logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

123 Strony«<119120121122123>
Wyślij odpowieź
Spółdzielnia Mieszkaniowa, czyli wymieniamy podzielniki, a opłaty liczymy tak żeby się zgadzało
Gość
#2473 Wysłane : 4 października 2017 09:19:13(UTC)
Ranga: Gość

rada nadzorcza informuje iż będzie przetarg na lustratora.do lustracji za 2015- 2017. a kto będzie/ ???wg.nowelizacji ustawy o spółdzielniach powinien być ktoś z ministerstwa infrastruktury i budownictwa.prawda??a po co z rady nadzorczej J. Kramer zwołuje zebranie na Browarnej?? a co chce zmienić ?
Gość
#2474 Wysłane : 4 października 2017 09:45:25(UTC)

"a po co z rady nadzorczej J. Kramer zwołuje zebranie na Browarnej?? a co chce zmienić?"

Idź na to zebranie to się dowiesz.
Gość
#2475 Wysłane : 4 października 2017 10:57:47(UTC)

a masz jakieś nowe uchwały żeby coś zmienić naprawić?czy to tylko pijar?straszne dopłaty na osiedlu Browarna do centralnego. największa 4 tys.szok .a gdzie ogłoszenie?
Gość
#2476 Wysłane : 4 października 2017 11:47:56(UTC)

"... straszne dopłaty na osiedlu Browarna do centralnego. największa 4 tys.szok"

Jak to ludzie robią, że jedni mają zwroty, a inni takie dopłaty?
Gość
#2477 Wysłane : 4 października 2017 15:07:28(UTC)

kosztem innych.proste. a winowajcą jest zły system rozliczania w domyśle REGULAMIN GZM do C.O..ale to musi rozpatrzeć wyższa instancja.
Gość
#2478 Wysłane : 4 października 2017 18:01:48(UTC)

jak by po izolował mieszkanie ściany,flaszki z centralnego .to w tedy możemy rozmawiać o przepływie ciepła. a tak grzeją się inni kosztem drugich ,ludzi przez to skłócają i tyle .i jeszcze jedno, gro osób ma ogrzewanie podłogowe.to jak są rozliczani?? kto to kiedykolwiek sprawdzał??. po za tym ciepło weszło do bloku i nie ma szans, aby ten niby zerowy odczyt był wymiernikiem do rozliczeń< był prawdziwy. cały blok korzysta z ciepła a firma Ista zaciera łapy.tak jak mówię wszyscy korzystają z tego ciepła .i nie ma szans że ktoś na 70 metrach zużył za 1 tysiąc zł. ciepła .kryzy do kaloryferów wmontować i na każdym temperatura +16 stopni .tak jak większość spółdzielni to robi. a nie wykorzystywanie innych lokatorów.zmiana rady i wiedza jest tu potrzebna z chęciami pochylenia się nad problemem , żeby wyprowadzić ten ,,ciepłowy oszukańczy biznes,, żeby było normalnie.a nie ściany zawilgocone.ludzie marzną . dopłaty duże na wszystkich osiedlach.
Gość
#2479 Wysłane : 5 października 2017 07:18:13(UTC)

I znów to samo -kiedy ta płyta się zedrze?
Gość
#2480 Wysłane : 5 października 2017 08:41:54(UTC)

pewnie jak będziecie musieli zwracać niesłusznie pobrane dopłaty.to trochę potrwa ale mam nadzieje iż sprawiedliwości stanie się zadość. nie denerwuj się .po co zaglądasz na tę stronę.?? zajmij się dokładnym wyliczaniem zwrotu za centralne, gdyż ostatnio często się mylicie na nie korzyść lokatorów karząc im płacić np. 1200 NIEDOPŁATA a co było ZWROTEM. jeśli takie,, pomyłki,, występują to strach pomyśleć jak to wasze całe rozliczanie wygląda w tej spółdzielni.po prostu nie ogarniacie tego wszystkiego. no cóż za mało kompetentnych ludzi.czyli cały czas trzeba was sprawdzać .
Gość
#2481 Wysłane : 5 października 2017 12:34:35(UTC)

"...to trochę potrwa..."
No kurna, ale ileż można czekać?!
Gość
#2482 Wysłane : 5 października 2017 14:59:58(UTC)

Byłam dzisiaj w spółdzielni bo tak jak wspomniałam mój blok ma większy metraż niż dwa lata temu i pani mi wytłumaczyła, że sprzedano mieszkanie i ten metraż się zmienił ale ja tego nie rozumiem i pani mnie wyśmiała i żebym przyprowadziła kogoś kto to zrozumie bo nie ma sensu mi tłumaczyć. Natomiast Pan prezes powiedział mi, gdy mu zarzuciłam brak uczciwości- że zawsze możemy radę odwołać no i zarząd też. Więc w tym jednym się z nim zgadzam!!! , więc bardzo proszę osoby, które mają dość tych" uczciwych"rozliczeń itp. Odwołajmy ich tylko musimy się naprawdę zmobilizować!!!przeciez da się to zrobić tylko naprawdę musimy chcieć
Gość
#2484 Wysłane : 5 października 2017 17:21:22(UTC)

chyba że ciepło sprzedali z metrażem .to jest tok rozumowania .nie ma się co dziwić. kto tym krajem rządził i kto pracuje w tych spółdzielniach. o zgrozo. wtórny analfabetyzm.dlatego OKS okocim miał kłopoty finansowe. jaki pan taki kram.nic dodać nic ująć . pani tam prowadziła księgowość to na forum można poczytać i ludzie też wiedzą.
Gość
#2485 Wysłane : 5 października 2017 17:27:24(UTC)

a to się ściany poszerzyły .to znakiem tego że pani przyszło mieszkać w nowoczesnym budownictwie .jeśli fundamenty wraz ze ścianami mieszkań zmieniają wymiary??? cho ,cho, niech pani to prześle do kabaretu .będą się mieli z czego uśmiać!!i zarazem widownia.
Gość
#2486 Wysłane : 6 października 2017 09:28:52(UTC)

czyli dokładanie!!! metrów na bloku i z tym związany zle rozliczony koszt zużycia ciepła=PRZESTĘPSTWO ponieważ to jest świadome działanie.czyli również osoby z podzielnikami mają w tym bloku zle rozliczone zużycia ciepła
Gość
#2487 Wysłane : 6 października 2017 11:04:17(UTC)

przypomnijcie sobie okres założenia tego tematu i pierwszy wpis listopad 2013 rok.i walka przez tyle lat .i miała być dobra zmiana i dalej to samo.!!!!czy ktoś zrozumiał i pochylił się nad rozliczaniem głównie nad regulaminem który łamie wszystkie prawa.!!!
Gość
#2488 Wysłane : 6 października 2017 15:38:14(UTC)

"przypomnijcie sobie okres założenia tego tematu i pierwszy wpis listopad 2013 rok.i walka przez tyle lat .i miała być dobra zmiana i dalej to samo.!!!!czy ktoś zrozumiał i pochylił się nad rozliczaniem głównie nad regulaminem który łamie wszystkie prawa.!!!"

Pochylił się, ale do dzisiaj nie może się wyprostować, dlatego jest jak jest.
Gość
#2489 Wysłane : 6 października 2017 15:48:47(UTC)

dowcipas ,ale dowcipas. żeby ten dowcip z rozumem szedł w parze to ludzie by się grzali i starsi i rodziny z dziećmi.i ty się pochylisz jak w niedługim czasie padnie ta firma Ista bo ludzie w Polsce nie odpuszczą . jest tysiące pozwów. nie będziecie nas nabijać w ,,ciepło,,razem ze stowarzyszeniami ds.rozliczeń energią pod płaszczykiem rzekomych oszczędności, dyrektyw unijnych etc.. znalezli sobie świetny dochód.!
Gość
#2490 Wysłane : 8 października 2017 18:25:00(UTC)

no to się biorą za spółdzielnie mieszkaniowe.w sobotę tvp.pl pt.studio Polska.wszystko co tu przytaczamy i więcej nieprawidłowości ujawniają w specjalnym programie różne organizacje spółdzielcy i posłowie ,senatorowie z całej Polski.w sejmie prace trwają .ostra walka.!!!jak teraz porządku nie zrobimy ze spółdzielniami i z sądami to zostaniemy niewolnikami w spółdzielniach do końca życia,a może się zdarzyć że wylecimy z wielkim hukiem przez brak pieniędzy mimo własnościowych tytułów .patologie i rządzenie się prezesów i zarządów musi się skończyć.to my jesteśmy ich pracodawcami.muszą to zrozumieć.na stronie sejmu można przeczytać nowe projekty i ustawy.
Gość
#2483 Wysłane : 10 października 2017 19:59:58(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Byłam dzisiaj w spółdzielni bo tak jak wspomniałam mój blok ma większy metraż niż dwa lata temu i pani mi wytłumaczyła, że sprzedano mieszkanie i ten metraż się zmienił ale ja tego nie rozumiem i pani mnie wyśmiała i żebym przyprowadziła kogoś kto to zrozumie bo nie ma sensu mi tłumaczyć. Natomiast Pan prezes powiedział mi, gdy mu zarzuciłam brak uczciwości- że zawsze możemy radę odwołać no i zarząd też. Więc w tym jednym się z nim zgadzam!!! , więc bardzo proszę osoby, które mają dość tych" uczciwych"rozliczeń itp. Odwołajmy ich tylko musimy się naprawdę g7zmobilizować!!!przeciez da się to zrobić tylko naprawdę musimy chcieć

Zwołanie nadzwyczajne zebranie
Gość
#2492 Wysłane : 10 października 2017 20:07:18(UTC)

A kaloryfery na klatkach pozakręcali a za to ciepło i tak musimy zapłacić pytam się co jest do holewki
Gość
#2491 Wysłane : 10 października 2017 22:37:32(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
no to się biorą za spółdzielnie mieszkaniowe.w sobotę tvp.pl pt.studio Polska.wszystko co tu przytaczamy i więcej nieprawidłowości ujawniają w specjalnym programie różne organizacje spółdzielcy i posłowie ,senatorowie z całej Polski.w sejmie prace trwają .ostra walka.!!!jak teraz porządku nie zrobimy ze spółdzielniami i z sądami to zostaniemy niewolnikami w spółdzielniach do końca życia,a może się zdarzyć że wylecimy z wielkim hukiem przez brak pieniędzy mimo własnościowych tytułów .patologie i rządzenie się prezesów i zarządów musi się skończyć.to my jesteśmy ich pracodawcami.muszą to zrozumieć.na stronie sejmu można przeczytać nowe projekty i ustawy.

yhy
uważaj - narobią.
będziesz znowu miał co pisać.
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
123 Strony«<119120121122123>
Wyślij odpowieź
Skok do forum