logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

9 Strony«<789
Jakie przedszkole wybrać??
Gość
#168 Wysłane : 9 kwietnia 2015 12:43:40(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
Przez zepsute zęby roznoszone są różne choroby głównie gronkowiec i to jest niebezpieczne dla wszystkich..To pani wychowawczyni powinno zależeć również na swoim zdrowiu.
Gość
#169 Wysłane : 9 kwietnia 2015 13:04:09(UTC)

Nie znam Pani przedszkolanki, ale wierzę, że się mocno stara i jest porządną kobietą, która z nam niewiadomych względów ma tak, jak ma.
Może zróbmy zrzutkę i podarujmy jej piękny uśmiech na jaki zasługuje będąc z dziećmi?
Rahan
#171 Wysłane : 9 kwietnia 2015 13:36:04(UTC)
Ranga: Newbie

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Nie znam Pani przedszkolanki, ale wierzę, że się mocno stara i jest porządną kobietą

A to Panie nauczycielki w przedszkolu nie pracują ciężko ? ;)
Rozumiem że jeśli "przedszkolanki" to chodzi o Panie "pomoc nauczyciela"?
Na nauczycieli w szkołach nikt nie mówi szkolanki. To nie te czasy (jeśli takie były) że osoba pracująca w przedszkolu tylko opiekuje się dzieckiem na podobieństwo do "opiekunki".
Są to wykwalifikowani nauczyciele często dłużej przygotowujący się do pracy (mam na myśli studia) niż nauczyciele szkolni. To tylko moje zdanie ale to może niech się Panie bronią same :)

Pozdrawiam.
Gość
#170 Wysłane : 9 kwietnia 2015 19:05:45(UTC)

Nie znam Pani przedszkolanki, ale wierzę, że się mocno stara i jest porządną kobietą, która z nam niewiadomych względów ma tak, jak ma.
Może zróbmy zrzutkę i podarujmy jej piękny uśmiech na jaki zasługuje będąc z dziećmi?

Jako dziecko chodziłem do tego przedszkola i ta Pani juz miala "zaniedbane" zęby teraz chodzi moje dziecko i nic się nie zmieniło -dziwię sie że nikt nie wyciąga wniosków w przedszkolu nr4
Gość
#172 Wysłane : 29 kwietnia 2015 07:31:11(UTC)

Jak u was sytuacja z przyjęciami do przedszkola? Ja chciałam posłać do przedszkola w Jadownikach i moje dziecko oczywiście się nie dostało ponieważ jest za mało miejsc. Tak na marginesie to kiedyś ktoś poruszał temat stworzenia bądź przeniesienia przedszkola do szkoły podstawowej, dlaczego więc mimo upływu czasu nic nie jest zrobione w tym kierunku? Mam dziecko w gimnazjum i wiem, że w szkole podstawowej nie są poczynione żadne kroki (mam na myśli jakiś remont czy adaptacje pomieszczeń). Nie rozumiem w czym tkwi problem, czy wydatki na ten cel sa tak ogromne że przewyższają możliwości finansowe gminy?! Nie sadzę. Weźcie się za to w końcu bo już kolejny rok mija odkąd powstał ten pomysł (nawiasem mówiąc bardzo dobry) i nic. Jedne wakacje wystarczą by ten problem rozwiązać. Dlaczego wszyscy stoją z założonymi rękami i nic nie robią w tym kierunku?! Przecież obecne przedszkole i tak jest beznadziejne, nie dostosowane do potrzeb dzieci. Przepisy z pewnością ominięte są tam szerokim łukiem skoro funkcjonuje. jeżeli nie będzie wyjścia trzeba będzie skierować tam odpowiednie służby by sie przyglądły tym niedociągnięciom.
Gość
#174 Wysłane : 21 maja 2015 21:57:00(UTC)

A kto sprawdził tej pani czy ma próchnicę?Może właśnie usuneła zęby zepsute i stąd braki w uzębieniu.Proponuję zrobić dni otwarte i niech rodzice pozaglądają paniom do jamy ustnej i przy okazji sprawdzą zgryz bo to tez moze byc problem że pani zle wymawia lub za bardzo pluje gdy mówi.Zadziwiające jakie wymagania teraz mają rodzice.Za chwile problemem będą za grube panie kucharki lub źle ubrane nauczycielki.Pani o której mowa została obrażona i chyba ktos przekracza jakieś granice.Wybierzmy modelkę z castingu do opieki nad maluchami zobaczymy czy z porcelanowymi zębami bedzie przebierać usikane dzieci i robić całą robotę ,którą z wielkim poświęceniem wykonuje owa pani.Miałam okazję mieć z nią kontakt i jakoś nie zauwazyłam problemu zębów ale za to wiedziałam że dziecko jest bezpieczne że wezmie za ręke zajmie zabawą albo pozwoli posiedzieć .Czasem tylko ta pani była w stanie powiedziec czy dziecko zjadło czy spało czy płakało.Gdyby nie ona wiele dzieci nie zaklimatyzowało by sie tak szybko.Dzięki niej moje dziecko było najedzone i zadbane.Poza tym dzieciom wygląd raczej nie przeszkadza.Przedszkole nr 4 jest bardzo dobre.Z małym wyjątkiem prawie idealne.Dobiero w szkole widać ile się robi w przedszkolu a potem dziecko napotyka mur i niereformowalna szkołę.Żałuję, że takich pedagogów jak w tym przedszkolu nie ma w szkole.
Gość
#173 Wysłane : 22 maja 2015 07:18:10(UTC)

Jak u was sytuacja z przyjęciami do przedszkola? Ja chciałam posłać do przedszkola w Jadownikach i moje dziecko oczywiście się nie dostało ponieważ jest za mało miejsc. Tak na marginesie to kiedyś ktoś poruszał temat stworzenia bądź przeniesienia przedszkola do szkoły podstawowej, dlaczego więc mimo upływu czasu nic nie jest zrobione w tym kierunku? Mam dziecko w gimnazjum i wiem, że w szkole podstawowej nie są poczynione żadne kroki (mam na myśli jakiś remont czy adaptacje pomieszczeń). Nie rozumiem w czym tkwi problem, czy wydatki na ten cel sa tak ogromne że przewyższają możliwości finansowe gminy?! Nie sadzę. Weźcie się za to w końcu bo już kolejny rok mija odkąd powstał ten pomysł (nawiasem mówiąc bardzo dobry) i nic. Jedne wakacje wystarczą by ten problem rozwiązać. Dlaczego wszyscy stoją z założonymi rękami i nic nie robią w tym kierunku?! Przecież obecne przedszkole i tak jest beznadziejne, nie dostosowane do potrzeb dzieci. Przepisy z pewnością ominięte są tam szerokim łukiem skoro funkcjonuje. jeżeli nie będzie wyjścia trzeba będzie skierować tam odpowiednie służby by sie przyglądły tym niedociągnięciom.

Dowiedziałam się (pocztą pantoflową), że w sprawie tego przedszkola należy siedzieć cicho bo jak "skierowane zostaną odpowiednie służby" to przedszkole zamkną a innego i tak nie otworzą. Czy to czasem nie nazywa się szantaż?
Gość
#175 Wysłane : 22 maja 2015 07:20:36(UTC)

A kto sprawdził tej pani czy ma próchnicę?Może właśnie usuneła zęby zepsute i stąd braki w uzębieniu.Proponuję zrobić dni otwarte i niech rodzice pozaglądają paniom do jamy ustnej i przy okazji sprawdzą zgryz bo to tez moze byc problem że pani zle wymawia lub za bardzo pluje gdy mówi.Zadziwiające jakie wymagania teraz mają rodzice.Za chwile problemem będą za grube panie kucharki lub źle ubrane nauczycielki.Pani o której mowa została obrażona i chyba ktos przekracza jakieś granice.Wybierzmy modelkę z castingu do opieki nad maluchami zobaczymy czy z porcelanowymi zębami bedzie przebierać usikane dzieci i robić całą robotę ,którą z wielkim poświęceniem wykonuje owa pani.Miałam okazję mieć z nią kontakt i jakoś nie zauwazyłam problemu zębów ale za to wiedziałam że dziecko jest bezpieczne że wezmie za ręke zajmie zabawą albo pozwoli posiedzieć .Czasem tylko ta pani była w stanie powiedziec czy dziecko zjadło czy spało czy płakało.Gdyby nie ona wiele dzieci nie zaklimatyzowało by sie tak szybko.Dzięki niej moje dziecko było najedzone i zadbane.Poza tym dzieciom wygląd raczej nie przeszkadza.Przedszkole nr 4 jest bardzo dobre.Z małym wyjątkiem prawie idealne.Dobiero w szkole widać ile się robi w przedszkolu a potem dziecko napotyka mur i niereformowalna szkołę.Żałuję, że takich pedagogów jak w tym przedszkolu nie ma w szkole.

Nie do końca ma Pani rację. Nie kwestionuję kompetencji omawianej "Pani" (pisze tak ponieważ pojęcia nie mam o kogo chodzi) ale kwestie zdrowotne mają znaczenie. Ale jeżeli pracownik ma potwierdzone przez lekarza, że jest zdolny do pracy w tym zawodzie to nie widzę potrzeby do zmartwień.
Gość
#176 Wysłane : 23 maja 2015 15:27:25(UTC)

a może lepiej by było gdyby rodzice zajęli się swoim uzębieniem i wyglądem , a nie obrażali wszystkich po kolei z każdego przedszkola , a może trzeba było iść do pracy dopiero wtedy jak dziecko pójdzie do szkoły???????
Gość
#177 Wysłane : 23 maja 2015 17:53:55(UTC)

a może lepiej by było gdyby rodzice zajęli się swoim uzębieniem i wyglądem , a nie obrażali wszystkich po kolei z każdego przedszkola , a może trzeba było iść do pracy dopiero wtedy jak dziecko pójdzie do szkoły???????

tu się zgodzę, sam jestem rodzicem i zaniedbane mocno zęby, w sumie to nie pomaga mi lekarstwo na szkorbut a często się uśmiecham, coś muszę zrobić z tymi ząbkami, tylko co?
Gość
#178 Wysłane : 26 maja 2015 18:34:32(UTC)

fiknij łysemu w dresie - on wie co zrobić
Gość
#179 Wysłane : 5 marca 2016 23:00:28(UTC)

Tytuł wątku: Jakie przedszkole wybrać.Wybrać takie, w którym dziecko jest najważniejsze. Takie, w którym Panie przedszkolanki i ich pomoce zwracają uwagę na podopiecznych. Idąc ul. Mickiewicza często można spotkać przedszkolaki idące na spacer. Pogoda jaka jest, każdy widzi. W kalendarzu jeszcze zima. A dzieci ubrane jak umieją. Jedno ma niezasuniętą kurtkę /może nie radzi sobie z zamkiem/, drugie ma buty założone na nieodpowiednie nogi, inne ma czapkę tak ubraną, że uszy na wierzchu. Później absencja w przedszkolu.Czy opiekunki nie powinny zadbać o maluchy zanim zabiorą je na spacer? Dzieci w wieku przedszkolnym nie są jeszcze samodzielne drogie Panie!
Gość
#180 Wysłane : 6 marca 2016 08:16:57(UTC)

drugie ma buty założone na nieodpowiednie nogi

A jakie to są odpowiednie nogi?
Nie pomyliłaś tabletek czasem?
Gość
#181 Wysłane : 6 marca 2016 11:28:00(UTC)

A jakie to są odpowiednie nogi?
Nie pomyliłaś tabletek czasem?

a co tu jest do rozumienia????np.lewy but na prawą nogęBigGrin
Gość
#182 Wysłane : 13 lipca 2016 08:35:22(UTC)

Jak u Was z przedszkolami dla dzieci na rok 2016/2017?
W 11-tce nie ma miejsc i nie ma jak dziecka zapisać :(
Gość
#183 Wysłane : 13 lipca 2016 10:00:48(UTC)

Jak u Was z przedszkolami dla dzieci na rok 2016/2017?
W 11-tce nie ma miejsc i nie ma jak dziecka zapisać :(

nie ma miejsc bo wszystkie 6 latki zostąły w przedszkolu
Gość
#184 Wysłane : 10 listopada 2016 20:23:59(UTC)

Jeżeli chodzi o przedzkole to najlepsze jest nr 4 w Brzesku. Bardzo polecam!
9 Strony«<789
Skok do forum