logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

7 Strony«<34567>
Kino Bałtyk - ważna informacja
Gość
#90 Wysłane : 18 marca 2013 17:57:41(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
Originally Posted by: Guest Idź do cytowanego Wpisu
Miasto nie ma kasy na odśnieżanie, zamiatanie ulic. Kto będzie sprzątał ul. Kościuszki z błota wywiezionego na kołach (samochody ciężarowe, pomocnicze i inny sprzęt) z placu budowy za kinem ?

Ciekawa jestem gdzie odprowadzą wody opadowe. Z takiej zabetonowanej powierzchni trochę tej wody będzie. Już współczuję mieszkańcom ul. Widok, Pod Sadem, Zakątek i 11 Listopada jak nic będą pływać.
Gość
#93 Wysłane : 18 marca 2013 18:03:28(UTC)

Widziałam projekt na spotkaniu. Mają zezwolenie na wpiecie sie do kanalizacji opadowej na kosiuszki tam jest nowa knalizacja i resztę mają rozproszyć i do kanału obok obwodnicy.
Gość
#91 Wysłane : 18 marca 2013 18:11:07(UTC)

Ciekawa jestem gdzie odprowadzą wody opadowe. Z takiej zabetonowanej powierzchni trochę tej wody będzie. Już współczuję mieszkańcom ul. Widok, Pod Sadem, Zakątek i 11 Listopada jak nic będą pływać.

Ale mącisz ale mącisz!!! Dawaj jeszcze jakieś rewelacje LOL LOL LOL
Gość
#94 Wysłane : 18 marca 2013 18:21:30(UTC)

Widziałam projekt na spotkaniu. Mają zezwolenie na wpiecie sie do kanalizacji opadowej na kosiuszki tam jest nowa knalizacja i resztę mają rozproszyć i do kanału obok obwodnicy.

Dlaczego kłamiesz !!! Przecież na spotkaniu nikt nie pokazywał żadnego planu. Omawiane były jedynie WZ i wstępna koncepcja zagospodarowania terenu. Coś mi tu śmierdzi !
Czy przypadkiem przez weekend pełnomocnik nie zmienił płci? Czy tylko podszywa się pod kobietę ?
Gość
#92 Wysłane : 18 marca 2013 18:25:02(UTC)

Ale mącisz ale mącisz!!! Dawaj jeszcze jakieś rewelacje LOL LOL LOL

To pełnomocnik się już nie podpisuje ?
Gość
#96 Wysłane : 18 marca 2013 18:29:39(UTC)

Dlaczego kłamiesz !!! Przecież na spotkaniu nikt nie pokazywał żadnego planu. Omawiane były jedynie WZ i wstępna koncepcja zagospodarowania terenu. Coś mi tu śmierdzi !
Czy przypadkiem przez weekend pełnomocnik nie zmienił płci? Czy tylko podszywa się pod kobietę ?

Confused Pokazywali plan czy koncepcje mi to to samo ale pokazali jak idzie woda tyle w temacie - nie pisze wiecej tu bo jak czlowiek chce cos napisac to wszyscy mu na glowe wchodzą. sami sobie piszcie
Gość
#95 Wysłane : 18 marca 2013 18:33:43(UTC)

twoja racja jest jedynie słuszna!!!! Powaliło cie? Myślisz że ty tylko i pelnomocnik piszecie???? chyba masz wygorowane aspiracje! też stąd spadam- nara!
Gość
#97 Wysłane : 18 marca 2013 18:43:24(UTC)

Confused Pokazywali plan czy koncepcje mi to to samo ale pokazali jak idzie woda tyle w temacie - nie pisze wiecej tu bo jak czlowiek chce cos napisac to wszyscy mu na glowe wchodzą. sami sobie piszcie

Tylko nie płacz później, że ci działkę zalewa. Bywaj ThumbDown
Gość
#98 Wysłane : 21 marca 2013 19:27:31(UTC)

Zastanawiam się jak to jest, że GDDKiA może nie wydać zgody za wjazd/wyjazd do tej działki za kinem z obwodnicy to jest dobrze. Nie ma dyskusji. Ale jak okoliczni mieszkańcy mają wątpliwości, zastrzeżenia i pytania dotyczące powstającej inwestycji to są głupcami, (...)mi itp.
Gość
#99 Wysłane : 21 marca 2013 19:39:23(UTC)

Zastanawiam się jak to jest, że GDDKiA może nie wydać zgody za wjazd/wyjazd do tej działki za kinem z obwodnicy to jest dobrze. Nie ma dyskusji. Ale jak okoliczni mieszkańcy mają wątpliwości, zastrzeżenia i pytania dotyczące powstającej inwestycji to są głupcami, (...)mi itp.

Znów zaczyna sie jączenie!!! Nikt nas tak nigdy nie nazwał nie pozwolili byśmy na to- nie prowokuj!
Gość
#100 Wysłane : 21 marca 2013 19:46:25(UTC)

Znów zaczyna sie jączenie!!! Nikt nas tak nigdy nie nazwał nie pozwolili byśmy na to- nie prowokuj!

Poczytaj wcześniejsze wpisy.
Gość
#101 Wysłane : 21 marca 2013 19:59:46(UTC)

A ja dzisiaj patrzyłem na tą działkę z parkingu Lidla i powiem wam, że aby tą działkę w miarę wypoziomować to potrzebna będzie niewyobrażalna ILOŚĆ m3 ziemi. Ziemię trzeba będzie dowozić jedyną drogą czyli ul. Kościuszki. Współczuć należy także mieszkańcom tych domów od ul. Widok. Oni będą mieli poziom tej działki na wysokości dachów.
Gość
#102 Wysłane : 21 marca 2013 22:56:47(UTC)

wjazd powinien być od obwodnicy !!!! inaczej nie wolno wydać pozwoleń !!!!Confused
Gość
#103 Wysłane : 22 marca 2013 12:33:01(UTC)

Proponuje znaleźć jakiegoś ślimaka pod ochroną czy cuś podobnego, załozyć stowarzyszenie na rzecz ochrony i trzepać kasę od inwestora.
Gość
#106 Wysłane : 22 marca 2013 14:20:18(UTC)

Proponuje znaleźć jakiegoś ślimaka pod ochroną czy cuś podobnego, załozyć stowarzyszenie na rzecz ochrony i trzepać kasę od inwestora.

Racja ! Jak puszczą śniegi pójdziemy na tej działce szukać gatunków ściśle chronionych ThumpUp
Gość
#104 Wysłane : 22 marca 2013 16:00:42(UTC)

Może tam na strychu jest nietoperz podkowiec ,to 100% pewności ,że nikt tego nie ruszy i
jeszcze będzie spora dotacja z uni na remont .W ten sposób uratowano kościół w Jaworkach i na Bukowcu przed totalną ruiną./MN/
Gość
#107 Wysłane : 10 sierpnia 2013 10:47:30(UTC)

Gdzie i na jaki adres można wysyłać CV?
Gość
#108 Wysłane : 14 września 2014 09:20:19(UTC)

W Krakowie dało się, W Brzesku było niemożliwe.
http://wiadomosci.onet.p...um-odrestaurowana/r595q
Gość
#109 Wysłane : 14 września 2014 10:31:47(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
W Krakowie dało się, W Brzesku było niemożliwe.
http://wiadomosci.onet.p...um-odrestaurowana/r595q

w Brzesku nie mogło się dać bo Bigaj z biura promocji miasta Brzeska nie ma wyobraźni ani chęci aby takie dzieło znalazło właściwe miejsce. Gdyby mieli trochu wyobraźni można było tą mozaikę przenieść do rozsypującego się obecnie i remontowanego nowego Centrum Kulturalno Bibliotecznego. Można było w środku jedną ze ścian wykorzystać do wyeksponowania tego dzieła będącego zarazem części historii naszego miasta. Byłby spokój, dzieło ocalone, wizerunek miasta uratowany. A tak urzędnicy z burmistrzem Wawryką na czele sami dają sobie czerwoną kartkę raz za razem. Mógłbym się założyć że jeżeli ta mozaika zawierała by wartości chrześcijańskie to Wawryka własnymi zębami rwał by ją ze ściany i wybudował muzeum w którym ta mozaika zajęła by miejsce na piedestale. Wtedy odbywały by się tam dodatkowe msze dziękczynne gdzie Wawryka mógłby przemawiać do mieszkańców i opowiadać jak to uratował historię miasta przez zniszczeniem. A tak to jego historia brzmi tak:
-kino zlikwidowane, wszystko przepadło, prywaciarz górą
-centrum kulturalne w rozsypce, inwestor odmówił naprawy gdyż jest w upadku/naprawa 140.000 zł/
-rewitalizowany rynek rozsypywał się , kostka wypadała
-miasto zadłużone na 61%
a mieszkańcy, praca, rozrywka ?????? TEN TEMAT MA GŁĘBOKO W DUP.E
-
Gość
#110 Wysłane : 14 września 2014 13:20:21(UTC)

-kino zlikwidowane, wszystko przepadło

A chodziłeś do kina? Było chodzić na nowości a nie szukać na torrentach; utrzymało by się.

-rewitalizowany rynek rozsypywał się , kostka wypadała

A to Waryka ma zakład brukarski i jego ludzie układali tą kostkę? To co się czepiasz!Ktoś robotę sfuszerował i już.
7 Strony«<34567>
Skok do forum