logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

11 Strony«<891011>
Wyślij odpowieź
CHORA SŁUŻBA ZDROWIA
Gość
#186 Wysłane : 29 września 2016 09:48:23(UTC)
Ranga: Gość

jest rzecznik praw pacjenta niejaka pani Ewa Podłęcka. NIE SŁYSZY się ŻEBY DZIAŁAłA NA RZECZ PACJENTÓW .a PENSJE POBIERA.
Gość
#182 Wysłane : 29 września 2016 20:37:08(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
na stronie internetowej szpitala można napisać skargę...po co tu wylewać swoje żale?

Po to by inni wiedzieli, z kim mogą mieć do czynienia.
Naprawdę trzeba współczuć pacjentom trafiającym np. z urazami.
Nigdy nie wiesz czy nie wyjdziesz ze szpitala z krótszą nogą.
Z autopsji.
Gość
#183 Wysłane : 30 września 2016 08:28:22(UTC)

Po to by inni wiedzieli, z kim mogą mieć do czynienia.
Naprawdę trzeba współczuć pacjentom trafiającym np. z urazami.
Nigdy nie wiesz czy nie wyjdziesz ze szpitala z krótszą nogą.
Z autopsji.

potwierdzam tą opinie,złamałem nogę /jedna z kości śródstopia,z trudem dotarłem na oddział ratunkowy,po zbadaniu skierowano mnie na prześwietlenie,kuśtykając dotarłem na drugie piętro , z wynikami wróciłem na sor i jak personel zobaczył wynik natychmiast podstawił mi wózek .podobno to kosztowało mnie parę tygodni dłuższej rehabilitacji
Gość
#187 Wysłane : 30 września 2016 15:45:08(UTC)

W Bochni w szpitalu na porodówce przekładają już cesarki bo nie mają miejsc i łóżek porodowych. Odział pęka w szwach. Połowa Pań z trzech sal obok mojej zony to kobiety z Brzeska i okolic. Może jakieś wnioski pani dyrektor-poseł z brzeskiego szpitala? Może jakieś wnioski Panie starosto? Dyskutuje się o likwidacji oddziału - zresztą sie dziwię bo przecież nasz władze teraz nie likwiduje tylko "wygasza" - a może spytać w Bochni jak to robią ? A przecież nie jest to najlepszy szpital w województwie a jednak kobiety wolą go od brzeskiego...
Gość
#188 Wysłane : 1 października 2016 06:50:55(UTC)

Zgodnie z prawem cesarka jest prowadzona że wskazań życiowych, więc jakie przekładanie???, może to łapówkarstwo? Może prokurator powinien się temu przyjrzeć, jak również izbie przyjęć i jem ordynator, więc tak bardzo nie narzekanie na sor brzesko bo w Bochni to dopiero jaja.
Gość
#189 Wysłane : 11 października 2016 06:18:16(UTC)

mają likwidować , przekształcać szpitale powiatowe . a niech zlikwidują .
Gość
#190 Wysłane : 11 października 2016 07:58:38(UTC)

Pewnie niech zlikwidują to będziemy jeździć do Krakowa w końcu bardzo blisko i tam nas przyjmą bez kolejki.
Gość
#191 Wysłane : 11 października 2016 09:08:02(UTC)

i tak jezdzimy to i tam .szukamy dobrych lekarzy i więcej kultury.
Gość
#192 Wysłane : 16 października 2016 15:11:00(UTC)

brzeski S.O.R 3,5 miliona dostał .chyba pani Szczurek wywalczyła może będzie lepiej?
Gość
#193 Wysłane : 4 listopada 2016 17:58:02(UTC)

bardzo dobra opieka na pogotowiu i chirurg młody człowiek . interesowanie się pacjentami . musimy pochwalić i cieszyć się, że taki lekarz chirurg jest w naszej placówce .chodzi o dr. chirurga Jakuba Rybickiego no coś pięknego ,piękne szycie bardzo miły człowiek .jesteśmy mile zaskoczeni . na dobrą opinie również zasługuje przychodnia chirurgiczna. SUPER,SUPER SUPER w NIESKOŃCZONOŚĆ - pacjent
Gość
#194 Wysłane : 10 listopada 2016 17:37:05(UTC)

bardzo dobra opieka na pogotowiu i chirurg młody człowiek . interesowanie się pacjentami . musimy pochwalić i cieszyć się, że taki lekarz chirurg jest w naszej placówce .chodzi o dr. chirurga Jakuba Rybickiego no coś pięknego ,piękne szycie bardzo miły człowiek .jesteśmy mile zaskoczeni . na dobrą opinie również zasługuje przychodnia chirurgiczna. SUPER,SUPER SUPER w NIESKOŃCZONOŚĆ - pacjent

Czy to jakieś wybiórcze traktowanie opinii? Kiedyś napisałem też w podobnym tonie o pewnym lekarzu i mój post moderator wywalił w 5sek.. Zreszta akurat tamtego doktora reklamować nie trzeba bo już pół Brzeska o nim gada.
Gość
#195 Wysłane : 10 listopada 2016 18:39:33(UTC)

bardzo dobry lekarz .pierwszy raz zetknęliśmy się .i aż człowiekowi lepiej na duszy że ktoś się dobrze człowiekiem zaopiekował.tylko go nie zniszczcie z zazdrości.
Gość
#196 Wysłane : 11 listopada 2016 16:35:51(UTC)

A ja chciałabym pozdrowić pewnego pana Doktora pracującego w brzeskim SORZe , nie chciałabym sie na niego .natchnąć gdyby przydarzyło mi się coś złego ale pozdrawiam też Panią z rejestracji SORU o której wszyscy mówią że jest (...) ,a ja dostrzegam w niej człowieka , ona tam pracuje i musi znosić wiele upokorzeń
Gość
#197 Wysłane : 12 lutego 2017 16:49:33(UTC)

Pani Poseł was uzdrowi.
Gość
#201 Wysłane : 12 lutego 2017 17:11:46(UTC)

A ja dobra jestem ,37 lat pracy w jednym miejscu, i usłyszałam że SERCA NIE MAM no i mnie teraz bardzo zabolało....pacjenci kochani no to jak w końcu jest ze mną-oddana Misia.
Gość
#202 Wysłane : 12 lutego 2017 17:44:20(UTC)

Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. W każdym zawodzie są różni pracownicy - podobnie wśród lekarzy i pielęgniarek. Ja akurat mogę coś powiedzieć o chirurgii i ginekologii - byłam tam pacjentem. Wszystko na tych oddziałach jest ok. Są tam również wspaniali ludzie, którzy chcą pomóc pacjentom. Są dla nich naprawdę oddani. Chylę czoło przed ordynatorem chirurgii i polecam go jako dobrego człowieka i fachowca.
Gość
#203 Wysłane : 13 lutego 2017 00:13:36(UTC)

całkowicie się z tą opinią zgadzam całaCHIRURGIA I LEKARZE I PIELĘGNIARKI I SALOWE tam trzeba być pacjentem i w obecnej dobie wymogów NFZ trzeba mieć końskie zdrowie aby temu podołać
Gość
#198 Wysłane : 15 lutego 2017 16:07:00(UTC)

Pani Poseł was uzdrowi.

Na pewno dla Brzeska nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie środki popłyną na szpital, powiat i inne inwestycje , i tego się trzymajmy...
Gość
#200 Wysłane : 15 lutego 2017 16:21:59(UTC)

Na pewno dla Brzeska nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie środki popłyną na szpital, powiat i inne inwestycje , i tego się trzymajmy...

BUHAHAHAHAHAHa
Gość
#199 Wysłane : 15 lutego 2017 16:44:12(UTC)

Uzdrowi ale swoje dochody!Stołki tylko zmienia na lepsze bo wiecznie mało. My chorzy leczmy się prywatnie bo terminy roczne. W cuda wierzycie?
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
11 Strony«<891011>
Wyślij odpowieź
Skok do forum