logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

Wybory, Rada Gminy, okręg nr 14 - prośba o pomoc
mokry
#1 Wysłane : 19 października 2014 16:19:22(UTC)
Ranga: Advanced Member

Witam
Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru, szczegóły jak w tytule.
Powiedziałem sobie, że NIE zagłosuję na nikogo kto podpisuje się pod logo jakiejś partii, które są w sejmie. Odpada więc KAŻDY kandydat z list PO, PiS, SLD, PSL i TR - tym mafiozom już podziękuję.
Skoro kandydaci chcą, żeby ich nazwiska widniały pod logotypami tych bandziorów, to sami sobie świadectwo wystawiają.

Nie zamierzam też głosować na żadnego człowieka, który w obecnej kadencji w samorządzie był przy korycie. To co ci ludzie od lat wyprawiają z gminą i powiatem woła o pomstę do nieba.

Wszędzie jestem w stanie znaleźć jakiś normalnych ludzi, z wyjątkiem Rady Gminy:

1. Krzywda Michał - KW Platforma Obywatelska RP
2. Patla Łukasz - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Smołucha Adam - KW Prawo i Sprawiedliwość
4. Topolski Grzegorz - KW Szansa Dla Brzeska
5. Turlej Bartłomiej - KWW Wspólnota Samorządowa

numery 1, 2 i 3 odpadają z definicji.
Co z numerami 4 i 5? Kim są ci panowie i co do za komitety wyborcze: "Szansa Dla Brzeska" i "Wspólnota Samorządowa"?
Czy to są koryciarze czy ludzie całkowicie nowi?
emer
#2 Wysłane : 19 października 2014 17:44:50(UTC)
Ranga: Member

Wspólnota Samorządowa to obecna władza.
Szansa dla Brzeska analizując nazwiska (moje prywatne odczucie) To Ci co 4 lata temu nie weszli lub byli w opozycji do obecnej władzy i szykują się poważnie do przejęcia sterów. Wg mnie polegną z kretesem.
mokry
#3 Wysłane : 19 października 2014 19:45:02(UTC)

Originally Posted by: emer Idź do cytowanego Wpisu
Wspólnota Samorządowa to obecna władza.
Szansa dla Brzeska analizując nazwiska (moje prywatne odczucie) To Ci co 4 lata temu nie weszli lub byli w opozycji do obecnej władzy i szykują się poważnie do przejęcia sterów. Wg mnie polegną z kretesem.

W takim razie zagłosuję na tą "opozycję", bo innego wyjścia nie mam.
Czy polegną to nie wiem, ale mam nadzieję, że obecna władza dostanie w końcu po głowie.
Wiem, wiem... nadzieja matką głupich, ale to głupi głosują na obecnych darmozjadów.

Patrząc obiektywnie i analizując to, jak ludzie głosowali 4 i 8 lat temu można domniemywać, że durnie wybiorą tych samych wodolejów, cwaniaków drenujących nasze kieszenie.
Tych samych nieudaczników, biegających z głowami w chmurach.
Ehhh DOBRA! Bo mi już ciśnienie skacze.... :(
Dzięki za odpowiedź.
Obserwwwator
#4 Wysłane : 28 października 2014 14:01:39(UTC)
Ranga: Newbie

Originally Posted by: mokry Idź do cytowanego Wpisu
Witam
Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru, szczegóły jak w tytule.
Powiedziałem sobie, że NIE zagłosuję na nikogo kto podpisuje się pod logo jakiejś partii, które są w sejmie. Odpada więc KAŻDY kandydat z list PO, PiS, SLD, PSL i TR - tym mafiozom już podziękuję.
Skoro kandydaci chcą, żeby ich nazwiska widniały pod logotypami tych bandziorów, to sami sobie świadectwo wystawiają.

Nie zamierzam też głosować na żadnego człowieka, który w obecnej kadencji w samorządzie był przy korycie. To co ci ludzie od lat wyprawiają z gminą i powiatem woła o pomstę do nieba.

Wszędzie jestem w stanie znaleźć jakiś normalnych ludzi, z wyjątkiem Rady Gminy:

1. Krzywda Michał - KW Platforma Obywatelska RP
2. Patla Łukasz - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Smołucha Adam - KW Prawo i Sprawiedliwość
4. Topolski Grzegorz - KW Szansa Dla Brzeska
5. Turlej Bartłomiej - KWW Wspólnota Samorządowa

numery 1, 2 i 3 odpadają z definicji.
Co z numerami 4 i 5? Kim są ci panowie i co do za komitety wyborcze: "Szansa Dla Brzeska" i "Wspólnota Samorządowa"?
Czy to są koryciarze czy ludzie całkowicie nowi?

1,2,3 z definicji ??? Co masz na myśli? 4 Topolski i jakaś tam Szansa dla Brzeska. Gość siedzi za granicą i chyba nawet nie wie, że startuje. A o Wspólnocie Samorządowej już nie wspomnę. Chyba Wspólnota Wzajemnej Adoracji to się powinno nazywać. Masakra jakaś w ogóle. Ludzie zainteresujcie się co kto robi dla miejscowości i jak działa a potem piszcie idiotyzmy!
Wiejski Głupek
#6 Wysłane : 6 listopada 2014 00:59:11(UTC)
Wiejski Głupek

Ranga: Member

Zwykle teraz zaczyna sie placz i narzekanie na brak właściwych kandydatów. A gdzie byłeś/łaś drogi mieszkańcu, gdy tworzono listy wyborcze i komitety zakładano? Czemuz to nie załozysz swojego i sam/a nie spróbujesz? Poszukaj ludzi i wygraj te wybory i przestan płakać1
mokry
#5 Wysłane : 19 listopada 2014 19:23:09(UTC)

Originally Posted by: Obserwwwator Idź do cytowanego Wpisu
1,2,3 z definicji ??? Co masz na myśli?

Mam na myśli to, że te partie to mafie, które okradają nas obywateli od lat i trzeba być totalnie pozbawionym honoru, żeby startować pod szyldem czegoś takiego.
Skok do forum