logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

13 Strony123>»
Konflikt w Publicznym Przedszkolu w Szczepanowie !
zyber
#1 Wysłane : 20 lutego 2018 17:06:22(UTC)
Ranga: Member

Zapraszam do dyskusji na temat konfliktu, jaki jest obecnie między rodzicami a obecnym dyrektorem tej placówki oświatowej w Szczepanowie! Czy lista zarzutów do dyrektorki przedszkola w Szczepanowie jest słuszna, czy może przesadzona i bezpodstawna? Czy władze gminy Brzesko uznają rację rodziców, czy staną w obronie Pani dyrektor? Dyskusja ogólna, merytoryczna, bez hejtu!
Gość
#2 Wysłane : 20 lutego 2018 18:04:40(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
Takie czasy nastały, że nikt chamstwa i arogancji tolerować nie będzie. Jeżeli w domu rodzice starają się ze wszystkich sił aby w spokoju i miłości wychowywać to niby czemu mają zgadzać się żeby ktoś krzyczał na ich dzieci. Do zarządzania Pani Dyrektor może się nadaje ale w kontaktach z drugim człowiekiem jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia.
Gość
#3 Wysłane : 20 lutego 2018 18:07:02(UTC)

sprawa jest nieprzyjemna. i bardzo paskudna bo w grę wchodzą małe dzieci.
Gość
#4 Wysłane : 20 lutego 2018 18:15:16(UTC)

Jak widać komuś baaardzo zależy, żeby nie łączyć niefortunnych poczynań pani dyrektor z pracą brzeskiego magistratu. Stąd nowy wątek, na którym zapewne nie będzie wielu odwiedzających spoza Szczepanowa.
Gość
#9 Wysłane : 20 lutego 2018 18:20:25(UTC)

będą ,zapewniam bo to nie tylko w Szczepanowie.jak można komuś przyznawać nagrody dlatego że się kogoś lubi ,a nie za zasługi.
zyber
#6 Wysłane : 20 lutego 2018 18:28:59(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Jak widać komuś baaardzo zależy, żeby nie łączyć niefortunnych poczynań pani dyrektor z pracą brzeskiego magistratu. Stąd nowy wątek, na którym zapewne nie będzie wielu odwiedzających spoza Szczepanowa.

Sprawą żyje cała gmina Brzesko, nie jestem związany U.M Brzesko!Flapper Osobiście już chyba nie znam nikogo kto by o tym nie słyszał.
Gość
#11 Wysłane : 20 lutego 2018 19:02:17(UTC)

Jak tam panie obronczyni?Bo jak byłem dzis w sklepie to miałem wrazenie jakby jakis szpieg z krainy dreszczowców mnie obserwował czy z rodzicami nie gadam.
Gość
#3 Wysłane : 20 lutego 2018 19:08:37(UTC)

Originally Posted by: zyber Idź do cytowanego Wpisu
Sprawą żyje cała gmina Brzesko, nie jestem związany U.M Brzesko!Flapper

Czyżby sprawa denerwowała super Gospodarza i radnych , ze nowy wątek zrobili ?? Udają jak zawsze , że nie ma problemu .
zyber
#4 Wysłane : 20 lutego 2018 19:13:21(UTC)

Czyżby sprawa denerwowała super Gospodarza i radnych , ze nowy wątek zrobili ?? Udają jak zawsze , że nie ma problemu .

Ja założyłem ten wątek, nie jestem w żaden sposób powiązany z U.M Brzesko, byłem osobiście na zebraniu w Szczepanowie po stronie publiczności! Flapper
Gość
#14 Wysłane : 20 lutego 2018 20:52:10(UTC)

Originally Posted by: zyber Idź do cytowanego Wpisu
bez hejtu!

Hejt już jest; ale rozumiem, mieszkaniec powiatu brzeskiego to szukacz afer. Ale co to za afera bo nie jestem w temacie? Dla mnie aferą by było to, kiedy dyrektor przedszkola przebierała by chłopców w sukienki, kazała się bawić lalkami i wyjaśniała na czym polega gender.
Wszystko inne to nicość.
Gość
#15 Wysłane : 21 lutego 2018 07:11:43(UTC)

wstyd żeby kobieta miała takie zapędy. ale niestety takie są i najgorsze w tym że opiekują się niekiedy nie swoimi małymi dziecmi.musiała mieć trudne dzieciństwo.
Gość
#18 Wysłane : 21 lutego 2018 07:35:28(UTC)

Afera zmyślona przez królewny ze Szczepanowa którym z dobrobytu przewraca się we łbach. Mężowie orają przynoszą pieniądze a "królewny" z nudów szukają guza.
Zamiast dbać o dzieci to walczą nimi dla własnych widzimisie. Bo cóż to za argument jeden z kilku absurdalnych że "był jeden naleśnik a nie dwa"
Zebranie widziało wiele osób w internecie i konkluzja jest taka że problem wyolbrzymiony a właściwie nie ma problemu .Problemm mają matki ze swoim ego. Oglądałam i obiektywnie tak stwierdzam.Poprzewracało się niektórym "lalom" w głowach

Mamuśki krzywdzą swoje dzieci dla własnych potrzeb brylowania we wsi.
Gość
#22 Wysłane : 21 lutego 2018 07:40:50(UTC)

właśnie bardzo dobrze dbają . ale ty nie znasz takiej miłości opiekuńczości rodzicielskiej. bo wyszłaś pewnie z domu w którym było zło i krzyk i nigdy do tego się nie przyznasz.mało tego ty tego nie zrozumiesz i nie rozumiesz jak można wychowywać dzieci normalnie bez przemocy. uchowaj Boże żeby mieć kontakt z takimi osobami. współczuję dzieciakom.a ty ze wsi nie pochodzisz. wielka miastowa damo.
Gość
#23 Wysłane : 21 lutego 2018 08:10:17(UTC)

właśnie bardzo dobrze dbają . ale ty nie znasz takiej miłości opiekuńczości rodzicielskiej. bo wyszłaś pewnie z domu w którym było zło i krzyk i nigdy do tego się nie przyznasz.mało tego ty tego nie zrozumiesz i nie rozumiesz jak można wychowywać dzieci normalnie bez przemocy. uchowaj Boże żeby mieć kontakt z takimi osobami. współczuję dzieciakom.a ty ze wsi nie pochodzisz. wielka miastowa damo.

Nie nie pochodzę. Jestem z miasta. Przywędrowałam tu i śmieję się do rozpuku z mentalności zaściankowej tej okolicy. 500+ wam odebrało rozum i zdrowy rozsądek. Zaściankowe królewny.
Gość
#25 Wysłane : 21 lutego 2018 08:28:03(UTC)

to po co się odzywasz .masz z tego coś ?np.ETAT w urzędzie???a w tym innym mieście to skąd pochodzisz ?nie z jakiegoś grajdoła i zgrywasz na wielką miastową???daj na luz babo.przemoc to przemoc .dziecko to człowiek i ma swoje prawa.oddajemy dzieci na więcej niż połowa dnia w obce ręce i mają się nauczyciele zachowywać tak jak wymagają normy.
Gość
#27 Wysłane : 21 lutego 2018 08:33:47(UTC)

Skompromitowałyście się mamuśki na zebraniu totalnie. Sorry żenada to była.
Gość
#28 Wysłane : 21 lutego 2018 09:41:45(UTC)

Pani Babicz powinna zostać dalej dyrektorem,
skoro wygrała konkurs, a to rodzice chyba
wnioskowali o nagrodę dla pani dyrektor, a teraz
mają pretensje.
Gość
#29 Wysłane : 21 lutego 2018 09:57:23(UTC)

Pani Babicz powinna zostać dalej dyrektorem,
skoro wygrała konkurs, a to rodzice chyba
wnioskowali o nagrodę dla pani dyrektor, a teraz
mają pretensje.

Jestem tego samego zdania.
A rozwydrzone mamuśki niech zajmą się robotą a nie szczuciem na innych.
Nie ma żadnych konkretnych zarzutów nie ma więc żadnych podstaw do usunięcia pani dyrektor.

Za chwilę doszłoby to absurdu gdzie ludzie zmieniali i odwoływaliby wszystkich i wszystko. Na to nie ma zgody.
Gość
#35 Wysłane : 21 lutego 2018 10:00:19(UTC)

Pani dyrektor obowiązki swoje wykonywała. Nie ma konkretnych zarzutów wobec niej. Osobowość ma trudną, ale to nie powód żeby ją odwoływać. Na spotkaniu mówiła rzeczowo i nie krzyczała, ze spokojem odpowiadała na stawiane jej zarzuty.
Gość
#38 Wysłane : 21 lutego 2018 10:05:55(UTC)

zgadza się p. Babicz, tylko może dla wyciszenia sprawy,
żona powinna ustanowić zarządzeniem , że hymnem Przedszkola
w Szczepanowie będzie "pije Kuba do Jakuba "
13 Strony123>»
Skok do forum