logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

4 Strony«<234
Szkola katolicka - afera ze sciafaniem i uniewaznienie matury
Gość
#60 Wysłane : 24 lipca 2015 10:38:25(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Chodzę do szkoły katolickiej i jestem z tego dumna. Mnie nikt tam nie musi pomagać w nauce, mam średnią powyżej 5, a to wyłącznie moja zasługa. Czy jestem matołem?! W każdej szkole są ci którym zależy i tacy którzy chcą się prześliznąć.A to że nauczyciele troszczą się o to, żeby młodzież wyszła na ludzi jest złe?! To świadczy tylko o tym, że wkładają w swoją pracę całe swoje serce i nie zależy im tylko na ,,obfitej,, wypłacie. 1

dobrze ze to tylko prowokacja :)
Gość
#61 Wysłane : 24 lipca 2015 11:26:08(UTC)

Chodzę do szkoły katolickiej i jestem z tego dumna. Mnie nikt tam nie musi pomagać w nauce, mam średnią powyżej 5, a to wyłącznie moja zasługa. Czy jestem matołem?! W każdej szkole są ci którym zależy i tacy którzy chcą się prześliznąć.A to że nauczyciele troszczą się o to, żeby młodzież wyszła na ludzi jest złe?! To świadczy tylko o tym, że wkładają w swoją pracę całe swoje serce i nie zależy im tylko na ,,obfitej,, wypłacie. 1

HAHAHA! Piątki tam mają, za płacenie składek.
Jak to jest, że dzieciaki wyrzucane z Zielonki ze szkół zawodowych kończą w końcu... LICEUM Katolickie?
Czy to efekt tego "serca"?
Gość
#65 Wysłane : 27 lipca 2015 18:11:24(UTC)

dziwne pisze i krytykuje się najwięcej o czymś co jest wartościowe
nie wiem o co to chodzi- myślę ze to zwykła konkurencja
mój syn chodził do zespołu szkół w brzesku, nie zdał matematyki-wiele osób nie zdało matematyki
same matołki, więc może warto zwrócić uwagę na inne matołki nie tylko na te z jednej szkoły

należy zwrócić uwagę na te" prestiżowe" szkoły które mają coraz słabsze wyniki, a nie na te co uczęszcza tam 9 osób do klasy- o co tu chodzi?
Gość
#66 Wysłane : 29 lipca 2015 10:55:19(UTC)

a już niedługo święcenie podręczników, piórników i drabinek w szkołach.
katolicka ma za darmo a inne? BigGrin
Gość
#69 Wysłane : 29 lipca 2015 11:21:19(UTC)

a inne też
Gość
#67 Wysłane : 29 lipca 2015 13:49:16(UTC)

dziwne pisze i krytykuje się najwięcej o czymś co jest wartościowe
nie wiem o co to chodzi- myślę ze to zwykła konkurencja
mój syn chodził do zespołu szkół w brzesku, nie zdał matematyki-wiele osób nie zdało matematyki
same matołki, więc może warto zwrócić uwagę na inne matołki nie tylko na te z jednej szkoły

należy zwrócić uwagę na te" prestiżowe" szkoły które mają coraz słabsze wyniki, a nie na te co uczęszcza tam 9 osób do klasy- o co tu chodzi?

Jeżeli "wartościową" nazywamy szkołę, gdzie pozwala się na ściąganie na maturze (oszukiwanie) a sami nauczyciele utrzymują poziom niższy niż w zasadniczej szkole zawodowej tylko dlatego, żeby utrzymać uczniów (ponowne oszukiwanie) to ja dziękuję za takie "wartości".

Droga Pani, jeżeli syn nie zdał matematyki to nie znaczy, że jest matołkiem, tylko że liceum, czy technikum po prostu nie jest dla niego.
Katolik najzwyczajniej w świecie oszukuje uczniów i ich rodziców, którzy kończą tą pożal się Boże szkołę i nie mają NICZEGO: ani wykształcenia, ani zawodu, ani wiedzy. Zostaje tylko świadectwo mające wartość śmiecia.
Gość
#68 Wysłane : 29 lipca 2015 19:57:53(UTC)

Gratulujemy gimnazjum katolickiemu wyników z matematyki na egzaminie gimnazjalnym: 2 stanin, wynik w granicach 27%. BOMBA!
Jak rozumiem same czwórki i piątki?
Kto tam u Was uczy?
Gość
#70 Wysłane : 30 lipca 2015 07:52:59(UTC)

a mój syn nie zdał matematyki-zdał na drugi rok i calkiem nieźle idzie mu na uczelni, więc
dlaczego miał nie kończyc liceum czy technikum
Gość
#72 Wysłane : 30 lipca 2015 08:40:44(UTC)

Na uczelni to ma iść całkiem dobrze CONAJMNIEJ a niecałkiem nieżle bo dla miernot nie powinno być miejsca na uczelniach - a na płatnych to wiadomo .....
Gość
#71 Wysłane : 30 lipca 2015 13:59:45(UTC)

a mój syn nie zdał matematyki-zdał na drugi rok i calkiem nieźle idzie mu na uczelni, więc
dlaczego miał nie kończyc liceum czy technikum

Pochwal się co to za uczelnia i jaki kierunek i ile kosztuje czesne :P
Jak się kończy niby-liceum typu katolik z Brzeska, to potem kończy się niby-uczelnię, gdzie pracę magisterską piszą mu za 2500 zł, bo sam nie umie.
Świadectwo ukończenia tego niby-liceum i dyplom niby-uczelni możesz sobie wsadzić do śmieci, bo warte są tyle co śmieć właśnie.
Pytanie tylko czy nie szkoda tych zmarnowanych pieniędzy i przede wszystkim zmarnowanych lat.

W ogóle się zastanawiałaś/ałeś co ten Twój syn będzie robił z tym "wykształceniem"?
Co będzie potrafił, gdzie pracował, z czego żył?
Gość
#73 Wysłane : 30 lipca 2015 14:43:58(UTC)

Na uczelni to ma iść całkiem dobrze CONAJMNIEJ a niecałkiem nieżle bo dla miernot nie powinno być miejsca na uczelniach - a na płatnych to wiadomo .....

Ja znam ludzi co kiblowali w Liceach a na studiach mieli najlepsze wyniki dlatego że tam są kierunkowe przedmioty a nie wszystkie.
Ja np na studiach miałam lepsze wyniki niż w podstawówce bo na studiach oceniali mnie a w tych głupich podstawówkach oceniali wg kryterium kim są twoi rodzice a że moi rodzice byli pracownikami fizycznymi to zawsze miałam pod górkę
A i Uczelnia nie była typu postaw flaszkę wykładowcy = masz zaliczony egzamin
Gość
#74 Wysłane : 17 marca 2018 02:59:17(UTC)

Nie polecam ten szkoły !!!!! Nauczyłeś wyśmiewają się, obrażają! Zero jakiej kolwiek kulltury ze strony niektórych nauczycieli bo nie mówię o wszystkich. Wypisałam się ze szkoły bo dalsze chodzenie do niej nie miało sensu, po czym na forum klasy 2 panie (nie będę mówić jakie) zlośliwie wyśmiewały się i poniżały. Żenada
Takim sposobem nikogo do siebie nie przyciągniecie :) z reszta wystarczy popatrzyć ze z roku na rok jest coraz mniej uczniów
Gość
#76 Wysłane : 17 marca 2018 10:22:03(UTC)

a co to za szkoła?? młodzi ludzie jak macie możliwość to starujcie gdzie indziej .wybór jest .warto w siebie zainwestować.dla własnej satysfakcji dla siebie.jest niż demograficzny więc szkoły w Tarnowie czy w Bochni czy w Krakowie z chęcią was przyjmą . przynajmniej jakość tych szkół jest o wiele wyższa. młodzi tak dojeżdżają.
Gość
#77 Wysłane : 17 marca 2018 10:29:27(UTC)

wielu tych- jak się nazywają nauczycielami powinno mieć odebrane tytuły mgr . kto zna sprawę to wie jak tu niektórzy kończyli te studia. a od młodych wymagają. Brzesku brakowało w latach 60 i 70 nauczycieli to się namnożyło pseudo , pedagogów,, i tyle w temacie.
Gość
#78 Wysłane : 18 marca 2018 11:30:26(UTC)

mój syn w Liceum Ogólnokształcącym w Brzesku miał z matematyki na koniec na świadectwie 4. na maturze gdzie zdawał matematykę pisemny 3, a ustny 5 a na AGH jeden z najlepszych studentów z matematyki i nie tylko .wręcz pomagał innym. pytanie jak się ma ocenianie tych uczniów???wiadomo że jak dobrzy znajomi lub osoby przychylne to uczeń ma lepsze oceny.nadmieniam że na pisemnym egzaminie maturalnym z matematyki w zadaniach był błąd. i tak uczniowie dali radę.dawno jest dowiedzione potwierdzone badaniami że ci trójkowicze są bardzo zdolnymi studentami i posiadają wiedzę bo naprawdę się uczyli .tylko zle byli oceniani.
Gość
#79 Wysłane : 18 marca 2018 12:29:29(UTC)

(...)
liceum to przyjmuje do siebie uczniów wyrzucanych z klas zasadniczej szkoły zawodowej i to są fakty!
Przyjmowani są uczniowie z klas trzecich tzw. "zawodówek" do klas trzecich liceów. Znam osobiście dwie takie osoby.
Jak to nazwać?!
(...)
To nie jest szkoła to jest jedna wielka ściema i produkcja świadectw za pieniądze. Nic więcej!

Czas w końcu pisać prawdę o tym tworze, bo oszukał już trochę uczniów, którzy poszli tam w dobrej wierze i niekoniecznie z zamiarem zmarnowania 4 lat życia, żeby potem zostać ze śmieciem nazywanym świadectwem tej "szkoły"!
4 Strony«<234
Skok do forum