logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

30 Strony«<27282930>
Wyślij odpowieź
Powolny upadek miasta?
Gość
#600 Wysłane : 25 sierpnia 2017 23:21:32(UTC)
Ranga: Gość

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Przede wszystkim wyjechaliby ci co nic nie umieją. Dla fachowców pracy jest w brud. Nieudacznicy leserzy kombinatorzy.......dla nich faktycznie pracy nie ma.

Sugerujesz że Nieudacznicy leserzy kombinatorzy zostali i pracują w CAN-PACK??
Gość
#602 Wysłane : 26 sierpnia 2017 09:12:07(UTC)

a któż na te Emiraty wyjeżdżał i wyjeżdża i bił kasę w tym Polam Pac i Can Pac .przeważnie rodzinka i znajomki z przeszłością PRL-oską. nazwiska znamy . a kto tak wszystko układał znajomki i rodzinka w kadrach zwłaszcza z Jasienia. dlatego takie fortuny. po dwóch klasach szkół zawodowych i średniej z pobliskiej pipidówy ale jak ma się taki sztab za sobą to nie ma bata.fachowcy że och i ach. nie znajdziesz lepszych.
Gość
#603 Wysłane : 26 sierpnia 2017 18:18:18(UTC)

Panie/Panowie, więcej luzu, mniej jadu. Wyjechałem z Brzeska 10 lat temu ale nadal regularnie przyjeżdżam, a że mieszkałem tu ponad 30 lat to wiem sporo. Proponuję odwiedzić kilka miast Małopolski zbliżonych wielkością do Brzeska. Zobaczycie, że z Brzeskiem nie jest tak źle ( choć oczywiście mogłoby być o wiele lepiej ). Małe miasta mają podobne problemy, z których największym jest chyba zabetonowana władza lokalna. Ale to wina mieszkańców, bo przy wyborach głosują na hasełka a nie na ludzi. Stąd na Głowackiego od lat mamy te same nazwiska. Co do wyjazdów na kontrakty z Can-Pack'u: całkiem spore grono kolegów zaliczyło Anglię czy Emiraty i o żadnym z nich nie można powiedzieć, że mieli PRL-owską przeszłość ( znam rodziny ). Po prostu byli dobrzy w tym co robili i pojechali. Tylko powtórzę: więcej luzu, mniej jadu... Pozdrawiam wszystkich rozsądnych Krajan.
Gość
#604 Wysłane : 27 sierpnia 2017 08:07:28(UTC)

Ciesz się że jest taki zakład jak CAN-PACK w Brzesku który od lat zwiększa zatrudnienie bo inne firmy albo już zgnojone, albo co rok tną zatrudnienie np Browar już tylko 350 pracowników tam pracuje , MWM dawny ZNTS zajął Syndyk a nowych zakładów nie przybywa bo Burmistrz to olewa.
Gość
#605 Wysłane : 27 sierpnia 2017 11:58:56(UTC)

Ciesz się że jest taki zakład jak CAN-PACK w Brzesku który od lat zwiększa zatrudnienie bo inne firmy albo już zgnojone, albo co rok tną zatrudnienie np Browar już tylko 350 pracowników tam pracuje , MWM dawny ZNTS zajął Syndyk a nowych zakładów nie przybywa bo Burmistrz to olewa.

A to burmistrz ma firmy tworzyć?
Gość
#608 Wysłane : 27 sierpnia 2017 17:44:30(UTC)

a ja znam co mieli i mają znajomości . wskutek układów rodzinnych mniej się napracują a dużo zarabiają.nie mieszkasz tu to nie agituj . pilnuj miejsca w którym mieszkasz.skoro wyjechałeś z Brzeska to znaczy że nie byłeś w tym gronie do wyjazdu do Anglii czy Emiratów . pilnuj swojej małej ojczyzny w której obecnie mieszkasz i płacisz podatki.ponadto jak nie wiesz ile ludzie zarabiają na produkcji w tej spółce to nie odzywaj się . przy maszynach w tak szkodliwych warunkach 2000 - 3000 tys w systemie czterobrygadowym w strasznych upałach.zostali nie nieudacznicy i leseży .zostali ci co nie mają tzw.PLECÓW i rypią na resztę!!!
Gość
#606 Wysłane : 27 sierpnia 2017 19:23:47(UTC)

A to burmistrz ma firmy tworzyć?

Nie absolutnie burmistrz ma się tylko modlić i podlizywać się czarnoksiężnikom, a reelekcja sama przyjdzie.Reszta to pikuś...trochę pudru i nikt nie zauważy.
Gość
#601 Wysłane : 28 sierpnia 2017 07:23:04(UTC)

Sugerujesz że Nieudacznicy leserzy kombinatorzy zostali i pracują w CAN-PACK??

Sugeruje że ten co nic nie umie nigdy nie znajdzie nigdzie pracy. Bedzie robił z 1500 euro za pomocnika za granicą i ledwo za to przeżyje. A w Canpack nie trzeba być specjalistą pracując na linii wieczek czy puszek stąd też płaca za taką pracę adekwatna do umiejętności.
Gość
#608 Wysłane : 28 sierpnia 2017 08:14:42(UTC)

Burmistrz nie musi firm tworzyć tylko stworzyć odpowiednie warunki tzw strefy gospodarcze z infrastrukturą tak jak np zrobił to Burmistrz Bochni.
Gość
#610 Wysłane : 28 sierpnia 2017 15:21:40(UTC)

Upadek Miasta jest ale może ktoś to dzwignie , nowy Burmistrz. Nie ma rzeczy nie możliwych.
Gość
#609 Wysłane : 1 września 2017 21:59:57(UTC)

a ja znam co mieli i mają znajomości . wskutek układów rodzinnych mniej się napracują a dużo zarabiają.nie mieszkasz tu to nie agituj . pilnuj miejsca w którym mieszkasz.skoro wyjechałeś z Brzeska to znaczy że nie byłeś w tym gronie do wyjazdu do Anglii czy Emiratów . pilnuj swojej małej ojczyzny w której obecnie mieszkasz i płacisz podatki.ponadto jak nie wiesz ile ludzie zarabiają na produkcji w tej spółce to nie odzywaj się . przy maszynach w tak szkodliwych warunkach 2000 - 3000 tys w systemie czterobrygadowym w strasznych upałach.zostali nie nieudacznicy i leseży .zostali ci co nie mają tzw.PLECÓW i rypią na resztę!!!

No i musiałeś się odezwać, rzygnąć jadem, obrazić. Nigdy nie pracowałem w CAN-PACK'u więc nie mogłem być w gronie wyjeżdżających czy zostających. Nie agituję. Jestem Brzeszczaninem i jestem z tego dumny, a ty nie martw się o moje aktualne miejsce zamieszkania. Moje korzenie są w Brzesku, moja Rodzina i wielu znajomych. Doskonale wiem, co się w Brzesku dzieje. Ideału nie ma, co nie znaczy, że trzeba od razu pluć jadem i inwektywami.
Gość
#611 Wysłane : 2 września 2017 09:57:20(UTC)

nie mądrz się nie ODPROWADZASZ tu podatków do tego miasta nie mieszkasz to siedz CICHO!!! . chcesz rządzić z,,KSIĘŻYCA,,?????
Gość
#612 Wysłane : 2 września 2017 10:03:49(UTC)

twoje miodzenie pewnie jest uzasadnione .może szykujesz sobie powrót do Brzeska .bo wy tak macie. .najpierw wyjazd z Brzeska a pózniej powroty po nie udanym życiu i zabieranie pracy innym którzy tu ciągle mieszkają i płacą podatki.chyba coś w tym musi być .taka troska o opinie miasta i ich włodarzy z twojej strony jest ZASTANAWIAJĄCA ??a jak wspierasz inaczej swoje miasteczko Brzesko???????
Gość
#614 Wysłane : 2 września 2017 13:02:58(UTC)

Piję najlepsze piwo
Gość
#616 Wysłane : 2 września 2017 19:02:21(UTC)

no i z twojej strony tyle .bo podatki z tego browaru wędrują do Warszawy tak na marginesie. więc ,,poświęć ,,się w inny sposób.
Gość
#615 Wysłane : 2 września 2017 21:50:21(UTC)

Piję najlepsze piwo

Konserwy rybne jem tylko te, które zamknięte są w puszki naszego rodzimego zakładu!
Gość
#617 Wysłane : 3 września 2017 10:10:09(UTC)

a jak rozpoznajesz te konserwy ? po sfuszerowanej litographi?bo jest kilka producentów opakowań.
Gość
#618 Wysłane : 23 września 2017 09:00:54(UTC)

Browar już upadł , nawet nie piszcie o nim, garstka ludzi tam już pracuje.
Gość
#619 Wysłane : 23 września 2017 10:00:01(UTC)

sami Ukraińcy pracują .ale nie bardzo mają pojęcia o robocie
Gość
#625 Wysłane : 23 września 2017 22:39:34(UTC)

Ukraińcy pracują w browarze. Co ty gadasz a BIM i pieski Burmistrza milczą za drobne które dostają.
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
30 Strony«<27282930>
Wyślij odpowieź
Skok do forum