logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

11 Strony«<7891011>
Zarudnianie Rodziny w Urzędach- Nepotyzm
Gość
#169 Wysłane : 25 kwietnia 2014 05:52:02(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
no chyba że się jest z rodziny pasierba!
Gość
#170 Wysłane : 25 kwietnia 2014 07:09:43(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
no chyba że się jest z rodziny pasierba!

Jest duże prawdopodobieństwo załapać się w następnej łapance bo rodzina już cała obsadzona więc teraz dalsze pociotki mają szansę.
Gość
#171 Wysłane : 25 kwietnia 2014 07:42:44(UTC)

Albo ze sie jest zroziny PUKALI w urzedzie pracy od kierowcy poprzez sprzataczke do glownej ksiegowej i inne pociotki z tej rodziny. A w Urzedzie MIaSTA ta rodzina a jakze .,Kierowniczka kadr z Urzedu PRacy Pani Bogumila B . Z WOli DEBINSKIEJ SKAD POCHODZI NASZ STAROSTA,zaciera rece za , bo interes sie kreci.!!! dawno powinna byc na emeryturze i jeszcze trzy zdolu.!!!! ZAJMUJA MIEJSCA INNYM!!!!Malo co robia -....
Gość
#173 Wysłane : 25 kwietnia 2014 07:51:49(UTC)

I jak moga ludzie dostac prace jak pol rodziny w takim urzedzie pracuje.JAK moga pelnic role sluzebna ?dla bezrobotnych ... patrza tylko kase wziac odbebnic to co sie musi. Ale zeby cos nowego wprowadzic to nie . Jak sie ma mizerne wyksztalcenie za kase to i wiedzy brak. I strach zeby cos nowego wprowadzic.Lek przed odpowiedzialnoscia.
Gość
#174 Wysłane : 25 kwietnia 2014 08:06:34(UTC)

Nic tylko JADOWNIKI i JASIEN w tych urzedach > Powracali z Ameryki nie maja co ze soba zrobic zajmuja miejsca bezrobotnym. Ludzie majetni udajacych biednych .
Gość
#175 Wysłane : 25 maja 2015 09:33:27(UTC)

Ja się staram o zatrudnienie w urzedzie miasta i starostwie od ładnych paru lat. Często przechodzę etapy formalne bo doświadczenie i wykształcenie mam. Ale niestety nie znam nikogo w urzędzie który poparłby moją kandydaturę... więc mogę tak próbować do śmierci. I tam się nie dobiję. Rozumiem zatrudnianie po "rodzinie" jak takowa osoba posiada doświadczenie i wykształcenie objęte stanowiskiem. Ale według mnie powinno zostać też coś dla innych szaraków :P Ale np ostatni nabór w starostwie... stanowisko ds. spraw obywatelskich i zarządzania kryzysowego? Pierwszy raz się spotykam aby w wymaganiach było akurat 9 miesięcy doświadczenia zawodowego (ogólnego) czyli niekoniecznie w administracji.. I się pytam... kto jest już "gotowy" na to stanowisko????
Gość
#176 Wysłane : 27 maja 2015 06:53:43(UTC)

Ja się staram o zatrudnienie w urzedzie miasta i starostwie od ładnych paru lat. Często przechodzę etapy formalne bo doświadczenie i wykształcenie mam. Ale niestety nie znam nikogo w urzędzie który poparłby moją kandydaturę... więc mogę tak próbować do śmierci. I tam się nie dobiję. Rozumiem zatrudnianie po "rodzinie" jak takowa osoba posiada doświadczenie i wykształcenie objęte stanowiskiem. Ale według mnie powinno zostać też coś dla innych szaraków :P Ale np ostatni nabór w starostwie... stanowisko ds. spraw obywatelskich i zarządzania kryzysowego? Pierwszy raz się spotykam aby w wymaganiach było akurat 9 miesięcy doświadczenia zawodowego (ogólnego) czyli niekoniecznie w administracji.. I się pytam... kto jest już "gotowy" na to stanowisko????

Co do ogólnych założeń wpisu zgadzam się. Już miałam gotowe pismo do starosty w temacie wyjaśnień tych 9 miesięcy, ale sprawdziłam poprzednie ogłoszenia o naborze i .... do geodezji było jedno ogłoszenie bez podania stażu, a do wydziału komunikacji wymagano 6 miesięcy stażu tak więc czasem żadnego doświadczenia nie potrzeba ;-)
Gość
#179 Wysłane : 27 maja 2015 07:23:20(UTC)

pocieszcie się Państwo że nie tylko tak się dzieje w Brzesku. W Gnojniku np. zatrudnienie w UG wzrosło o 5o% ale kogo się zatrudnia? Rodzinę i znajomków i pod nich robi się niby konkursy i nabory a oni już pracują w Urzędzie.A poza tym pytam czy Gmina przejęła i od kogo nowe zadania że aż musiala zatrudnić tyle ludzi???? czekam na odpowiedź.ciekawy jestem jaka będzie bo akurat ja ją znam.
Gość
#180 Wysłane : 27 maja 2015 07:32:19(UTC)

pocieszcie się Państwo że nie tylko tak się dzieje w Brzesku. W Gnojniku np. zatrudnienie w UG wzrosło o 5o% ale kogo się zatrudnia? Rodzinę i znajomków i pod nich robi się niby konkursy i nabory a oni już pracują w Urzędzie.A poza tym pytam czy Gmina przejęła i od kogo nowe zadania że aż musiala zatrudnić tyle ludzi???? czekam na odpowiedź.ciekawy jestem jaka będzie bo akurat ja ją znam.

A tobie (...) gdzie znalezli prace? jak zes taki specjalista to trzeba bylo isc do prywaciarza, jakos sie o takie specjaliscine nikt nie zabijal.
Gość
#172 Wysłane : 27 maja 2015 08:04:24(UTC)

Albo ze sie jest zroziny PUKALI w urzedzie pracy od kierowcy poprzez sprzataczke do glownej ksiegowej i inne pociotki z tej rodziny. A w Urzedzie MIaSTA ta rodzina a jakze .,Kierowniczka kadr z Urzedu PRacy Pani Bogumila B . Z WOli DEBINSKIEJ SKAD POCHODZI NASZ STAROSTA,zaciera rece za , bo interes sie kreci.!!! dawno powinna byc na emeryturze i jeszcze trzy zdolu.!!!! ZAJMUJA MIEJSCA INNYM!!!!Malo co robia -....

a skąd wiesz że one nie są na emeryturze i nie pracuja?
Gość
#182 Wysłane : 27 maja 2015 08:09:05(UTC)

Wiem że pracują.Wszyscy to wiedzą.
Gość
#183 Wysłane : 27 maja 2015 08:41:52(UTC)

Na stronie internetowej nazwiska pracowników poszczególnych działów od lat niezmiennie te same . Niektóre po zmianie stanu cywilnego posiadają inne nazwiska .Tu w Brzesku prawie wszyscy o wszystkich wiedzą ,więc nie ma co tu się dziwić o zajmowanych stanowiskach przez niektóre osoby w P.U.P w Brzesku. Całe klany rodzinne we wszystkich Urzędach.
Gość
#177 Wysłane : 27 maja 2015 08:44:10(UTC)

Co do ogólnych założeń wpisu zgadzam się. Już miałam gotowe pismo do starosty w temacie wyjaśnień tych 9 miesięcy, ale sprawdziłam poprzednie ogłoszenia o naborze i .... do geodezji było jedno ogłoszenie bez podania stażu, a do wydziału komunikacji wymagano 6 miesięcy stażu tak więc czasem żadnego doświadczenia nie potrzeba ;-)

Ogłoszenia zawsze ale to zawsze!pisane sa pod konkretne osoby! Nie łudźcie się! Wiem to z autopsji.
Gość
#184 Wysłane : 27 maja 2015 09:37:40(UTC)

Nie tylko w urzędach zatrudniają swoich. Jak pokazują ostatnie wybory do władz LGD, swoich wpychają gdzie się da. Przykład - radny Adam K. z PiS do zarządu wsadził swoją córę. Flapper
Gość
#188 Wysłane : 4 czerwca 2015 10:20:00(UTC)

I prawidłowo ,że wsadził córkę , Ważne ,że nie dostał się tam Pasierb i z tego powodu pijemy szampana!!!
Gość
#185 Wysłane : 4 czerwca 2015 12:28:04(UTC)

Nie tylko w urzędach zatrudniają swoich. Jak pokazują ostatnie wybory do władz LGD, swoich wpychają gdzie się da. Przykład - radny Adam K. z PiS do zarządu wsadził swoją córę. Flapper
---> napisał nieudacznik

dokładnie- jak pokazują"wybory" została wybrana przez większość w tajnym głosowaniu. Gratulacje.A

Gość
#186 Wysłane : 4 czerwca 2015 20:09:16(UTC)

---> napisał nieudacznik

dokładnie- jak pokazują"wybory" została wybrana przez większość w tajnym głosowaniu. Gratulacje.A

Albo uważasz siebie za takiego spryciarza i mondralę, albo czytelników za idiotów. Zapewniam, ani jedno ani drugie nie jest prawdą, ludzie wiedzą jak to wygląda - na pewno nie wygląda dobrze ani przyzwoicie ...
Gość
#187 Wysłane : 5 czerwca 2015 07:28:27(UTC)

Albo uważasz siebie za takiego spryciarza i mondralę, albo czytelników za idiotów. Zapewniam, ani jedno ani drugie nie jest prawdą, ludzie wiedzą jak to wygląda - na pewno nie wygląda dobrze ani przyzwoicie ...

Nie rozśmieszaj ludzi. Gdyby było tak jak piszesz to z największą liczbą głosów wszedłby ulubieniec Pana W. Pan Pasierb--> i chyba nikt nie ma do tego wątpliwości. a nie np. jakiś Pan Wrona.
Gość
#189 Wysłane : 6 czerwca 2015 19:21:28(UTC)

Mieszkańcy Brzeska i powiatu, dziękujcie Leninowi, że nie mieszkacie w gminie Czchów. Tutaj w urzędach i szkołach tylko rodzina i pociotki burmistrza. Jak dobrze się przyjrzeć do można dopatrzyć się do siódmego pokolenia, stąd czasami różne nazwiska, ale korzeń ten sam. Czasami pojawi się ktoś z klakierki jak rodzina W. lub P. Ponieważ nie mają swoich wykształconych ludzi to na intratne stanowiska sprowadza się osoby z zewnątrz, które wykazują ostry pociąg do wazeliny. Tak było z panem Cesiem z gimnazjum, tak jest z vickiem, a obecnie sprowadzono zaciąg PSLowski z Dębna. Dziękujcie, że los nie zesłał Was do Czchowa
Gość
#190 Wysłane : 6 czerwca 2015 20:47:30(UTC)

a dlaczego Leninowi?? bo nie bardzo jarzę
11 Strony«<7891011>
Skok do forum