logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

11 Strony«<891011>
Zarudnianie Rodziny w Urzędach- Nepotyzm
Gość
#191 Wysłane : 8 czerwca 2015 11:05:55(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
Ja jestem zatrudniona jako pociotek właśnie i chwalę sobie. Jeśli są możliwosci to dlaczego nie !!!!. Trzeba jak pokorne ciele dwie matki ssać a nie pyskować !!! Burmistrzu Grzegorzu Wawryko jesteś kochany i najlepszy Wub ThumpUp ThumpUp ThumpUp
Gość
#192 Wysłane : 8 czerwca 2015 11:55:50(UTC)

Trochę pokory i przyzwoitości droga damo !!!!!!!!!Jak przyjdzie po nim inny też będzie kochany ????? tak pracują dwulicowcy i dlatego tak Polska wygląda.Wy wszyscy w tych urzędach jesteście,, kochani,,
Gość
#193 Wysłane : 8 czerwca 2015 12:05:25(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Trochę pokory i przyzwoitości droga damo !!!!!!!!!Jak przyjdzie po nim inny też będzie kochany ????? tak pracują dwulicowcy i dlatego tak Polska wygląda.Wy wszyscy w tych urzędach jesteście,, kochani,,

Jeszcze raz .....Pokorne ciele dwie matki ssie. Pracuje po protekcji i nie mam żadnych wyrzutów.Jestem pokorna i robie co mi każą a nie krytykuję.
Gość
#194 Wysłane : 8 czerwca 2015 12:40:42(UTC)

Jeszcze raz .....Pokorne ciele dwie matki ssie. Pracuje po protekcji i nie mam żadnych wyrzutów.Jestem pokorna i robie co mi każą a nie krytykuję.

No i bardzo dobrze ! To się chwali. Trzeba znać swoje miejsce w szeregu !
Gość
#195 Wysłane : 8 czerwca 2015 14:22:16(UTC)

Może - a takich ssących jest mnóstwo . Czy to prowokacja czy nie ,obojętne. Jak się da go doić to dój ile wlezie. Smacznego !!!!Różne są pieszczoty.
Gość
#197 Wysłane : 9 czerwca 2015 09:29:05(UTC)

i jak kto "wygrywa" stanowisko w starostwie na stanowisku ds. zarządzania kryzysowego???
Gość
#198 Wysłane : 23 lipca 2015 07:45:07(UTC)

Ale będzie się działo za parę lat kończą się środki unijne .I osoby obsługujące pieniądze z EU będą musiały powrócić na rynek pracy.Ten proces powinien już teraz się zacząć,gdyż w niedługim czasie gminom braknie pieniędzy na wynagrodzenia dla tych pracowników .To kwestia 5-ciu lat.Ale będzie się działo !!!
Gość
#199 Wysłane : 23 lipca 2015 08:03:34(UTC)

Ale będzie się działo za parę lat kończą się środki unijne .I osoby obsługujące pieniądze z EU będą musiały powrócić na rynek pracy.Ten proces powinien już teraz się zacząć,gdyż w niedługim czasie gminom braknie pieniędzy na wynagrodzenia dla tych pracowników .To kwestia 5-ciu lat.Ale będzie się działo !!!

Będzie się działo jak trzeba będzie zacząć spłacać DŁUGI po tych środkach unijnych i utrzymać te wszystkie durne inwestycje.
Przedsmak tego w Brzesku już macie: centrum multimedialne: nie przynosi dochodu, generuje potężne koszty, zupełnie nieprzydatne (wbrew temu co wypisują w BiMie) no i trzeba spłacać spory kredyt z niemałymi odsetkami.
Dziękujcie naszym "mądrym" włodarzom za to, że wydają kasę, której nie ma.
Gość
#200 Wysłane : 23 lipca 2015 10:06:43(UTC)

Będzie się działo jak trzeba będzie zacząć spłacać DŁUGI po tych środkach unijnych i utrzymać te wszystkie durne inwestycje.
Przedsmak tego w Brzesku już macie: centrum multimedialne: nie przynosi dochodu, generuje potężne koszty, zupełnie nieprzydatne (wbrew temu co wypisują w BiMie) no i trzeba spłacać spory kredyt z niemałymi odsetkami.
Dziękujcie naszym "mądrym" włodarzom za to, że wydają kasę, której nie ma.

ty bys to napewno zrobil lepiej. ale nie powiesz jak. wiemy wiemy znamy juz takiego jednego kurdupla co wszystko wie ale nic nie powie.
Gość
#201 Wysłane : 24 lipca 2015 10:18:41(UTC)

Cała scena w tym Urzędzie się zmieni .Pan Burmistrz Wawryka zdaje sobie sprawę,że to ostatnia jego kadencja , ostatnie podrygi,wszyscy przyjęci po znajomościach będziecie mieć problem . Jeszcze chwilka i cały ten UKŁAD pierdyknie. Chcę dożyć tego momentu jak wszystkie żmije zagryzą się ,walcząc o pracę.
Gość
#202 Wysłane : 24 lipca 2015 10:51:00(UTC)

Cała scena w tym Urzędzie się zmieni .Pan Burmistrz Wawryka zdaje sobie sprawę,że to ostatnia jego kadencja , ostatnie podrygi,wszyscy przyjęci po znajomościach będziecie mieć problem . Jeszcze chwilka i cały ten UKŁAD pierdyknie. Chcę dożyć tego momentu jak wszystkie żmije zagryzą się ,walcząc o pracę.

i przyjdze następny burmistrz i stworzy nowy układ.zatrudni nowych z rodziny i po znajomosci. przeciez od zawsze tak bylo.
Gość
#204 Wysłane : 30 lipca 2015 08:43:59(UTC)

Ale będzie nowe i zanim się ułoży to trochę zejdzie. Może złapiemy troszeczkę głębokiego oddechu.
Gość
#203 Wysłane : 30 lipca 2015 09:00:01(UTC)

Nie wierzę. Ludzie są tak durni, że głosują zawsze jak stado baranów, albo w ogóle nie głosują.
Cytując Tomasza Lisa: "Ludzie w cale nie są tak głupi jak nam się wydaje, są jeszcze głupsi."
Gość
#205 Wysłane : 10 listopada 2015 15:06:54(UTC)

Czy PIS zajmie się nepotyzmem w brzeskich urzędach? czy dalej będziemy mieć to samo.Tylko czy PIS sam nie wywodzi się z nepotyzmu?
Gość
#211 Wysłane : 11 listopada 2015 11:17:00(UTC)

Czy PIS czy Po lub jakakolwiek partia co nam szaraczkom pomoże? Każdy myśli o sobie i o swojej rodzinie.Kto się troszczy w tym państwie, powiecie, gminie o zwykłego obywatela chyba ,że przed wyborami. Oj jak wtedy nas bardzo szanują, obiecują i nawet nazywają wyborcami , a po wyborach baranami itp. i cieszą się że wsadziliśmy ich na wymarzone stołki.Trzeba się przyzwyczaić do tej arogancji i bezsilności rzeszy niekompetentnych urzędników , którzy czekają aby dzień zleciał/może nie wszyscy ale większość/ odsyłając od koleżanki do koleżanki jeżeli trafi się namolny petent. No ale cóż Pan burmistrz ma rodzinę musi dobrze zarabiać a my nasze rodziny możemy utrzymać bez pracy tylko jak??? Powodzenia Rodacy !
Gość
#206 Wysłane : 13 listopada 2015 12:56:10(UTC)

Czy PIS zajmie się nepotyzmem w brzeskich urzędach? czy dalej będziemy mieć to samo.Tylko czy PIS sam nie wywodzi się z nepotyzmu?

W Brzesku nie ma podziału partyjnego tutaj każdy ciągnie ile wlezie w harmonii partyjnej. Klaskają burmistrzowi bez względu na partię. Dno w urzędzie juz dawno zostało osiągnięte. Nie liczyłbym na zmiany w Brzesku tutaj gangrena jest tak rozpowszechniona że pokolenie nie wystarczy żeby ją zwalczyć.
Gość
#209 Wysłane : 13 listopada 2015 13:36:26(UTC)

W Brzesku nie ma podziału partyjnego tutaj każdy ciągnie ile wlezie w harmonii partyjnej. Klaskają burmistrzowi bez względu na partię. Dno w urzędzie juz dawno zostało osiągnięte. Nie liczyłbym na zmiany w Brzesku tutaj gangrena jest tak rozpowszechniona że pokolenie nie wystarczy żeby ją zwalczyć.

Nowa pani poseł powinna w pierwszej kolejności dbając o los zwykłych mieszkańców wpisać na listę chorób "polski nepotyzm" i zacząć go zwalczać.
Gość
#207 Wysłane : 13 listopada 2015 14:14:24(UTC)

Zgniłe kompromisy to domena władz miasta, całe rodzinki począwszy od matki, córki, wnuczki , zięcia kuzynki itp. Czy ktoś jeszcze jest w stanie uzdrowić brzeski magistrat? Wątpię!
Gość
#212 Wysłane : 7 grudnia 2015 14:57:55(UTC)

Czytając artykuł na jednym z brzeskich portali na temat staży u Pana europosła zwrócił moją uwagę nowy kierownik biura europosła, Piotr Gładysz. Nie wiedziałem nic na temat chłopaka dlatego go szybko "zgooglowałem" . Nie widziałem aby udzielał się w kampanii Pis-u czy to prezydenckiej a tym bardziej w kampanii Pana Czesaka . Do tego z informacji na jego fb wynika,że Pan Piotr Gładysz nawet jeszcze nie skończył studiów. A przeglądając szybko jego tweety natknąłem się na taki o wpis : http://zapodaj.net/243724212d0dc.jpg.html " proPisowski " to on nie był ale ludzie się zmieniają. Ciekawe co on takiego ma, że bez wykształcenia, doświadczenia i poglądów zainteresował się nim nasz europoseł?
Gość
#213 Wysłane : 7 grudnia 2015 17:00:52(UTC)

startował do Europarlamentu w ostatnich wyborach z listy PIS ...
to syn Gladysz i Synowie VW
11 Strony«<891011>
Skok do forum