logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

6 Strony123>»
Urząd Pracy Brzesko
Gość
#1 Wysłane : 9 stycznia 2012 21:16:15(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
proszę o ocenę działalności Naszego Urzędu
Gość
#2 Wysłane : 9 stycznia 2012 21:32:17(UTC)

Macie ładną stronę internetową. A generalnie staram się nie mieć bliższego kontaktu z wami - sami rozumienie LOL
Gość
#3 Wysłane : 10 stycznia 2012 12:04:55(UTC)

To może urząd poda jakieś lokalne dane, na podstawie których będzie można taką ocenę przedstawić.
Może, ile osób dzięki waszemu pośrednictwu znalazło pracę, ile zdobyło nowy zawód lub wyższe kwalifikacje dzięki szkoleniom, ile osób dostało dofinansowanie na własną działalność, ile osób było bezrobotnych w kolejnych latach, ile osób zatrudniał urząd np 5-7 lat temu ile obecnie..
Gość
#4 Wysłane : 10 stycznia 2012 13:53:25(UTC)

róbcie szkolenia z konkretnych rzeczy, a nie tylko z obsługi kasy fiskalnej. Nawet odpłatne dla pracujących np. z księgowości, jezyków obcych i więcej PR-u urzędzie.
Gość
#5 Wysłane : 11 stycznia 2012 17:12:38(UTC)

ocena minus mierna!!!! siedzicie, wypłate bierzecie i nic poza tym...bezrobotni nadal muszą szukać pracy na własną rękę!!!! ilu bezrobotnym pomogliście znaleźć prace..mysle,że ani jednej!!! z doświadczenia wiem,że nie zależy wam na ludziach.....zero zainteresowania.
Gość
#6 Wysłane : 11 stycznia 2012 17:51:45(UTC)

rada dla tych co znajdują sami prace - nie dajcie sie wkopać oni jak znajdziesz pracę na terenie powiatu wypisują ci skierowanie że to niby dzięki nim znaleźliście i statystyki im się zwiększają. Zgłaszajcie pracę pisemnie a nie osobiście a statystyka im upadnie. ŻADNYCH SKIEROWAŃ NIE BRAĆ - SAMI ZNALEŹLIŚCIE PRACE TO WASZA ZASŁUGA A NIE TYCH CO SIE IM D.... nie chce ruszyć ze stołka
squize
#7 Wysłane : 12 stycznia 2012 08:44:28(UTC)
Ranga: Newbie

Prawda jest taka, że bez znajomości żaden Urząd Pracy nie znajdzie ci dobrej pracy. Jeśli nie masz kontaktów możesz zapomnieć o pracy przy biurku. Mówi się, że młodzi po studiach mają wygórowane oczekiwania. Czemu nikt nie bierze pod uwagę faktu, że ktoś kto studiował 5 lat, dorobił się mgr przed nazwiskiem nie po to aby zapie*****ć fizycznie na magazynie a po to aby taki magazyn prowadzić.

Praca w Urzędzie jest, niestety zazwyczaj taka, która nie wymaga myślenia na poziomie wyższym. Pracodawcy oferujący lepsze stanowiska robią to na drodze selekcji ogłaszanej w firmie a nie w urzędzie pracy. To właśnie firmy należy sprawdzać w poszukiwaniu pracy, a nie UP.

Alternatywą jest założenie własnej firmy wykorzystując dotacje z UE. Niestety jest to zawsze bardziej ryzykowne, niż niższa ale pewna wypłata. Same dotacje, są też często niewystarczające na rozpoczęcie prowadzenia takiej działalności.
Gość
#8 Wysłane : 12 stycznia 2012 09:44:46(UTC)

tak tak jasne
Gość
#9 Wysłane : 12 stycznia 2012 19:25:53(UTC)

ostatnio tam byłem i Pani miała listę około 10 osób które musiała złapać na luty do doradcy zawodowego który za każdym razem mówi to samo
i jak szczęśliwa była gdy przed 12 miała już 9 osób poprawia statystyki nic innego jej nie interesowało zapisać na listę i tyle dowodzenia kawka przerwa mam nadzieje że znajdzie się w takiej sytuacji i przyjdzie do Urzędu pracy i spodka się ze spychologią zarozumialstwem patrzeniem z góry
mam też nadzieje że Premier spełni swoją obietnicę i zwolni połowę tych bezużytecznych urzędasów
a zamiast urzędów pracy powinny być agencje doradztwa zawodowego które powinny być prywatnymi firmami
Gość
#10 Wysłane : 18 stycznia 2012 19:02:11(UTC)

Hehehe<-tak można określić to co dzieje się w PUP-ie.:) Status bezrobotnego mam już kilka miesięcy więc mogę coś o urzędzie powiedzieć. Byłam już u doradcy zawodowego a jej porady to śmiech na sali... Co spotkanie to mówiła to samo i czułam się tak jakby mnie oskarżała za to że nie znalazłam jeszcze sama pracy... Pytała ciągle tylko cy coś się u mnie zmieniło od ostatniego spotkania, a chyba gdyby tak było to bym już do niej nie przyszła.;p Jedyny kurs na jaki się dostałam to 2-dniowe szkolenie z zakresu poszukiwania pracy. Sam pomysł organizacji takich szkoleń wydaje mi się nie na miejscu. Przecież to chyba urząd pracy powinien szukać pracy adekwatnej do umiejętności bezrobotnego i mu ją proponować. Ja jeszcze żadnej propozycji w ciągu kilkunastu miesięcy nie usłyszałam! A te spotkania obowiązkowe to tylko polegają na podpisaniu się i wyznaczeniu kolejnego spotkania... Chciałam skorzystać kiedyś z jakichś kursów to po wstępnej selekcji odpadłam bo mam dach nad głową a utrzymują mnie rodzice... Trudno żeby coś się w tej kwestii zmieniło, skoro ciągle nie mam pracy... Ten system jest chory-nie mam pojęcia za co biorą pieniądze Ci ludzie którzy tam pracują?!!
Gość
#11 Wysłane : 15 lutego 2012 02:05:08(UTC)

heh to oni mają jakieś oferty pracy wogóle?
chyba nie...
Gość
#13 Wysłane : 11 kwietnia 2012 10:16:35(UTC)

oferty PRACY BIURA PRACY SA NIC NIE WARTE! KIEDYŚ DOSTAŁAM SKIEROWANIE DO PRACY W KNAJPIE JAKO POMOC KUCHENNA ZACHODZĘ DO PRACODAWCY A ON ZAŁAMUJE RĘCE I ZALI SIĘ ZE OKREŚLIŁ KONKRETNIE O KOGO MU CHODZI-NATOMIAST BIURO PRZYSŁAŁO LUDZI JAK LECI KTO SIĘ NA-MANIŁ W TYM CZASIE DO BIURA , I TAK JA Straciłam CZAS I NERWY ORAZ TEN NIESZCZĘSNY PRACODAWCA CO MYSŁAW ŻE BIURO MU POMOŻE LOGOS POSZUKAĆ>muszę nadmienić że praca była na pół etatu za 600 złotych ja na dojazdy do tej pracy za busa muszę zapłacić miesięcznie 200 zł to po odliczeniu zostaje mi 400 zł.na co mam te pieniądze wydać na jedzenie a może na buty za co ja mialabym szyć? poszłam po rozum do gilowy podzwonilam po znajomych i znalazłam prace poza granicami kraju . Niestety takie mamy czasy chcesz pracowac uciekaj za granice w Polsce nie masz szansssss!@!!!!!! pozdrawiam Panie z BEZROBOCIA!!!!!!!!
Gość
#18 Wysłane : 11 kwietnia 2012 22:31:07(UTC)

oj zapanuje bezrobocie w urzędzie pracy po ostatnich wiadomościach z ministerstwa. polecą etaty polecą
Gość
#20 Wysłane : 11 kwietnia 2012 23:25:25(UTC)

Originally Posted by: Guest Idź do cytowanego Wpisu
oj zapanuje bezrobocie w urzędzie pracy po ostatnich wiadomościach z ministerstwa. polecą etaty polecą

heh na pewno polecą, generalnie po co ten urząd? No po co? Niech każdy sobie zada to pytanie ... pewnie trzy osoby by to wszystko mogły ogarnąc a nie dwadziescia. Marnowanie kasy na urzędników
Gość
#19 Wysłane : 12 kwietnia 2012 08:23:54(UTC)

doradcy zawodowi będą mogli się wykazać swoją bezcenną wiedzą na własnej skórze... zobaczymy jak im pójdzie :)
Gość
#21 Wysłane : 21 czerwca 2012 10:37:20(UTC)

Cholera ! Biorą się za nas: http://serwisy.gazetapra..._nagrody_i_dodatki.html . biurwa
Ptaszek
#22 Wysłane : 3 lipca 2012 08:30:29(UTC)
Ranga: Advanced Member

W pierwszej kolejności skończyć cyrk z tymi szkoleniami bo to ani przydatne ani chyba nie zdarzyła osoba która by na tym skorzystała, poza oczywiście wszechwiedzącymi szkoleniowcami.
Inna sprawa to osoby zajmujące się dotacjami, czy to że jest trochę grosza z unii oznacza że należy je porozdzielać na 100 kolejnych szczeblach? Są przypadku osób, które jeżdżą po całej Polsce od UP do UP "szkoląc" starających się o dotację, jak by nie mógł tego robić ktoś z okolicy. Przecież to są ludzie nie mający większej wiedzy niż przeciętny nauczyciel przedsiębiorczości. Jeżdżą, nocują w hotelach, niezbędny oczywiście jest również catering - rzucą jakieś kserówki, poopowiadają totalnych banałów i na tym polega ich praca.
Gość
#23 Wysłane : 3 lipca 2012 09:31:21(UTC)

święta prawda
Ptaszek
#24 Wysłane : 3 lipca 2012 09:56:34(UTC)
Ranga: Advanced Member

Może są gdzieś jakieś statystki ile firm założonych z dotacji przetrwało dłużej niż rok (dotacja unijna) lub 2 lata (dotacja z UP).
Może gdyby wymagane było jeszcze jedno "okienko" lub "druczek" przy zakładaniu działalności nie było by tyle płaczu i kończących własną działalność szybciej niż tak na prawdę się zaczęła.
Gość
#14 Wysłane : 3 lipca 2012 12:54:21(UTC)

oferty PRACY BIURA PRACY SA NIC NIE WARTE! KIEDYŚ DOSTAŁAM SKIEROWANIE DO PRACY W KNAJPIE JAKO POMOC KUCHENNA ZACHODZĘ DO PRACODAWCY A ON ZAŁAMUJE RĘCE I ZALI SIĘ ZE OKREŚLIŁ KONKRETNIE O KOGO MU CHODZI-NATOMIAST BIURO PRZYSŁAŁO LUDZI JAK LECI KTO SIĘ NA-MANIŁ W TYM CZASIE DO BIURA , I TAK JA Straciłam CZAS I NERWY ORAZ TEN NIESZCZĘSNY PRACODAWCA CO MYSŁAW ŻE BIURO MU POMOŻE LOGOS POSZUKAĆ>muszę nadmienić że praca była na pół etatu za 600 złotych ja na dojazdy do tej pracy za busa muszę zapłacić miesięcznie 200 zł to po odliczeniu zostaje mi 400 zł.na co mam te pieniądze wydać na jedzenie a może na buty za co ja mialabym szyć? poszłam po rozum do gilowy podzwonilam po znajomych i znalazłam prace poza granicami kraju . Niestety takie mamy czasy chcesz pracowac uciekaj za granice w Polsce nie masz szansssss!@!!!!!! pozdrawiam Panie z BEZROBOCIA!!!!!!!!

A może by tak nauczyć się poprawnie - po polsku - wyrażać swoje myśli? I pisać poprawnie też.. Może łatwiej by było o pracę...
6 Strony123>»
Skok do forum