logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

3 Strony<123>
Jadowniki Szkolna - totalna anarchia!
Gość
#24 Wysłane : 16 maja 2017 21:24:17(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
nikomu nie blokują tylko zawsze tobie, dziwneBigGrin
Gość
#25 Wysłane : 16 maja 2017 22:18:43(UTC)

Jaki jest problem, kamerka i wrzut na Tablica Rejestracyjna albo Stop Cham.
Gość
#5 Wysłane : 17 maja 2017 09:24:44(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Przesiądź się na rower lub taczki!
tobie chodziło i tak o Pana Dyrektora Wietechę, który stara się jak może, a jadownicoki biadolą i biadolą.

W nosie ma kto jest dyrektorem, ale niech się zacznie wykazywać jakąś inicjatywą a nie pozwala na to żeby budynek i otoczenie niszczały i czeka aż ktoś z gminy coś zrobi.
Plac zabaw zachwaszczony, brudny i zaluszczony, kortyi otoczenie tak samo, wnętrza aż się proszą o malowanie do tego brak parkingu to marnotrastwo miejsca. Dotyczy to gomnazjum jak i podstawówki.
Gość
#26 Wysłane : 17 maja 2017 20:58:18(UTC)

zakasaj rękawy i zrób porządek, najwidoczniej ci się nudziCrying
Gość
#6 Wysłane : 17 maja 2017 22:14:54(UTC)

W nosie ma kto jest dyrektorem, ale niech się zacznie wykazywać jakąś inicjatywą a nie pozwala na to żeby budynek i otoczenie niszczały i czeka aż ktoś z gminy coś zrobi.
Plac zabaw zachwaszczony, brudny i zaluszczony, kortyi otoczenie tak samo, wnętrza aż się proszą o malowanie do tego brak parkingu to marnotrastwo miejsca. Dotyczy to gomnazjum jak i podstawówki.

Miał być wypasiony plac zabaw a wyszło jak zwykle. Mógłby mnie ktoś oświecić co to za" kopiec" jest na tym placu? Ogólnie nie wyglada to bezpiecznie.
Gość
#28 Wysłane : 17 maja 2017 22:48:17(UTC)

WIETECHA basen sobie buduje idzie lato to będzie gdzie tyłek pomoczyć.
Gość
#29 Wysłane : 18 maja 2017 09:02:02(UTC)

WIETECHA basen sobie buduje idzie lato to będzie gdzie tyłek pomoczyć.

Słuchaj, nie zamierzam się z nikogo naŚmiewać, nikogo krytykować, chcę tylko by moje dziecko mogło być bezpieczne. zadałem proste pytanie, jeżeli nie znasz odpowiedzi to jej nie udzielaj. doszły mnie słuchy, że są to jakieś stare studnie czy coś w tym rodzaju i chcę tę wiedzę zweryfikować. Bo jeżeli faktycznie tak jest to ja się pytam kto wymyślił by w tym miejscu zlokalizować plac zabaw. Przecież szkoła ma szerokie obejście, tyle zieleni w koło.
mokry
#27 Wysłane : 18 maja 2017 20:45:12(UTC)
Ranga: Advanced Member

zakasaj rękawy i zrób porządek, najwidoczniej ci się nudziCrying

Hmmm... od tego płacę podatki? I od tego są urzędasy, których się namnożyło w tym kraju jak "mrówków"...
Gość
#30 Wysłane : 18 maja 2017 22:10:36(UTC)

Nie rozumiem tego tematu. Jestem na prawym pasie? Jestem królem.
Gość
#31 Wysłane : 18 maja 2017 22:23:43(UTC)

urzędasy wielu spraw jakie się wokół nich dzieją nie znają albo nie chcą znać ja mam już trochę lat i jak pamiętam jako małe dziecko to te stare studnie które tam istnieją to pozostałości po studzienkach ściekowych po dawnym wysypisku śmieci jaki przecież był pod lasem wysypisko skasowali tylko studzienki pozostały bo ich nie miał kto to zrobić . wybudowali szkołę a o tym zapomnieli jak to wszystkowiedzący urzędasy
Gość
#32 Wysłane : 19 maja 2017 00:35:22(UTC)

urzędasy wielu spraw jakie się wokół nich dzieją nie znają albo nie chcą znać ja mam już trochę lat i jak pamiętam jako małe dziecko to te stare studnie które tam istnieją to pozostałości po studzienkach ściekowych po dawnym wysypisku śmieci jaki przecież był pod lasem wysypisko skasowali tylko studzienki pozostały bo ich nie miał kto to zrobić . wybudowali szkołę a o tym zapomnieli jak to wszystkowiedzący urzędasy

Szczerze, to co piszcie mnie przeraża. Zdajecie sobie sprawę co może być w tych studniach?! Nie, ja tego tak nie zostawię! Przecież tam moga być nawet szczury skoro to były studnie sciekowe i na dodatek połaczone z wysypiskiem.
Gość
#33 Wysłane : 20 maja 2017 20:31:53(UTC)

radzę ci przenieść dziecko do 1 w Jadownikach, nie będziesz się musiał martwić, że szczury zaatakująBlushing
Gość
#34 Wysłane : 20 maja 2017 21:51:05(UTC)

Weź przestań z ta anarchią bo się nieddobrze robi od tych głupawych wpisów 👅
Gość
#35 Wysłane : 20 maja 2017 22:33:57(UTC)

No nie wiadomo kto tu jest głupawy jeżeli ktoś pyta to udziel prawidłowej odpowiedzi a tak nawiasem mówiąc to cała słodka tajemnica odnośnie zespołu szkół jest bardzo ukrywana nawet sami mieszkańcy Jadownik nie wszystko wiedżą albo i nie chcą wiedzieć .
Gość
#36 Wysłane : 22 maja 2017 07:09:01(UTC)

No nie wiadomo kto tu jest głupawy jeżeli ktoś pyta to udziel prawidłowej odpowiedzi a tak nawiasem mówiąc to cała słodka tajemnica odnośnie zespołu szkół jest bardzo ukrywana nawet sami mieszkańcy Jadownik nie wszystko wiedżą albo i nie chcą wiedzieć .

Porabane to wszystko i to zdrowo. Ten zespół, który już niedlugo nie będzie zespołem. Nie byłam przeciwna tej zmianie w zeszłym roku ale coraz mniej mi się to podoba. Podstawówka jest wyraźnie dyskryminowana przez gimnazjum. A szkoda bo była to naprawdę dobra szkoła. Nauczyciele też widzę zmienili taktykę, no ale cóż, kto z kim sie zadaje....a przedszkole? Jest tam jakas rada rodziców? Co wy wyprawiacie z tym placem zabaw? Sprzęty macie ładne, zamiast usytuować je w jednym, porządnym miejscu to porozrzucane to tu to tam. Brzydko to wygląda przed ta szkołą ale już, nie rozumiem, za szkoła jest tyle zieleni. O parkingu to nawet wspominać nie chcę, już dawno chodzę na nogach lub dzieci pod sklepem wysadzam.
mokry
#37 Wysłane : 23 maja 2017 17:10:50(UTC)

Porabane to wszystko i to zdrowo. Ten zespół, który już niedlugo nie będzie zespołem. Nie byłam przeciwna tej zmianie w zeszłym roku ale coraz mniej mi się to podoba. Podstawówka jest wyraźnie dyskryminowana przez gimnazjum. A szkoda bo była to naprawdę dobra szkoła. Nauczyciele też widzę zmienili taktykę, no ale cóż, kto z kim sie zadaje....a przedszkole? Jest tam jakas rada rodziców? Co wy wyprawiacie z tym placem zabaw? Sprzęty macie ładne, zamiast usytuować je w jednym, porządnym miejscu to porozrzucane to tu to tam. Brzydko to wygląda przed ta szkołą ale już, nie rozumiem, za szkoła jest tyle zieleni. O parkingu to nawet wspominać nie chcę, już dawno chodzę na nogach lub dzieci pod sklepem wysadzam.

Stworzono zespół, bo jak twierdził (kłamał) pan Cierniak: bez zespołu nie można było przenieść przedszkola.
Tak właśnie nasi kochani urzędnicy traktują nas - jak idiotów.
Jaki był sens? ŻADEN.
Co do "wyprawiania" w obejściu to fakt: ani ładu, ani składu, ani pomysłu. To z resztą od lat widzę na przykładzie tego gimnazjum. Dlatego uważam, że dyrekcję należało zmienić.
Gość
#38 Wysłane : 23 maja 2017 18:42:38(UTC)

Ja pomalu zaczynam zalowac ze dalam tutaj dziecko do przedszkola bo faktycznie infrastruktura fatalna - nie ma porzadnego placu zabaw dzieci graja w pilke przez brame tak jakby nie mogli gdzies wbic dwoch pali i zrobic boisko do do gry w siatkowke. To boisko takie jakies...nawet nie ma siatki w bramkach. Generalnie nie wyglada to dobrze a przeciez pewne rzeczy nie wymagaja wielkich pieniedzy tylko troche checi.
Gość
#39 Wysłane : 23 maja 2017 20:56:05(UTC)

przedszkoli masz do wyboru do koloru , więc przepisz dziecko i nie narzekaj ja tam jestem bardzo zadowolona i moje dziecko bardzo chętnie chodzi do przedszkola.
Gość
#41 Wysłane : 23 maja 2017 22:11:43(UTC)

przedszkoli masz do wyboru do koloru , więc przepisz dziecko i nie narzekaj ja tam jestem bardzo zadowolona i moje dziecko bardzo chętnie chodzi do przedszkola.

Mam prawo wymagać by w moim przedszkolu było jak należy. Moje dziecko jeszcze nie chodzi ale w momencie gdy je zapisywałam miałam informację, ze będzie plac zabaw, tymczasem sama prowizorka. Dzieci podobno nadal bawią sie na starym placu, od starszego dziecka wiem, że drą sie pod oknami, że ciężko sie na lekcji skupić. To już ten przed szkołą lepszy bo nie zakłóca innym dzieciom zajęć. Sprzęty są w miarę fajne, myślałam, że to ulokują w jednym miejscu wszystko i będzie to miało rece i nogi. Przecież trawy wam nie brakuje koło szkoły!
mokry
#40 Wysłane : 24 maja 2017 16:42:43(UTC)

Tak byś mógł/mogła napisać, gdyby te przedszkola były prywatne. Niestety tak nie jest i dopóki tak nie jest dopóty mamy prawo i obowiązek wymagać odpowiednich standardów.
Od kilkunastu lat w tej szkole i jej obejściu jest zwykły burdel.
Jedyne do czego się ograniczają w tej szkole to koszenie trawy i zbieranie śmieci.
Korty (durny pomysł) szlak trafił, na boisku to nawet krowy bym nie wypasał w obawie przez połamaniem nóg biednego bydlęcia.

Jak patrzę na to, co wyprawiają dyrektorzy w innych szkołach, gdzie ciągle coś się dzieje, ciągle jakieś zmiany, remonty poprawki, przeróbki a tutaj?
Jak było 15 lat temu, tak pozostało.
aha! Zapomniałem o placu zabaw, który bardzo szybko zarosły chwasty!
3 Strony<123>
Skok do forum