logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

7 Strony<1234>»
Dyrektor Pływalni W Brzesku Zakazuje Instruktorom Nauki Pływania.
Gość
#11 Wysłane : 5 marca 2018 13:30:50(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
Nikt Ci nic nie narzuca. Nie odpowiada Ci to co proponuje BOSiR możesz wybrać Bochnię Tarnów Dębicę . Wybór należy do Ciebie. Reguły ustala zarządca. Sorry. I tutaj uważam że robi słusznie.

Czy ten "zarządca" jest właścicielem tego basenu i basen utrzymuje się sam ze swoich pieniędzy?! NIE! Dopłacamy do tego czegoś grube miliony a potem okazuje się, że nie możemy z niego korzystać!
JESTEM ZA SPRZEDAŻĄ BASENU!
Gość
#17 Wysłane : 5 marca 2018 13:34:30(UTC)

A co ty płacisz na utrzymanie tego basenu albo ile ? Wiecej tam syfu naniesiesz niż zapłaciłeś ofermo.

Do Twojej informacji: może jesteś żebrakiem na utrzymaniu MOPS-u i podatki płacisz nieco mniejsze ode mnie (w akcyzie i Vacie), ale ja z żoną pracujemy na umowę o pracę i oddajemy państwo ponad 70% tego co wypracujemy. Potem te pieniądze są rozdzielane na różne rzeczy między innymi na ten basen, do którego Gmina Brzesko dopłaca grube miliony z NASZYCH - podatników pieniędzy.
Wiem, że ten mechanizm może być zbyt skomplikowany dla takiego prostaka jak Ty, ale uwierz na słowo mądrzejszym od siebie.
Uważam, że basen należy sprzedać w prywatne ręce i koniec.
Gość
#21 Wysłane : 5 marca 2018 13:37:33(UTC)

Nie nie możesz bo basen to nie twoja własność tak jak stadion czy hala sportowa. BOSiR jest zarządca i BOSiR ustala reguły. Koniec kropka i barania czopka

Zgoda, ale BOSiR będący organem gminy ustalając te reguły musi brać pod uwagę przepisy: "o jawności życia publicznego", czy "dostępie do informacji publicznej".
Wystarczyło je jasno ogłosić, stosować jednakowo do każdego i po problemie - fora ze dwora.
Jakoś na stronie BOSiRu nie widać inf. wg. których jedni mogą a inni nie mogą uczyć pływać.Confused
Gość
#28 Wysłane : 5 marca 2018 13:48:20(UTC)

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Moje dziecko do tej pory uczyła osoba kompetentna z uprawnieniami, miało dobre wyniki, osoba miła z dobry podejściem do dzieci. Teraz już ta osoba nie może uczyć mi dziecka i nie wiem jak mu wytłumaczyć dlaczego już nie będzie chodzić do swojej Pani :(.
Może jak zacznie dzielić się swoim zyskiem to zostanie zatrudniona przez firmę mającą taką zgodę ale i cena lekcji będzie droższa :(.
To tak jakby na stoku narciarskim wprowadzić ograniczenia kto może uczyć dzieci jazdy na nartach.
Ja się z czymś takim nie spotkałem ale chętnie się dowiem gdzie podobne rozwiązana już są i działają poprawnie przynosząc zysk właścicielom basenów, stoków. Bo idąc tym tokiem rozumowania to za chwile na kręgielni też nie będę mógł uczyć dziecka tylko będę musiał korzystać z odpowiedniego instruktora.
A co jak mnie nie stać na lekcje i sam chcę nauczyć i oswoić dziecko z wodą?? Zostanę wyproszony pomimo opłaty wejściówek ?? Co jeśli będę pływał z bratankiem i wydawał mu polecenia, uwagi - też mnie wyproszą ????
Życzę powodzenia w prowadzeniu takiego biznesu :)

Gość
#29 Wysłane : 5 marca 2018 14:21:39(UTC)

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Moje dziecko do tej pory uczyła osoba kompetentna z uprawnieniami, miało dobre wyniki, osoba miła z dobry podejściem do dzieci. Teraz już ta osoba nie może uczyć mi dziecka i nie wiem jak mu wytłumaczyć dlaczego już nie będzie chodzić do swojej Pani :(.
Może jak zacznie dzielić się swoim zyskiem to zostanie zatrudniona przez firmę mającą taką zgodę ale i cena lekcji będzie droższa :(.
To tak jakby na stoku narciarskim wprowadzić ograniczenia kto może uczyć dzieci jazdy na nartach.
Ja się z czymś takim nie spotkałem ale chętnie się dowiem gdzie podobne rozwiązana już są i działają poprawnie przynosząc zysk właścicielom basenów, stoków. Bo idąc tym tokiem rozumowania to za chwile na kręgielni też nie będę mógł uczyć dziecka tylko będę musiał korzystać z odpowiedniego instruktora.
A co jak mnie nie stać na lekcje i sam chcę nauczyć i oswoić dziecko z wodą?? Zostanę wyproszony pomimo opłaty wejściówek ?? Co jeśli będę pływał z bratankiem i wydawał mu polecenia, uwagi - też mnie wyproszą ????
Życzę powodzenia w prowadzeniu takiego biznesu :)
NIE można tej sprawy odpuścić i się z tym zgadzać.Polecam nie zmieniać swoich praktyk, ja tak zrobię i będę nadal współpracował z kolegą który będzie uczył mojego syna.On płaci za bilet i jest pełnoprawnym klientem basenu.NIE będzie dadej z wawryką decydował kogo wpuści a kogo nie.To jest sprawa do prokuratury.Skoro jest nas wielu rodziców i mamy podobne zdanie to będzie łatwiej.

Gość
#12 Wysłane : 5 marca 2018 14:25:24(UTC)

JESTEM ZA SPRZEDAŻĄ BASENU!

Tylko najpierw sobie go zbuduj Flapper
Gość
#30 Wysłane : 5 marca 2018 14:39:18(UTC)

Najbliżej jest mi na basen do Brzeska jednakże nie jeżdżę już tam od dwóch lat.

Poniżej powody:

- często zimna woda w głównym basenie,
- yakuzi non stop "okupowane" - brak możliwości skorzystania aczkolwiek tak chyba jest na każdym basenie,
- włączanie natrysków na brodziku chyba z "łaski" przez personel "pilnujący",
- zimna woda w yakuzi - na moje zapytanie usłyszałem, że oszczędności - było to właśnie około dwóch lat temu
- obsługa wydająca zegarki i pilnująca czasu pobytu - zdarzyło mi się, że pomimo wyjścia o czasie Pani obsługująca miała pilna rozmowę z inną Panią, która uniemożliwiła jej "odbicie" mojego zegarka co w konsekwencji skutkowało niewielką dopłatą z mojej strony,
- zjeżdżalnia - czy nie można by było włączać jej co np. 10 minut? Czy zawsze trzeba się upominać o jej włączenie?

Jeździłem na baseny bo Bochni, Proszówek oraz Chełmca i najlepiej jest w Chełmcu.

Gość
#31 Wysłane : 5 marca 2018 14:48:47(UTC)

To nie jest basen Dadeja, który zachowuje się gospodarz "Anioł". Myślę że jeżeli te decyzje są konsultowane z Wawryką to będzie szybka reakcja jego "fanów"....
Gość
#32 Wysłane : 5 marca 2018 15:12:28(UTC)

Ja idę dziś z synem na basen i będę go uczył pływać. Tzn.pokaże mu najpierw podstawy i technikę i co mi zrobią wyrzuca mnie ha ha jaja jakieś. Podejdzie do mnie ratownik i co powie mi " panie nie pokazuj pan dziecku jak się pływa " ha ha.
Gość
#33 Wysłane : 5 marca 2018 15:23:37(UTC)

Ja idę dziś z synem na basen i będę go uczył pływać. Tzn.pokaże mu najpierw podstawy i technikę i co mi zrobią wyrzuca mnie ha ha jaja jakieś. Podejdzie do mnie ratownik i co powie mi " panie nie pokazuj pan dziecku jak się pływa " ha ha.

No dokładnie.Wiec myślę że się chłop wycofa z nie prawnych zakazów ,bo konsekwencje mogą go drogo kosztować.
Gość
#34 Wysłane : 5 marca 2018 15:36:12(UTC)

Sami sobie szkodzą, ludzie się odwracają, jeżdżą do Proszowek, Bochni itp. Za niedługo naprawdę nie będzie ludzi na tym basenie i wieczne dokładnie pieniędzy przez miasto nie będzie miało sensu i się skończy i trzeba będzie zamknąć ta budę. Wtedy będa płakać wszyscy a panu dyrektorowi trzeba będzie szukać nowej posadki Angry
Gość
#36 Wysłane : 5 marca 2018 16:42:08(UTC)

A ja korzystam ze wszystkiego co BOSiR i gmina proponuje. Nie narzekam. Dostosowuje się do reguł panujących . I jestem szczęśliwy.Spokojnie pracuje w swojej firmie. Stać mnie na wszystko. (...)
Gość
#37 Wysłane : 5 marca 2018 19:50:46(UTC)

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na basen w Proszówkach, uczcie swoje dzieci z wybranymi przez siebie instruktorami, czysty basen, czyste szatnie, ciepła woda, miła obsługa. Obok basenu kryte lodowisko.
Gość
#38 Wysłane : 6 marca 2018 15:48:51(UTC)

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na basen w Proszówkach, uczcie swoje dzieci z wybranymi przez siebie instruktorami, czysty basen, czyste szatnie, ciepła woda, miła obsługa. Obok basenu kryte lodowisko.

Ja wybrałam basen w Brzesku. Jestem zadowolona. Nie marudze jak niektorzy. Nie pasuje to jaknajbardziej spadac gdzie indziej.Brzyscokom to do Bydgoszczy bliżej tacy są durni.
Gość
#35 Wysłane : 6 marca 2018 16:03:41(UTC)

Sami sobie szkodzą, ludzie się odwracają, jeżdżą do Proszowek, Bochni itp. Za niedługo naprawdę nie będzie ludzi na tym basenie i wieczne dokładnie pieniędzy przez miasto nie będzie miało sensu i się skończy i trzeba będzie zamknąć ta budę. Wtedy będa płakać wszyscy a panu dyrektorowi trzeba będzie szukać nowej posadki Angry

Ale którzy ludzie się odwracają ? Twoi kmuple ? Bo ja n8e znam żadnej osoby której byłoby wygodniej dojeżdżać. Całe firmy chodzą na basen w Brzesku Ja chodze moi znajomi też i nie znam ani jednej osoby która woli dojeżdżać na inny basen mając na miejscu swój.
Przestań wiec chłopie siać jakąś propagandę pod siebie i w końcu dorośnij i się dostosuj bo korzystasz z instytucji zarządzanej nie przez siebie samego.
Gość
#40 Wysłane : 6 marca 2018 16:06:04(UTC)

Nie pasują komuś reguły i zasady ? To prosze bardzo dojeżdzać nawet do Oświęcimia.
Ja respektuje to co wymaga zarządca i korzystam na miejscu.
A sianie fermentu że ludzie odchodzą gdzie indziej to można miedzy bajki włożyć....brzyscok jest za skąpy że dojeżdzać hahahahahaha.
Gość
#41 Wysłane : 6 marca 2018 18:03:26(UTC)

Nie pasują komuś reguły i zasady ? To prosze bardzo dojeżdzać nawet do Oświęcimia.
Ja respektuje to co wymaga zarządca i korzystam na miejscu.
A sianie fermentu że ludzie odchodzą gdzie indziej to można miedzy bajki włożyć....brzyscok jest za skąpy że dojeżdzać hahahahahaha.

Masz prawo do swojej opinii, ale dlaczego z taką zajadłością atakujesz innych. Nie każdemu odpowiada to jak zarządzany jest basen w Brzesku. I co najważniejsze nie jest to prywatna sprawa Pana Dyrektora. Basen jest własnością Gminy, czyli wszyscy mamy prawo wymagać aby Dyrekcja w sposób odpowiedzialny nim zarządzała. Używanie w kilku kolejnych postach słowa "brzyscok" nie najlepiej świadczy o osobach je używających. Mam wrażenie, że zwyczajnie brakuje im argumentów, więc starają się innych obrazić. To mi przypomina wiece poparcie dla jedynej słusznej kiedyś partii PZPR, kto nie z nami ten wichrzyciel ....
Gość
#42 Wysłane : 6 marca 2018 18:14:42(UTC)

Ludzie a czy ktoś z was wgl przeczytał regulamin basenu?? Wszyscy co do tej pory uczyli na basenie nie mieli firmy i robili nielegalnie i mało tego przyjmowali za to korzyść majątkowa, wiec może skarbówka powinna się tym zająć. Uczyć władne dziecko możesz i nikt ci tego nie zabroni ale jeśli ktoś przychodzi i uczy kogos i pobiera za to pieniądze i nieodprowadza podatku to gdzie tu uczciwa konkurencja ? Bardzo dobra decyzja. Wszystkim co wypowiadają się ba forum a nie maja zielonego pojęcia o czym mówią to radzę się doinformować bo śmiech na sali. Era pseudoinstruktorow nareszcie się skończyła i basen znów jest wolny dla klientów.
Gość
#43 Wysłane : 6 marca 2018 20:59:20(UTC)

Ludzie a czy ktoś z was wgl przeczytał regulamin basenu?? Wszyscy co do tej pory uczyli na basenie nie mieli firmy i robili nielegalnie i mało tego przyjmowali za to korzyść majątkowa, wiec może skarbówka powinna się tym zająć. Uczyć władne dziecko możesz i nikt ci tego nie zabroni ale jeśli ktoś przychodzi i uczy kogos i pobiera za to pieniądze i nieodprowadza podatku to gdzie tu uczciwa konkurencja ? Bardzo dobra decyzja. Wszystkim co wypowiadają się ba forum a nie maja zielonego pojęcia o czym mówią to radzę się doinformować bo śmiech na sali. Era pseudoinstruktorow nareszcie się skończyła i basen znów jest wolny dla klientów.

Z doświadczenia wiem, że pierwsi o płaceniu podatków wrzeszczą ci pseudo KRUS-owcy, których tylu mamy w naszej okolicy, którzy nie są rolnikami, rolników udają, żeby nie płacić ani na ZUS ani na NFZ. Sorry, na NFZ płacą zdaje się 60 zł na kwartał!
Potem będzie taki darł japę o opodatkowaniu lekcji. Swoją drogą ten podatek i tak płaciłby końcowy klient a nie instruktor.
Dla mnie z basenem jest cyrk, ale tylko dlatego, że jest on publiczny, czyli bez właściciela dopuszcza się do tego, żeby był tak niekompetentnie zarządzany. Proste!
Gość
#44 Wysłane : 6 marca 2018 22:07:46(UTC)

Kilku tych młodych krzykaczy instruktorków co uczą pływać sami nue bardzo umiejąc próbuje nonstop mącić. Panowie nie paduje wam basen w Brzesku i jego reguły zasady i zarządzanie to wypad gdzie indziej.
Jeszcze na razie zgraja nie będzie zarządzać krzykiem.Siejecie ferment pod naciskiem różnych opozycyjnych oszołomów którzy w ten sposób prowadzą swoją kampanie wyborczą pod tytułem "Wszystko jest be a nawet jak jest dobre to i tak jest be "
7 Strony<1234>»
Skok do forum