logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

31 Strony«<28293031>
Wyślij odpowieź
czy brzeska policja spelnia wasze oczekiwania?
Gość
#601 Wysłane : 26 września 2017 16:37:56(UTC)
Ranga: Gość

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
a ciśnienie w oponach nie kazaliście kierowcy sprawdzić ? za małe stworzyło by zagrożenie na drodze LOL

wystarczyły pasy i gaśnica . Przepisy trzeba znać i przestrzegać kolego obywatelu.
Gość
#602 Wysłane : 26 września 2017 16:51:55(UTC)

wystarczyły pasy i gaśnica . Przepisy trzeba znać i przestrzegać kolego obywatelu.

życzę wam koledzy policjanci aby Was i waszych najbliższych podczas uroczystości weselnych dokładnie tak samo potraktowano
Gość
#603 Wysłane : 27 września 2017 07:33:11(UTC)

życzę wam koledzy policjanci aby Was i waszych najbliższych podczas uroczystości weselnych dokładnie tak samo potraktowano

Kim jesteś albo dlaczego bronisz orszaku weselnego który złamał przepisy okłamał Policję i utrudniał czynności.

Życzę wszystkim weselnikom przykładnej kary...solidnego kolegium . Nauczcie sie rozwydrzeni obywatele że prawo jest prawem a funkcjonariusz strzeże tego prawa.
Solidnej kary dla weselników oczekuję jako obywatel państwa polskiego.
P.S. Cwaniaki weselne myślicie że filmik uratuje was od kary że ośmieszy funkcjonariuszy ? może i tak ale jako obywatel żądam nawet solidnej kary dla was !!!
Gość
#604 Wysłane : 27 września 2017 10:54:36(UTC)

Kim jesteś albo dlaczego bronisz orszaku weselnego który złamał przepisy okłamał Policję i utrudniał czynności.

Życzę wszystkim weselnikom przykładnej kary...solidnego kolegium . Nauczcie sie rozwydrzeni obywatele że prawo jest prawem a funkcjonariusz strzeże tego prawa.
Solidnej kary dla weselników oczekuję jako obywatel państwa polskiego.
P.S. Cwaniaki weselne myślicie że filmik uratuje was od kary że ośmieszy funkcjonariuszy ? może i tak ale jako obywatel żądam nawet solidnej kary dla was !!!

To juz taka mentalnosc odziedziczona po 50 latach komuny gdzie pomoc policji jest postrzegana jako cos nienormalnego. Niestety takie wzorce sa przekazywane nastepnym pokoleniom. Takim ludziom trudno zrozumiec ze w tym przypadku podanie danych tego bandyty drogowego nie byloby donosem ale byc moze w przyszlosci moglo uratowac jego zycie oraz zycie innych narazonych przez tego kozaka.No ale do tego dluga droga
Gość
#606 Wysłane : 27 września 2017 13:28:45(UTC)

To juz taka mentalnosc odziedziczona po 50 latach komuny gdzie pomoc policji jest postrzegana jako cos nienormalnego. Niestety takie wzorce sa przekazywane nastepnym pokoleniom. Takim ludziom trudno zrozumiec ze w tym przypadku podanie danych tego bandyty drogowego nie byloby donosem ale byc moze w przyszlosci moglo uratowac jego zycie oraz zycie innych narazonych przez tego kozaka.No ale do tego dluga droga

Ale masz pewność że go znali????Skoro masz takie informacje to proszę Cie jako obywatel abyś zgłoisł ten fakt policji i złożył zeznania.Zatajenie tego faktu chyba nie będzie działaniem obywatelskim???
Gość
#605 Wysłane : 27 września 2017 13:30:12(UTC)

jeżeli w ten sposób policja ratuje życie zamiast ścigać łamiącego przepisy zatrzymuje niewinnych ludzi i zmusza ich do zeznań o osobie której nie znają to gratuluję pomysłu na służbę brawo tak trzymajcie a niedługo będziecie postrzegani jak milicjanci tępi głupi ale wierni!!!!!!!!
Gość
#623 Wysłane : 27 września 2017 15:49:45(UTC)

Wiarygodne źródła donoszą, iż ów Pan Policjant chciał dane tego motocyklisty tylko po to, aby się dowiedzieć gdzie nauczył się tak świetnie jeździć.
Gość
#624 Wysłane : 28 września 2017 15:43:10(UTC)

Wiarygodne źródła donoszą, iż ów Pan Policjant chciał dane tego motocyklisty tylko po to, aby się dowiedzieć gdzie nauczył się tak świetnie jeździć.

Niech się nasza brzeska policja lepiej przejedzie na berka joselewicza obok pogotowia komputerowego, mozna sobie pograc, wieczorkiem swiatelko za roletami sie swieci, kamerka przy wejsciu, pukasz i wchodzisz, a interes kwitnie
Gość
#625 Wysłane : 28 września 2017 19:55:23(UTC)

Niech się nasza brzeska policja lepiej przejedzie na berka joselewicza obok pogotowia komputerowego, mozna sobie pograc, wieczorkiem swiatelko za roletami sie swieci, kamerka przy wejsciu, pukasz i wchodzisz, a interes kwitnie

A co cie to obchodzi konfidencie.
Gość
#626 Wysłane : 28 września 2017 20:48:23(UTC)

A co cie to obchodzi konfidencie.

lepiej byc konfidentem czy zlodziejem? czy też żerować na czyiś problemach z hazardem?
Gość
#627 Wysłane : 28 września 2017 21:34:58(UTC)

lepiej byc konfidentem czy zlodziejem? czy też żerować na czyiś problemach z hazardem?

Żerować ???? Ja gram i nikt mnie nie zmusza i nie żeruje na mnie. Gram wygrywam przegrywam.....zabawa.
Gość
#628 Wysłane : 29 września 2017 14:09:43(UTC)

Żerować ???? Ja gram i nikt mnie nie zmusza i nie żeruje na mnie. Gram wygrywam przegrywam.....zabawa.

Może ty nie masz problemu, ale takie speluny zeruja na tych co maja problem, poza tym w tym kraju gry hazardowe dozwolone sa tylko w kasynach, wiec tam sobie graj, a ta dziupla mam nadzieje zostanie niebawem zlikwidowana przez urzad skarobowy i policje, bo pod biurem pisu takie cos dlugo nie bedzie funkcjonowac :)
Gość
#630 Wysłane : 5 października 2017 19:05:03(UTC)

Po mojemu to każdy ma swój rozum, chce grać niech gra, a druga strona jest jeszcze taka, że Ci którzy prowadzą taki biznes, muszą też kogoś zatrudniać, i od kogoś ten lokal wynajmować , a więc wychodzi na to że pracodawca, pracownik, wynajmujący lokal jak i klienci, Wszyscy są Hepi :D
Gość
#631 Wysłane : 5 października 2017 19:20:59(UTC)

Po mojemu to każdy ma swój rozum, chce grać niech gra, a druga strona jest jeszcze taka, że Ci którzy prowadzą taki biznes, muszą też kogoś zatrudniać, i od kogoś ten lokal wynajmować , a więc wychodzi na to że pracodawca, pracownik, wynajmujący lokal jak i klienci, Wszyscy są Hepi :D

taa, tylko to jest okradanie państwa. Zresztą lokal na dniach skończy swój żywot.
Gość
#632 Wysłane : 5 października 2017 19:51:38(UTC)

Takie czasy, każdy orze jak może.
Gość
#633 Wysłane : 6 października 2017 00:35:32(UTC)

Takie czasy, każdy orze jak może.

To sie raczej nie dorobili na tym interesie hehe
Gość
#629 Wysłane : 6 października 2017 07:51:56(UTC)

Może ty nie masz problemu, ale takie speluny zeruja na tych co maja problem, poza tym w tym kraju gry hazardowe dozwolone sa tylko w kasynach, wiec tam sobie graj, a ta dziupla mam nadzieje zostanie niebawem zlikwidowana przez urzad skarobowy i policje, bo pod biurem pisu takie cos dlugo nie bedzie funkcjonowac :)

Problemmy mają ludzie różne alkoholowe hazardowe przemocowe to co ????
Mamy zamknąć sklepy z wódą ? domy ludziom pozabierać tam gdzie przemoc ? kasyna pozamykać ?
No nie rozśmieszaj mnie.
Gość
#634 Wysłane : 10 października 2017 12:49:57(UTC)

Przykro, że nie rozumiesz o co chodzi:) Po prostu w Polsce hazard można uprawiać tylko w kasynach, więc takie miejsca są NIELEGALNE i powinny być likwidowane, a właściciele odpowiednio karani.
Gość
#635 Wysłane : 10 października 2017 13:27:37(UTC)

Przykro, że nie rozumiesz o co chodzi:) Po prostu w Polsce hazard można uprawiać tylko w kasynach, więc takie miejsca są NIELEGALNE i powinny być likwidowane, a właściciele odpowiednio karani.

Jestem innego zdania . Gram grałem i grał będę. A jak będą zakazane to adrenalinka wieksza będzie.
Gość
#636 Wysłane : 10 października 2017 22:43:27(UTC)

Brzeska policja ma wenę twórczą. Takie barwne opisy nie zdarzały się nawet niektórym satyrykom. Akcja trzyma w napięciu z minuty na minutę. Człowiek zagryza paznokcie, bo tak go to czytanie wciąga. Wyobraźnia buzuje..
Szcytowy moment całego zamieszania umieszczony jest w zdaniu "wsiada na stojący na posesji ciągnik rolniczy i próbuje go odpalić". Toż to ktoś z ISIS musiał być! Tylko oni odpalają! Czyżby już do Czchowa dotarli?

http://www.brzesko.ws/De...temID=9322&mid=10640
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
31 Strony«<28293031>
Wyślij odpowieź
Skok do forum