logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

3 Strony123>
Wyślij odpowieź
A co dobrego w gminach, powiecie??
Gość
#1 Wysłane : 5 kwietnia 2012 22:31:37(UTC)
Ranga: Gość

Może dla odmiany napiszemy co dobrego dzieje się w naszym powiecie, w gminach. Może dość tego dziadostwa które można poczytać na tym forum. Dla odmiany napiszmy jakieś pozytywy!
Gość
#2 Wysłane : 5 kwietnia 2012 22:59:08(UTC)

Temat się nie przyjmie. Polacy to malkontenci.
Gość
#3 Wysłane : 8 kwietnia 2012 01:02:19(UTC)

no w Gnojniku ma być rajd 4x4 21-22 a dokładnie w Uszwi, ja się wybieram co do szczegółów to ja znalazłem na stronie gminy
Gość
#4 Wysłane : 10 kwietnia 2012 22:21:34(UTC)

Koncert Dody :-)
Gość
#5 Wysłane : 16 kwietnia 2012 17:08:04(UTC)

Myślę, że pomysł dobry, ale za mało chwytliwy, jak na to forum :(
Niktważny
#6 Wysłane : 17 kwietnia 2012 18:24:51(UTC)
Ranga: Advanced Member

W powiecie to raczej nie za dobrze. Patrząc lub raczej czytając "nawalanki" na forum między urzędnikami z gmin tworzących powiat brzeski trudno czerpać pozytywne wnioski. Antagonizm między urzędnikami z Borzęcina, a urzędnikami z Brzeska powoli zbliża się chyba do zenitu? Pocieszające jest, że relacje między przeciętnymi mieszkańcami układają się lepiej niż między lokalnymi kacykami. Nie wiem czy projekt-powiat zakończył się sukcesem w sferze administracji i gospodarki, za to na pewno w dziedzinie budowy rodzaju małej wspólnoty, świadomości wspólnych celów i zadań, przynajmniej w wypadku powiatu brzeskiego nie przyniósł oczekiwanych efektów.
Gość
#7 Wysłane : 24 marca 2015 21:01:27(UTC)

Dziś w Porębie Spytkowskiej odbyła się prezentacja planów budowy trzech zbiorników przeciwpowodziowych tj. w Lipnicy,w Gosprzydowej i Okocimiu(największy zbiornik), będą duże zmiany w komunikacji drogowej i niestety wywłaszczanie domostw.
Gość
#8 Wysłane : 26 marca 2015 15:40:46(UTC)

Mam nadzieję, że w Brzesku będą również inne ogólnopolskie konferencje niekoniecznie organizowane przez kościół !
http://www.brzesko.pl/?p=18857
Gość
#9 Wysłane : 7 kwietnia 2015 01:12:08(UTC)

Ma ktoś może taka wiedzę czy były ostatnio przypadki wezwań rezerwistów z powiatu brzeskiego na szkolenie wojskowe?
Gość
#12 Wysłane : 7 kwietnia 2015 22:16:12(UTC)

tu niema jednostek wojskowych by wstawić się w 4 godziny
Gość
#13 Wysłane : 8 kwietnia 2015 07:48:57(UTC)

"tu niema jednostek wojskowych by wstawić się w 4 godziny"

By się wstawić, i to nawet całkiem nieźle, niekoniecznie potrzeba aż czteru godzin.
Gość
#10 Wysłane : 8 kwietnia 2015 09:20:34(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Ma ktoś może taka wiedzę czy były ostatnio przypadki wezwań rezerwistów z powiatu brzeskiego na szkolenie wojskowe?

TAK! Wzywali wszytkich poborowych z powiatu, ktorych nazwiska byly na litere A, B, C, D i E.
Reszta w pozniejszym temrinie bedzie wzywana
Gość
#14 Wysłane : 8 kwietnia 2015 09:33:03(UTC)

a to dziwne bo ja mam nazwisko na B i do tej pory nieszkolony
Gość
#15 Wysłane : 13 kwietnia 2015 13:21:07(UTC)

Ja słów parę chce powiedzieć w sprawie budowy suchych zbiorników przeciwpowodziowych,w okolicach Okocim,Gosprzydowa,Lipnica. Od dawna już było wiadomo, że takie powstaną a ich wstępne koncepcje już były w latach 2008-2010 /kwiecień/ lecz mieszkańców wiosek nikt nie informował. A DLACZEGO????? To nietrudno się domyśleć. zostały już sporządzone plany / za które słono zapłacono/ to raz, a po drugie jak już zaawansowana sprawa to trudno teraz cofnąć. Teraz a właściwie przed wyborami samorządowymi zrobiono nagonkę wyborczą. A jak się okazuje już po fakcie. "JEST ZAKLEPANE". Robi się szumne zebrania w tych wioskach, udaje nasz obecny radny jak bardzo mu zależy aby nie było takiej inwestycji w miejscowości, gdzie jest planowane dużo zmian w środowisku. A tak naprawdę doskonale wie, że wyjścia już niema i zaciera ręce bo ma w tym interes/ zakupione działki wokół zlewni i trzeba to spieniężyć. OJ ludzie naiwni tak tym "przywódcom" wierzycie a za tym stoi lobby finansowe. i tyle. a głupi naiwny mieszkaniec myśli, że biedny radny tak stara się zaniechać, temu co sam za swojego " włodarzowania "zatwierdził.
Gość
#16 Wysłane : 19 kwietnia 2015 10:15:17(UTC)

Powiat Brzeski - bogatym powiatem.
W 2012 roku wykonano w Maszkienicach i Woli Dębińskiej gruntowną przebudowę drogi powiatowej. W ramach schetynówki wymieniono podbudowę i położono nowy asfalt.
Wczoraj jechałam tą drogą i co się okazuje? Ponownie na całej długości ułożono nowy asfalt. Też ze schetynówki.
Jakaś paranoja. Przecież ta droga była zupełnie dobra i jeszcze nie uszkodzona. O co w tym chodzi?
Gość
#18 Wysłane : 2 maja 2015 11:47:03(UTC)

panujący dyrektor pzd w brzesku wie najlepiej proszę niedyskutować
Gość
#17 Wysłane : 2 maja 2015 12:55:25(UTC)

Powiat Brzeski - bogatym powiatem.
W 2012 roku wykonano w Maszkienicach i Woli Dębińskiej gruntowną przebudowę drogi powiatowej. W ramach schetynówki wymieniono podbudowę i położono nowy asfalt.
Wczoraj jechałam tą drogą i co się okazuje? Ponownie na całej długości ułożono nowy asfalt. Też ze schetynówki.
Jakaś paranoja. Przecież ta droga była zupełnie dobra i jeszcze nie uszkodzona. O co w tym chodzi?

No paranoja! Nie robią drogi? Dlaczego nie robią!!! Paranoja i "o so chozi"
Zrobią drogę? No k***a! Dlaczego robią!! PARANOJA i "o so chozii.."...
No o co tobie chodzi. To moze siedź na (*****) i nie jeździj, bo ze zdziwienia zmarszczek dostaniesz...
Gość
#19 Wysłane : 3 maja 2015 00:44:34(UTC)

Może dla odmiany napiszemy co dobrego dzieje się w naszym powiecie, w gminach. Może dość tego dziadostwa które można poczytać na tym forum. Dla odmiany napiszmy jakieś pozytywy!

Dlaczego na drodze powiatowej do Okocimia nie ma chodnika?. Dlaczego nie dba się o pieszych, strach iść ulicą, bo ożna zostać potrąconym przez samochód, gdzie jest starosta i radny powiatowy z Okocimia, co oni robią ?.
Gość
#19 Wysłane : 3 maja 2015 14:39:27(UTC)

Dlaczego na drodze powiatowej do Okocimia nie ma chodnika?. Dlaczego nie dba się o pieszych, strach iść ulicą, bo ożna zostać potrąconym przez samochód, gdzie jest starosta i radny powiatowy z Okocimia, co oni robią ?.

Dobrze ze kiedyś Baron Goetz wybudował z pół Okocimia bo by dziś nic nie było, dziś radny z Okocimia piastuje takie stanowisko w powiecie a tak bardzo potrzebnego kawałka chodnika jak niema tak długo nie będzie.
Gość
#21 Wysłane : 10 maja 2015 13:15:21(UTC)

mówią że niema nic za darmo?!?!, chodnika do Okocimia niema ale chociaż trawę na poboczu mamy na metr wysoką za darmo.
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
3 Strony123>
Wyślij odpowieź
Skok do forum