logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

19 Strony«<1516171819>
PSS Brzesko
Gość
#355 Wysłane : 16 stycznia 2018 14:16:40(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Przestań pisać głupoty. Bardzo dobra i rzetelna obsługa.Ja lubię kupować w sklepach PSS Brzesko. Ceny są niewygórowane, mięso świeże i wędliny też .Znakomity chleb z własnej piekarni oraz wyroby cukiernicze.Piszą zazdrośnicy, niewybrani do rady nadzorczej a czasem i konkurencja. Drogie Panie z PSS Społem Brzesko nie przejmujcie się tym hejterem. Pracujecie dużo i za niezbyt wysokie pensje.Pozdrawiam szczególnie Panie z 30 oraz blaszaka i baru.

Zapomniałem o Browarnej i wspaniałym Pawilonie tam też jest super.Głowa do góry, olejcie ch...jka.
Gość
#356 Wysłane : 20 stycznia 2018 08:19:39(UTC)

Zapomniałem o Browarnej i wspaniałym Pawilonie tam też jest super.Głowa do góry, olejcie ch...jka.

Słyszę Pawilon od razu wymiotuje.Kiedy sanepid w końcu zamknie ten śmierdzący relikt PRL-u ?
Gość
#357 Wysłane : 20 stycznia 2018 15:18:39(UTC)

Sorry nie wiem co to za układy ale Pawilon nie spełnia żadnych norm sanitarnych. Innych restauratorów czy sklepikarzy z żywnością sanepid kontroluje jak psy a na PSS przymyka oko. Nie chodze do Pawilonu bo tam poprostu śmierdzi.
Gość
#358 Wysłane : 21 stycznia 2018 10:35:16(UTC)

Jeśli chodzi o Pawilon to Faktycznie BHP to tam nie ma już od parudziesięciu lat jak pamiętam, jedzenie dawniej było lepsze, większe porcję, dziś jest zjadliwe, ale nie wszystko. Powinni zmienić chociażby kierowniczkę na młodszą osobę,żeby coś zaczeła działać, robić jakieś imprezki,dancingi itp. chociażby ogarnąć jakiś większy tv,rozreklamować że np będzie puszczany mecz reprezentacji, już ludzie przyjda,wiadomo pewnie większość na piwo,ale jak wypiją to i coś do jedzenia zamówią, a tak to ciągną tylko na weselach, bo komu by się tam chciało wymyślić coś nowego, a odkąd pamiętam wystrój sali jest taki sam, czy święta czy wakacje to i tak światełka choinkowe wszędzie wiszą i ten wystrój weselny cały czas tj masakra, można by tylko na wesele tak udekorować ,jeśli klient tego chce a nie 365dni w roku weselny wystrój. Niska Pani sprzątaczka bardzo często zaczyna sprzątać koło stolika akurat wtedy jak siadają przy nim ludzie, i się kręci cały czas obok,chyba lubi podsłuchiwać :D albo może coś notuje :D a wracając do BHP, to wylewanie resztek/zlewek do kanału przed lokalem to przebija wszystko, nie dość że śmierdzi w lecie jak się siedzi na polu pod parasolami, to wygląda to jakby ktoś tam notorycznie do tego kanału rzygał :P A i jeszcze fajny motyw z WC dla niepełnosprawnych, postawili z tyłu pawilonu, koło koszy na śmieci :D gdzie też wywalają odpadki. Osoba niepełnosprawna a tym bardziej na wózku to raczej się tam nie dostanie,zresztą ja bym się czuł upokorzony tym że muszę robić to w takich warunkach. Pozdrawiam :)
Gość
#359 Wysłane : 21 stycznia 2018 13:08:13(UTC)

Niestety słynny przed laty Pawilon dzisiaj upada bo nie można się utrzymać jeśli w knajpie śmierdzi w kiblach śmierdzi na zewnątrz śmierdzi. Dziś chyba najbardziej sentymemtalni rodzice robią tam dzieciom wesele. Warunki sanitarne w Pawilonie to koszmar. Sanepid oczywiście milczy ......dlaczego? nikt nie wie.
Myślę że kwestią czasu jest zamknięcie tego przybytku dla gastronomii a udostępnienie jako muzeum. Z powodów sanitarno epidemiologicznych powinno to być zamknięte już dawno bo nie spełnia wielu norm i przepisów.......i okrutnie śmierdzi.
Gość
#360 Wysłane : 21 stycznia 2018 13:20:56(UTC)

"Niestety słynny przed laty Pawilon dzisiaj upada bo nie można się utrzymać jeśli w knajpie śmierdzi w kiblach śmierdzi na zewnątrz śmierdzi. Dziś chyba najbardziej sentymemtalni rodzice robią tam dzieciom wesele. Warunki sanitarne w Pawilonie to koszmar. Sanepid oczywiście milczy ......dlaczego? nikt nie wie.
Myślę że kwestią czasu jest zamknięcie tego przybytku dla gastronomii a udostępnienie jako muzeum. Z powodów sanitarno epidemiologicznych powinno to być zamknięte już dawno bo nie spełnia wielu norm i przepisów.......i okrutnie śmierdzi."

A tak konkretnie, to którą brzeską restaurację reprezentujesz?
Gość
#361 Wysłane : 21 stycznia 2018 17:00:27(UTC)

Tak konkretnie to syf jest tylko w Pawilonie i nie mam zamiaru milczeć na ten temat. Sanepid też ruszę jak się nie przestaną spoufalać z PSS-em.
Gość
#362 Wysłane : 21 stycznia 2018 20:32:12(UTC)

Dobrze, czy już wszyscy brzescy restauratorzy dostatecznie opluli pawilon? Możemy kończyć ten spektakl żali?
Gość
#363 Wysłane : 21 stycznia 2018 21:06:36(UTC)

Dobrze, czy już wszyscy brzescy restauratorzy dostatecznie opluli pawilon? Możemy kończyć ten spektakl żali?

Dlaczego myślisz że to restauratorzy ?
Ja nie jeztem restauratorem ale wiem że Pawilon to syf.
Gość
#364 Wysłane : 21 stycznia 2018 21:16:52(UTC)

Ja nie jeztem restauratorem ale wiem że Pawilon to syf.

Byłem na trzech weselach organizowanych w pawilonie. Smacznie, czysto i wesoło. Obsługa miła.
Miejsca do tańca dużo.
O co wam chodzi?
Gość
#365 Wysłane : 21 stycznia 2018 21:25:29(UTC)

"Dlaczego myślisz że to restauratorzy ?
Ja nie jeztem restauratorem ale wiem że Pawilon to syf."

To po co tam chodzisz? Omijaj szerokim łukiem.
Gość
#367 Wysłane : 21 stycznia 2018 21:29:53(UTC)

Dzisiaj pod Pawilonem kilka samochodów z tablicami WW, WE itp. czyli przysłowiowa "warszawka". Ludzie ci po posiłkach gęby uśmiechnięte tak dzieci jak i dorosłych więc restauracja chyba im odpowiada ale naszym Panom brzeskim to już nie!
Gość
#365 Wysłane : 22 stycznia 2018 06:29:14(UTC)

"Dlaczego myślisz że to restauratorzy ?
Ja nie jeztem restauratorem ale wiem że Pawilon to syf."

To po co tam chodzisz? Omijaj szerokim łukiem.

Omijam ten brud i smród z daleka.
Gość
#369 Wysłane : 22 stycznia 2018 10:42:38(UTC)

Pawilon ?????? Sorry ale tam powinien codziennie siedzieć ktoś z sanepidu.
Gość
#370 Wysłane : 22 stycznia 2018 12:48:50(UTC)

a w okół bur..el.syf i tyle.to utonie.zginie śmiercią naturalną.
Gość
#371 Wysłane : 22 stycznia 2018 13:11:15(UTC)

a w okół bur..el.syf i tyle.to utonie.zginie śmiercią naturalną.

Póki sanepid tego nie zamknie to tak będa mordować ile umordują to ich.
Gość
#372 Wysłane : 22 stycznia 2018 13:36:39(UTC)

Póki sanepid tego nie zamknie to tak będa mordować ile umordują to ich.

no niestety, ja rowniez musze stwierdzic, ze tam juz na wejsciu, niestety, jebi...ni to woda z kibla ni to odswiezacz o zapachu...kwiatowym. Zabojczy miks
Gość
#373 Wysłane : 23 stycznia 2018 16:44:53(UTC)

Proszę nie pisać głupot tylko się zająć swoimi problemami czy w Brzesku wszystkie sklepy i restauracje prywatne odpowiadają warunkom sanitarnym???nad tym trzeba się zastanowić a dopiero pisać.........
Gość
#374 Wysłane : 23 stycznia 2018 18:42:39(UTC)

Proszę nie pisać głupot tylko się zająć swoimi problemami czy w Brzesku wszystkie sklepy i restauracje prywatne odpowiadają warunkom sanitarnym???nad tym trzeba się zastanowić a dopiero pisać.........

W porównaniu ze sklepami PSS i Pawilonem to wszystkie są w zdecydowanie lepszej kondycji niestety dla PSS-u.
Przecież faktów nie da się oszukać wystarczy wejść do Pawilonu i zaciągnąć się wonią kibla.
Gość
#375 Wysłane : 23 stycznia 2018 18:57:00(UTC)

W porównaniu ze sklepami PSS i Pawilonem to wszystkie są w zdecydowanie lepszej kondycji niestety dla PSS-u.
Przecież faktów nie da się oszukać wystarczy wejść do Pawilonu i zaciągnąć się wonią kibla.

Mając wolną wole wybierajcie sklepy czy lokale które wam pasują i tyle,po co to wielkie halo?. Nie podchodzi mi jajecznica to nie jem, nie pasuje mi pawilon to nie chodzę tam, proste jak budowa cepa.
19 Strony«<1516171819>
Skok do forum