o w Sądzie w Brzesku 23 lutego 2017r.godz.11,30 przeciwko Spòłdzielni Mieszkaniowej w Brzesku.
Gość
#2169 Wysłane : 16 lutego 2017 22:30:11(UTC)

Kolejna i kolejna i kolejna i jakoś nic nie mogą znaleźć, by skazać...
Gość
#2170 Wysłane : 17 lutego 2017 13:29:05(UTC)

Piszesz coś, ale masz Blade pojęcie o co toczy się rozprawa.Przyjdź to może coś z tego wyniesiesz i wtedy dopiero pisz komentarz.
Gość
#2171 Wysłane : 17 lutego 2017 21:25:44(UTC)

Przestańcie pisać o podzielnikach, zajmijcie się wentylacją. Niech sąsiad sąsiada sprawdza czy ma okna uchylone - nie tylko wietrzenie co jakiś czas -to jest bardzo złe wręcz głupie myślenie. Przez brak powietrza możesz stracić życie tak jak nieszczęsna czternastolatka. Dyrektorzy szkół - obowiązkowe lekcje z BHP dla dzieci i młodzieży przed wami,jeśli nie chcecie mieć kolejnych ofiar bezmyślności.
Gość
#2173 Wysłane : 18 lutego 2017 11:13:09(UTC)

Do poprzednika,nie zastanowiło Cię to, że te zamontowane podzielniki mogą być pośrednią przyczyną tych zatruć.Budynki wychłodzone, a więc i kominy zimne i brak ciągów. Ludzie uszczelniają mieszkania żeby płacić miej, bo każda strata ciepła wiąże się z dużą ilością jednostek zużycia ciepła,a tym samym dużych opłat za ciepło.
Gość
#2174 Wysłane : 18 lutego 2017 16:50:40(UTC)

W pewnym stopniu masz rację - proponuję głosowanie w spółdzielniach : czy podzielniki i niby oszczędzanie wraz z zatruciami czy być może trochę większe koszty za ogrzewanie, ale za to bezpieczeństwo. Jeśli mają być większe koszty za ciepło z MPEC to w celu obniżenia ceny powinna nastąpić likwidacja stanowiska dyrektora. Jeden prezes wystarczy.
Gość
#2175 Wysłane : 20 lutego 2017 22:51:16(UTC)

Przeczytajcie co to jest "ciąg kominowy", uświadomcie sobie i zastosujcie.
I nie będzie więcej zatruć.
Polandia się rzuciła kilkanaście lat temu na plastikowe szczelne okna i dziś na potęgę są montowane. Na zachodzi już dawno odeszli od takich okien.
Szczelne okna to ciepło, cicho ale i brak dopływu powietrza, co jest powodem BRAKU ciągu kominowego. Być może kominiarze nie przykładają się należycie do swojej pracy (tego nie wiem), ale czad w mieszkaniu fundują sobie najczęściej sami mieszkańcy.
Dobra czujka CO kosztuje ok. 90 PLN, ale żal wydać. Lepiej później na wieniec.
Gość
#2172 Wysłane : 21 lutego 2017 08:37:07(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Przestańcie pisać o podzielnikach, zajmijcie się wentylacją. Niech sąsiad sąsiada sprawdza czy ma okna uchylone - nie tylko wietrzenie co jakiś czas -to jest bardzo złe wręcz głupie myślenie. Przez brak powietrza możesz stracić życie tak jak nieszczęsna czternastolatka. Dyrektorzy szkół - obowiązkowe lekcje z BHP dla dzieci i młodzieży przed wami,jeśli nie chcecie mieć kolejnych ofiar bezmyślności.

CO TY PISZESZ O SPRAWDZANIU OKIEN SĄSIADOM? A MOŻE BY JESZCZE DO GARNKA ZAGLĄDNĄĆ?
Gość
#2176 Wysłane : 21 lutego 2017 20:36:20(UTC)

Spółdzielnia też mogła by zamontować nawiewniki w oknach na klatkach schodowych bo klatki też są szczelne i nie ma wentylacji na klatkach schodowych
Gość
#2178 Wysłane : 21 lutego 2017 21:38:36(UTC)

A po co na klatkach nawiewniki. Przecież tam nie ma kominów ani ciągów wentylacyjnych. Przede wszystkim klatki powinny być ogrzewane /w tej chwili są założone blokady/ ponieważ w mieszkaniach wszyscy oszczędzają. Podzielniki wskazują zerowe zużycie. A przecież za ogrzewanie pomieszczeń wspólnych płacimy i to nie mało /średnio ok. 1000 rocznie/. I co wy na to?
Gość
#2179 Wysłane : 24 lutego 2017 08:35:06(UTC)

"Kolejna rozprawa o rozliczanie c.o w Sądzie w Brzesku 23 lutego 2017r.godz.11,30 przeciwko Spòłdzielni Mieszkaniowej w Brzesku."

Odbyła się wczoraj i..., będzie kolejna?
Gość
#2177 Wysłane : 24 lutego 2017 14:00:46(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Spółdzielnia też mogła by zamontować nawiewniki w oknach na klatkach schodowych bo klatki też są szczelne i nie ma wentylacji na klatkach schodowych

Chłopie co ty piszesz to dość że w domach nie grzeje my to jeszcze klatki wietrzyć gdzie rozum podziałeś
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
106 Strony«<104105106
Wyślij odpowieź
Skok do forum