logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

11 Strony«<7891011>
Wyślij odpowieź
CHORA SŁUŻBA ZDROWIA
Gość
#164 Wysłane : 8 września 2016 12:57:31(UTC)
Ranga: Gość

a co tam - zjebka była? BigGrin
Gość
#165 Wysłane : 11 września 2016 08:02:30(UTC)

tam by trzeba było poprzez administrację i personel medyczny wymienić na nowe.to by coś pomogło.ł
Gość
#166 Wysłane : 11 września 2016 08:33:21(UTC)

coś tu nie gra,w czwartkowej kronice krakowskiej pokazano szpital w brzesku,pana ministra oraz dyrekcje wraz z starostą z komentarzem wspaniałych osiagniec całego zespołu.
Gość
#167 Wysłane : 11 września 2016 14:04:14(UTC)

W Brzesku na opis pilnego tomografu kręgosłupa czeka się trzy tygodnie i nawet interwencja lekarza ortopedy nie pomogła a w Bochni 3- 5 dni.
Gość
#168 Wysłane : 11 września 2016 15:19:55(UTC)

To jest SZPITAL ?? Brak CHIRURGA!!!!! .Jeśli ma DZIECKO uraz to na PROKOCIM a jak STARSZY to TARNÓW. Gzie są pieniądze które wpłacamy na tę ,, SŁUŻBĘ,, ZDROWIA !!! SKANDAL .Na tak dużą gminę żeby w ratownictwie nie było chirurga!!!!!! .
Gość
#170 Wysłane : 11 września 2016 15:24:00(UTC)

Oni cały czas uprawiają PROPAGANDĘ SUKCESU.Taki minister oprowadzany tam gdzie oni uważają i mówią mu również to co uważają .Tak to wygląda. szybko szybko i nie ma czasu na rozwijanie tematu.Minister nie zna PRAWDY!!!!
Gość
#169 Wysłane : 11 września 2016 23:14:18(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
To jest SZPITAL ?? Brak CHIRURGA!!!!! .Jeśli ma DZIECKO uraz to na PROKOCIM a jak STARSZY to TARNÓW. Gzie są pieniądze które wpłacamy na tę ,, SŁUŻBĘ,, ZDROWIA !!! SKANDAL .Na tak dużą gminę żeby w ratownictwie nie było chirurga!!!!!! .

Nie ma chirurga dziecięcego, dlatego ośrodki które wymieniłaś/eś, żebyś później nie skamlał, że źle złożył itp to woli odesłać, nawet Tarnów szpital wojewódzki nie przyjmie dzieci poniżej chyba 5 lat z urazami no chyba że stan krytyczny to każdy szpital przyjmie zabezpieczy u wyślę dalej. A zastanawia mnie ile ruch spał płacisz czy może jesteś na zasiłku bo się robić nie chce... Jak nie odpowiada to przynieś się do Krk lub Tarnowa, bo Bochnia, i inne szpitale powiatowe również takiego chirurga dziecięcego nie posiadają, ja przerabiałam to 2 lata temu, i ostatecznie cieszyłam się że nad odesłali dalej...
Gość
#171 Wysłane : 12 września 2016 06:54:52(UTC)

chirurg nie ma pojęcia o budowie układu kostnego u dziecka ????? to kogo wy tam na tych uczelniach medycznych kształcicie ??? o zgrozo !!!!! i strach zagląda mi do oczu!!! .parę lat wstecz CHIRURG znał budowę dziecka jak i starszej osoby . jak by doszło w Polsce do wojny czy innego zagrożenia to po chirurga DZIECIĘCEGO jechałabyś/ jechałbyś w POlskę żeby poszukać takiego SPECA.!!!!! macie tych pseudo medyków po tych KATOWICKI szkołach i gó..no potrafią i tyle w temacie. oraz brak ORGANIZACJI i STRATEGII w TYM SZPITALU.
Gość
#172 Wysłane : 12 września 2016 07:32:04(UTC)

chirurg nie ma pojęcia o budowie układu kostnego u dziecka ????? to kogo wy tam na tych uczelniach medycznych kształcicie ??? o zgrozo !!!!! i strach zagląda mi do oczu!!! .parę lat wstecz CHIRURG znał budowę dziecka jak i starszej osoby . jak by doszło w Polsce do wojny czy innego zagrożenia to po chirurga DZIECIĘCEGO jechałabyś/ jechałbyś w POlskę żeby poszukać takiego SPECA.!!!!! macie tych pseudo medyków po tych KATOWICKI szkołach i gó..no potrafią i tyle w temacie. oraz brak ORGANIZACJI i STRATEGII w TYM SZPITALU.

A przecież dyrekcja lansuje szpital jako najlepszy w małopolsce , nie wiem czy jej aby stanowiska i mamona nie przysłoniły całkowicie oczu
Gość
#173 Wysłane : 12 września 2016 07:56:34(UTC)

do tego szpitala to za niektórymi lekarzami powiadam niektórymi idą ludzie i to jest mała liczba tych lekarzy. a tak opinia od dawien dawna jest bardzo zła o tym szpitalu i z tego co się słyszy nic się nie zmieniło!!! ludzie szukają ratunku w innych miejscach w Polsce .taka to ta służba w Brzesku.
Gość
#174 Wysłane : 13 września 2016 08:11:13(UTC)

do tego szpitala to za niektórymi lekarzami powiadam niektórymi idą ludzie i to jest mała liczba tych lekarzy. a tak opinia od dawien dawna jest bardzo zła o tym szpitalu i z tego co się słyszy nic się nie zmieniło!!! ludzie szukają ratunku w innych miejscach w Polsce .taka to ta służba w Brzesku.

Moja znajoma tylko raz rodziła w brzesku i powiedziała nigdy więcej ... dlatego droga dyrekcjo otrząśnijcie się ! absolutnie nie konkurencja zabiera wam pacjentów ale skandalicznie niski poziom obsługi
Gość
#175 Wysłane : 13 września 2016 08:31:18(UTC)

szczurek pochwaliła się WYNIKAMI FINANSOWYMI MINISTROWI,bo już ZE zle siE traktuje pacjentów to milczala.
Gość
#176 Wysłane : 14 września 2016 20:57:53(UTC)

szczurek pochwaliła się WYNIKAMI FINANSOWYMI MINISTROWI,bo już ZE zle siE traktuje pacjentów to milczala.

Szkoda ze w tych wynikach nie powieliła swoich wynagrodzeń 195 tysięcy jako dyrektor i 35 tysiecy diety poselskiej . Nie ładnie kłamczuszko !
Gość
#179 Wysłane : 15 września 2016 17:21:08(UTC)

za darmo !!! leczenie ??!!! w państwowym szpitalu za nasze!!! to wiemy jakie taryfy funkcjonują żeby się tobą ktoś zajął !!!! można paść ze śmiechu i zarazem UMRZEĆ z przerażenia!!! a skąd macie takie wille pobudowane i tyle ziemi kupionej i po kilka samochodów!!!! KASY FISKALNE i ZAOSTRZONE PRAWO ZA ŁAPÓWY!!!!!
Gość
#178 Wysłane : 21 września 2016 20:48:26(UTC)

Szkoda ze w tych wynikach nie powieliła swoich wynagrodzeń 195 tysięcy jako dyrektor i 35 tysiecy diety poselskiej . Nie ładnie kłamczuszko !

A skąd takie informacje - z kuli wróżbity ??? Takich ci u nas dostatek .
Gość
#177 Wysłane : 21 września 2016 21:21:29(UTC)

i tu sie mylisz dieta poselska oraz kasa na prowadzenie biura to razem 10xwiecej,tyak wybieramy i tak mamy
Gość
#180 Wysłane : 27 września 2016 16:06:45(UTC)

W niedzielę miałam kontakt z lek ortopedą traumatologiem tak pisze ma pieczątce, tak niekompetętnej i niemiłe osoby to niegdy nie widziałam, proszę dyrekcję o przyjżenie się tej pani, bo może chyba przysporzyć kłopotów szpitalowi a w poniedziałek widziałam większość ludzi z niedzieli w poradni gdzie lek nie był wstanie wszystkich przyjąć i ponownie odsyłał na sor do zaopatrzenia, coś tu chyba nie gra i w poniedziałek dało się udzielić pomocy w sor
Gość
#181 Wysłane : 27 września 2016 20:20:12(UTC)

W niedzielę miałam kontakt z lek ortopedą traumatologiem tak pisze ma pieczątce, tak niekompetętnej i niemiłe osoby to niegdy nie widziałam, proszę dyrekcję o przyjżenie się tej pani, bo może chyba przysporzyć kłopotów szpitalowi a w poniedziałek widziałam większość ludzi z niedzieli w poradni gdzie lek nie był wstanie wszystkich przyjąć i ponownie odsyłał na sor do zaopatrzenia, coś tu chyba nie gra i w poniedziałek dało się udzielić pomocy w sor

na stronie internetowej szpitala można napisać skargę...po co tu wylewać swoje żale?
Gość
#184 Wysłane : 27 września 2016 20:24:33(UTC)

Czy ktoś się kiedyś wpisał w szpitalu, że mu lekarze nie odpowiadają może warto tam nie na forum??
Gość
#185 Wysłane : 27 września 2016 22:51:00(UTC)

Z tego co wiem to nie ma kto pracować bo stawki 50-70 zł są za małe dlatego biorą wszytko co ma dyplom stąd taki poziom, podobno w Bochni jeszcze gorzej, więc składanie skarg nic nie da skoro nie ma lepszego modelu,
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
11 Strony«<7891011>
Wyślij odpowieź
Skok do forum