logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

3 Strony123>
Jadowniki Szkolna - totalna anarchia!
mokry
#1 Wysłane : 9 maja 2017 11:53:39(UTC)
Ranga: Advanced Member

Witam
Chciałbym wszystkim użytkownikom tej drogi, zwłaszcza pracownikom szkół, rodzicom przywożącym swoje dzieciaki oraz kierowcy białego dostawczego furgona przypomnieć JEDNĄ podstawową zasadę ruchu drogowego:

Jeżeli kierowca aby kontynuować jazdę musi ominąć zaparkowany na poboczu pojazd przekraczając tym samym oś jezdni ZOBOWIĄZANY JEST PRZEPUŚCIĆ wszystkie pojazdy jadące z naprzeciwka!

Jeżeli ktoś ma z tym problemy to polecam ponowny kurs prawa jazdy. Przestańcie się ludzie wpychać na chama zmuszając tym samym samochody jadące z naprzeciwka do tego, że jechały po chodnikach.

Po pierwsze KULTURA
Po drugie PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO.
Pozdrawiam
Gość
#2 Wysłane : 9 maja 2017 16:39:15(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
Originally Posted by: mokry Idź do cytowanego Wpisu
Witam
Chciałbym wszystkim użytkownikom tej drogi, zwłaszcza pracownikom szkół, rodzicom przywożącym swoje dzieciaki oraz kierowcy białego dostawczego furgona przypomnieć JEDNĄ podstawową zasadę ruchu drogowego:

Jeżeli kierowca aby kontynuować jazdę musi ominąć zaparkowany na poboczu pojazd przekraczając tym samym oś jezdni ZOBOWIĄZANY JEST PRZEPUŚCIĆ wszystkie pojazdy jadące z naprzeciwka!

Jeżeli ktoś ma z tym problemy to polecam ponowny kurs prawa jazdy. Przestańcie się ludzie wpychać na chama zmuszając tym samym samochody jadące z naprzeciwka do tego, że jechały po chodnikach.

Po pierwsze KULTURA
Po drugie PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO.
Pozdrawiam

A kto Ci karze jechać po chodniku?
mokry
#3 Wysłane : 9 maja 2017 18:46:42(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
A kto Ci karze jechać po chodniku?

Dzisiaj jedna pani, która wryła mi się na chama i omal nie staranowała mi auta. Jedyne co pozostało to ratować się ucieczką na chodnik. Pani nie bardzo potrafiła oszacować szerokości wolnego miejsca i chyba myślała, że jedzie maluchem...

Wiele razy zdarza się tak, że jadę sobie swoim pasem a z naprzeciwka ludzie bezczelnie wyjeżdżają na mój pas próbując zmusić mnie do ustąpienia pierwszeństwa, za tym kimś wjeżdża następny, potem jeszcze następny i ja będąc na swoim pasie muszę wycofywać, albo zjeżdżać na chodnik bo przede mną blokuje mi drogę 3-4 samochody (wzdłuż ich pasa jezdni parkuje czasem 4-5 aut).

Choć po zastanowieniu... masz rację. Następnym razem po prostu zgaszę auto i grzecznie poczekam aż ludzie wymuszający pierwszeństwo jeden po drugim wycofają się na swój pas jezdni i ustąpią pierwszeństwo mnie.
Gość
#8 Wysłane : 9 maja 2017 19:04:09(UTC)

Rano faktycznie jest tam masakra! Pan Wietecha tak bardzo dążył do zespolu szkól a tu dalej nie ma ani parkingu ani placu zabaw dla dzieciakow..
Gość
#9 Wysłane : 9 maja 2017 22:41:28(UTC)

(...) Przestańcie się ludzie wpychać na chama zmuszając tym samym samochody jadące z naprzeciwka do tego, że jechały po chodnikach.(...)

Być może mieszka tam pełno chamów, to i na tych chamów się wpychają!
Gość
#14 Wysłane : 9 maja 2017 23:12:25(UTC)

A ja proponuję wpakować do jednego samochodu rano jak jest największy ruch na drodze pana Wietechę Burmistrza >Cierniaka. Ojczyka i niech sobie wyjadą na tą jadownicką drogę w kierunku szkoły to się przekonają do czego doprowadzili a może gdzieś koło zgubią albo się ktoś do nich przylepi tak na dobre ale będzie kawał i ubaw po pachy . Ludzie na stanowiskach a jakby im rozum zaginął a szkoda
Gość
#10 Wysłane : 10 maja 2017 08:54:01(UTC)

Być może mieszka tam pełno CHAMÓW, to i na tych chamów się wpychają!

10/10
Nic dziwnego, że jak jedzie CHAm to inni się na niego wpychają. To już kolejny wpis mieszkańca tejże ulicy, który ma pretensje o wszystko.
Gość
#15 Wysłane : 10 maja 2017 08:57:28(UTC)

MACIE TAM W WSI CHODNIK? To dzieciaki ubrać i wio na piechotę , a nie, mamuśki fury na lisingi pobrały abo z zagranicy szrot ściągnięty i nie ma że boli, to samo co pod trójką w miescie Brzesko
Gość
#17 Wysłane : 10 maja 2017 15:18:12(UTC)

Oj święta prawda młode durne dorwały kierownicę i wio nie patrzą na niebezpieczeństwo dzieci i innych uczestników dróg najmądrzejsze w całej wsi uciekać z drogi bo DAMY jadą to samo pod szkołą nr 3 jak by mogły to by wjechały do samej klasy a najlepiej pod biurko nauczyciela nie patrząc na to że czy z Patyyzantów czy Wojska polskiego Garbarskiej czy innych przylegających ulic wszystkie mamcie wożą pociechy autem. NIe są w stanie pomyśleć ile zanieczyszczenia powodują tymi wrakami ale dla szpanu jadą bez rozumu całkowicie no ale głupota ludzka nie zna granic a szkoda. A GDZIE NASZA POLICJA czemu nie kręcą się wokół szkół. a może by czasem wypadało zaglądnąć pod szkoły tak dla przyzwoitości i przepytać te mamcie w jakiej to odległości mieszkają od szkoły to by połowy pod .szkołę nie podjechało ze wstydu chyba że go nie mają
mokry
#11 Wysłane : 10 maja 2017 15:49:35(UTC)

10/10
Nic dziwnego, że jak jedzie CHAm to inni się na niego wpychają. To już kolejny wpis mieszkańca tejże ulicy, który ma pretensje o wszystko.

Akurat konkretnie napisałem o co mi chodzi, wyjaśniłem zasadę ruchu drogowego, której ludzie tam nie przestrzegają totalnie.
Jeżeli poza bluzgami masz coś merytorycznego do dodania to śmiało.
Mnie akurat przeszkadza fakt wymuszania siłą pierwszeństwa, spychania na chodnik, czy blokowania przejazdu.
Gość
#12 Wysłane : 10 maja 2017 21:44:28(UTC)

Stara, ZAWSZE aktualna zasada - umiesz liczyć? Licz na siebie. A wiec kamera w dłoń, nagrywaj, dokumentuj, zgłaszaj na Policję i żądaj działań.
Nie oglądaj się na innych, nie wypisuje w internecie, nie błagaj publicznie o pomoc, tylko działaj.
A jak nie chcesz działać, to nie płacz, że masz problem.
mokry
#13 Wysłane : 11 maja 2017 19:32:00(UTC)

Stara, ZAWSZE aktualna zasada - umiesz liczyć? Licz na siebie. A wiec kamera w dłoń, nagrywaj, dokumentuj, zgłaszaj na Policję i żądaj działań.
Nie oglądaj się na innych, nie wypisuje w internecie, nie błagaj publicznie o pomoc, tylko działaj.
A jak nie chcesz działać, to nie płacz, że masz problem.

Nie błagam nikogo o pomoc, tylko przypominam zasady poruszania się po drogach publicznych, o których ludzie nagle na tej ulicy zapominają.
Ludzie to czytają i mam nadzieję w ten sposób do nich dotrzeć.
To co robię to też działanie. Bieganie z nagraniami na policję na razie sobie odpuszczę. Może przemówię w ten sposób komuś do rozumu.
Gość
#7 Wysłane : 11 maja 2017 20:22:40(UTC)

Dzisiaj jedna pani, która wryła mi się na chama i omal nie staranowała mi auta. Jedyne co pozostało to ratować się ucieczką na chodnik. Pani nie bardzo potrafiła oszacować szerokości wolnego miejsca i chyba myślała, że jedzie maluchem...

Wiele razy zdarza się tak, że jadę sobie swoim pasem a z naprzeciwka ludzie bezczelnie wyjeżdżają na mój pas próbując zmusić mnie do ustąpienia pierwszeństwa, za tym kimś wjeżdża następny, potem jeszcze następny i ja będąc na swoim pasie muszę wycofywać, albo zjeżdżać na chodnik bo przede mną blokuje mi drogę 3-4 samochody (wzdłuż ich pasa jezdni parkuje czasem 4-5 aut).

Choć po zastanowieniu... masz rację. Następnym razem po prostu zgaszę auto i grzecznie poczekam aż ludzie wymuszający pierwszeństwo jeden po drugim wycofają się na swój pas jezdni i ustąpią pierwszeństwo mnie.

O i to chodzi! ,żadne tam nagrywanie i bieganie po policję, akurat mam złomka to szkode moge zrobić z czyjegoś OC mi naprawią, hehe
Gość
#18 Wysłane : 11 maja 2017 22:06:37(UTC)

I to jest to właśnie JADOWNICKI CHAMSTWO I CWANIACTWO siano i słoma z buciora wyłazi i rozumu za grosz
Gość
#20 Wysłane : 12 maja 2017 11:36:19(UTC)

I to jest to właśnie JADOWNICKI CHAMSTWO I CWANIACTWO siano i słoma z buciora wyłazi i rozumu za grosz

a ja bym się wcale nie usunęła na chodnik,jak ktoś wymusza to niech się później wycofuje
Gość
#21 Wysłane : 12 maja 2017 13:15:31(UTC)

a ja bym się wcale nie usunęła na chodnik,jak ktoś wymusza to niech się później wycofuje

No widzisz , a inny będzie to nazywał CHAMSTWEM i CWANIACTWEM. Brawo TYBigGrin
Gość
#19 Wysłane : 12 maja 2017 15:48:30(UTC)

Zawsze tak jeździli. Zresztą to ich znane "noso wieś, noso ulyca"
Gość
#22 Wysłane : 15 maja 2017 14:51:11(UTC)

Faktycznie ruch na Szkolnej w Jadownikach jest ogromny, szczególnie w godz.7.50-8.00 , kilkanaście minut wcześniej ok.7.30 jest luźno w wtedy najlepiej dojechać. Na pewno trzeba lobbować za przebudową układu komunikacyjnego na ul.Szkolnej bo niestety takie czasy że każdy ma dziś samochód i wykorzystuje go zgodnie z przeznaczeniem. Na razie pozostaje wstać wcześniej o 15 minut aby nie nabawić się stresu i frustarcji tkwiąc w korku na ul.Szkolnej.
mokry
#23 Wysłane : 16 maja 2017 18:34:35(UTC)

Faktycznie ruch na Szkolnej w Jadownikach jest ogromny, szczególnie w godz.7.50-8.00 , kilkanaście minut wcześniej ok.7.30 jest luźno w wtedy najlepiej dojechać. Na pewno trzeba lobbować za przebudową układu komunikacyjnego na ul.Szkolnej bo niestety takie czasy że każdy ma dziś samochód i wykorzystuje go zgodnie z przeznaczeniem. Na razie pozostaje wstać wcześniej o 15 minut aby nie nabawić się stresu i frustarcji tkwiąc w korku na ul.Szkolnej.

Bałagan tam zaczyna się już od 7.30.
Co do tego "lobbowania" to uważam, że jaśnie państwo odpowiedzialne za ten cyrk jest albo ślepe, albo upośledzone, że nie widzą tego problemu żeby za tym jeszcze "lobbować".
Działka nadająca się na parking dla pracowników w sąsiedztwie byłego wysypiska była wystawiona na licytację, zamiast ją zagospodarować.
Do tego od lat stoi odłogiem mnóstwo placu, w którym niszczeje praktycznie nieużywany kort tenisowy, czy raczej to co z niego zostało.
Generalnie obejście tego zespołu woła o pomstę do Nieba i pokazuje całkowity brak wyobraźni, gospodarności czy brak inicjatywy dyrekcji zarówno byłej podstawówki jak i gimnazjum.
Masakra. Wszystko byle by na przetrwanie!

Ale jak do konkursów za każdym razem kandydat walczy sam ze sobą....
Gość
#4 Wysłane : 16 maja 2017 21:19:37(UTC)

Przesiądź się na rower lub taczki!
tobie chodziło i tak o Pana Dyrektora Wietechę, który stara się jak może, a jadownicoki biadolą i biadolą.
3 Strony123>
Skok do forum