logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

54 Strony123>»
Wyślij odpowieź
Liga Okręgowa i co dalej?
Dariusz
#1 Wysłane : 6 marca 2016 14:51:35(UTC)
Ranga: Newbie

Zakładam nowy temat, bo temat II ligi jest już nieaktualny...

Jak myślicie, jaka przyszłość czeka Okocimski KS?
Gość
#2 Wysłane : 6 marca 2016 17:40:39(UTC)
Ranga: Gość

Napewno lepsza niż Strażaka Mokrzyska Jadowniczankę Olimpie Bucze czy Iskrę Szczepanów.Chyba co do tego że Okocimski jest klubem największym najbardziej utytułowanym miejskim i potrzebnym nie macie wątpliwości panie Wyczesany Zych Waresiak Kwaśniak i inni (...)
Gość
#17 Wysłane : 6 marca 2016 19:15:06(UTC)

Zmarnotrawiono taką tradycje 1 ligową i drugoligową ale ci nieudacznicy z Burmistrzem i Ojczykiem na czele przyczynili się do tego. Miasto zadłużone klub zadłużony młodzi uciekają do Krakowa biada temu Miastu . Budują stadiony inne Miasta a u nas kurnik i propagandą ćmią tych Mieszkańców , najgorsze to, że żadnej opozycji do władz nie ma.Średniowiecze w Brzesku. Obecnie Klub wystraszony dadzą im ochłap i będą się śmiać z nich odznaczeni mecenasi sportu dzięki sukcesowi 1 ligowego OKS.
Gość
#20 Wysłane : 6 marca 2016 20:56:27(UTC)

Rozliczcie najpierw (...) i (...) to przyjdzie pora na plany związane z OKS-em. Życzę wam jak najlepiej, ale nie rozumiem waszego ciagłego ataku na wiejskie kluby - one też maja prawo bytu. Niestety nasz OKS ma teraz bardzo złą opinię przez panie W(...) i Ś(...) - ktoś dopuścił te pożal się boże "propagatorki sportu" no to przyszły też efekty. Gdzie są pieniądze z dotacji i od sponsorów - (...).
Gość
#21 Wysłane : 6 marca 2016 21:29:18(UTC)

Gość;83297 napisał:
Rozliczcie najpierw (...) i (...) to przyjdzie pora na plany związane z OKS-em. Życzę wam jak najlepiej, ale nie rozumiem waszego ciagłego ataku na wiejskie kluby - one też maja prawo bytu. Niestety nasz OKS ma teraz bardzo złą opinię przez panie W(...) i Ś(...) - ktoś dopuścił te pożal się boże "propagatorki sportu" no to przyszły też efekty. Gdzie są pieniądze z dotacji i od sponsorów - (...)

Życzę, żeby klub wyszedł z dołka, żeby powrócili młodzi, których trener pożal się Boże z jedną z pań omamili, nie było już przecież nic innego do rozgrabienia, jeszcze na młodych można ubić interes, tacy to sympatycy sportu.
Gość
#22 Wysłane : 6 marca 2016 22:48:42(UTC)

Mowa o trenerze, który jest nauczycielem w Brzesku? Konkretnie trzeba mówić niech się dowiedzą kibice.
Gość
#25 Wysłane : 6 marca 2016 23:03:18(UTC)

Istnieje duże, realne niebezpieczeństwo, że nawet w okręgówce OKS długo nie będzie grał - przecież kasa sama się nie znajdzie. Sponsorów brak, dotacje zapewne jak dla innych klubów w gminie, a potężne długi zostały. Czy ktoś to spłaci? Nie sądzę! Jedynym rozwiązaniem będzie po prostu likwidacja klubu. Jest to przykre ale prawdziwe...
Gość
#11 Wysłane : 7 marca 2016 09:07:29(UTC)

Gość;83287 napisał:
Zmarnotrawiono taką tradycje 1 ligową i drugoligową ale ci nieudacznicy z Burmistrzem i Ojczykiem na czele przyczynili się do tego. Miasto zadłużone klub zadłużony młodzi uciekają do Krakowa biada temu Miastu . Budują stadiony inne Miasta a u nas kurnik i propagandą ćmią tych Mieszkańców , najgorsze to, że żadnej opozycji do władz nie ma.Średniowiecze w Brzesku. Obecnie Klub wystraszony dadzą im ochłap i będą się śmiać z nich odznaczeni mecenasi sportu dzięki sukcesowi 1 ligowego OKS.

Kwasniak Czesław to buc , który zniszczył OKS. Panie Pawełek dlaczego pan tego człeka nie rozliczył. Do prokuratury z Kwaśniakiem Czesławem za niegospodarność.

===============================
IP:91.236.7.126
Gość
#1 Wysłane : 7 marca 2016 12:18:36(UTC)

Gość;83320 napisał:
Kwasniak Czesław to buc , który zniszczył OKS. Panie Pawełek dlaczego pan tego człeka nie rozliczył. Do prokuratury z Kwaśniakiem Czesławem za niegospodarność.

Z tym oskarżaniem to może poczekaj troszeczkę!
Na Walnym OKS padła propozycja i została ona zgłoszona właśnie przez Kwaśniaka o zewnętrznym audycie za okres kiedy m.in. prezesem klubu był Kwaśniak do chwili obecnej.
Ale jakoś cisza w tej sprawie, nikt się nie wyrywa aby zrobić w OKS porządek z finansami i aby wszystko było jasne kto i za co odpowiada, kto spowodował taką sytuacje, że planowano likwidację Klubu itp.
Gość
#2 Wysłane : 7 marca 2016 15:08:43(UTC)

Gość;83335 napisał:
Z tym oskarżaniem to może poczekaj troszeczkę!
Na Walnym OKS padła propozycja i została ona zgłoszona właśnie przez Kwaśniaka o zewnętrznym audycie za okres kiedy m.in. prezesem klubu był Kwaśniak do chwili obecnej.
Ale jakoś cisza w tej sprawie, nikt się nie wyrywa aby zrobić w OKS porządek z finansami i aby wszystko było jasne kto i za co odpowiada, kto spowodował taką sytuacje, że planowano likwidację Klubu itp.

A skąd wiesz jak jest w OKS i co się tam teraz dzieje przecież Ty powinieneś teraz dopinać budżet swojego LZS-u. Zajmij się więc soimi sprawami a nie ujadaj i nie mąć ludziom w głowach a jak chcesz to robić to po pierwsze powiedz konkretnie co chcesz uzyskać a po drugie przedstaw się a nie jak szczur zza kotary kukaj.
Gość
#2 Wysłane : 7 marca 2016 20:39:33(UTC)

Gość;83338 napisał:
A skąd wiesz jak jest w OKS i co się tam teraz dzieje przecież Ty powinieneś teraz dopinać budżet swojego LZS-u. Zajmij się więc soimi sprawami a nie ujadaj i nie mąć ludziom w głowach a jak chcesz to robić to po pierwsze powiedz konkretnie co chcesz uzyskać a po drugie przedstaw się a nie jak szczur zza kotary kukaj.

1. Jeżeli chcesz abym się przedstawiał na tym forum to może zacznij od siebie, a wtedy zapewniam ja również ujawnię swoje dane !

2. Pytasz o moje źródło danych o OKS, tak się składa, iż jestem członkiem Stowarzyszenia "OKS", uczestniczyłem we wszystkich Walnych zebraniach od co najmniej 5 lat, dokładnie słuchałem co inni członkowie mieli do powiedzenia!

3. Co chcę uzyskać przede wszystkim to aby Okocimski był w końcu Klubem jakim powinien być zawsze tzn.: największy w okręgu Brzeskim, najlepiej zarządzany, takim w którym chciałby grać każdy dzieciak i zawodnik dorosły z Brzeska i okolicy!

4. A Ty uważasz, że obrażając wszystkich wokoło wyzywając ich np. od prezesów LZS-ów spowodujesz, że Okocimski będzie lepszym Klubem? Dlaczego nie chcesz by wyczyścić sprawy finansowe raz na zawsze, tak aby ludzie odpowiedzialni za to w jakim stanie znalazł się obecnie OKS odpowiedzieli za to i najlepiej spłacili długi, które spowodowali! No chyba, ze masz coś na sumieniu i to Ty musiałbyś odpowiedzieć za swoje "przekręty" !
Gość
#3 Wysłane : 7 marca 2016 21:12:05(UTC)

Gość;83342 napisał:
1. Jeżeli chcesz abym się przedstawiał na tym forum to może zacznij od siebie, a wtedy zapewniam ja również ujawnię swoje dane !

2. Pytasz o moje źródło danych o OKS, tak się składa, iż jestem członkiem Stowarzyszenia "OKS", uczestniczyłem we wszystkich Walnych zebraniach od co najmniej 5 lat, dokładnie słuchałem co inni członkowie mieli do powiedzenia!

3. Co chcę uzyskać przede wszystkim to aby Okocimski był w końcu Klubem jakim powinien być zawsze tzn.: największy w okręgu Brzeskim, najlepiej zarządzany, takim w którym chciałby grać każdy dzieciak i zawodnik dorosły z Brzeska i okolicy!

4. A Ty uważasz, że obrażając wszystkich wokoło wyzywając ich np. od prezesów LZS-ów spowodujesz, że Okocimski będzie lepszym Klubem? Dlaczego nie chcesz by wyczyścić sprawy finansowe raz na zawsze, tak aby ludzie odpowiedzialni za to w jakim stanie znalazł się obecnie OKS odpowiedzieli za to i najlepiej spłacili długi, które spowodowali! No chyba, ze masz coś na sumieniu i to Ty musiałbyś odpowiedzieć za swoje "przekręty" !

Siedzisz jak szpieg z krainy deszczowców na tych zebraniach.
To LZSy niestety zaczęły wojne z Okocimskim a nie odwrotnie. Okocimski nigdy nie był wrogiem LZS-ów. Natomiast okoliczne LZS-y i ich działacze od zawsze mają jakieś ale... tylko nie wiadomo o co.
Jeśli chodzi wam o pieniądze to dlaczego nie idziecie do Browaru Can-Pack-u Stalproduktu czy innych sponsorów ?
Ja wam powiem dlaczego (...)
I niestety na możliwość rozmowy to trzeba mieć markę a taką jest Okocimski a nie (...) Bucze.
I może to w końcu w tej (...) głowie zakoduj że to wiochy zaczeły walczyć z Okocimskim a nie odwrotnie. Idź do klubu Okocimski i zapytaj czy ktokolwiek tam ma coś przeciwko LZS-om. Zapewniam nie znajdziesz takiego bo nikt tam na takie pierdoły czasu nie ma a wystarczy się przejechać na wiochę to tam mędrców opluwających Okocimski jest ba pęczki
Gość
#24 Wysłane : 7 marca 2016 21:15:40(UTC)

A jeśli chodzi Ci o przekręty to w tym sezonie Olimpia Bucze i Jadowniki będą objęte specjalnym nadzorem bo tam podobno ciekawe rzeczy się dzieją.
Gość
#25 Wysłane : 7 marca 2016 22:09:45(UTC)

Jestem przedsiębiorcą z Brzeska, swój pogląd ma biznes mam. A mam stąd, że utrzymuję z potrzeb mieszkańców.
Mam propozycję do fanów OKS- pochodźcie po domach jako wolontariusze i pozbierajcie składki na wasz klub; podobno tak szanowany i o ogólnym zapotrzebowaniu. 10000 mieszkańców po nędzne 10 zł od łba i macie 100 tys na miesąc! W rok wyprowadzicie wasz klub na prostą plus mała górka.
Zwykły biznes- chcecie to zapłaccie.
Jak nie uzbieracie nawet 10 tysiaków w rok to znaczy, że nikt tego waszego OKS nie potrzebuje, a więc zapadnijcie się po ziemię i posiejcie trawę w miejscu zapadnięcia.
Gość
#28 Wysłane : 8 marca 2016 10:09:04(UTC)

Gość;83345 napisał:
Jestem przedsiębiorcą z Brzeska, swój pogląd ma biznes mam. A mam stąd, że utrzymuję z potrzeb mieszkańców.
Mam propozycję do fanów OKS- pochodźcie po domach jako wolontariusze i pozbierajcie składki na wasz klub; podobno tak szanowany i o ogólnym zapotrzebowaniu. 10000 mieszkańców po nędzne 10 zł od łba i macie 100 tys na miesąc! W rok wyprowadzicie wasz klub na prostą plus mała górka.
Zwykły biznes- chcecie to zapłaccie.
Jak nie uzbieracie nawet 10 tysiaków w rok to znaczy, że nikt tego waszego OKS nie potrzebuje, a więc zapadnijcie się po ziemię i posiejcie trawę w miejscu zapadnięcia.

My nie musimy chodzić po domach.
Umiemy rozmawiać z poważniejszymi niż ci co za firanką siedzą i jątrzą i jątrzą i nic z tego nie mają poza tym że sobie nerwy szarpią. Gawiedż niech na forach szczeka a karawana jedzie dalej
Okocimski zawsze nad wami. Kibic
Gość
#28 Wysłane : 8 marca 2016 10:27:30(UTC)

ten wasz okocimski to jakaś masakra - tylko kłótnie i wzajemne obrzucanie się błotem
Gość
#7 Wysłane : 8 marca 2016 17:34:29(UTC)

Gość;83343 napisał:
Siedzisz jak szpieg z krainy deszczowców na tych zebraniach.
To LZSy niestety zaczęły wojne z Okocimskim a nie odwrotnie. Okocimski nigdy nie był wrogiem LZS-ów. Natomiast okoliczne LZS-y i ich działacze od zawsze mają jakieś ale... tylko nie wiadomo o co.
Jeśli chodzi wam o pieniądze to dlaczego nie idziecie do Browaru Can-Pack-u Stalproduktu czy innych sponsorów ?
Ja wam powiem dlaczego (...)
I niestety na możliwość rozmowy to trzeba mieć markę a taką jest Okocimski a nie (...) Bucze.
I może to w końcu w tej (...) głowie zakoduj że to wiochy zaczeły walczyć z Okocimskim a nie odwrotnie. Idź do klubu Okocimski i zapytaj czy ktokolwiek tam ma coś przeciwko LZS-om. Zapewniam nie znajdziesz takiego bo nikt tam na takie pierdoły czasu nie ma a wystarczy się przejechać na wiochę to tam mędrców opluwających Okocimski jest ba pęczki

I wszystko jasne. LZS-y doprowadziły do kryzysu w Okocimskim. Mocne te LZS-y.
Gość
#8 Wysłane : 8 marca 2016 20:11:56(UTC)

Gość;83368 napisał:
I wszystko jasne. LZS-y doprowadziły do kryzysu w Okocimskim. Mocne te LZS-y.

LZS-y mają przede wszystkim kompleksy.
Gość
#9 Wysłane : 8 marca 2016 20:15:56(UTC)

Gość;83372 napisał:
LZS-y mają przede wszystkim kompleksy.

Grają chłopakami którzy w piłkę nauczyli się grać w Okocimskim. Wystarczy prześledzić składy tych drużyn i wszystko jasne. W Okocimsjim zawsze było szkolenie we wszystkich jategoriach wiekowych w LZS -ach tego nie ma. Teraz moda na Akademie prywatne piłkarskie tylko patrzeć jak będą padać jak prywatne szkoły wyższe. Szczególnie te w gminie Brzesko.
Gość
#29 Wysłane : 8 marca 2016 21:03:22(UTC)

A co z tymi nakładami które Klub ponosił przez lata na mienie i grunty Miasta podobno jest ich około 9 ml taka jest opinia prawna którą wykonali adwokaci gdy klub był w 1 lidze a Prezesem był Kwaśniak. Może by Miasto zwróciło choć połowę tej kwoty tj 4,5 ml.Gdy Kwaśniaka dziwnie ukarano i złożył rezygnacje to kolejny Prezes Pawełek już był na pasku Wawryki i niedomagał się niczego, zresztą był prezesem który w Klubie był raz na miesiąc a rządziła Witkowska. Czy nowy Zarząd będzie odważny i ruszy tą sprawę ?
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
54 Strony123>»
Wyślij odpowieź
Skok do forum