logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

7 Strony«<23456>»
Kino Bałtyk - ważna informacja
Gość
#63 Wysłane : 17 marca 2013 14:24:47(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
Originally Posted by: Guest Idź do cytowanego Wpisu
Już trzy lata temu o tym pisałem i powtarzałem to wielokrotnie. W odpowiedzi pisali, żem świr, bo supermakety i galerie przybliżą nas do czołówki europejskiej. W czym pytam?

Karpiel chciał wybudować zakład produkcyjny to go tez zablokowali choc kupił teren od miasta z przeznaczeniem przemysłowym. To o czym my tu mówimy- w brzesku nigdy nic nie będzie!
Gość
#58 Wysłane : 17 marca 2013 14:27:24(UTC)

Wszystkim zwolennikom galerii i centrów handlowych polecam poniższego linka. Zastanówcie się dobrze zanim będziecie mnie kąsać.
http://www.niepolomice.eu/pl/articles.php#1,172,18

A gdzie jest w brzesku jakaś strefa ekonomiczna albo przemyslowa? GDZIE? Kto ma takie strefy ustanowic??
Gość
#59 Wysłane : 17 marca 2013 14:33:33(UTC)

A gdzie jest w brzesku jakaś strefa ekonomiczna albo przemyslowa? GDZIE? Kto ma takie strefy ustanowic??

Była działka na Redzinach w Jadownikach z przeznaczeniem na takie inwestycje. Teren kupił pan N i pan Cz. i prawdopodobnie podzielą go na działki budowalane.
Gość
#60 Wysłane : 17 marca 2013 14:38:07(UTC)

Była działka na Redzinach w Jadownikach z przeznaczeniem na takie inwestycje. Teren kupił pan N i pan Cz. i prawdopodobnie podzielą go na działki budowalane.

Jak to kupił pan N i pan Cz skoro była przeznaczona pod takie cele? Jak to mozliwe??? Kto im to sprzedał???
Gość
#64 Wysłane : 17 marca 2013 14:39:27(UTC)

Karpiel chciał wybudować zakład produkcyjny to go tez zablokowali

Karpiel ma 10 razy więcej rozumu niż ci, co go blokowali.
Gość
#66 Wysłane : 17 marca 2013 14:41:43(UTC)

Czytam te wypowiedzi i oczom nie wierze. Chłopy chcą cos zrobić dac ludziom pracę (a nie jest lekko) a tu kilka osób ujada jak kundle!!! Gość jest głupi ze wam cokolwiek tłumaczy na jego miejscu słowem bym sie nie odezwał. Mieszkam w brzesku i jak sobie pomyśle że takie wynalazki jak wy mieszkaja w sąsiedztwie to mi sie włosy jeżą na głowie.

Też to czytam i nic tylko się za głowę łapać. Same Kononowicze.Najlepiej żeby nic nie było, czyjaś mama chce zeby inwestor protokołował co do niej mówia, (to nic że mówią z grzecznosci bo nie musieliby w ogóle informować co robia na swojej własności)

Zdjecia porobili bo będą uczestników wywozić i mordowac w lesie słotwińskim :D

Co za mentalność
Gość
#67 Wysłane : 17 marca 2013 14:51:55(UTC)

Też to czytam i nic tylko się za głowę łapać. Same Kononowicze.Najlepiej żeby nic nie było, czyjaś mama chce zeby inwestor protokołował co do niej mówia, (to nic że mówią z grzecznosci bo nie musieliby w ogóle informować co robia na swojej własności)

Zdjecia porobili bo będą uczestników wywozić i mordowac w lesie słotwińskim :D

Co za mentalność

Dobre Dobre LOL LOL LOL Ale mamy w brzesku orginałów LOL istny Meksyk
Gość
#69 Wysłane : 17 marca 2013 15:15:24(UTC)

Polaków sposobem na życie są niedzielne wycieczki całych rodzin do i po galeriach. Miejscem kultu jest Bonarka, M1 i Plaza w Krakowie. To dlatego taka chęć do budowy nowych galerii i centrów handlowych m.in w Brzesku. Tylko zakaz handlu w niedzielę może te sytuację zmienić. Ludzie poszaleliście.
PS Tak z ciekawości ile w Bochni jest takich miejsc: galeria Rondo i ...
Gość
#78 Wysłane : 17 marca 2013 15:16:39(UTC)

Nawet skład złomu im się nie podaba a przecież tam są miejsca pracy.
Gość
#79 Wysłane : 17 marca 2013 15:18:59(UTC)

Ludziska!!!- u siebie buduja nie u was!!! Niech sobie buduja jak maja za co i na czym! A bochnia bedzie do nas jechac na niedziele LOL I git LOL
Gość
#80 Wysłane : 17 marca 2013 15:30:07(UTC)

Ludzie ! Ale jesteście płytcy ! Dla jednych szczytem marzeń jest, że ich dziecko będzie pracować na w centrum handlowych na kasie lub paleciaku. Dla innych liczą się niedzielne wyjazdy do Galerii w Krakowie oglądać wystawy i półki sklepowe bo na zakupy nie stać. LUDZIE czy wy macie jeszcze swój rozum czy TVN i PO wam go odebrało. Gdzie wasz honor.
Gość
#81 Wysłane : 17 marca 2013 15:40:23(UTC)

Ludzie ! Ale jesteście płytcy ! Dla jednych szczytem marzeń jest, że ich dziecko będzie pracować na w centrum handlowych na kasie lub paleciaku. Dla innych liczą się niedzielne wyjazdy do Galerii w Krakowie oglądać wystawy i półki sklepowe bo na zakupy nie stać. LUDZIE czy wy macie jeszcze swój rozum czy TVN i PO wam go odebrało. Gdzie wasz honor.

Ty chyba żyjesz na jakiejś innej planecie! Masz pewnie ze 4 tys miesięcznie i pisze nam o honorze???? Nie nakarmie dzieci honorem!! Co ty wygadujesz???? Daj mi pracę albo mojemu synowi w biurze lub urzedzie to pogadamy o honorze!!! Masz dla mnie pracę??? Weź lepiej się nie wypowiadaj jak masz takie bzdury pisać. Chętnie wyslemy do ciebie CV HONOROWO! I żeby było jasne- wystarczy nam 1200-1500 na rekę miesięcznie. Wtedy pogadamy o honorze! a TVN i PO mam w czterech literach- chcę tylko normalnie żyć i pracowac.
Gość
#82 Wysłane : 17 marca 2013 15:48:10(UTC)

Gdybym był burmistrzem to:
-z mety zakaz nowych placówek handlowych o powierzchni ponad 200 m kw.
-przy okazji weryfikuje działanie aktualnych. Tutaj prowadzisz działaność i tutaj zostawiasz gro podatków.
-tworzę strefy ekonomiczne, nawet w skali mikro, byle poletko o powerzchni pół hektara i już tam jest strefa. Przy okazji w nosie mam protesty mieszkańców.
-rozwój opieram o położenie geograficzne i infrastrukturę drogową. Przy okzaji jako powazny atut wykorzystuję szkolnictwo-zielonka kształci np mechatroników, stąd napływ niezłych kadr dla przemysłu i produkcji asortymentu technicznego.
-nie czytam tego forum, gdyż wylewane by były na mnie kubły wody. Przez jakis czas. Później, gdy efekty było by widać to byłbym błogosławiony.
Gość
#83 Wysłane : 17 marca 2013 15:54:11(UTC)

Gdybym był burmistrzem to:
-z mety zakaz nowych placówek handlowych o powierzchni ponad 200 m kw.
-przy okazji weryfikuje działanie aktualnych. Tutaj prowadzisz działaność i tutaj zostawiasz gro podatków.
-tworzę strefy ekonomiczne, nawet w skali mikro, byle poletko o powerzchni pół hektara i już tam jest strefa. Przy okazji w nosie mam protesty mieszkańców.
-rozwój opieram o położenie geograficzne i infrastrukturę drogową. Przy okzaji jako powazny atut wykorzystuję szkolnictwo-zielonka kształci np mechatroników, stąd napływ niezłych kadr dla przemysłu i produkcji asortymentu technicznego.
-nie czytam tego forum, gdyż wylewane by były na mnie kubły wody. Przez jakis czas. Później, gdy efekty było by widać to byłbym błogosławiony.

Jestem za ale to wbrew demokracji niestety. Nie znam sie na podatkach ale chyba zostawiają te placówki w mieście kasę choćby od nieruchomości a to już są duże sumy. Co do stref swietny pomysł ale to wszystko nie przejdzie bo jak napisałeś(aś) mam w nosie protesty nie pożądził byś wiecej jak miesiąc No chyba że republika z dyktaturą LOL Komuno wróć LOL
Gość
#84 Wysłane : 17 marca 2013 15:59:52(UTC)

Czy ktoś cos wie o terenie na przeciwko Brico ? Podobno ktoś po cichu robi lub zrobił pozwolenie na hipermarket a tu cicho sza tylko non stop temat kina. Wie ktoś coś? Czy to jakaś cicha inwestycja jak Brico np? Bo ci goscie od kina przynajmniej informuja co i jak a tam ani słowa.
Gość
#85 Wysłane : 17 marca 2013 16:00:57(UTC)

Z ciekawości. Jakie było/jest przeznaczenie działki za kinem? I kto jest odpowiedzialny za zmiany przeznaczenia tej działki.
Gość
#87 Wysłane : 17 marca 2013 16:11:06(UTC)

mam mieszane uczucia co do takiej inwestycji w tym miejscu bez dobrego dojazdu? oj będą kłopoty i protesty się pojawią
Gość
#86 Wysłane : 17 marca 2013 16:11:44(UTC)

Z ciekawości. Jakie było/jest przeznaczenie działki za kinem? I kto jest odpowiedzialny za zmiany przeznaczenia tej działki.

kinobaltyk1@wp.pl Takiego meila zostawili w razie pytań to chyba najlepiej u zródeł zapytać. Ja tam wysłałem CV LOL ciekawy jestem czy odpowiedzą LOL
Gość
#89 Wysłane : 17 marca 2013 16:23:22(UTC)

Miasto nie ma kasy na odśnieżanie, zamiatanie ulic. Kto będzie sprzątał ul. Kościuszki z błota wywiezionego na kołach (samochody ciężarowe, pomocnicze i inny sprzęt) z placu budowy za kinem ?
Gość
#89 Wysłane : 17 marca 2013 16:27:04(UTC)

Miasto nie ma kasy na odśnieżanie, zamiatanie ulic. Kto będzie sprzątał ul. Kościuszki z błota wywiezionego na kołach (samochody ciężarowe, pomocnicze i inny sprzęt) z placu budowy za kinem ?

no właśnie- może dadzą robotę przy czyszczeniu tych samochodów albo sprzątaniu. dzieki za podnisienie tematu. Musimy wymóc aby zatrudnili do takich prac miejscowych- kto jest za?
7 Strony«<23456>»
Skok do forum