logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

3 Strony123>
Wyślij odpowieź
Remont dworca kolejowego - zasługa pana Wawryki?
Gość
#1 Wysłane : 1 lutego 2012 00:53:21(UTC)
Ranga: Gość

Na stronie (...) w zakładce "nowe oblicze brzeskiego dworca PKP" można zobaczyć krótki film o tym jak pan Wawryka przypisuje sobie zasługi odnośnie prowadzonego remontu dworca kolejowego. Jak można wywnioskować z jego wypowiedzi, to właśnie dzięki jego staraniom wykonywane są prace na tym obiekcie. Jak wynika z informacji Rzecznika Prasowego PKP, proces inwestycyjny prowadzi PKP,a nie samorządy. Źródłem finansowania inwestycji są natomiast fundusze Unii Europejskiej, fundusze budżetu aństwa i środki własne PKP S.A. źródło: http://www.pkp.pl/dworce Ciekawe czym zaskoczy nas jeszcze pan Wawryka w najbliższym czasie? Być może zacznie sobie przypisywać zasługi dotyczące budowy domu jednorodzinnego przez przysłowiowego Malinowskiego. A może fakt, że buduje się autostrada do Brzeska, to też zasługa pana Wawryki?
Gość
#2 Wysłane : 1 lutego 2012 09:10:40(UTC)

Tym skandalicznym tempem prac powinien zająć się prokurator. Syf kiła i mogiła na tym dworcu od 2 lat. Taki zryw do roboty mieli waciakowcy w poprzedniej epoce. Ciekawi jesteśmy jak długo jeszcze będą się z tym dworcem p......ić !!!!Cursing Cursing Cursing
Gość
#3 Wysłane : 1 lutego 2012 09:49:41(UTC)

Originally Posted by: Guest Idź do cytowanego Wpisu
Być może zacznie sobie przypisywać zasługi dotyczące budowy domu jednorodzinnego przez przysłowiowego Malinowskiego. A może fakt, że buduje się autostrada do Brzeska, to też zasługa pana Wawryki?

Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię, Polskie zrodziło go plemię.
Gość
#4 Wysłane : 1 lutego 2012 10:42:14(UTC)

Franiu tyle ci pozostało. Brzesko.ws Panie Burmistrzu!
Gość
#5 Wysłane : 1 lutego 2012 11:21:00(UTC)

Totalny bałagan przy budowie dworca. A tempo prac wręcz imponujące. 2 lata i postepu prawie żadnego. To sie nadaje do księgi rekordów. Jeszcze nie widziałem takiego długiego remontu tak małego budynku. Może próbują pobić niechlubny rekord należący do budowniczych szpitala w Brzesku. Kto to wogóle nadzoruje ile lat jeszcze będą remontowac ten skansen. A gdzie windy dla niepełnosprawnych bo nie widziałem . Może po szynach na wózkach inwalidzkich będą jeżdzić. Brawo super to się chwali tempo prac nas wnet powali.
popik
#6 Wysłane : 1 lutego 2012 12:57:36(UTC)
Ranga: Member

rozmawialem kiedys z kasjerką "wielcy budowniczowie"obiecali przeciecie wstegi dopiero w sierpnu naprawde imponujący wynik ale to jest tak kiedy przetarg wygrywa firma oj trudno to nazwac firmą ktora przysyła do pracy 2-3 lub czterech fachowców do pracy a pozniej aneks do umowy bo bylo za gorąco,padał deszcz lub były mrozy-żenada
popik
#7 Wysłane : 1 lutego 2012 13:01:59(UTC)
Ranga: Member

dodam jeszcze ze remont dworca w Krzeszowicach jest dwa razy większy i trwał pół roku a w Brzesku takiego pierdolnika potrzeba aż 3 lata
Gość
#8 Wysłane : 1 lutego 2012 13:48:37(UTC)

również uważam, że to skandal, że zarządzana przez Platformę Obywatelską PKP nie potrafi wyremontować dworca raz dwa. Nawet poseł Musiał nie pomógł, a był taki wpływowy w Warszawie. Podobno.
Gość
#9 Wysłane : 1 lutego 2012 14:02:37(UTC)

Uważam że to co dzieje się na brzeskim dworcu kolejowym powinni skontrolować komisarze z Unii Europejskiej.Może powinni mieszkańcy wystosować pismo do parlamentu europejskiego z informacja co wyprawia się za pieniądze unijne. Cholera jasna takiego burdelu jak na dworcu PKP w Brzesku nie ma chyba na żadnej budowie dotowanej z Unii Europejskiej. Może warto zainteresować tym media ogólnopolskie. Budynek 200m kwadratowych remontują trzy lata i końca nie widać.
Gość
#10 Wysłane : 1 lutego 2012 14:09:52(UTC)

prace ruszyły w grudniu 2010. Więc kup sobie kalkulator. Bo widzę że nie potrafisz liczyć.
Gość
#13 Wysłane : 1 lutego 2012 15:18:51(UTC)

Obrońca ucieśnionych się znalazł . Syf kiła mogiła tam się nic nie dzieje. Gdzie windy dla niepełnosprawnych . Jestem na wózku może po tych kilku schodkach mam podjechać co cwaniaku adwokacie partaczy.
Gość
#14 Wysłane : 1 lutego 2012 15:20:50(UTC)

Tam nie ma skomplikowanej inżynierii więc choćby nawet prace ruszyły w zeszłym roku to dawno powinny być skończone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
#15 Wysłane : 2 lutego 2012 08:30:31(UTC)

Co na to PKP. Ano wody w usta nabrali i mają w (*****) wszystko jak PZPN !!!!
rosolak
#16 Wysłane : 2 lutego 2012 22:02:10(UTC)
Ranga: Newbie

ej wyluzujcie :P W Tarnowie remontowali chyba z 5 lat z przerwami dworzec PKP, wiec u nas nie jest jeszcze tak źle :)
Gość
#11 Wysłane : 2 lutego 2012 23:51:27(UTC)

prace ruszyły w grudniu 2010. Więc kup sobie kalkulator. Bo widzę że nie potrafisz liczyć.

W grudniu 2010 Leś zaczął inwestycję po tysiąckroć razy większą, na przeciwko Urzędu Skarbowego.
Porównaj sobie wyniki:)
Gość
#17 Wysłane : 3 lutego 2012 00:27:33(UTC)

Ład bud - największa wtopa jaką mogło PKP zaliczyć.

Poczytajcie jakich problemów narobili w Tarnowie - na pkp i przy budowie teatru.
rosolak
#18 Wysłane : 3 lutego 2012 08:44:25(UTC)
Ranga: Newbie

aż z ciekawości zacząłem szukać co te partacze narobili w innych miastach i jak zasugerowałeś, że w Tarnowie na dworcu PKP i w teatrze coś robili, to tego nie znalazłem

"Prace remontowe na dworcu w Tarnowie prowadzone były w dwóch etapach. Pierwszy z nich, rozpoczęty w 2007r., należał do firmy Complex Bud. W drugim etapie, od 2009r., dworzec remontowało konsorcjum firm Chemobudowa – Kraków S.A. i ANTIS Przedsiębiorstwo Budowlano- Konserwatorskie. Całość prac kosztowała 42 mln zł."

Teatr faktycznie oni robili, ale nie powiem nic złego. Byłem na jednym spektaklu i przyjrzałem się temu obiektowi - zrobiony bardzo ładnie
Gość
#19 Wysłane : 3 lutego 2012 08:45:26(UTC)

Firma Leś też jest "dobra " więc nie przytaczaj tutaj tego przykładu. Pracownikom nie ma kto płacić a i długów sporo ma .
Gość
#20 Wysłane : 3 lutego 2012 17:33:34(UTC)

Gość
#12 Wysłane : 3 lutego 2012 18:34:21(UTC)

W grudniu 2010 Leś zaczął inwestycję po tysiąckroć razy większą, na przeciwko Urzędu Skarbowego.
Porównaj sobie wyniki:)

Widzę jak Leś buduje dworzec PKS w Brzesku. To mi wystarczy. Prokurator się niebawem zainteresują tą działką.
Szybka odpowiedź Pokaż okienko Szybkiej Odpowiedzi
3 Strony123>
Wyślij odpowieź
Skok do forum