logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

2 Strony12>
Wyślij odpowieź
PSS Brzesko
Gość
#1 Wysłane : 26 października 2012 22:10:36(UTC)
Ranga: Gość

Sklepy PSS Brzesko świecą pustkami. Nie ma się co dziwić, skoro można porównać ceny produktów w Brzesku, z roznoszonymi ulotkami PSS w Bochni.W brzeskim PSS wszystkie ciasta w cenie powyżej 20 zł./kg,a w Bochni sernik ok. 15 zł. a makowiec ok.14 zł./kg.
Kilogram sera M.ńki w Bochni ok. 16 zł., a w Brzesku ok. 19 zł.Podobnie jest z mięsem iC wędlinami.
Panie Prezesie, jak to jest z tymi marżami? Jak chcecie przyciągnąć klientów? W Brzesku sklepów jest mnóstwo. Trzeba się zacząć starać, albo zrobić miejsce bardziej kreatywnym.
Dadu
#2 Wysłane : 26 października 2012 22:38:25(UTC)
Ranga: Advanced Member

Prawie nigdy tam nie kupuje. Raz ostatnio kupiłem kiełbasę. "Pani" zważyła na wadze, ale takiej co nie drukuje ile to waży i kosztuje, tylko zwykłej i potem wpisała zamiast 30 dg ponad 40 dg. To tylko jeden z przykładów, jak się obsługuje klientów w PSS Brzesko. Inne ciekawe przypadki to wsadzanie między plasterki krojonej wędliny ścinków. Ja tam nie kupuje, bo jak nie jesteś znajomy to jesteś tylko frajerem do okpienia. Dla równowagi podam przykład ze SPAR-u, gdzie Pani najpierw zważyła mięso , które miało być zmielone (waga ok 1 kg), a potem go zmieliła i zapakowała z ceną za 1 kg. Żona poprosiła o ponowne zważenie i okazało się, że po zmieleniu mięso waży tylko 700 gram. Na pytanie, co zresztą Pani inteligentnie stwierdziła, że reszta musiała zostać w maszynce.
Gość
#3 Wysłane : 27 października 2012 07:41:50(UTC)

Originally Posted by: Guest Idź do cytowanego Wpisu
Sklepy PSS Brzesko świecą pustkami. Nie ma się co dziwić, skoro można porównać ceny produktów w Brzesku, z roznoszonymi ulotkami PSS w Bochni.W brzeskim PSS wszystkie ciasta w cenie powyżej 20 zł./kg,a w Bochni sernik ok. 15 zł. a makowiec ok.14 zł./kg.
Kilogram sera M.ńki w Bochni ok. 16 zł., a w Brzesku ok. 19 zł.Podobnie jest z mięsem iC wędlinami.
Panie Prezesie, jak to jest z tymi marżami? Jak chcecie przyciągnąć klientów? W Brzesku sklepów jest mnóstwo. Trzeba się zacząć starać, albo zrobić miejsce bardziej kreatywnym.

Tylko ten serowiec z Bochni jest bez sera a makowiec bez maku!
Gość
#4 Wysłane : 28 października 2012 21:59:22(UTC)

Jadłeś wyroby z Bochni,że tak je ganisz?
Najpierw spróbuj, a potem produkuj głupoty.
W Bochni też żyją ludzie i byle czego nie kupią.
No,ale widać, że w Brzesku są bardziej pazerni na pieniądze, stąd i ceny wyrobów wyższe.
Efekt widać gołym okiem - klientów coraz mniej.
Gość
#5 Wysłane : 28 października 2012 22:50:37(UTC)

Jadłeś wyroby z Bochni,że tak je ganisz?
Najpierw spróbuj, a potem produkuj głupoty.
W Bochni też żyją ludzie i byle czego nie kupią.
No,ale widać, że w Brzesku są bardziej pazerni na pieniądze, stąd i ceny wyrobów wyższe.
Efekt widać gołym okiem - klientów coraz mniej.

Jeśli chodzi o Bochnię to tam jest wszystko tańsze, nie tylko żywność.
Gość
#6 Wysłane : 3 listopada 2012 21:30:24(UTC)

Jeśli chodzi o Bochnię to tam jest wszystko tańsze, nie tylko żywność.

Popieram choć jestem ze wsi brzesko
Gość
#7 Wysłane : 3 listopada 2012 22:11:20(UTC)

przykładem jest sklep na ul. Browarnej. sklep potrzebny ale odsługi brak w 100 % niema pani na mięsię , na alkoholu, na kasie , na chemi i wieczne słowa Kasiu siąć na kasę
tyrają babkami jak nigdy.
całe życie mieszkam na browarnej i korzystam z tego sklepu ale takiego dziadostwa jak teraz nigdy nie było
Gość
#8 Wysłane : 3 listopada 2012 22:21:49(UTC)

przykładem jest sklep na ul. Browarnej. sklep potrzebny ale odsługi brak w 100 % niema pani na mięsię , na alkoholu, na kasie , na chemi i wieczne słowa Kasiu siąć na kasę
całe życie mieszkam na browarnej i korzystam z tego sklepu ale takiego dziadostwa jak teraz nigdy nie było

Tak prawda
Gość
#11 Wysłane : 3 listopada 2012 23:41:49(UTC)

tak to prawda tyrają i za jakie pieniądze prezes zniszczył wszystko co tylko było możliwe pozwalniali personel sklepowy pod pretekstem złej sytuacji finansowej spółdzielni ciekawe kto Kokoszkę za zniszczenie spółdzielni rozliczy wstyd prezesie ala Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy
Gość
#12 Wysłane : 4 listopada 2012 10:29:15(UTC)

edit:

Ludzie ogarnijcie się i patrzcie co piszecie i jak, bo oczy bolą od błędów . Doktor Miodek:)
Gość
#9 Wysłane : 4 listopada 2012 10:31:41(UTC)

Być może ktoś podpisał umowę z Biedronką i napędza im klientów ,bo niedoszły klient czekający na obsługę rezygnuje i idzie tam gdzie nie traci czasu czyli do biedronki. Ja na Browarnej nie bywam ,ale w innych sklepach jest tak samo ekspedientki biegają od stoiska do stoiska w delikatesach nie jest lepiej koło kina bałtyk. Za torami sprzedają płytki ,był ten sklep pod ręką bo mleko chleb ,dzieci bułkę w drodze do szkoły.No cóż w pobliżu jest Biedronka ale nie po drodze do szkoły.
Gość
#10 Wysłane : 4 listopada 2012 16:16:31(UTC)

tak sklep na Browarnej ledwie źipie panie musiały by mieć 8 rąk by podołać, przestałem kupować w tym sklepie bo obsługi brak, a mieszkam tu wiele lat
Gość
#13 Wysłane : 5 listopada 2012 17:01:48(UTC)

Jaki prezes taka firma. Po co inwestować w rozwój jaK WYSTARCZY PARĘ BUDYNKÓW POD WYNAJEM I KASA SPŁYWA.CO DO JAKOŚCI WOLĘ MIĘSO I WĘDLINY Z PSS NIŻ Z BIEDRONKI, SPARA, DELIKATESÓW CENTRUM ITP
Gość
#14 Wysłane : 28 maja 2013 07:39:37(UTC)

(...) faktem jest że Pan Krzysztof Bigaj został odwołany z Rady Nadzorczej PSS Społem.Głośno się o tym mówi w jakich okolicznościach to nastąpiło i jaki był powód że nagle zwołano Nadzwyczajne Walne Zebranie Akcjonariuszy. Gdy się dowiedziałem do czego się posunął ten obywatel to włos mi się na głowie zjeżył.
Gość
#15 Wysłane : 28 maja 2013 11:51:41(UTC)

"Gdy się dowiedziałem do czego się posunął ten obywatel to włos mi się na głowie zjeżył." A do czegóż takiego? Napisz. Pozwól, żeby i mnie też się włos zjeżył, bo czy tylko ciebie mają spotykać takie przyjemności?
Gość
#16 Wysłane : 28 maja 2013 14:20:49(UTC)

A próba sprzedaży działki i budynku PSS Społem przy Fontannie w rynku coś ci mówi,jeżeli nic to porozmawiaj z pracownikami PSS.
Gość
#18 Wysłane : 28 maja 2013 15:48:49(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
A próba sprzedaży działki i budynku PSS Społem przy Fontannie w rynku coś ci mówi,jeżeli nic to porozmawiaj z pracownikami PSS.

Napisz jeszcze kto chciał (miał)kupić i będzie pełny obraz.
Gość
#19 Wysłane : 29 maja 2013 07:01:56(UTC)

a PSS na Solskiego? całkiem przyzwoite moim zdaniem, miła obsługa, dobre zaopatrzenie
Gość
#17 Wysłane : 29 maja 2013 07:21:18(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu

Proszę nie pisać kłamstw i głupot o PSS Społem Brzesko.Podaję kotakt p. Jolata Salamon Przewodnicząca Rady Nadzorczej 14 66 312 01
Gość
#20 Wysłane : 29 maja 2013 13:38:07(UTC)

Kiedy Prezes odejdzie może nowa rada go odwoła
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
2 Strony12>
Wyślij odpowieź
Skok do forum