logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

11 Strony123>»
Wyślij odpowieź
CHORA SŁUŻBA ZDROWIA
Gość
#1 Wysłane : 1 czerwca 2012 11:27:20(UTC)
Ranga: Gość

Chciałam zainteresować wszystkich tematem służby zdrowia w naszym mieście!!!Mianowicie kilka dni temu odebrałam wyniki badań z których wynikło że mam dużą niedoczynność tarczycy.Lekarz rodzinny wystawił mi skierowanie do poradni endokrynologicznej i kazał jak najszybciej podjąć leczenie ale mogę sobie je najwyżej wsadzić....Mianowice w Brzesku mamy trzech lekarzy endokrynologów:doktor (...) ,która przyjmuje na Browarnej ale tylko prywatnie,doktor (...),która nie przyjmuje na fundusz nowych pacjentów,chyba że się jest w ciąży albo choroba zagraża naszemu życiu, oraz doktor (...) w szpitalu gdzie na ten rok nie ma już terminów!!!!W szpitalu w Tarnowie jest to samo.Państwo doprowadza do tego żebyśmy szybko poumierali bez otrzymania jakiejkolwiek pomocy!!Mniej będą musieli emerytur płacić bo nie będzie komu i dług publiczny się zmniejszy....
akukaracza
#2 Wysłane : 1 czerwca 2012 11:38:23(UTC)
Ranga: Advanced Member

" by żyło sie lepiej "
Gość
#3 Wysłane : 1 czerwca 2012 13:23:44(UTC)

Mafia lekarska jest już podobnie groźna jak kler.
Gość
#4 Wysłane : 1 czerwca 2012 19:26:41(UTC)

Panie premierze - jak żyć? - krótko odpowiada premier
Gość
#5 Wysłane : 2 czerwca 2012 17:46:09(UTC)

Mafia lekarska ale na najwyższym szczeblu...rządowym. A jak myślicie po co przedłużono wiek emerytalny, żebyś przypadkiem nie dożył emerytury. Dwie pieczenie przy jednym ogniu!
Gość
#6 Wysłane : 2 czerwca 2012 17:54:34(UTC)

Teraz żeby chorować to naprawdę trzeba mieć zdrowie.
Gość
#7 Wysłane : 2 czerwca 2012 23:04:57(UTC)

Trzeba miec zdrowie, cierpliwosc i PIENIADZE.

Poki nie wykorzenimy przyzywyczajen ludzi pokroju mojej matki ktora ma ponad 50-siatke i dalej mi wpaja ze jesli lekarzowi na wizycie publicznej nie dam w lape to lekarz mnie nie uzdrowi, do tego czasu beda szpitale traktowac jak swoje zas...ne przychodnie prywatne.

Ja swiadczac ludziom uslugi w pracy nie czekam na dodatek od klienta. Mam swoja wyplate z firmy i dzialam swoje, nie sugeruje ze bedzie lepiej jesli wieczorem Pam/Pani do mnie przyjedzie prywatnie do domu i wtedy problem rozwiaze z miejsca. Dodam, ze nie zarabiam tyle ile lekarz podczas pracy w szpitalu.

Obysmy tylko byli zdrowi i nie mieli doczynienia ze srodowiskiem szpitalnym.

Gość
#8 Wysłane : 7 czerwca 2012 10:50:21(UTC)

Bardzo proszę zmienić lekarza rodzinnego, ponieważ leczenie niedoczynności tarczycy nie wymaga wiedzy tajemnej zarezerwowanej tylko dla specjalistów. Specjaliści mają zajmować się przypadkami trudnymi, a nie powszechnymi schorzeniami wymagającymi przede wszystkim prostej suplementacji hormonalnej. Proponuję zgłosić przypadek lekarza, który uzależnił włączenie leczenia niedoczynności tarczycy od konsultacji specjalistycznej do NFZ, a myślę że kara którą na niego nałożą urzędnicy zmusi go do nauki. Takie postępowanie jest po prostu błędem w sztuce lekarskiej.
Reasumując 90% pacjentów takich jak Pani wymaga po prostu starannego zbadania (w tym zebrania wywiadu bo on jest ważniejszy niż jakiekolwiek wyniki badań laboratoryjnych i konsultacji specjalistycznych)i włączenia leczenie uzupełniającego niedobór hormonu.
Podobna sytuacja dotyczy pacjentów którzy nadciśnienie tętnicze leczą u kardiologów, zamiast u lekarzy parafialnych. Ludzie, nie nabijajcie kasy białej mafii dostarczając prostego zarobku. Specjalista ma główkować, a nie stosować schematy które opanowałby przeciętny absolwent podstawówki.
Wymagajcie od swoich lekarzy rodzinnych tego co wam się należy! Lekarza rodzinnego bez żadnych konsekwencji możecie zmienić 2 rady w roku. Mój doktor rodzinny bez większych problemów radzi sobie z niedoczynnością tarczycy czy nadciśnieniem, a konsultacji potrzebuje tylko ze względów formalnych dla NFZ.
Gość
#11 Wysłane : 1 grudnia 2012 15:02:31(UTC)

jak masz grypę, anginę to w ośrodku zdrowia w Jadownikach umawiają za 6 dni, albo każą zadzwonić za 3, bo na razie nie umawiają, kpina i to jeszcze z pretensjami, organizacja fatalna
Gość
#12 Wysłane : 1 grudnia 2012 17:53:39(UTC)

Guest;20641 napisał:
jak masz grypę, anginę to w ośrodku zdrowia w Jadownikach umawiają za 6 dni

Po sześciu dniach grypa sama przejdzie, po co zatem umawiają?
Gość
#13 Wysłane : 1 grudnia 2012 19:05:44(UTC)

to jest dobre pytanie, kto w takiej sytuacji będzie odpowiadał za ewentualne powikłania
Gość
#14 Wysłane : 2 grudnia 2012 12:42:24(UTC)

Ludzie miejcie pretensje do SLD z Millerem na czele - NFZ to jego wymysł.
Do PSL-u bo był wtedy w koalicji (z kim oni nie byli???)
Do PiS-u, Samoobrony i LPR-u bo taki stan rzeczy tolerowali za swoich rządów i do Platformy i ponownie PSL-u, bo oni go jeszcze pogarszają i UDAJĄ, ŻE NIE MA PROBLEMU!
Oczywiście SLD już się do autorstwa tego nie przyznaje, a Palikot zapomniał, że sam w PO maczał w tym paluchy.
Głosujcie dalej jak te cielęta to tak będziemy mieli.
Pretensje miejcie też do tych, którzy nie płacą ubezpieczenia zdrowotnego, tylko się migają i udają bezrobotnych albo rolników (80% społeczeństwa naszej gminy).
Z czego do cholery mają się wziąć pieniądze?

Obliczono, że gdyby każdy dorosły Polak płacił miesięcznie 200 zł ubezpieczenia zdrowotnego, to miałby zagwarantowaną opiekę medyczną na NAJWYŻSZYM, światowym poziomie.
Ja płacę na NFZ co miesiąc ponad 300 zł przy zarobkach 18000 zł.
Moja żona podobnie i moje pretensje są uzasadnione.
Ile Wy płacicie, że narzekacie?
Gość
#15 Wysłane : 3 grudnia 2012 23:49:23(UTC)

czy macie jakieś doświadczenia związane z ośrodkiem zdrowia w Jadownikach, a może jakiś sposób na panie w rejestracji
Gość
#16 Wysłane : 3 grudnia 2012 23:52:11(UTC)

Guest;20945 napisał:
czy macie jakieś doświadczenia związane z ośrodkiem zdrowia w Jadownikach, a może jakiś sposób na panie w rejestracji

A co dokładnie Cię interesuje?
Gość
#9 Wysłane : 4 grudnia 2012 21:10:57(UTC)

Guest;6969 napisał:
Bardzo proszę zmienić lekarza rodzinnego, ponieważ leczenie niedoczynności tarczycy nie wymaga wiedzy tajemnej zarezerwowanej tylko dla specjalistów. Specjaliści mają zajmować się przypadkami trudnymi, a nie powszechnymi schorzeniami wymagającymi przede wszystkim prostej suplementacji hormonalnej. Proponuję zgłosić przypadek lekarza, który uzależnił włączenie leczenia niedoczynności tarczycy od konsultacji specjalistycznej do NFZ, a myślę że kara którą na niego nałożą urzędnicy zmusi go do nauki. Takie postępowanie jest po prostu błędem w sztuce lekarskiej.
Reasumując 90% pacjentów takich jak Pani wymaga po prostu starannego zbadania (w tym zebrania wywiadu bo on jest ważniejszy niż jakiekolwiek wyniki badań laboratoryjnych i konsultacji specjalistycznych)i włączenia leczenie uzupełniającego niedobór hormonu.
Podobna sytuacja dotyczy pacjentów którzy nadciśnienie tętnicze leczą u kardiologów, zamiast u lekarzy parafialnych. Ludzie, nie nabijajcie kasy białej mafii dostarczając prostego zarobku. Specjalista ma główkować, a nie stosować schematy które opanowałby przeciętny absolwent podstawówki.
Wymagajcie od swoich lekarzy rodzinnych tego co wam się należy! Lekarza rodzinnego bez żadnych konsekwencji możecie zmienić 2 rady w roku. Mój doktor rodzinny bez większych problemów radzi sobie z niedoczynnością tarczycy czy nadciśnieniem, a konsultacji potrzebuje tylko ze względów formalnych dla NFZ.

ach powiedz proszę, który to lekarz? przecież to nie tajemnica a ja nie mam szczęścia do dobrego , stąd ta prośba
Gość
#10 Wysłane : 4 grudnia 2012 21:20:39(UTC)

Guest;6969 napisał:

Nie masz racji. Leczenie niedoczynności tarczycy to sprawa bardziej zawiła niż to opisujesz i do tego (wiadomo, że niekażdorazowo) potrzebny jest lekarz specjalista. A jeżeli Twój lekarz twierdzi, że leczenie tej choroby jest takie proste jak opisujesz, to Tobie radzę zmienić lekarza. Ja choruje na to od wielu lat i zapewniam Cię, że wiem co mówię.
Gość
#17 Wysłane : 9 grudnia 2012 14:09:19(UTC)

prawda jest taka, że służba zdrowia nie działa w Polsce dobrze, a co najgorsze wprowadzane zmiany jeszcze bardziej wszystko komplikują, NFZ miał być kołem ratunkowym, a pociągnął organizację na dno
Gość
#18 Wysłane : 5 sierpnia 2014 23:09:42(UTC)

Skandal w brzeskim szpitalu? Czy to prawda, ze starosta przyznał dyrektorce kilkadziesiąt tysięcy premii? To niewiarygodne co wyprawia obecna władza. Moja znajoma jest pielęgniarką w tym szpitalu i jej całoroczne pobory to mniej niż jednorazowa premia dyrektorki. Dlaczego nie zajmie się tym PiS opozycja? Co wyprawiają ci ludzie to nie śniło się nawet komunistom.
Gość
#20 Wysłane : 5 sierpnia 2014 23:51:53(UTC)

to przecież skandal co się w szpitalu wyprawia
Gość
#19 Wysłane : 6 sierpnia 2014 09:51:53(UTC)

Gość;54464 napisał:
Skandal w brzeskim szpitalu? Czy to prawda, ze starosta przyznał dyrektorce kilkadziesiąt tysięcy premii? To niewiarygodne co wyprawia obecna władza. Moja znajoma jest pielęgniarką w tym szpitalu i jej całoroczne pobory to mniej niż jednorazowa premia dyrektorki. Dlaczego nie zajmie się tym PiS opozycja? Co wyprawiają ci ludzie to nie śniło się nawet komunistom.

Przeciez to wielka radna parti sprawidliwych w sejmiku, ale ciemny lud wszystko kupi....
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
11 Strony123>»
Wyślij odpowieź
Skok do forum