logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

18 Strony123>»
Wyślij odpowieź
GRATULACJE DLA DYREKCJI I NAUCZYCIELI 2 GIMNAZJUM W BRZESKU
tabula_rasa
#1 Wysłane : 4 grudnia 2016 21:08:08(UTC)
Ranga: Newbie

Szacunek dla Pani dyrektor Gimnazjum numer 2, która ma odwagę walczyć o swoich pracowników. Gratulacje również dla nauczycieli, którzy pokazali "władzy" jaka jest nieunikniona przyszłość. BRAWA ZA ODWAGĘ I WALKĘ O SWOJE JESTEŚCIE WIELCY!!!
Gość
#2 Wysłane : 4 grudnia 2016 21:21:36(UTC)
Ranga: Gość

"Szacunek dla Pani dyrektor Gimnazjum numer 2, która ma odwagę walczyć o swoich pracowników. Gratulacje również dla nauczycieli, którzy pokazali "władzy" jaka jest nieunikniona przyszłość. BRAWA ZA ODWAGĘ I WALKĘ O SWOJE JESTEŚCIE WIELCY!!!"
Też chciałbym wyrazić szacunek, tylko nie wiem, o co chodzi. Sądzę, że większość czytelników tego portalu również. Możesz wyjaśnić?
Gość
#3 Wysłane : 4 grudnia 2016 21:22:53(UTC)

Brawo !!!!!
Gość
#4 Wysłane : 4 grudnia 2016 21:25:10(UTC)

z kim pani dyrektor walczy i na czym ta walka ma polegać?
Gość
#5 Wysłane : 4 grudnia 2016 21:48:52(UTC)

wczoraj w TVN po godz 16 ej był reportaż z gimnazjum 2 w Brzesku. dyrektor i parę nauczycieli ponarzekali że nie będą mieć pracy były wyliczenia. dziennikarz TVN wybrał się do pani minister do Warszawy . a minister kazała przyjechać WÓJTOWI dosłownie tak się wyraziła i kazała się nauczycielom nauczyć liczyć, ponieważ twierdzą że 40 osób straci pracę po reformie. po prostu w gimnazjum była telewizja.
Gość
#8 Wysłane : 4 grudnia 2016 21:51:31(UTC)

tabula_rasa;90970 napisał:
Szacunek dla Pani dyrektor Gimnazjum numer 2, która ma odwagę walczyć o swoich pracowników. Gratulacje również dla nauczycieli, którzy pokazali "władzy" jaka jest nieunikniona przyszłość. BRAWA ZA ODWAGĘ I WALKĘ O SWOJE JESTEŚCIE WIELCY!!!

Pani Elżbieta Wójciak jest jednym z lepszych nauczycieli z jakim miałem do czynienia. Dzięki swojej zasadniczości i wymaganiom wyrabiała i nadal wyrabia wśród uczniów prawidłowe postawy. Poza tym świetnie sprawdza się jako dyrektor. Natomiast ta paniusia zalewska, to jakieś nieporozumienie. Chyba zapomniała jak w 1997r. wypowiadała się do mediów bardzo pozytywnie na temat reformy szkolnictwa. Przejaw ignoranctwa, indolencji i arogancji. Niemniej jednak zastanawia mnie jedna rzecz. Nauczyciele, to całkiem pokaźna grupa wyborców. Teraz protestują, a ciekawe na kogo oddali swoje głosy. Pis jasno deklarowało w kampanii wyborczej, że zlikwiduje gimnazja.
Gość
#6 Wysłane : 4 grudnia 2016 21:52:50(UTC)

Gość
#10 Wysłane : 5 grudnia 2016 01:35:05(UTC)

Panie Stós, administratorze. Pisze Pan o rzetelności dziennikarskiej ale jakoś nie mogę się odszukać Pana artykułu od kiedy trwają prace nad reformą edukacyjną, w którym wysiliłby się Pan na wyartykułowanie prośby do minister Zalewskiej od podanie metodologii jej wyliczeń. Rzeczywistość bardzo szybko zweryfikuje czyje wyliczenia są dokładniejsze. A Pan po raz kolejny udowadnia, że ta wielka woda jest bardzo niemiarodajna !!!
Gość
#11 Wysłane : 5 grudnia 2016 06:18:08(UTC)

Do p.Zbigniewa Stósa: Niestety nie mogę się zgodzić z Pańskim rozumieniem tematu i komentarzem na pierwszej stronie portalu. Jestem rodzicem gimnazjalisty, który w tym roku już kończy ta szkołę. Mówienie o tym, że Ci akurat nauczyciele przekładają dobro swoje nad dobro dzieci jest bardo krzywdzące i jeśli mówić o nierzetelnosci dziennikarskiej, właśnie jej się Pan, w mojej ocenie, dopuszcza.
Może zza tej wielkiej wody tego nie widać, ale to co się dzieje z tą, pożal się Boże, reformą, pisaną na kolanie i powodowaną wyłącznie względami politycznymi, to jest coś w czym dobro dzieci nie jest brane pod uwagę ani przez chwilę.
Oczywiście podstawy kalkulacji p Dyrektor dobrze poznać, ale pan od razu wystawia osąd. (Czyżby również wyłącznie na bazie przekonań politycznych?)
Gość
#5 Wysłane : 5 grudnia 2016 10:58:01(UTC)

Gość;90982 napisał:

może mi ktoś podać w jaki sposób zostało to wyliczone ilu nauczycieli ma stracić pracę, oglądałam to teraz kilka razy i nijak nie mogę zrozumieć tych wyliczeń, przepraszam za pytanie ale poproszę tak łopatologicznie jak do prostego człowieka który chciałby to zrozumieć, mam już sporo lat na karku i ciężko mi się dopatrzyć tych zwolnień
Gość
#12 Wysłane : 5 grudnia 2016 11:22:42(UTC)

Pani dyrektor nie jest w tym wszystkim zbyt obiektywna. Do tej pory nie liczyła się raczej z opiniami innych.
Problem z likwidowanymi gimnazjami dotyczy również pozostałych dwóch gminnych gimnazjów.
Pani dyrektor jest w zespole powołanym przez burmistrza ds zmian w sieci szkół. Tak więc będzie miała wpływ na to co będzie się działo.
Gość
#13 Wysłane : 5 grudnia 2016 13:12:49(UTC)

Dzieci wiejskie zostają u siebie plus niz demograficzny co oznacza ze nie ostanie sie żadne gimnazjunm, obojętne jak by to nie liczyc. Wszystkie do kasacji.
Gość
#14 Wysłane : 5 grudnia 2016 13:29:25(UTC)

czemu reszta kadry się nie wypowiadała ? tylko troje nauczycieli i dyrektorka. a gdzie vice i nauczyciele . inni za nich nadstawiają karku .nie ładnie
Gość
#15 Wysłane : 5 grudnia 2016 17:47:24(UTC)

Obejrzałem materiał p.Kudły i czekam teraz na odpowiedź nauczycieli ze szkół podstawowych w naszej gminie. Z wypowiedzi p. Kossonia wynika, że w tych szkołach pracują niewykwalifikowani nauczyciele, a same placówki nie wyszły jeszcze z XIX wieku pod względem wyposażenia. Gratuluję również fragmentu "z mapą", który ma bardzo duży walor "edukacyjno - promocyjny" dla naszej gminy. Nie, nie jestem dyrektorem lub nauczycielem pracującym w szkole podstawowej w Buczu, Jasieniu lub Porębie Spytkowskiej.
Gość
#16 Wysłane : 5 grudnia 2016 18:10:41(UTC)

Gość;91024 napisał:
Obejrzałem materiał p.Kudły i czekam teraz na odpowiedź nauczycieli ze szkół podstawowych w naszej gminie. Z wypowiedzi p. Kossonia wynika, że w tych szkołach pracują niewykwalifikowani nauczyciele, a same placówki nie wyszły jeszcze z XIX wieku pod względem wyposażenia. Gratuluję również fragmentu "z mapą", który ma bardzo duży walor "edukacyjno - promocyjny" dla naszej gminy. Nie, nie jestem dyrektorem lub nauczycielem pracującym w szkole podstawowej w Buczu, Jasieniu lub Porębie Spytkowskiej.

Czego obawia się ten p. polonista? przecież jeżeli jest dobrym nauczycielem, a przynajmniej tak wynikało z jego wypowiedzi to z otwartymi rękami zatrudnią go w szkołach średnich bo tam przecież potrzeba będzie więcej nauczycieli.
Gość
#17 Wysłane : 5 grudnia 2016 18:18:21(UTC)

A ta druga polonistka co tak żaliła się, że nie będzie mogła spotykać się z koleżankami i kolegami to niech idzie na emeryturę i będzie mieć dopiero wtedy czas na spotkania. W szkole powinna pracować, a nie przychodzić na rozrywkowe spotkania. Nauczyciele z tego gimnazjum w tej relacji to się tylko skompromitowali!!!!
Gość
#18 Wysłane : 5 grudnia 2016 18:33:51(UTC)

nauczyciele napewno sobie poradzą aczkolwiek nie łatwo. jedni się załapią inni nie a jeszcze inni zmienią pracę (zwieją do ameryki :). wszyscy jednak państwo zapominacie o dzieciach, dla których najbliższe lata będą bezpowrotnie stracone bo DEFORMA jest absolutnie nieprzygotowna (programy, materiały, szkoly, finnse itp itp). To nie pierwszy raz jak zapomina się o młodzierzy o dzieciach.
tacy ludzie swoimi decyzjami wystawiali ludzi na pweną śmierć jak w powstaniu warszawskim. DURNA ZMIANA
Gość
#19 Wysłane : 5 grudnia 2016 18:35:19(UTC)

Fakt jest faktem, że gimnazjum nr 2 radzi sobie nieźle i pójdzie w odstawkę a takie mizerne w Jadownikach wchłonęło podstawówkę i zostaje stara kadra.
Gość
#20 Wysłane : 5 grudnia 2016 18:41:36(UTC)

Myślę, że niektórzy z Państwa zanim coś napiszą to powinni się zastanowić!!! Jeżeli dorośli ludzie będą używać języka przesyconego nienawiścią, to czego nauczą młodych? Możliwość wypowiedzi nie oznacza, że można kogoś obrażać! To tyle na temat komentarzy, które w nieobiektywny sposób opisują nauczycieli gimnazjum.
Gość
#21 Wysłane : 5 grudnia 2016 19:02:03(UTC)

Gość;91033 napisał:
Myślę, że niektórzy z Państwa zanim coś napiszą to powinni się zastanowić!!! Jeżeli dorośli ludzie będą używać języka przesyconego nienawiścią, to czego nauczą młodych? Możliwość wypowiedzi nie oznacza, że można kogoś obrażać! To tyle na temat komentarzy, które w nieobiektywny sposób opisują nauczycieli gimnazjum.

Jaki nieobiektywny sposób? komentarz #15 i 16 nawiązuje do świadectwa jakie sami sobie wystawili Ci poloniści, a ten z tą mapą to przeszedł samego siebie - On nawet już wie w której szkole i w jakiej miejscowości będą uczyć nauczyciele za kilkanaście miesięcy i za kilka lat i jaki będą mieć plan lekcji. Nikt ich nie obraził tylko sami się ośmieszyli!
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
18 Strony123>»
Wyślij odpowieź
Skok do forum