logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

32 Strony123>»
Wyślij odpowieź
czy brzeska policja spelnia wasze oczekiwania?
Gość
#1 Wysłane : 31 stycznia 2013 12:49:58(UTC)
Ranga: Gość

Witam wszystkich,chcialbym tu poruszyc temat ktory z tego co widze nurtuje wiele osob,a mianowicie czy nasza brzeska policja spelnia wasze oczekiwania i co o niej myslicie,czy jest wszystko z nią w porzadku a czy moze byc lepiej..wszyskie obiektywne "za" i "przeciw" mile widziane w sensownych wypowiedziach...pozdrawiam
Gość
#2 Wysłane : 31 stycznia 2013 13:01:55(UTC)

Taka Policja jaki Komendant on organizuje pracę w Komendzie.Dobrze że go już przenoszą.
Gość
#3 Wysłane : 31 stycznia 2013 13:13:42(UTC)

Ja jak narazie nie miałem żadnych przykrych doświadczeń w związku z Brzeską policją. Postulowałbym natomiast żeby policja zrobiła coś z Parkiem Jordanowskim. W lecie nagminnie (głównie) młodzi ludzie spożywają tam alkohol i zdarza się że zaczepiają postronne osoby. W godzinach wieczornych to już w ogóle strach samemu tamtędy iść - kiedyś grupka pijanych małolatów cwaniakowała do mnie, tylko że ich było 8, a ja byłem sam. Co prawda nic mi nie zrobili (pospolite zaczepki) jednakże nie powinno dochodzić do takich rzeczy. Nie raz przechodząc późnym wieczorem niedaleko parku, słyszałem odgłosy libacji, wulgaryzmy, tłuczone butelki, dzikie odgłosy... Z tym należałoby coś zrobić.
Gość
#4 Wysłane : 31 stycznia 2013 13:15:05(UTC)

Brzeska Policja spełnia wszystkie moje oczekiwania. Nie zdarzyło się żeby odmówili pomocy lub nie zareagowali na prośbę lub telefon. Jest w porządku i nie tworzyłbym teorii spiskowych jaką próbujecie sobie tutaj tworzyć. Pozdrawiam Komendanta Czesław K.
Gość
#7 Wysłane : 31 stycznia 2013 13:15:37(UTC)

ogolnie to nic do nich nie mam,ale wydaje mi sie ze to zbyt male miasto zeby sie cos mialo dziac zbyt wielkiego a gdyby sie dzialo to niewiem czy ci mlodzi dali by sobie z tym rade tak jak jest to w Krakowie czy Warszawie
Gość
#5 Wysłane : 31 stycznia 2013 13:19:15(UTC)

Originally Posted by: Guest Idź do cytowanego Wpisu
Brzeska Policja spełnia wszystkie moje oczekiwania. Nie zdarzyło się żeby odmówili pomocy lub nie zareagowali na prośbę lub telefon. Jest w porządku i nie tworzyłbym teorii spiskowych jaką próbujecie sobie tutaj tworzyć. Pozdrawiam Komendanta Czesław K.

panie Czesiu nie ma sie co denerwowac bo to maja byc obiektywne wypowiedzi bez zadnych prowokacji i zenujacych teori spiskowych...pozdrawiam
Gość
#6 Wysłane : 31 stycznia 2013 13:22:49(UTC)

panie Czesiu nie ma sie co denerwowac bo to maja byc obiektywne wypowiedzi bez zadnych prowokacji i zenujacych teori spiskowych...pozdrawiam

Nie denerwuje się ale uważam ten post za prowokację.
Czerepach
#8 Wysłane : 31 stycznia 2013 13:25:34(UTC)
Ranga: Advanced Member

ogolnie to nic do nich nie mam,ale wydaje mi sie ze to zbyt male miasto zeby sie cos mialo dziac zbyt wielkiego a gdyby sie dzialo to niewiem czy ci mlodzi dali by sobie z tym rade tak jak jest to w Krakowie czy Warszawie

Byłem świadkiem bitki pomiędzy pasażerami 2 samochodów po kolizji. Kawalerka 20-25 lat. Średnia długość włosów ok 3mm, ilość podbródków 3. Średnia ilość alkoholu we krwi ok 1promil - kierowcy trzeźwi. Myślałem, że się pozabijają. Było ich łącznie 6 lub 7 osób. Włączyłem napadówkę w firmie jako, że była noc. Moja ochrona przyjechała dopiero godzinę po policji. Policjanci powiadomieni przez ochronę wpadli z białymi czapkami na głowach, na sygnałach i z piskiem zahamowali. Normalnie śmiałem się jak "Karki" grzecznie wykonywały wszystkie polecenia policjantów niższych o głowę.
mokry
#9 Wysłane : 31 stycznia 2013 13:37:53(UTC)
Ranga: Advanced Member

I tak ma być. Szacunek dla władzy jet konieczny.
Ja też nie miałem osobiście żadnych przykrych doświadczeń.
Co miałem do załatwienia u nich załatwili sprawnie.
Na zgłoszenia reagowali.

Byłem tylko świadkiem jednego zgrzytu: kumpel zgłaszał przy mnie palenie śmieci a dyspozytor kazał mu osobiście przyjechać najpierw zgłosić - tak go ewidentnie spławili.
Niemniej jednak to taki jeden incydent, bo wiem, że na takie zgłoszenia od jakiegoś czasu szybko reagują.

Generalnie nie jest źle. Mogli by być tylko trochę bardziej widoczni: jakieś piesze patrole, itp.
Weźmy jednak pod uwagę fakt, że jest ich po prostu za mało. ZDECYDOWANIE ZA MAŁO, a kasy na etaty nie ma.
Jak dla mnie to zwolniłbym tak z połowę urzędników a na ich miejsce pozatrudniał policjantów. Przynajmniej większy pożytek byłby z tego.
Gość
#12 Wysłane : 31 stycznia 2013 14:03:50(UTC)

Słabi są dlatego powinna powstać Straż Miejska !!!
Gość
#13 Wysłane : 31 stycznia 2013 14:11:05(UTC)

[quote=Guest;26664]Słabi są dlatego powinna powstać Straż Miejska !!![/quot

mysle ze wtedy bedzie jeszcze wiecej spraw "smieciwowych"
Gość
#14 Wysłane : 31 stycznia 2013 14:40:19(UTC)

Są OK.SUPER CHŁOPAKI pomagają jak czlowiek się zwraca o pomoc czy porade.Patrza po ludzku nie tylko pod paragraf.
Gość
#17 Wysłane : 31 stycznia 2013 14:50:18(UTC)

a ja uwazam ze Nasze Miasto jest za male na tylu policjantow,nic sie w nim az takiego nie dzieje zeby az tylu utrzymywac
Gość
#18 Wysłane : 31 stycznia 2013 14:57:10(UTC)

a ja uwazam ze Nasze Miasto jest za male na tylu policjantow,nic sie w nim az takiego nie dzieje zeby az tylu utrzymywac

Gdyby było ich mniej to nie miałby kto przyjechać na interwencję do remizy w Jasieniu. A tak przyjechała ekipa skórę gówniarzom wygarbowali i spokój. Niech no który jeszcze podskoczy.
Gość
#20 Wysłane : 31 stycznia 2013 17:14:21(UTC)

Pytam jak zakończyła się sprawa bójki urzędnika miasta Brzeska Krzysztofa B w Pawilonie Okocim w imieniny Pana (...).
Gość
#22 Wysłane : 31 stycznia 2013 17:24:12(UTC)

Ktoś podszywa się pod Pana Czesława Kwaśniaka wykorzystując jego autorytet, ale to się nie uda bo wiele osób wie że jawnie i oficjalnie krytykuje on Układy w Brzesku,i Pracę nie Policji tylko Komendanta Biernata.
Gość
#22 Wysłane : 31 stycznia 2013 17:44:38(UTC)

Tak. Jak najbardziej. Nasi policjanci sprawnie zatrzymali troli, którzy włamali się do mojego domu, co więcej odzyskali sporą część skradzionych rzeczy. Jak dla mnie są skuteczni w tym co robią, do tego kultura na wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm.
Ps. Wiem, że za moment jakiś malkontent lub osobnik myślowo i intelektualnie ograniczony, który napisze, że nic nie robią itd, ale jest to nie prawda. Pisać tak będą cyce, które zrobiły zadymę w Jasieniu, bo nie pasuje im taka skuteczność. Pewnie znajdą się jakieś niedociągnięcia, ale kto z nas ich nie popełnia w swoim fachu. Jak dla mnie jest ok.
Gość
#25 Wysłane : 31 stycznia 2013 18:14:50(UTC)

pelen profesjonalizm to jest na zachodzie tutaj tylko uklady a co do skutecznosci to owszem ona jest ale w sprawach o rzucenie peta na chodnik wieksze sprawy bierze tarnow lub krakow bo tutaj o profesjonalnej pracy ich nikt nie slyszal sa nieporadni a na interwencji jeden patrzy na drugiego bo nie wiedza co robic
Gość
#26 Wysłane : 31 stycznia 2013 18:23:44(UTC)

pelen profesjonalizm to jest na zachodzie tutaj tylko uklady a co do skutecznosci to owszem ona jest ale w sprawach o rzucenie peta na chodnik wieksze sprawy bierze tarnow lub krakow bo tutaj o profesjonalnej pracy ich nikt nie slyszal sa nieporadni a na interwencji jeden patrzy na drugiego bo nie wiedza co robic

A jednak za prorokowałem...
Kim jesteś z racji wykonywanego zawodu?? A może jesteś bezrobotny...
Narzekanie to nasza narodowa cecha...
Ale sądząc po tonie wypowiedzi, bliżej Ci do tych co w Jasieniu narozrabiali
Gość
#26 Wysłane : 31 stycznia 2013 18:36:07(UTC)

A jednak za prorokowałem...
Kim jesteś z racji wykonywanego zawodu?? A może jesteś bezrobotny...
Narzekanie to nasza narodowa cecha...
Ale sądząc po tonie wypowiedzi, bliżej Ci do tych co w Jasieniu narozrabiali

a wiec Proroku nie interesuj sie co robie badz co robilem w zyciu bo tego nie ogarniesz marny ludku z banka w nosie a narzekac to ty mozesz na slaba pensje z twojej kiepskiej pracy a po twojej wypowiedzi sadze ze jestes........domysl sie
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
32 Strony123>»
Wyślij odpowieź
Skok do forum