logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

3 Strony<123
Jadowniki Szkolna - totalna anarchia!
Gość
#42 Wysłane : 24 maja 2017 16:53:24(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)

nie wiem jak jest w burdelu, ale ty widocznie wiesz bo tam chodzisz,szukasz dziury w całym , moje dziecko nie narzeka widocznie twojemu jak tobie wszystko przeszkadza
Gość
#44 Wysłane : 24 maja 2017 16:56:11(UTC)

coś ci się myli bo piszesz że twoje dziecko nie chodzi, a zaraz piszesz że jak je zapisywałaś.............. zdecyduj się chodzi czy nie chodzi
Gość
#45 Wysłane : 24 maja 2017 19:01:03(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
coś ci się myli bo piszesz że twoje dziecko nie chodzi, a zaraz piszesz że jak je zapisywałaś.............. zdecyduj się chodzi czy nie chodzi

Nie, nic mi się nie pomyliło, chodzi o zapisy na przyszły rok szkolny!
mokry
#43 Wysłane : 24 maja 2017 19:03:38(UTC)
Ranga: Advanced Member

nie wiem jak jest w burdelu, ale ty widocznie wiesz bo tam chodzisz,szukasz dziury w całym , moje dziecko nie narzeka widocznie twojemu jak tobie wszystko przeszkadza

Nie mówię, że dziecku przeszkadza, tylko, że po 15 latach kort wygląda jak kocia kuweta, boisko na tyłach gorzej niż pastwistko, obejście to tylko wykoszone (przynajmniej tyle) regularnie chwasty a plac zabaw to jakieś składowisko zarośniętego złomu.

NIKT O TE SZKOŁY NIE DBA! Nie ma pomysłów, nie ma gospodarza, nie ma żadnej inicjatywy i inwencji. Po prostu stołki na przetrwanie!

Teraz montują te urządzenia do zabawy dla dzieciaków gdzie popadnie bez głowy zupełnie.

TAK! Szukam dziury w całym, bo widzę co potrafią zrobić dyrektorzy innych szkół a tutaj widzę, że zero totalne.

Do wyrównania, zawałowania i posiania trawy na boisku i odnowienia bramek potrzeba wydać góra 2000 zł. Do tego zatrudnić 2 konserwatorów, którzy będą coś w tym obejściu robić: regularnie kosić trawę, dokonywać napraw, malowania wnętrz, urządzą plac zabaw, itp.
Czy do tego trzeba aż czekać aż jaśnie państwo z UM w ramach jakiegoś durnego projektu raz na 15 lat rzucą po 200 000, żeby cokolwiek się ruszyło?
Gość
#46 Wysłane : 24 maja 2017 19:45:14(UTC)

dlaczego nie pójdziesz do dyrektora i nie powiesz co ci się nie podoba, przecież rodzice mają wpływ na to co się dzieje w szkole. najlepiej anonimowo opluwać na forum.
Gość
#49 Wysłane : 24 maja 2017 20:40:28(UTC)

trzeba było siedzieć na wschodniej a nie słuchać Wietechy i Cierniaka
Gość
#47 Wysłane : 24 maja 2017 20:42:46(UTC)

dlaczego nie pójdziesz do dyrektora i nie powiesz co ci się nie podoba, przecież rodzice mają wpływ na to co się dzieje w szkole. najlepiej anonimowo opluwać na forum.

nie pójdzie, bo to cykor jest, co to z daleka się kłania Dyrektorowi.To jakże by mógł , a podrugie to ma chrapkę na robotę chyba , nawet pisze za ile. Ot, coLOL
mokry
#48 Wysłane : 25 maja 2017 15:18:38(UTC)
Ranga: Advanced Member

nie pójdzie, bo to cykor jest, co to z daleka się kłania Dyrektorowi.To jakże by mógł , a podrugie to ma chrapkę na robotę chyba , nawet pisze za ile. Ot, coLOL

1. Nie rozumiem dlaczego mam się bać tego człowieka? Jest łysy, waży 140 kg, ma 230 cm wzrostu i chodzi z bejsbolem w ręce?
2. Dyrektor nie widzi, że z kortów zrobiła się kocia kuweta, nikt nie dba o boisko, plac zabaw zarósł chwastami a jego pracownicy rozrzucają bez jego wiedzy (?) przyrządy do zabawy po całym obejściu?
Nie widzi, że w szkole ściany brudne od 15 lat niemalowane, że w okół szkoły marnuje się miejsce, jest bałagan a biegi wuefiści pozbawieni wyobraźni urządzają na publicznej drodze między jeżdżącymi samochodami?
3. Problemy były zgłaszane, jak wiele innych. Jak widać bez echa.
Gość
#50 Wysłane : 25 maja 2017 20:28:51(UTC)

który to plac zarósł chwastami bo dzisiaj byłam na zebraniu i place zabaw są pięknie wykoszone
Gość
#51 Wysłane : 25 maja 2017 21:43:28(UTC)

który to plac zarósł chwastami bo dzisiaj byłam na zebraniu i place zabaw są pięknie wykoszone

A wykoszone, a jakże, widać, że pracownicy szkoły pilnie śledzą to forum...
3 Strony<123
Skok do forum