logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

4 Strony<1234>
Wyślij odpowieź
Biedny BOSiR, a propos zawodów pływackich z okazji Święta Flagi RP
Gość
#44 Wysłane : 11 sierpnia 2015 08:37:53(UTC)
Ranga: Gość

Dopatrywanie się wszędzie klik i układów to już lekkie zboczenie ;) Faktem natomiast jest, że nie trzeba wiele aby zorganizować jakiś turniej, trochę chęci i czasu. Nawet jakby pojawiło się jakieś wpisowe na pokrycie kosztów sędziowania i wody to nie widzę problemów, generalnie jest to normą. Myślę, że i w UM jakieś 100 zł by się znalazło na kilka dyplomów, a i gadżety na drobne nagrody. Tylko tak jak mówię, potrzeba chęci i nie osób pracujących na BOSiRze, a osób nim zarządzających bo to chyba ich obowiązek - zarządzanie!? :)
Gość
#44 Wysłane : 11 sierpnia 2015 10:23:40(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Dopatrywanie się wszędzie klik i układów to już lekkie zboczenie ;) Faktem natomiast jest, że nie trzeba wiele aby zorganizować jakiś turniej, trochę chęci i czasu. Nawet jakby pojawiło się jakieś wpisowe na pokrycie kosztów sędziowania i wody to nie widzę problemów, generalnie jest to normą. Myślę, że i w UM jakieś 100 zł by się znalazło na kilka dyplomów, a i gadżety na drobne nagrody. Tylko tak jak mówię, potrzeba chęci i nie osób pracujących na BOSiRze, a osób nim zarządzających bo to chyba ich obowiązek - zarządzanie!? :)

Nie dopuszczą cię do "układu" wolą odwoływać
Gość
#45 Wysłane : 13 sierpnia 2015 08:16:56(UTC)

nie wiem czy to zasługa forumowiczów ale BOSiR na koniec wakacji organizuje turniej w siatkówke plażową ! :) może jeszcze zdążą z jakimś pływaniem i tym streetballem ;) o ile pogoda się nie załamie ;)
w każdym bądź razie powodzenia i kolejnych częstszych imprez w 2016 roku!
Gość
#46 Wysłane : 13 sierpnia 2015 08:18:39(UTC)

nie wiem czy to zasługa forumowiczów ale BOSiR na koniec wakacji organizuje turniej w siatkówke plażową ! :) może jeszcze zdążą z jakimś pływaniem i tym streetballem ;) o ile pogoda się nie załamie ;)
w każdym bądź razie powodzenia i kolejnych częstszych imprez w 2016 roku!

No i fajnie, ale ludzie- zgłaszajcie się na ten turniej, niech ma kto grać i jakaś rywalizacja będzie.
Gość
#31 Wysłane : 13 sierpnia 2015 12:30:25(UTC)

Najgłupszy pomysł jak słyszałem. Rozumiem że ma powstać nowa klika.

U sąsiadów takie coś będą realizować. http://aktywnimieszkancy.org/
Gość
#21 Wysłane : 14 sierpnia 2015 08:27:50(UTC)

Niestety w zawodach wygrywają najlepsi.Ale dziś dziecku trzeba płacić nawet za to ,że zechciało czekać.Jak nie to rodzice zaraz się upomną,że może chociaż nagroda pocieszenia bo jak to tak.Dziwne ,że potem mamy takie jakie mamy osiągnięcia sportowe międzynarodowe.Sportowcy to celebryci którym trzeba płacić za to że w ogóle są.Najlepiej wszędzie dziecko wepchać i żądać dyplomów i szumnie głosić że zdobyło miejsca w zawodach pływackich i to jeszcze nie umiejąc pływać a to jest wyczyn....No chyba że to jest umiejętność pływania co prezentowały te dzieci to nie mamy o czym dyskutować.Zorganizujcie szkolne zawody klas 0 czy 1 i nadrukujcie dyplmów a nie wpychajcie dzieci na zawody ogólne i krzyczcie żeby dostały nagrode.Trochę pokory i zdrowego rozsądku.Tylko w Polsce -kraju rozwijającym się a nie rozwiniętym dziecku nie mozna dac odczuć ze jest gorsze.Nie dostało chociażby dyplomu to niech oleje sprawe -podejście rodziców ....Paranoja

Zapytaj psycholgow co dla najmlodszego dziecka stanowi choćby lizak w nagrodę ? Nie kosztuje prawie nic ale podswiadomie nawet najmniejsza symboliczna nagroda może zdziałać cuda. Przecież żona dyra coś tam z psychologia ma wspolnego to powinna mu szepnąć doradzić bo on przecież zielony w kazdym temacie. Taki to dyrektor BOSiR-u
Gość
#47 Wysłane : 14 sierpnia 2015 21:00:41(UTC)

Może w BOSIR Brzesko pomyślą i zakupią na basen kilka rowerów AQUABIKE.
Gość
#48 Wysłane : 17 sierpnia 2015 22:00:28(UTC)

Kiedy przerwa techniczna na basenie??? I wymiana wody?
Gość
#49 Wysłane : 16 marca 2016 17:55:22(UTC)

Czy zaraziliscie się jakas bakteria na basenie bo mam watpliwosci
Gość
#50 Wysłane : 16 marca 2016 18:06:12(UTC)

Czy zaraziliscie się jakas bakteria na basenie bo mam watpliwosci

Ja zdecydowanie tak. poznałem ją na basenie i od 25 lat tyram na jej utrzymanie i zachcianki.Jak masz wątpliwości to się dobrze zastanów.
Gość
#51 Wysłane : 4 kwietnia 2016 10:16:54(UTC)

pogoda coraz lepsza, a prognoza na nadchodzące dni to powyżej 20 stopni. proszę zatem o przegrabienie piasku na boiskach plażowych, dowiezienie świeżego tam gdzie twardo i rozłożenie siatek i linii :) Przypominam, że zbliża się długi weekend majowy więc można by zorganizować np. "Turniej Otwarcia Sezonu" w plażówkę! :)
Gość
#52 Wysłane : 4 kwietnia 2016 10:39:02(UTC)

pogoda coraz lepsza, a prognoza na nadchodzące dni to powyżej 20 stopni. proszę zatem o przegrabienie piasku na boiskach plażowych, dowiezienie świeżego tam gdzie twardo i rozłożenie siatek i linii :) Przypominam, że zbliża się długi weekend majowy więc można by zorganizować np. "Turniej Otwarcia Sezonu" w plażówkę! :)

a do kogo to piszesz???może idz do dyrektora basenu i przedstaw mu problem
Gość
#53 Wysłane : 28 kwietnia 2017 19:32:52(UTC)

No i po raz kolejny sytuacja się powtarza, władze BOSiR-u nadal się niczego nie nauczyły.Co mam dziecku powiedzieć kiedy stoi przede mną ze łzami w oczach.Po te 5 zł znów się składaliśmy na nagrody dla sekcji pływackiej.Dlaczego dzieci i młodzież z sekcji są liczone razem z tymi, którzy pływaja sporadycznie.Sekcja powinna być brana osobno pod uwagę a nie do jednego "wora" z tymi słabszymi i zgarnia całą pulę nagród? Po raz kolejny nawet dyplomu uczestnictwa w nagrodę za udział w zawodach dzieci nie dostały.CHAMSTWO I TYLE !!!! Pewnie zaraz znów jakis madry zacznie o lizakach itp. a co inne dzieci nie pływały, na kawałek papieru żeby dyplom za uvzestnictwo wydrukować BOSiR nawet nie ma???
Gość
#54 Wysłane : 29 kwietnia 2017 06:05:13(UTC)

No i po raz kolejny sytuacja się powtarza, władze BOSiR-u nadal się niczego nie nauczyły.Co mam dziecku powiedzieć kiedy stoi przede mną ze łzami w oczach.Po te 5 zł znów się składaliśmy na nagrody dla sekcji pływackiej.Dlaczego dzieci i młodzież z sekcji są liczone razem z tymi, którzy pływaja sporadycznie.Sekcja powinna być brana osobno pod uwagę a nie do jednego "wora" z tymi słabszymi i zgarnia całą pulę nagród? Po raz kolejny nawet dyplomu uczestnictwa w nagrodę za udział w zawodach dzieci nie dostały.CHAMSTWO I TYLE !!!! Pewnie zaraz znów jakis madry zacznie o lizakach itp. a co inne dzieci nie pływały, na kawałek papieru żeby dyplom za uvzestnictwo wydrukować BOSiR nawet nie ma???

Idze idze idze malkontentko. Wiecnie wom źle . We łbach sie wom poprzewracało. Złotówki nie dała a wymagań całe mnóstwo.
Gość
#55 Wysłane : 29 kwietnia 2017 07:38:00(UTC)

Idze idze idze malkontentko. Wiecnie wom źle . We łbach sie wom poprzewracało. Złotówki nie dała a wymagań całe mnóstwo.

Chyba Tobie się w poprzewracało bo po 5 zł rzekomego wpisowego to co zawody musimy wpłacać a wasze dzieciaki z sekcji pływacjej zapewne wchodzą za darmo bo to przecież "Sekcja BOSiR -u"
Złodziejstwo i tyle.
Gość
#61 Wysłane : 29 kwietnia 2017 08:35:36(UTC)

Chyba Tobie się w poprzewracało bo po 5 zł rzekomego wpisowego to co zawody musimy wpłacać a wasze dzieciaki z sekcji pływacjej zapewne wchodzą za darmo bo to przecież "Sekcja BOSiR -u"
Złodziejstwo i tyle.

Uważaj z tymi wpisami i osądami bo możesz ponieść konsekwencje. BOSiR powinien wystąpić do admina o IP bo oskarżenia autora tego wpisu są karane
Mamuśko z Komitetu Oszalałych Rodziców
Gość
#56 Wysłane : 29 kwietnia 2017 08:37:05(UTC)

Złodziejstwo i tyle.

Zabierz te swoje pięć złotych i nie przychodź więcej na zawody . Chętnych nie brakuje. Malkontentko. Znamy cie z imienia i nazwiska.
Gość
#57 Wysłane : 29 kwietnia 2017 09:00:24(UTC)

Zabierz te swoje pięć złotych i nie przychodź więcej na zawody . Chętnych nie brakuje. Malkontentko. Znamy cie z imienia i nazwiska.

A może ty byś się przedstawił? bo przecież ma racje że dzieci z sekcji zawsze wygraja z innymi Mad
Gość
#62 Wysłane : 29 kwietnia 2017 09:06:30(UTC)

Komitecie Oszalałych rodziców wam to już całkiem sie w głowach poprzewracało.
Nagrody otrzymują najlepsi za pracę wytrwałość w treningu poświęcony czas wylany pot. Jeśli przychodzicie na zawody dla tego żeby coś wasze dziecko dostało to niestety zły adres. Proponuje organizować sobie we własnym zakresie wręczanie prezentów za byle co w ogródku jordanowskim.
Szanowny KOR-ze jesteście największym złem dla waszych dzieci. Zastanówcie się nad sobą i przestańcie z dzieci robić ofiary niespełnionej zachcianki. Nie każdy jest sporyowcem nie każdy wygrywa i nie każdy ma być nagradzany .
Gość
#58 Wysłane : 29 kwietnia 2017 09:09:54(UTC)

A może ty byś się przedstawił? bo przecież ma racje że dzieci z sekcji zawsze wygraja z innymi Mad

Ja po co ? Fajne zawody były. Nic mi mie przeszkadza. Potrafie zrozumieć że nagradza sie zwycięzców a nie wszystkich bo jaki to by miało sens.
To nie była impreza pid tytułem Popływajmy Razem czy Woda Fajna dla Wszystkich tylko zawody sportowe mumuśko i tatuśku. Niestety wy jak rodzice nie dorośliście jeszcze żeby zrozumieć co to jest sport trening rywalizacja i zawody.
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
4 Strony<1234>
Wyślij odpowieź
Skok do forum