logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

17 Strony«<1314151617>
Zmiana dyrektora szkół podstawowych
Gość
#289 Wysłane : 6 września 2017 15:17:55(UTC)
Ranga: Gość

hej orły sokoły z brzeskich szkół panie profesor to jak to się wychowało swoją latorośl co druga rozwiedziona albo inne sprawy. nie nauczyłyście życia swoich dzieci w społeczności?.a odciąć te pępowinę i puścić w życie i nie pouczać innych.
Gość
#290 Wysłane : 6 września 2017 15:23:16(UTC)

ZAMKNĄĆ SZKOŁĘ PRZED RODZICAMI
Gość
#292 Wysłane : 6 września 2017 15:46:46(UTC)

Ku zastanowieniu !
"Nie wierzcie Państwo we wszystko co mówią dzieci o szkole, a my nie będziemy wierzyli we wszystko co mówią dzieci o Państwa domach" - nauczyciel do rodziców.
Gość
#294 Wysłane : 6 września 2017 15:57:21(UTC)

271 -szkoła została zamknięta w Tczewie bo wystąpiła SEPSA.800 dzieci.traktować w szkole jednakowo wszystkie dzieci i nie będzie problemu.to wy tworzycie ten problem nauczyciele.
Gość
#295 Wysłane : 6 września 2017 18:12:46(UTC)

Tak dzieci mówią co się dzieje w domach bo nauczyciele je o to wypytują. Ciągniecie z nich i w psychologiczny sposób podpuszczacie.Oto przykład: nie tak daleko bo w maju b.r. jedna z pań dzień po Komunii Św. usadziła dzieci w kółeczko i pytał kto miał komunię w lokalu a kto w domu, jakie dzieci dostały prezenty, czy rodzice byli do spowiedzi, a dlaczego nie byli....itp.
Gość
#291 Wysłane : 6 września 2017 20:29:45(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
ZAMKNĄĆ SZKOŁĘ PRZED RODZICAMI

Zdecydowanie i natychmiast !!!!
To jedyne lekarstwo i jeszcze zkikwidować Radę Rodziców bo to patologia a nie szkoła przez tą całą Radę.....Cyrk na kółkach.
Gość
#287 Wysłane : 6 września 2017 20:32:35(UTC)

Nikt przy zdrowych zmysłach nie powierzy dziecka ot tak bez żadnej kontroli co się z tym dzieckiem dzieje przez pół dnia.Zawód zawsze można zmienić nikt nikogo do bycia nauczycielem nie przymusza!!!Tylko gdzie się takie przywileje znajdzie...

20 kat sie uczyłem i nikt tego z rodziców nie kontrolował . Dzisiaj jestem doktorem nauk humanistycznych i uważam że rodzice plątający sie bez sensu i bez przerwy po szkole to totalna patologia a nie troska o dziecko.
Gość
#292 Wysłane : 6 września 2017 20:35:41(UTC)

Ku zastanowieniu !
"Nie wierzcie Państwo we wszystko co mówią dzieci o szkole, a my nie będziemy wierzyli we wszystko co mówią dzieci o Państwa domach" - nauczyciel do rodziców.

Jeden ksiądz też tak mówił i po cichu dzieci gwałcił. Mąż i ojciec też tak mówił a po gębie żonę lał.
To stary obczaskany slogan. Nic nie warty.
Gość
#295 Wysłane : 6 września 2017 20:36:45(UTC)

Tak dzieci mówią co się dzieje w domach bo nauczyciele je o to wypytują. Ciągniecie z nich i w psychologiczny sposób podpuszczacie.Oto przykład: nie tak daleko bo w maju b.r. jedna z pań dzień po Komunii Św. usadziła dzieci w kółeczko i pytał kto miał komunię w lokalu a kto w domu, jakie dzieci dostały prezenty, czy rodzice byli do spowiedzi, a dlaczego nie byli....itp.

Prawdy sie wstydzicie drogie mamuśki ????
Gość
#297 Wysłane : 6 września 2017 21:02:10(UTC)

Acha a wam pedagodzy wolno upadlać nas rodziców . a kimże ty jedna z drugą jesteś co same pępki świata >No dziwne nieskazitelna KASTA kolejna UPŁAKANA
Gość
#299 Wysłane : 6 września 2017 21:11:31(UTC)

proponuję wszystkim niezadowolonym ze szkoły , nauczycieli tzw. edukację domową, sam zdecydujesz czego i jak uczyć dziecko, a poza tym będziesz miał wszystko pod kontrolą, żeby nikt twojego dziecka nie krzywdził, bo z tego co piszesz to wszyscy, dosłownie wszyscy chcą upodlić ciebie i twoje dziecko, smutne masz życie jak tak postrzegasz drugiego człowieka
Gość
#300 Wysłane : 6 września 2017 21:18:47(UTC)

A w ramach wolnych dni niech szkoła otworzy liceum wieczorowe żeby każdy niedouczony" gimbus" zrobił średnie w jeden rok😂😂😂
Gość
#301 Wysłane : 6 września 2017 21:36:39(UTC)

Kiedy nie przyjdę po dziecko patrzę jak jedne i te same czasowe mamuśki przesiaduja w szatni dobre pół godz.przed zakończeniem zajęć(swoją drogą co tam mają do szukania)i biadola na nauczycieli na innych rodziców na wszystko.Ale jak trzeba d...ów ruszyć i coś zorganizować dzieciom to wszystkie wtedy zajęte.A później ile gadanie i krytyki
Gość
#302 Wysłane : 6 września 2017 22:57:23(UTC)

Tak a ja proponuję aby w dni wolne od pracy szkoły , zorganizować dla pedagogów warsztaty z poprawnego zachowania wypowiadania się i tak ogólnie obycia ze światem bo po tym co czytam a zaznaczam że nie mam dzieci w szkole nr 3 mam wrażenie że są całkowicie oderwani od faktycznego otoczenia i zaistniałej sytuacji a szkoda bo zamiast budować to niszczą całe środowisko szkolne. A chyba nie taką mają rolę do spełnienia .a jak zapomnieli komu mają służyć i do czego ich zawód zobowiązuje to niech sobie przypomną i nabiorą więcej pokory a na / pewno będzie lepiej. POZDRAWIAM emeryt
Gość
#303 Wysłane : 6 września 2017 23:06:34(UTC)

a ja proponuję, żeby ci którzy nie znają prawdy, tylko czytają kłamliwe wpisy nie zabierali głosu, bo w ten sposób można kogoś skrzywdzić, a zawsze myślałam, że z wiekiem jest się mądrzejszym, bo bardziej doświadczonym życiowo, można się pomylić
Gość
#304 Wysłane : 6 września 2017 23:20:05(UTC)

I tu cię mam szanowny pedagogu tak się składa że przeszłem na emeryturę i wróciłem z rodziną do rodzinnego miasta i co czytam to oczom nie mogę uwierzyć że w tym grajdole osoby które znałem jako małe dzieci zajmują takie dyrektorskie stanowiska i takie świństwa potrafią czynić a/ co najgorsze nie ma to nic wspólnego z wykonywanym zawodem . Jakie to przykre że ta KOMUNA tak się w tym Brzesku panoszy.
Gość
#298 Wysłane : 7 września 2017 06:21:31(UTC)

Acha a wam pedagodzy wolno upadlać nas rodziców . a kimże ty jedna z drugą jesteś co same pępki świata >No dziwne nieskazitelna KASTA kolejna UPŁAKANA

Upadlać ? Mamuśko takiego wyrazu nie ma w słowniku. Do nauki mamuśki.
Gość
#305 Wysłane : 7 września 2017 06:24:04(UTC)

I tu cię mam szanowny pedagogu tak się składa że przeszłem na emeryturę i wróciłem z rodziną do rodzinnego miasta i co czytam to oczom nie mogę uwierzyć że w tym grajdole osoby które znałem jako małe dzieci zajmują takie dyrektorskie stanowiska i takie świństwa potrafią czynić a/ co najgorsze nie ma to nic wspólnego z wykonywanym zawodem . Jakie to przykre że ta KOMUNA tak się w tym Brzesku panoszy.

Przeszłeś ???? No to (...)u popracuj teraz nad pisownią.

RODZICE WON ZE SZKÓŁ !!!!
DYREKTORZY NATYCHMIAST WPROWADZIĆ ZAKAZ OKUPACJI SZKOŁY PRZEZ RODZICÓW.
Gość
#306 Wysłane : 7 września 2017 06:39:23(UTC)

Do 295. Nie wstydzimy się niczego. Tylko co interesuje nauczycielkę czy przyjęcie było w domu czy w lokalu albo co dziecko dostało. Ona ma uczyć. Zamiast spowiadać dzieci niech lepiej popracuje nad sposobem przekazania dzieciom wiedzy. A skoro tak zaciekle odpierasz wszystkie zarzuty , to dlaczego nie wypowiesz się w kwestii dotyczącej wydania obiadów dwudaniowych tylko niektórym dzieciom? Pozostałe dzieci patrzyły i tylko im ślinka ciekła.
Gość
#307 Wysłane : 7 września 2017 07:54:15(UTC)

Do 295. Nie wstydzimy się niczego. Tylko co interesuje nauczycielkę czy przyjęcie było w domu czy w lokalu albo co dziecko dostało. Ona ma uczyć. Zamiast spowiadać dzieci niech lepiej popracuje nad sposobem przekazania dzieciom wiedzy. A skoro tak zaciekle odpierasz wszystkie zarzuty , to dlaczego nie wypowiesz się w kwestii dotyczącej wydania obiadów dwudaniowych tylko niektórym dzieciom? Pozostałe dzieci patrzyły i tylko im ślinka ciekła.

Jeszcze przepytywanie dzieci gdzie były na zagranicznych wycieczkach.
17 Strony«<1314151617>
Skok do forum