logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

4 Strony<1234>
Szkola katolicka - afera ze sciafaniem i uniewaznienie matury
Gość
#24 Wysłane : 17 września 2014 13:31:52(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
Moze bohater internetowy ktory napisal ten post przedstawi sie? Gowno wie, gowno widzial a pierwszy do wypowiadania sie i rozprowadznia plotek, typowy polaczek.
Gość
#25 Wysłane : 17 września 2014 17:05:57(UTC)

Co gowno wie- prawda jest taka jaka napisal i jeszcze glebsza.Same tumany i lenie do tej szkoly chodza.
Gość
#21 Wysłane : 17 września 2014 17:25:40(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Najbardziej denerwują mnie opinie tych ludzi którzy nawet nie przekroczyli drzwi tej szkoły.
Wszystko co opisał ten pożal się boże 'bohater' jest fikcją.. Ukończyłam tę szkołe i musze przyznać że to były moje najszczęśliwsze 3 lata edukacji jakie przeszłam .. Chodziłam do wielu szkól ale w żadnej nie spotkałam się z taką życzliwością i pomocą w nauce . Za swoją mature każdy odpowiada indywidualnie a jeśli ktoś próbował ściągać to oznacza że jest idiotą .. A teraz sam probuje się wybielić i zwalić wszystko na grono pedagogiczne.. Zastanówcie się co robicie kiedy rzucacie bezpodstawne oskarżenia .. I nie widze nic złego w modlitwach przed lekcjami w kogo się bawicie w Palikota?? a sami gówniarze łazicie do kościoła bo was rodzice ciągną to jest jakaś błazenada ...

Życzliwość w tej szkole powoduje, że największe tłumanki ją mogą skończyć, jak napisałaś, że byłaś w wielu szkołach - to tylko potwierdza moją tezę.
Gość
#26 Wysłane : 17 września 2014 20:56:03(UTC)

Co gowno wie- prawda jest taka jaka napisal i jeszcze glebsza.Same tumany i lenie do tej szkoly chodza.

tunmen mozesz siebie nazywac, tumanie. Jestes nikim i widze ze probojesz podniesc swoje morale na forum w tym temacie, ale niestety, nigdy nie byles nie jestes i nie bedziesz lepszy od nikogo ze szkoly katolickiej w brzesku przegrancu zyciowy.
Gość
#28 Wysłane : 17 września 2014 21:09:19(UTC)

tunmen mozesz siebie nazywac, tumanie. Jestes nikim i widze ze probojesz podniesc swoje morale na forum w tym temacie, ale niestety, nigdy nie byles nie jestes i nie bedziesz lepszy od nikogo ze szkoly katolickiej w brzesku przegrancu zyciowy.

to ze uczniowie oraz grono katolika wozi swoje ego na przyczepce wiadomo od dawna. Powyzszy wpis tylko to potwierdza, ale o tym ze tam sa az tak bardzo sfrustowani ludzie to nie wiedzialem.
Gość
#22 Wysłane : 17 września 2014 21:16:31(UTC)

Życzliwość w tej szkole powoduje, że największe tłumanki ją mogą skończyć, jak napisałaś, że byłaś w wielu szkołach - to tylko potwierdza moją tezę.

Szkoła przyjmuje do liceów uczniów, którzy są wyrzucani ze szkoły zawodowej na Zielonce.
To tylko pokazuje jaki tam jest poziom nauczania i jak uczciwie i po "katolicku" podchodzi się do kwestii oceniania, wymagań, realizacji podstawy programowej (obowiązek nauczyciela - gdzie etyka zawodowa), oraz egzaminowania.
Czy obrońcy tej szkoły zaprzeczą, że liceum kończą tam ludzie nie potrafiący dodawać, mnożyć, płynnie czytać, czy też nie wiedzący kiedy np. wybuchła 2 wojna światowa?
Sorry. Idea była fajna i gdybyście trzymali poziom, to mielibyście uczniów.
Niestety, zrobiliście ze szkółki przechowalnię każdego elementu i efekt jest taki, że umiesza się Was na poziomie tzw. "szkół" Maksylewicza, czyli na edukacyjnym śmietniku.
Im wcześniej takie "szkoły" zostaną zamknięte, tym lepiej.
Nie o to chodzi, żeby szkoła była fabryką papierków.

Ku przestrodze dla Czchowa: uczciwie przeprowadzajcie egzaminy, wpuśćcie do siebie nauczycieli z innych szkół do pilnowania podczas matury.
Ku przestrodze dla Czchowa, Zielonki i ZSP1: przestańcie zaniżać loty, specjalizować się w pracy z uczniami najsłabszymi, przestańcie przyjmować kogo popadnie i utrzymywać na siłę.
Przestańcie blokować i prześladować ambitnych i wymagających nauczycieli, zacznijcie gonić nierobów, leni i asekurantów, bez odwagi i ambicji, którzy wstawiają śliczne ocenki za samo istnienie na liście.
Zacznijcie trzymać poziom, bo skończycie jak te pseudo-szkółki a kto żyw i ma trochę ambicji spieprzy Wam do Tarnowa, Bochni czy nawet Krakowa.
Gość
#27 Wysłane : 17 września 2014 22:32:04(UTC)

Widać jak na dłoni wykształciucha z tejże szkółki, albowiem cec(***)e cię miłość bliźniego, poszanowanie
innego człowieka, otwartość na jego poglądy.Może zaczekałbyś,aby słowami Pisma Świętego zwrócił się ktoś do ciebie "przyjacielu posiądź się wyżej", bo stawiasz się na piedestale, a nawet pisać poprawnie nie potrafisz.
Gość
#29 Wysłane : 18 września 2014 07:28:39(UTC)

Co ty i o czym ty MOWISZ .Mam obok mnie mieszkajaca po katolickim Zycie bez slubu z dzieciakiem. milosc blizniego???? poszanowanie >>?? doswiadczylam wlasnie niedawno chamstwo ,cwaniarstwo i nierobstwo na pieniazkach z opieki . Tacy sa ludzie z katolika brak szacunku do starszych !!! Nie potepiam bez slubu ,ale jesli ktos juz chce isc ta droga to badzmy do konca ze wszystikmi tego konsekwencjami uczciwi i wiarygodni.Starsza osoba Pozdrawiam
Gość
#30 Wysłane : 18 września 2014 07:50:29(UTC)

Możecie się nawzajem wyzywać, a prawda jest taka, że przekręt z maturą był i nie wiadomo czy tylko na kontroli z kuratorium się skończy ponieważ musiało się to dziać za wiedzą i przyzwoleniem dyrekcji i prowadzących egzamin. Jeśli Pani Dyrektor była rzeczywiści pomysłodawczynią ściągania to gratuluję głupoty, hipokryzji, bezczelności - szkoła niby katolicka, z wartościami a kłamią i oszukują..
Gość
#31 Wysłane : 18 września 2014 10:15:24(UTC)

że przekręt z maturą był

Był, ale życie zaraz zweryfikuje takiego maturzystę. A teraz zobacz co się dzieje, ile masz ogłoszeń "zlecę napisanie pracy magisterskiej/dyplomowej/licencjackiej. To dopiero jest patologia za którą nikt się nie weźmie.
Gość
#33 Wysłane : 5 kwietnia 2015 21:56:13(UTC)

To nie jest szkola a maszynka do zarabiania pieniedzy. Daj na ogrzewanie a corka lub syn nie beda mieli problemow z niczym...nawet paleniem papierosow podczas przerw. Wszystko za zamknietymi drzwiami. Chore. Patologia.
Gość
#34 Wysłane : 6 kwietnia 2015 10:47:21(UTC)

To nie jest szkola a maszynka do zarabiania pieniedzy. Daj na ogrzewanie a corka lub syn nie beda mieli problemow z niczym...nawet paleniem papierosow podczas przerw. Wszystko za zamknietymi drzwiami. Chore. Patologia.

Najbardziej uderza głupota rodziców, którzy świadomie płacą za to, żeby ktoś UDAWAŁ, że uczy jego dziecko i potem wystawił mu fałszywe świadectwo ukończenia, potwierdzające, że to dziecko coś potrafi, że to dziecko jakoś się w tej szkole rozwinęło intelektualnie.

Pytanie, czy ci sami rodzice też tak ochoczo zapłaciliby np. budowlańcom za to, żeby udawali, że budują im dom?

Zgaduję, że nie.

Pytanie więc mam takie: dlaczego rodzicom bardziej zależałoby np. na wybudowaniu domu niż na rozwoju i wykształceniu własnego dziecka?

Nie wiem gdzie jest większa patologia: w szkole, czy w mózgach rodziców.
Gość
#36 Wysłane : 6 kwietnia 2015 10:56:23(UTC)

to z wygodnictwa, ale w przyszłości skutki będą opłakane
Gość
#35 Wysłane : 6 kwietnia 2015 18:59:45(UTC)

A skąd masz takie wiadomości? Czyżbyś był uczniem tej szkoły?
Czy też słyszałeś o czymś takim na mieście?
Jakoś tak się składa, że najwięcej na temat tej szkoły mają do powiedzenia ludzie, którzy nawet nie wiedzą gdzie ona się znajduje, a o tym aby kiedykolwiek w niej byli to nie ma mowy !!!
Gość
#37 Wysłane : 8 kwietnia 2015 11:17:26(UTC)

ale się dorwali do pisania do chyba ci rodzice co ich dzieci ćpają na zielonce
i są pewni że w przyszłości będą mieć skutki nie opłakane - ha,hA
no chyba że to chodzi o konkurencję-NAJPRAWDOPODOBNIEJ TAK
bo niby dlaczego mam się martwić o czyjeś skutki
mój syn uczy się w katolickim liceum- jest bardzo dobrym człowiekiem, ile wiedzy wchłonie
zależy od niego, damy rade
Gość
#32 Wysłane : 8 kwietnia 2015 11:23:28(UTC)

Był, ale życie zaraz zweryfikuje takiego maturzystę. A teraz zobacz co się dzieje, ile masz ogłoszeń "zlecę napisanie pracy magisterskiej/dyplomowej/licencjackiej. To dopiero jest patologia za którą nikt się nie weźmie.

zawsze byli ludzie co pisali rozne prace i nikt z tego nie robil problemu.
Gość
#38 Wysłane : 8 kwietnia 2015 12:34:21(UTC)

oczywiście nikt z tego nie robił problemu-najwięcej prac zostało napisane do zespołu szkół ponadgimnazjalnych nr 1 w brzesku
to więc po co wypisywać takie głupoty:

Najbardziej uderza głupota rodziców, którzy świadomie płacą za to, żeby ktoś UDAWAŁ, że uczy jego dziecko i potem wystawił mu fałszywe świadectwo ukończenia, potwierdzające, że to dziecko coś potrafi, że to dziecko jakoś się w tej szkole rozwinęło intelektualnie.

A jak twoja głupota z Zielonki czy z ZSP-świadectwo twojego ucznia nie było fałszywe?
wiem ze płaciłeś za napisanie matury z j polskiego.
Gość
#39 Wysłane : 8 kwietnia 2015 12:40:08(UTC)

TAK właśnie ale on i jego dziecko są rozwinięte intelektualnie ,HA HA - BO skończyli ZIELONKE-
Gość
#40 Wysłane : 8 kwietnia 2015 14:47:26(UTC)

TAK właśnie ale on i jego dziecko są rozwinięte intelektualnie ,HA HA - BO skończyli ZIELONKE-

Akurat Zielonka jest w pierwszej dziesiątce najlepszych techników w województwie, więc wara od tej szkoły, bo czasy kiedy była pośmiewiskiem się skończyły.

Co do Katolika to nie bez przyczyny jest to jedyne liceum, które przyjmuje do siebie nawet uczniów wyrzuconych z zawodówek.
Bez komentarza - płacisz, dostajesz świadectwo.
Normalnie super.
Gość
#41 Wysłane : 8 kwietnia 2015 15:30:41(UTC)

a ja uważam że to nie problem czy katolik czy zielonka, nie ważne czy tu płacisz za świadectwo czy tu za zadanie maturalne -bo tak jest wszędzie- ważna jest postawa młodego człowieka, co wniesie w dalsze zycie
4 Strony<1234>
Skok do forum