logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

Pytanie w Ankiecie : Na kogo oddasz glos w najblizszych wyborach
Wybór Głosy Statystyki
  Piotra Dudę (Samorządy Razem - gdyby kandydował)
27
4 %
  Tomasza Latochę (Samorządy Razem-gdyby kandydował)
209
36 %
  Sławomira Patera (PiS)
119
20 %
  Zbigniewa Stósa (gdyby kandydował-własny komitet)
50
8 %
  Grzegorza Wawrykę (Wspólnota Samorządowa)
99
17 %
  Mirosława Wiśniowskiego (własny komitet)
22
3 %
  kogoś innego (gdyby zdecydował się kandydować)
46
8 %
(Ankieta jest zakończona) Total 572 100%
Guests nie może głosować. Zarejestruj się. Ankieta jest już zakończona
Wstępny sondaż przedwyborczy
admin
#1 Wysłane : 5 sierpnia 2018 05:25:08(UTC)
admin

Ranga: Advanced Member

Zanim ogłoszony zostanie termin wyborów i zanim poznamy oficjalnych kandydatów na burmistrza Brzeska, zapraszam czytelników portalu do wzięcia udziału w sondażu przedwyborczym i odpowiedzenie na następujące pytanie:

Na kogo oddasz głos w najbliższych wyborach na burmistrza:

• Piotra Dudę ("Samorządy Razem" - gdyby zdecydował się kandydować)
  • Tomasza Latochę ("Samorządy Razem" - gdyby zdecydował się kandydować)
  • Sławomira Patera (PiS)
  • Zbigniewa Stósa - administratora portalu brzesko.ws (gdyby zdecydował się kandydować) - własny komitet
  • Grzegorza Wawrykę (Wspólnota Samorządowa)
  • Mirosława Wiśniowskiego (gdyby zdecydował się kandydować z poparciem jakiejś organizacji lub własnego komitetu)
  • kogoś innego (gdyby zdecydował się kandydować)

Przeczytaj także komentarz tutaj »
admin
#2 Wysłane : 6 sierpnia 2018 19:39:36(UTC)
admin

Z góry wiadomo było, że sondaż należny traktować z przymrożeniem oka, bo po pierwsze mogą głosować nie tylko wyborcy z Brzeska, a po drugie nie ma 100% zabezpieczeń przed nieuczciwymi internautami.

W drugim dniu sondażu, jak było do przewidzenia do akcji przystąpił jeden lub kilku nieuczciwych internautów, którzy próbują wypaczyć wyniki, używając internetowy mobilny serwis lub zagraniczne serwery proxy.

Wszystkie takie głosowania są rejestrowane i na końcu sondażu postaram się podać obok ostatecznych wyników, także wyniki skorygowane - po wyeliminowaniu głosów oddanych przez małych cwaniaczków.
admin
#3 Wysłane : 13 sierpnia 2018 02:47:44(UTC)
admin

I już po głosowaniu. Tak jak pisałem we wcześniejszym poście, wyniki należy traktować z przymrożeniem oka. Miałem skorygować końcowe wyniki poprzez nie uwzględnianie "głosów podejrzanych", ale odstąpiłem od tego zamiaru. Szkoda zawracać sobie głowy trollami. Wystarczy, że ja wiem jak wyglądają bardziej wiarygodne wyniki ankiety. Mam nadzieję, że niektórzy dojrzeją i w kolejnych sondażach dadzą sobie spokój z trollowaniem. Chyba, że nie zależy im na poznaniu prawdziwej opinii głosujących a tylko o zaspokojenie własnego ego. Bo efekt propagandowy takich działań jest zerowy.
Skok do forum