logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

4 Strony<1234>
Szkola katolicka - afera ze sciafaniem i uniewaznienie matury
Gość
#42 Wysłane : 14 kwietnia 2015 10:14:34(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
w Polsce wszystko stoi na głowie, w cywilizowanych krajach płaci się za naukę w lepszej szkole, za jakość, a u nas odwrotnie, za bylejakość. Taka niestety prawda, czy się to z "katolika" komuś podoba czy nie. Musicie przyznać zwolennicy tej szkoły ( a może i pracownicy) którzy się tutaj wypowiadacie, że co roku walczycie o przetrwanie i liczycie ilu uczniów się do was zgłasza aby nie likwidować etatów i rodzina miała zapewnioną pracę jeszcze chociaż przez rok. Prawda jest taka, że przyjmiecie każdego kto się podpisać potrafi i kasę wpłaci w terminie. Później to wychodzi na egzaminach, bo z matoła i geniusz inteligenta nie zrobi, tym bardziej, że uczniowi się należy bo zapłacił! no i trzeba kombinacji alpejskich aby te egzaminy jakoś poszły i wstydu nie było na całą parafię. Zielonka też ma wiele za uszami ale nie oburzajcie się, nigdy nie będziecie stanowić dla niej konkurencji.
ps
ma ktoś wiedzę czy matura ważna czy już nie?? ;)
Gość
#43 Wysłane : 15 kwietnia 2015 09:29:19(UTC)

nie chodzi o to aby z matoła robić geniusza inteligentnego
matoły są we wszystkich brzeskich szkołach
ale nie można ich całkowicie matołować
z tego matoła jest wiele razy lepszy człowiek niż z tego inteligentnego

nie ma co dyskutować, każdy by chciał dla swojego dziecka jak najlepiej
matoł czy nie matoł-moje dziecko, matoł w jednym kierunku a z innej strony nawet inteligent nie dorówna
Gość
#44 Wysłane : 15 kwietnia 2015 10:12:56(UTC)

Chyba ktoś nie zna definicji MATOŁA że tak w ordynarny sposób twierdzi że we wszystkich szkołach są matoły.Radzę się zapoznać z określeniem MATOŁ ,bo wydaje się że ty jesteś gorzej niż MATOŁ.Świat nie składa się z samych OMNIBUSÓW.Każdy ma swoje talenty i to jest najważniejsze.
Gość
#45 Wysłane : 15 kwietnia 2015 18:24:33(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Chyba ktoś nie zna definicji MATOŁA że tak w ordynarny sposób twierdzi że we wszystkich szkołach są matoły.Radzę się zapoznać z określeniem MATOŁ ,bo wydaje się że ty jesteś gorzej niż MATOŁ.Świat nie składa się z samych OMNIBUSÓW.Każdy ma swoje talenty i to jest najważniejsze.

Oczywiście, ale po co na siłę osoby nie mające ku temu predyspozycji pchają się do liceów i techników? Nie szkoda czasu?
Nie lepiej zdobyć porządny zawód i zarabiać pieniądze?
Można być bogatym, poważanym i MĄDRYM i bez średniego wykształcenia.
Brak wykształcenia nie świadczy o tym, że jest się gorszym człowiekiem. Czas, żeby ludzie w końcu to zrozumieli.
Gość
#46 Wysłane : 18 kwietnia 2015 17:59:04(UTC)

Polecam wszystkim nauczycielom tej szkoły i rodzicom, którzy chcą tam wysłać swoje dziecko do "nauki":
https://www.youtube.com/watch?v=E66jLX3mU1M
Gość
#47 Wysłane : 18 kwietnia 2015 19:38:28(UTC)

Polecam wszystkim nauczycielom tej szkoły i rodzicom, którzy chcą tam wysłać swoje dziecko do "nauki":
https://www.youtube.com/watch?v=E66jLX3mU1M

nic dodać nic ująć, radzę wszystkim szczególnie rodzicom wysłuchanie tego nagrania.
Gość
#48 Wysłane : 19 kwietnia 2015 09:40:46(UTC)

Widzę że ta szkoła urosła w Brzesku do rangi wszelkiego zła. Skoro według was jest taka zła to po co się nią tak mocno interesujecie? To rodzice i uczniowie sami decydują gdzie idą, jeśli szkoła chce im dać szansę to niech idą. Nie wiem co ta szkoła ma w sobie że budzi aż takie emocje, boicie się konkurencji na rynku pracy tej według was głupiej młodzieży? Skoro są tacy słabi to o co wam chodzi.

Moim zdanie przyczepiliście się tej szkoły jak rzep psiego ogona, może nie jest to szkoła idealna błędy są jak w innych szkołach. Jednak jakoś absolwenci tej szkoły chodzą na studia i zdobywają pracę. Dajcie żyć tej szkole nikomu nic strasznego nie robi.
Gość
#50 Wysłane : 19 kwietnia 2015 13:32:48(UTC)

podzielam poprzednią wypowiedź- MASZ RACJE
Gość
#49 Wysłane : 19 kwietnia 2015 14:40:35(UTC)

Widzę że ta szkoła urosła w Brzesku do rangi wszelkiego zła. Skoro według was jest taka zła to po co się nią tak mocno interesujecie? To rodzice i uczniowie sami decydują gdzie idą, jeśli szkoła chce im dać szansę to niech idą. Nie wiem co ta szkoła ma w sobie że budzi aż takie emocje, boicie się konkurencji na rynku pracy tej według was głupiej młodzieży? Skoro są tacy słabi to o co wam chodzi.

Moim zdanie przyczepiliście się tej szkoły jak rzep psiego ogona, może nie jest to szkoła idealna błędy są jak w innych szkołach. Jednak jakoś absolwenci tej szkoły chodzą na studia i zdobywają pracę. Dajcie żyć tej szkole nikomu nic strasznego nie robi.

Wprawdzie to nie ja byłam autorką wcześniejszych wpisów, ale rozumiem o co chodzi tym, tzw. czepiającym się: o zwykłą, ludzką uczciwość i sprawiedliwe traktowanie wdzystkich uczniów.

To absolutnie nie jest w porządku, że maturzyści z innych szkół ciężko pracują, uczą się i przygotowują jak mogą do matury, a ich koledzy z katolika mogą liczyć na "pomoc" podczas egzaminów. Przecież wynik z matury to także wstęp na studia, więc każdy powinien mieć takie same szanse.
Gość
#51 Wysłane : 19 kwietnia 2015 14:55:10(UTC)

Aż tak dobrze wypadają wyniki matur ze szkoły katolickiej że boisz się o równe szanse? Po za tym czy zostało udowodnione że ktoś pomaga czy są to tylko mniej lub bardziej wiarygodne plotki i pomówienia. Po za tym nawet jeśli tak jest to i tak są równe szanse, piszecie że do katolika przyjmują każdego. Po za tym nawet jeśli ktoś komuś w czymś pomaga to i tak osoba taka zostanie zweryfikowana na studiach czy u nowego pracodawcy. Nie oszukujmy się matura to nic trudnego i każdy nawet nie rozgarnięty uczeń potrafi sobie z nią poradzić.

Na koniec napiszę że ten lament powyżej wygląda na jakiś żal czy coś w tym stylu: Moje dziecko się tak męczy w liceum, mogłem wysłać go do katolika.

Ważne jest jednak to że ktoś pomaga i pozwala tym według was tępym uczniom na kontynuowanie edukacji, być może w śród nich są osoby które będą dobrymi studentami i pracownikami, może nawet kimś więcej. Po za tym pamiętajcie że nawet z liceum katolickiego odpadają pojedyncze osoby. Zastanówcie się czasem co było by z niektórymi uczniami gdyby zablokowało się im kontynuowania nauki. Po za tym płytki sposób myślenia wynika z niektórych wypowiedzi. Stereotypy i uogólniania, najlepiej wszystkich wrzucić do jednego worka. Tak samo jak i skupianie się tylko na błędach nie patrząc na żadne plusy.
Gość
#52 Wysłane : 19 kwietnia 2015 15:39:47(UTC)

Aż tak dobrze wypadają wyniki matur ze szkoły katolickiej że boisz się o równe szanse? Po za tym czy zostało udowodnione że ktoś pomaga czy są to tylko mniej lub bardziej wiarygodne plotki i pomówienia. Po za tym nawet jeśli tak jest to i tak są równe szanse, piszecie że do katolika przyjmują każdego. Po za tym nawet jeśli ktoś komuś w czymś pomaga to i tak osoba taka zostanie zweryfikowana na studiach czy u nowego pracodawcy. Nie oszukujmy się matura to nic trudnego i każdy nawet nie rozgarnięty uczeń potrafi sobie z nią poradzić.

Na koniec napiszę że ten lament powyżej wygląda na jakiś żal czy coś w tym stylu: Moje dziecko się tak męczy w liceum, mogłem wysłać go do katolika.

Ważne jest jednak to że ktoś pomaga i pozwala tym według was tępym uczniom na kontynuowanie edukacji, być może w śród nich są osoby które będą dobrymi studentami i pracownikami, może nawet kimś więcej. Po za tym pamiętajcie że nawet z liceum katolickiego odpadają pojedyncze osoby. Zastanówcie się czasem co było by z niektórymi uczniami gdyby zablokowało się im kontynuowania nauki. Po za tym płytki sposób myślenia wynika z niektórych wypowiedzi. Stereotypy i uogólniania, najlepiej wszystkich wrzucić do jednego worka. Tak samo jak i skupianie się tylko na błędach nie patrząc na żadne plusy.

"Uderz w stół a nożyce się odezwą"- no i się odezwały:)
Jednak z tym "pomaganiem" to musi być coś na rzeczy, skoro taka nerwowa reakcja.
ps. jeśli "poza tym" to Pański ulubiony zwrot, to warto poznać jego pisownię.
Gość
#53 Wysłane : 19 kwietnia 2015 16:47:23(UTC)

moja koleżanka w poprzednim roku napisała za kasę najwięcej matur z języka polskiego - do zespołu szkół brzesko
- więc nigdzie nie pomagają ha ha
Gość
#54 Wysłane : 19 kwietnia 2015 16:49:22(UTC)

no właśnie wszyscy się męczą, biedni uczniowie
a każdy orze jak może
Gość
#55 Wysłane : 19 czerwca 2015 20:30:11(UTC)

Bylam, widzialam...nie polecam...pol kadry to rodzina dyr. Bratowa uczy polaka, w sklepiku kuzynka, sprzataczka sasiadka, sekretarki sasiadki....konserwator syn prezeski, sprzataczka nr 2 zona syna prezeski, faktycznie katol...rodzinny interes i hmm bardzo rodzinnie jest...LOL
Gość
#57 Wysłane : 1 lipca 2015 06:44:43(UTC)

a drugie pół to rodzina w-ce dyr. .;) np. sekretariat, biblioteka... :D ale nie ma się co czepiać podobno rodzinne interesy działają najlepiej! ;)
Gość
#58 Wysłane : 3 lipca 2015 13:14:38(UTC)

Ty co byłaś i nie polecasz, przyglądnij się innym szkołom, urzędom, zakładom pracy. Przy nich katolik to pikuś! Przeanalizuj sobie kadrę i zobacz ilu ludzi z rodzin tam pracuje. Najważniejsze jest to, że mają kwalifikacje i wypełniają swoje obowiązki!!! Jest teraz tendencja w wielu zakładach w Polsce, że pierwszeństwo w przyjęciu ma rodzina, znajomi i wcale to nie jest nie jest zatajane. Liczy się przygotowanie na dane stanowisko. Swoją drogą ludzie, jakie Wy piszecie bzdury. W Szkole Katolickiej każdego roku, podobnie jak w innych szkołach są obserwatorzy z Kuratorium lub OKE na maturach. I co? Oni też są w zmowie? A może zazdrościcie, bo wam tam nikt nie zaproponował pracy?
Gość
#59 Wysłane : 3 lipca 2015 13:26:45(UTC)

Chodzę do szkoły katolickiej i jestem z tego dumna. Mnie nikt tam nie musi pomagać w nauce, mam średnią powyżej 5, a to wyłącznie moja zasługa. Czy jestem matołem?! W każdej szkole są ci którym zależy i tacy którzy chcą się prześliznąć.A to że nauczyciele troszczą się o to, żeby młodzież wyszła na ludzi jest złe?! To świadczy tylko o tym, że wkładają w swoją pracę całe swoje serce i nie zależy im tylko na ,,obfitej,, wypłacie. 1
Gość
#62 Wysłane : 3 lipca 2015 15:56:41(UTC)

Z którego kuratorium??? nie bądz śmieszna .Nawet jak z Krakowa to co ??? .Ludzie nie takie głupie jak dawniej!
Gość
#63 Wysłane : 23 lipca 2015 22:58:16(UTC)

Gosc

To jest dyskusja (juz nieco po czasie) nie o tym kto powinien rozglaszac zle wiadomosci a kto nie albo ktora szkola gorsza. Ta dyskusja powinna byc WYLACZNIE o tym, dlaczego uczniowie i osoby zwiazane ze szkola szkoly katolickiej popelnili oszustwo. Nalezaloby oczekiwac zasadniczej roznicy od szkol publicznych, zwlaszcza w wychowaniu i zasadach jakie tam powinny byc kultywowane. I nie ma sie co czarowac, ze mozliwe bylo przypadkowe popelnienie tego samego bledu przez kilka osob.
Gość
#64 Wysłane : 24 lipca 2015 08:13:49(UTC)

Właśnie miałam przyjemność od osoby po SZKOLE KATOLICKIEJ ,która nic w życiu jeszcze nie osiągnęła być brutalnie potraktowana działając w słusznej sprawie.Takie to WYCHOWANIE KATOLICKIE na domiar tego w rodzinie tej osoby w BRZESKU jest KSIĄDZ.Do wpisu 58 POZDRAWIAM- PYCHA, CWANIACTWO, BRAK POKORY to cechy osoby po tej szkole.
4 Strony<1234>
Skok do forum