logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

47 Strony«<454647
Wyślij odpowieź
Szkoła podstawowa w Brzesku - opinie
Gość
#974 Wysłane : 19 kwietnia 2017 14:52:18(UTC)
Ranga: Gość

Gość;95806 napisał:
Proponuję szybciutko podkręcić piece żeby nie trzeba było sprawdzać temp. w salach lekcyjnych i wzywać Sanepid !

Już widzę ja go wzywasz. Narobiłbyś w portki pierwszy bo tam trza się z imienia i nazwiska przedstawić a ty żeś konfident przecież tajny.
Gość
#978 Wysłane : 20 kwietnia 2017 17:09:51(UTC)

Mam nadzieję, że nikt nie zamarzl
Gość
#979 Wysłane : 20 kwietnia 2017 22:58:57(UTC)

W Sanepidzie dobrze wiedzą co się dzieje w szkole wpadną bez waszego zaproszenia bo wiele zaleceń jakie zostały wytknięte dyrekcji do dnia dzisiejszego nie zostały wykonane.. Ale upomną się o to w odpowiednim czasie
Gość
#980 Wysłane : 21 kwietnia 2017 07:44:38(UTC)

Gość;95866 napisał:
W Sanepidzie dobrze wiedzą co się dzieje w szkole wpadną bez waszego zaproszenia bo wiele zaleceń jakie zostały wytknięte dyrekcji do dnia dzisiejszego nie zostały wykonane.. Ale upomną się o to w odpowiednim czasie

Nikt nie wpadnie nie strasz. Wszystko jest OK.
Gość
#975 Wysłane : 22 kwietnia 2017 14:06:07(UTC)

Gość;95793 napisał:
Jutro dzieci wracają do szkół, za oknami coraz zimniej. Oby nie okazało się, że będą zmuszone siedzieć w klasach w kurtkach bo podczas przerwy świątecznej c.o. jest wyłączone lub ustawione na min. temp. Kaloryfery w szkołach są lodowate !

Lepiej wydawać w skali gminy miliony na ogrzewanie budynków, bo nikomu nie chce się przykręcić kurków na okres przerwy. My są jaśniepaństwo więc ma być gorąco światek piątek i niedziela. Gmina bogata to zapłaci.
Gość
#981 Wysłane : 22 kwietnia 2017 22:43:08(UTC)

oj tak .Mpec inkasuje w BRZESKU ze szkół piękne pieniądze przykładem jest szk nr 3 pozakładane czujniki tak na niby bo jak odprowadzam wnuka do szkoły to się tej robocie przyglądnołem jak to jest zrobione a przez przypadek w pewnej rozmowie z fachowcami z mpcu
wiem ile płacą .A tu jeszcze hala to jest skandal , hala powinna mieć osobne zasilanie i osobny licznik . Ale urząd bogaty to niech burmistrz płaci bo słynie z hojności , ale cudzym kosztem, i nie za swoje.
Gość
#982 Wysłane : 26 kwietnia 2017 18:46:33(UTC)

Prośba/ apel
Zwracam się z uprzejmą prośbą do Dyrektorów szkół i przedszkoli, aby dopilnowali rozważniejszego konstruowania jadłospisów dla dzieci i młodzieży. Piszę to na forum internetowym, bo wiem, że internet (oraz portal brzesko.ws) ma sprawczą moc i przyczynił się już do propagowania wielu pozytywnych zachowań i do wielu dobrych zmian w różnych dziedzinach życia (lokalnego):)
Z przykrością muszę stwierdzić, że moje 6-letnie dziecko w jednej z brzeskich szkół dostaje regularnie na tzw. podwieczorek -kilka razy w tygodniu -batoniki, wafelki, ciastka i inne łakocie, "kolorowe" mleka z konserwantami, barwnikami i niekończącą się listą E** w składzie. Tak, wiem, że to nie koniec świata, ale z drugiej strony, czy nie chodzi nam wszystkim o wyrabianie dobrych nawyków żywieniowych u dzieci? Czy zamiast "spamowego" jedzenia nie można dać im na stołówce, kanapki, jabłka, jogurtu, suszonych owoców, soku etc.? Czy naprawdę nie ma alternatywy dla truskawek, które okraszone końską dawką chemii jechały tu kilka dni z Hiszpanii?
Zawalczmy o młode pokolenie, o zdrowie naszych dzieci.W dobie tak wielu poważnych chorób cywilizacyjnych. Jeśli w szkole jest intendent, to myślę, że w jego gestii leży racjonalne zaplanowanie żywienia. ZDROWEGO ŻYWIENIA! PROŚBA DO DYREKTORÓW, ABY POCHYLILI SIĘ NAD TYM PROBLEMEM.
Gość
#983 Wysłane : 26 kwietnia 2017 21:25:38(UTC)

Rodzice - największy problem dzieci chodzących do szkół, uczestniczących w zajeciach pozalekcyjnych, trenujących w klubach akademiach stowarzyszeniach ,jedzących w stołówkach.
Rodzice opanujcie się bo całkowicie wariujecie !!!!
Nie każdy to Einstein nie każdy to Lewandowski nie każdy to od razu Pępek Świata.
Rodzice kubeł zimnej wody na głowę . Totalnie zwariowaliście
Komitet Oszalałych Rodziców
Gość
#984 Wysłane : 27 kwietnia 2017 13:37:22(UTC)

Co ma bycie przysłowiowym Einsteinem do zdrowego żywienia? Chcesz jeść chemie-możesz jeść.
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
47 Strony«<454647
Wyślij odpowieź
Skok do forum