logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

4 Strony123>»
Wyślij odpowieź
Biedny BOSiR, a propos zawodów pływackich z okazji Święta Flagi RP
Emeryt
#1 Wysłane : 19 maja 2015 21:59:34(UTC)
Ranga: Newbie

Dumne zawody, dumny BOSiR i jego dyrektor. Z czego? Czy BOSiR-u nie stać było na wydruk pamiątkowych dyplomów za udział dla najmłodszych dzieci biorących udział w zawodach? Może chociaż wpinka za 2zł. Wstyd. Dzieci (pierwsza klasa szkoły podstawowej) były w szkole od 8 rano, później świetlica, czekanie na zawody i pływanie do 18.30. Czy ktoś w bosirze (już nie chce mi się pisać dużymi literami) ma odrobinę wyobraźni i doświadczenia w pracy z dziećmi? Nikt nie wie, że dziecko ucieszyłoby się choćby z dyplomu z monochromatycznej drukarki? A tak, nawet dzieciątka pamiątki nie mają. Gratulacje! Za to po pięć złotych wpisowego od dziecka wydrzeć BOSiR umiał. Jak mówił kolega: "Gdybym wiedział, że BOSiR nie stać na soczek i drożdżówkę, to zdążyłbym skoczyć jeszcze w czasie zawodów do Biedronki, żeby za swoje kupić, zahaczyłbym o dom, żeby dyplomy za udział wydrukować i w imieniu bosiru(!) najmłodszym i nie tylko je wręczyć."
Gość
#2 Wysłane : 20 maja 2015 08:45:22(UTC)
Ranga: Gość

Ale o co ci panie chodzi. Przecież dyrektor wygrał co dopiero konkurs na dyrektora basenu. Po co się ma starać? Przecież już otrzymał medal „Pasjonat sportowej Polski”, a że nie wszystkie dzieci dostały? Pech. Pierwsze 3 miejsca dostały. Nikt mu z tego powodu w urzędzie wyrzutów nie zrobi.
Gość
#3 Wysłane : 21 maja 2015 18:21:24(UTC)

Wygrał bo sam startował jeden. Wystartuk Ty złóż podanie CV jakiś pomysł na działanie bezpłciowego BOSiR-u to wygrasz. Ten cały BOSiR to ściema przytułek dla kolesiów i (...). Jedynymi którzy tam coś robią są ratownicy i instruktorzy na basenie reszta to (...) ( patrz kregielnia)
Gość
#4 Wysłane : 21 maja 2015 21:01:18(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Wygrał bo sam startował jeden. Wystartuk Ty złóż podanie CV jakiś pomysł na działanie bezpłciowego BOSiR-u to wygrasz. Ten cały BOSiR to ściema przytułek dla kolesiów i (...). Jedynymi którzy tam coś robią są ratownicy i instruktorzy na basenie reszta to (...) ( patrz kregielnia)

To masz kiepskie informacje. Było co najmniej 2 kandydatów. A z tym co się dzieje na kręgielni to się nie zgodzę. Nie wiem kto, ale ktoś organizuje zawody, działają sekcje. A na basenie masz 2-3 imprezy.
Gość
#8 Wysłane : 21 maja 2015 22:21:42(UTC)

Z tego co wiem najmłodsi dostali dyplomy i statuetki.Poza tym to były zawody pływackie a to ze ktoś miał pomysł zabrać na nie dzieci z pierwszych klas ledwo utrzymujące sie w wodzie to do niego miec pretensje ze tyle musiały czekac.wiec za samo czekanie powinny dostac dyplom?Na pamiątkę mają zdjęcia z imprezy.
Gość
#6 Wysłane : 22 maja 2015 06:21:44(UTC)

Na prywatnej nauce pływania za nieopodatkowane pieniadze
Gość
#7 Wysłane : 22 maja 2015 07:42:30(UTC)

Na prywatnej nauce pływania za nieopodatkowane pieniadze

Właśnie! Może ktoś się przyglądnie temu nielegalnemu procederowi!
Gość
#13 Wysłane : 24 maja 2015 00:22:36(UTC)

Originally Posted by: Emeryt Idź do cytowanego Wpisu
Dumne zawody, dumny BOSiR i jego dyrektor. Z czego? Czy BOSiR-u nie stać było na wydruk pamiątkowych dyplomów za udział dla najmłodszych dzieci biorących udział w zawodach? Może chociaż wpinka za 2zł. Wstyd. Dzieci (pierwsza klasa szkoły podstawowej) były w szkole od 8 rano, później świetlica, czekanie na zawody i pływanie do 18.30. Czy ktoś w bosirze (już nie chce mi się pisać dużymi literami) ma odrobinę wyobraźni i doświadczenia w pracy z dziećmi? Nikt nie wie, że dziecko ucieszyłoby się choćby z dyplomu z monochromatycznej drukarki? A tak, nawet dzieciątka pamiątki nie mają. Gratulacje! Za to po pięć złotych wpisowego od dziecka wydrzeć BOSiR umiał. Jak mówił kolega: "Gdybym wiedział, że BOSiR nie stać na soczek i drożdżówkę, to zdążyłbym skoczyć jeszcze w czasie zawodów do Biedronki, żeby za swoje kupić, zahaczyłbym o dom, żeby dyplomy za udział wydrukować i w imieniu bosiru(!) najmłodszym i nie tylko je wręczyć."

Ale chyba jest tam jakiś menadżer sportu co?
Gość
#14 Wysłane : 24 maja 2015 09:09:37(UTC)

Menadżer siedzi na facebooku i wrzuca ogloszenia. O ubezpieczeniach. Rowniez w godzinach pracy.
Gość
#9 Wysłane : 25 maja 2015 11:13:30(UTC)

Z tego co wiem najmłodsi dostali dyplomy i statuetki.Poza tym to były zawody pływackie a to ze ktoś miał pomysł zabrać na nie dzieci z pierwszych klas ledwo utrzymujące sie w wodzie to do niego miec pretensje ze tyle musiały czekac.wiec za samo czekanie powinny dostac dyplom?Na pamiątkę mają zdjęcia z imprezy.

Pomysł zabrania na zawody dzieci z pierwszych klas był świetny. Bo po pierwsze nie było ograniczeń wiekowych, po drugie właśnie tak się przyciąga maluszków do sportu. I co z tego, że ledwie utrzymywały się na wodzie. Dla dzieci było to naprawdę ważne i stresujące wydarzenie. Dały z siebie wszystko. Dyplomy powinny dostać za udział w zawodach i za czekanie (może właśnie za to przede wszystkim). Jeśli ktoś o tym nie wie, to albo nie ma swoich dzieci albo nie umie z nimi pracować i zachęcać do sportu. Tego BOSiR na pewno nie potrafi. Rywalizację zaczyna się od najmłodszych lat i taki też jest poziom, ale to nie znaczy, że trzeba maluchów ignorować, bo drugi raz już nie przyjdą. A zdjęcia z imprezy na pamiątkę? Śmiechu warte. Dawno minęły czasy, kiedy zdjęcie było pamiątką. Ja też mam zdjęcie na basenie, ale nigdy w zawodach udziału nie brałem :)
Gość
#16 Wysłane : 26 maja 2015 19:37:14(UTC)

masz dowody?
pokaż!
Gość
#15 Wysłane : 26 maja 2015 19:38:54(UTC)

Menadżer siedzi na facebooku i wrzuca ogloszenia. O ubezpieczeniach. Rowniez w godzinach pracy.

masz dowody?
pokaż!
Gość
#11 Wysłane : 29 maja 2015 12:51:44(UTC)

Tak ciekawe jakie najmłodsze dzieci?, chyba masz na myśli jedno najmłodsze dziecko. reszta nic nie dostała. Moja córka chodzi do 1 klasy i nic nie dostała a żeby znaleźć się na podium zabrakło jej kilka może kilkanaście sekund. Dyplomy, statuetki i wyróżnienia zebrały dzieci które na sekcję uczęszczają , córka jak na swój wiek i to że stosunkowo niedawno zaczęła - pływa bardzo dobrze więc wytłumaczcie jej dlaczego nawet śmiesznego dyplomu za udział nie dostała.
Mówi , że bardzo lubi pływać i w przyszłym roku też wystartuje za co ją podziwiam , bo ja szczerze i brzydko mówiąc "olałbym sprawę"...

Z pozdrowieniami dla władz miasta i przedstawicieli BOSiR-u - pewien rodzic
Gość
#17 Wysłane : 29 maja 2015 13:26:39(UTC)

"Mówi , że bardzo lubi pływać i w przyszłym roku też wystartuje za co ją podziwiam , bo ja szczerze i brzydko mówiąc "olałbym sprawę"..."
A nie przyszło ci do głowy, że córce pływanie sprawia przyjemność i olewa te dyplomy, blaszki i inne frykasy wątpliwego sortu? Masz mądrą córkę, czego niestety nie mogę powiedzieć o tobie, więc nie zatruwaj jej umysłu głupimi żądaniami, tylko pielęgnuj jej zdrowe podejście do uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu.
Gość
#18 Wysłane : 29 maja 2015 18:34:54(UTC)

Nieprawda, tak można dorosłym tłumaczyć a nie dziecku . Równo traktujcie dzieciaki .
Gość
#19 Wysłane : 29 maja 2015 21:37:36(UTC)

A wiecie o tym, że dzieci załatwiają swoje potrzeby w basenie? I mówię wam, że to są te "grube" potrzeby !!! Dlaczego w takim przypadku nie jest wymieniona w 100% woda w basenie? To jakiś horror!
Gość
#20 Wysłane : 31 maja 2015 22:10:47(UTC)

Niestety w zawodach wygrywają najlepsi.Ale dziś dziecku trzeba płacić nawet za to ,że zechciało czekać.Jak nie to rodzice zaraz się upomną,że może chociaż nagroda pocieszenia bo jak to tak.Dziwne ,że potem mamy takie jakie mamy osiągnięcia sportowe międzynarodowe.Sportowcy to celebryci którym trzeba płacić za to że w ogóle są.Najlepiej wszędzie dziecko wepchać i żądać dyplomów i szumnie głosić że zdobyło miejsca w zawodach pływackich i to jeszcze nie umiejąc pływać a to jest wyczyn....No chyba że to jest umiejętność pływania co prezentowały te dzieci to nie mamy o czym dyskutować.Zorganizujcie szkolne zawody klas 0 czy 1 i nadrukujcie dyplmów a nie wpychajcie dzieci na zawody ogólne i krzyczcie żeby dostały nagrode.Trochę pokory i zdrowego rozsądku.Tylko w Polsce -kraju rozwijającym się a nie rozwiniętym dziecku nie mozna dac odczuć ze jest gorsze.Nie dostało chociażby dyplomu to niech oleje sprawe -podejście rodziców ....Paranoja
Gość
#22 Wysłane : 31 maja 2015 23:30:37(UTC)

Z tego co wiem to regulamin przewidywał nagrode dla najmłodszego uczestnika i tak się stało.O co chodzi.Poza tym kilkanaście sekund do podium to raczej troche duza różnica w pływaniu na czas.Dziecko chodzi do klasy 1 niedawno zaczeło pływać wiec niech pływa dla zdrowia a chcąc brać udział w zawodach to wypadałoby prezentować jakąś technikę pływania.Dziecku wystarczy wytłumaczyć ze zeby zdobywac medale trzeba byc dobrm i wymaga to dużo pracy ale po co skoro tu rozdaja medale za styl rozpaczliwego dopłyniecia a jak nie to rodzice tupią nogami.Zresztą to samo jest w każdej innej dziedzinie dziecko musi pływać tańczyć obowiazkowo szkoła muzyczna(przez większość dzieci nienawidzona)balet i schola dziecięca a i angielski i hiszpanski.a dijos
Gość
#12 Wysłane : 1 czerwca 2015 08:04:44(UTC)

Tak ciekawe jakie najmłodsze dzieci?, chyba masz na myśli jedno najmłodsze dziecko. reszta nic nie dostała. Moja córka chodzi do 1 klasy i nic nie dostała a żeby znaleźć się na podium zabrakło jej kilka może kilkanaście sekund. Dyplomy, statuetki i wyróżnienia zebrały dzieci które na sekcję uczęszczają , córka jak na swój wiek i to że stosunkowo niedawno zaczęła - pływa bardzo dobrze więc wytłumaczcie jej dlaczego nawet śmiesznego dyplomu za udział nie dostała.
Mówi , że bardzo lubi pływać i w przyszłym roku też wystartuje za co ją podziwiam , bo ja szczerze i brzydko mówiąc "olałbym sprawę"...

Z pozdrowieniami dla władz miasta i przedstawicieli BOSiR-u - pewien rodzic

a co maja władze miasta do braku dyplomu dla twojej córki?
Gość
#23 Wysłane : 1 czerwca 2015 08:06:20(UTC)

Z tego co wiem to regulamin przewidywał nagrode dla najmłodszego uczestnika i tak się stało.O co chodzi.Poza tym kilkanaście sekund do podium to raczej troche duza różnica w pływaniu na czas.Dziecko chodzi do klasy 1 niedawno zaczeło pływać wiec niech pływa dla zdrowia a chcąc brać udział w zawodach to wypadałoby prezentować jakąś technikę pływania.Dziecku wystarczy wytłumaczyć ze zeby zdobywac medale trzeba byc dobrm i wymaga to dużo pracy ale po co skoro tu rozdaja medale za styl rozpaczliwego dopłyniecia a jak nie to rodzice tupią nogami.Zresztą to samo jest w każdej innej dziedzinie dziecko musi pływać tańczyć obowiazkowo szkoła muzyczna(przez większość dzieci nienawidzona)balet i schola dziecięca a i angielski i hiszpanski.a dijos

niech kupi córce ;izaka, pochwali i pogratuluje a nie uczy ja olewać.Wstyd "tatusiu"
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
4 Strony123>»
Wyślij odpowieź
Skok do forum