logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

15 Strony123>»
Wyślij odpowieź
Jadowniki - palenie śmieci, prośba o identyfikację bandyty.
Gość
#1 Wysłane : 14 sierpnia 2012 21:28:50(UTC)
Ranga: Gość

Witam
Jadowniki, okolice ulic: Staropolskiej, Szkolnej, chyba Kozuba, ewentualnie tzw. Piasków.
Ktoś regularnie spala śmieci nocą. Dziś np. (14 VII godz. 21.30) ktoś pali tworzywa sztuczne, paskudny smród i rakotwórcze substancje osiadają nam na naszych ogródkach, owocach, warzywach, wdychamy je bezpośrednio do płuc.
Akurat teraz, sądząc po smrodzie i kierunku wiatru to dym idzie od ulicy Szkolnej, lub Kozuba.
Wiecie kto to?
Pomóżcie zidentyfikować bandytę żeby można było mu przemówić do rozsądku.
Gość
#2 Wysłane : 14 sierpnia 2012 22:10:45(UTC)

Jożem hajcowoł co mi zostało po remoncie chołupy, ale jużem spoluł prawie wszystko, ino jeszcze takie drobiozgi zostały, jakiesik styropiany i choboki po farbach, przed niedzielom spole wszysko i ni bedzie capić juz we wsi.
Gość
#4 Wysłane : 15 sierpnia 2012 08:45:23(UTC)

Moze ktos mi odpowie gdzie sa opalane kable elektryczne ktore potem sa oddawane tonami do punktu skupu zlomu.Mozna sie przejsc chocby do Kaski i zobaczyc jaka to jest ilisc.
Gość
#6 Wysłane : 15 sierpnia 2012 08:50:16(UTC)

Dlatego wystarczy tam isc i jest zapisane kto ile oddal a moze to bedzie wlasnie poszukiwany truciciel.
Gość
#3 Wysłane : 15 sierpnia 2012 09:47:13(UTC)

Originally Posted by: Guest Idź do cytowanego Wpisu
Jożem hajcowoł co mi zostało po remoncie chołupy, ale jużem spoluł prawie wszystko, ino jeszcze takie drobiozgi zostały, jakiesik styropiany i choboki po farbach, przed niedzielom spole wszysko i ni bedzie capić juz we wsi.

Wiem kim jesteś więc spodziewaj się interwencji. Jesteś namierzony i załapiemy Cię na gorącym uczynku.
Gość
#7 Wysłane : 15 sierpnia 2012 10:54:33(UTC)

A gdzie Wydzial Ochrony Srodowiska??????
Gość
#8 Wysłane : 15 sierpnia 2012 12:04:25(UTC)

Przeca ten smród i substancje szkodliwe Z Jadownik i składowiska ze Słotwiny nie dochodzą do biurka w UM Brzeska i Starostwa więc o co chodzi ? Papiery grają,kontrole "wpadają pozytywnie" więc "pisz do mnie na Berdyczów"
Gość
#5 Wysłane : 15 sierpnia 2012 15:59:25(UTC)

Moze ktos mi odpowie gdzie sa opalane kable elektryczne ktore potem sa oddawane tonami do punktu skupu zlomu.Mozna sie przejsc chocby do Kaski i zobaczyc jaka to jest ilisc.

Koło Canpacka czasami dym czarny idzie zza chałupy jakiejś
Gość
#9 Wysłane : 16 sierpnia 2012 08:52:16(UTC)

Może zaczniemy konkretniej. Wypisujmy tutaj tych, którzy palą śmieci. Najczęściej ciężko jest takich zidentyfikować, ale może niektórzy przypadkiem coś zauważą.
Wtedy sąsiedzi będą mogli reagować i bronić się przed celowym ich zatruwaniem.
Gość
#11 Wysłane : 16 sierpnia 2012 09:18:32(UTC)

Racja ! Proponuję nie używać nazwisk tylko wpisywać miejscowość, ulicę i nr domu.
Gość
#12 Wysłane : 18 sierpnia 2012 21:36:43(UTC)

Nie tylko Jadowniki w Brzesku na Spokojnej jakiś (...) pali śmieci w piecu, sobota pewnie bedom się kompać!!!!!!!!!!!!!!
Gość
#13 Wysłane : 18 sierpnia 2012 22:46:05(UTC)

Nie tylko Jadowniki w Brzesku na Spokojnej jakiś (...) pali śmieci w piecu, sobota pewnie bedom się kompać!!!!!!!!!!!!!!

To dawaj z adresem jak wiesz kto. Trzeba napiętnować trucicieli. Ja nie chcę z rakiem skończyć przez takich bandytów.
Polskie prawo przewiduje dla takich nawet grzywnę do 5000 zł i 2 lata więzienia. Na początek 400 zł mandatu. Za te cztery stówy to mu się na pewno odechce.
Gość
#14 Wysłane : 19 sierpnia 2012 12:14:27(UTC)

Temat ten poruszany jest już od dwóch lat i co z tego jeżeli tą sprawą nie zajmie się nikt z władz. W Jadownikach rzeczywiście w godzinach 21-22 palone są śmieci przy ul. Kozuba. Nie problem przejść o tej porze i namierzyć truciciela bo w końcu to odcinek ok 200 m. Problem rzeczywiście poważny bowiem w okolicy rodziny z małymi dziećmi, a wiadomo jakie skutki dla zdrowia mają te substancje. Szkoda że nie wszyscy o tym wiedzą albo nie chcą wiedzieć. Zresztą jaki to problem jakiś tam dymek w powietrzu jakie to przestępstwo w porownaniu do "gościa" który "naciął" naród na 80 mln PLN i nie znaleziono znamion przestepstwa.
Gość
#16 Wysłane : 19 sierpnia 2012 12:36:12(UTC)

Dajciez spokój co wody se nagrzac nie można. Troche styropianu jeszcze nikomu nie zaszkodził. Palę i będe palił śmieci a wy się (****)mi rządzących w Brzesku zajmijcie to zdecydowanie niebezpieczniejsze typy. Dzisiaj np. będę opalał kable bo jutro na złom wywożę. Mieszkaniec z Kozuba.
Gość
#15 Wysłane : 19 sierpnia 2012 12:37:46(UTC)

Temat ten poruszany jest już od dwóch lat i co z tego jeżeli tą sprawą nie zajmie się nikt z władz. W Jadownikach rzeczywiście w godzinach 21-22 palone są śmieci przy ul. Kozuba. Nie problem przejść o tej porze i namierzyć truciciela bo w końcu to odcinek ok 200 m. Problem rzeczywiście poważny bowiem w okolicy rodziny z małymi dziećmi, a wiadomo jakie skutki dla zdrowia mają te substancje. Szkoda że nie wszyscy o tym wiedzą albo nie chcą wiedzieć. Zresztą jaki to problem jakiś tam dymek w powietrzu jakie to przestępstwo w porownaniu do "gościa" który "naciął" naród na 80 mln PLN i nie znaleziono znamion przestepstwa.

Durny naród trzeba naciągać. Żaden mądry na takiego wała nie da się nabrać. Tylko polak (...) !!!!! Chytry (...)!!!!!
Gość
#10 Wysłane : 19 sierpnia 2012 21:38:31(UTC)

Może zaczniemy konkretniej. Wypisujmy tutaj tych, którzy palą śmieci. Najczęściej ciężko jest takich zidentyfikować, ale może niektórzy przypadkiem coś zauważą.
Wtedy sąsiedzi będą mogli reagować i bronić się przed celowym ich zatruwaniem.

JASIEŃ WARSZAWSKA syf wieczorny nic więcej
Gość
#17 Wysłane : 19 sierpnia 2012 22:53:00(UTC)

Dzwonić, dzwonić na Policję - niech przyjeżdżają. Kilka tygodni miałem taką sytuację, że gość na dzierżawionym polu spalał filtry powietrza z tira, plandeki i inne świństwa.
Gdy Policja przyjechała rozpętało się piekło - każdy sąsiad ma mnie teraz za kapusia... Ale to że będą wpieprzać i ich dzieci i wnuki ziemniaki skażone rakotwórczym świństwem to już tego nie wiedzą. Jaki mandat dostał? Nie wiem. Czy dostał? Podobno tak. Efekt? Pozbierał to co się nie dopaliło. Ale chmura dymu zaległa nad kilkoma hektarami okolicznych pól. Czy jakoś to komentować? Nie wiem.
Gość
#38 Wysłane : 20 sierpnia 2012 07:43:32(UTC)

Dzwonić, dzwonić na Policję - niech przyjeżdżają. Kilka tygodni miałem taką sytuację, że gość na dzierżawionym polu spalał filtry powietrza z tira, plandeki i inne świństwa.
Gdy Policja przyjechała rozpętało się piekło - każdy sąsiad ma mnie teraz za kapusia... Ale to że będą wpieprzać i ich dzieci i wnuki ziemniaki skażone rakotwórczym świństwem to już tego nie wiedzą. Jaki mandat dostał? Nie wiem. Czy dostał? Podobno tak. Efekt? Pozbierał to co się nie dopaliło. Ale chmura dymu zaległa nad kilkoma hektarami okolicznych pól. Czy jakoś to komentować? Nie wiem.

Bardzo dobrze zrobiłeś. Tych, którzy Cię wytykają palcami olej. To banda durni, którzy będą ten rakotwórczy syf jeść. Wszystko jest fajnie, dopóki jesteśmy zdrowi.
Ja też dzwonię najpierw do tego, który pali o ile uda mi się do zidentyfikować. Jak tłumaczenie nie pomaga to policja i co sobie ludzie pomyślą to mam w d....
Jak ktoś ma odrobinę oleju w głowie to zrozumie, głupcy mnie nie obchodzą.
Ważniejsze jest dla mnie moje zdrowie i mojej rodziny niż zdanie głupców.
Nadal nie padają tutaj adresy a czasem ciężko jest, wbrew temu co tutaj napisała jedna osoba, zidentyfikować palacza.

Gdy jest ciemno a ktoś pali w piecu to jet kłopot.
Gość
#36 Wysłane : 20 sierpnia 2012 08:19:49(UTC)

Spróbuj zadzwonić na mnie tylko spróbuj. Będziesz wtedy żarł do śmierci syf.
Gość
#18 Wysłane : 20 sierpnia 2012 08:21:38(UTC)

Nie dostałem żadnego mandatu. Przy pierwszej interwencji Policja nie daje mandatu tylko ostrzega. Drugiej już nie będzie bo kapuś spanikował więc palił będe nadal.
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
15 Strony123>»
Wyślij odpowieź
Skok do forum