logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

Brawa dla pana Holika!
mokry
#1 Wysłane : 8 listopada 2014 11:25:08(UTC)
Ranga: Advanced Member

Piszę po przeczytaniu tego artykułu:
http://www.brzesko.ws/De...emID=7671&mid=10640
Nie wiem kim jest pan Holik, ale wyrazy szacunku za rozsądek!

Ludzie, czas na zmiany, wprowadźmy nowych. Przestańmy głosować na tych samych.
Zacznijcie w końcu samodzielnie myśleć i przestańcie głosować na ludzi, którzy się nie sprawdzili.

TO NIE BYLI I NIE SĄ "SPRAWDZENI GOSPODARZE"!
Przyłączam się do apelu o głosowanie na NOWE OSOBY!
Zmieńmy burmistrza na osobę spoza tego towarzystwa. Zmieńmy radnych, zmieńmy ludzi w samorządach.
Powiedzmy DOŚĆ!
Mamy piękne regiony, śliczne, zaniedbane miasteczko, fajnych ludzi, IDEALNE położenie i można powiedzieć PRYWATNY zjazd z autostrady a żaden "SPEC" jak dotąd nie potrafił tego wykorzystać.

Ostatnio w radiowym wywiadzie burmistrz Wawryka coś cedził przez zęby o strefie przemysłowej. No faktycznie, przypomniał sobie przed wyborami a w trakcie kadencji czym się zajmował?
1. Rynkiem
2. Kościołami (z całym szacunkiem, jako Katolik)
3. Centrum miltimedialnym
4. Halą sportową (po jaką cholerę?)
5. kawałkami kilkunastometrowymi chodniczków i dróżek.
6. Kręgielnię - no ja pierdzielę. Od tego są prywatni przesiębiorcy!

Gdyby te pieniądze wpompować w strefę i rozruszanie przedsiębiorczości to za parę lat mielibyśmy pracę i pieniądze.
Kanalizacji nie krytykuję bo to inwestycja potrzebna, ale wystarczyłoby pozwalać ludziom na zakładanie przydomowych oczyszczalni ścieków i zacząć egzekwować od ludzi rozliczanie się ze swoich odpadów, które teraz lądują w rowach i rzece.

DOŚĆ NIEGOSPODARNOŚCI!
Drwal
#2 Wysłane : 8 listopada 2014 17:44:52(UTC)
Ranga: Member

Bez urazy, ale wymienienie Szczurowej jako dobrego przykładu dobrego zarządzania kompletnie dyskredytuje wpis który podlinkowałeś.
To tak jakby mówić, że w Polsce nic się nie dzieje, i powinniśmy brać przykład z Ukrainy bo tam się da!
mokry
#6 Wysłane : 8 listopada 2014 20:50:56(UTC)

Originally Posted by: Drwal Idź do cytowanego Wpisu
Bez urazy, ale wymienienie Szczurowej jako dobrego przykładu dobrego zarządzania kompletnie dyskredytuje wpis który podlinkowałeś.
To tak jakby mówić, że w Polsce nic się nie dzieje, i powinniśmy brać przykład z Ukrainy bo tam się da!

Wybacz, nie wiem czy w Szczurowej akurat lepiej się działo niż w Brzesku, bo nie znam tematu, ale w Niepołomicach owszem.
Nie to jednak w tej wypowiedzi jest najważniejsze, ale apel o wymianę obecnych, nieudolnych i skompromitowanych "sprawdzonych gospodarzy", czyli naszych powiatowych i gminnych władz samorządowych.
suchy
#3 Wysłane : 11 listopada 2014 14:04:37(UTC)
suchy

Originally Posted by: Drwal Idź do cytowanego Wpisu

No cóż , wszystko kosztuje i na wszystko potrzeba kasiorki . Popatrz na to jakie są koszta wody , śmieci w Szczurowej i w Brzesku a później pokaż mi coś , co chciałbyś , żeby było w Szczurowej a co jest w Brzesku i ludziska są szczęśliwi , że muszą płacić w rachunkach za to :)
mokry
#4 Wysłane : 11 listopada 2014 21:05:17(UTC)

Originally Posted by: suchy Idź do cytowanego Wpisu
No cóż , wszystko kosztuje i na wszystko potrzeba kasiorki . Popatrz na to jakie są koszta wody , śmieci w Szczurowej i w Brzesku a później pokaż mi coś , co chciałbyś , żeby było w Szczurowej a co jest w Brzesku i ludziska są szczęśliwi , że muszą płacić w rachunkach za to :)

No cóż w Brzesku mamy kręgielnię, odremontowane kościoły, nowy rynek, z kostką granitową nieprzystosowaną do ruchu pojazdów (ewenement na skalę światową) no i centrum kulturalno biblioteczne. Wszystko na kredyt.
Do tego parę kawałeczków chodniczków robionych na prędce przed wyborami (reszta za cztery lata) i jeden wielki burdel, przeplatany cholernym zadłużeniem.

Jeżeli kupię luksusowe auto na kredyt to nie znaczy jeszcze, że jestem bogaty.
Drwal
#5 Wysłane : 11 listopada 2014 22:39:31(UTC)
Ranga: Member

Originally Posted by: suchy Idź do cytowanego Wpisu

A gdzie ja napisałem że chciałbym mieszkać w Brzesku bo brak mi atrakcji brzeskich?

Skoro chcesz mniej płacić za wodę, to się przeprowadz do Szczurowej i dojeżdzaj do pracy do Brzeska, Krakowa czy Tarnowa.
Skok do forum