logo

Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic

Home Almanach BBS Forum Historia Informator Leksykon Linki Mapa Na skróty Ogłoszenia Polonia Turystyka Autor

Nowela polityczna

Forum 2004-2005

Forum 2006

Forum 2007

Forum 2008

Forum 2009

Forum 2010

Forum 2011

Netykieta

Regulamin

Witamy Gościa! Aby skorzystać ze wszystkich możliwości proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.

Notification

Icon
Error

141 Strony«<138139140141>
Gmina Czchów
Gość
#2829 Wysłane : 19 lutego 2018 23:41:53(UTC)
Ranga: Gość

Was thanked: 3 time(s) in 3 post(s)
No i brakło odwagi by postawic sie tutejszej władzy i ruszyć temat turystyki i rekreacji no od dawna wiadomo kto rządzi w gminie i co komu wolno.
Gość
#2831 Wysłane : 20 lutego 2018 09:25:44(UTC)

Musisz odróżnić wolność gospodarczą od samowoli,to są dwa różne pojęcia.Zrozum w końcu,że porządek musi być.A ty ja masz odwage i kasę a przede wszystkim rozum to z niego kozystaj a nie zazdrość innym.To takie proste.
Gość
#2830 Wysłane : 20 lutego 2018 09:31:16(UTC)

Originally Posted by: Gość Idź do cytowanego Wpisu
No i brakło odwagi by postawic sie tutejszej władzy i ruszyć temat turystyki i rekreacji no od dawna wiadomo kto rządzi w gminie i co komu wolno.

To jak wiadomo jaka jest hierarchia to siedzieć tam cicho czchowioki.
Gość
#2832 Wysłane : 4 marca 2018 22:07:55(UTC)

Teraz inny temat. Powstaje klub malucha Miś, który będzie miał siedzibę w przedszkolu w Domu Strażaka. No na litość Boską ja się pytam gdzie w takie warunki wprowadzać takie maleństwa? Ciasno, duszno, smród i ubóstwo. Czy burmistrzowi nie jest wstyd nawet proponować takie miejsce? Czy Czchów jako miasto nie może mieć przedszkola i żłobka z prawdziwego zdarzenia. Gminy Iwkowa, Gnojnik potrafią zadbać o najmłodszych. U nas w tym kierunku nie zrobiono przez tyle lat kadencji obecnego włodarza nic. Wstyd i jeszcze raz wstyd. Ja wiem, że oświata nie przynosi zysków ale są rzeczy ważne i ważnejsze. Nie na wszystkim trzeba trzepać kapuchę. Mam tylko nadzieję, że rodzice przed zapisaniem swoich pociech najpierw sprawdzą warunki lokalowe. Miłe i naprawdę starające się panie przedszkolanki to jednak nie wszystko.
Gość
#2833 Wysłane : 4 marca 2018 23:48:59(UTC)

Teraz inny temat. Powstaje klub malucha Miś, który będzie miał siedzibę w przedszkolu w Domu Strażaka. No na litość Boską ja się pytam gdzie w takie warunki wprowadzać takie maleństwa? Ciasno, duszno, smród i ubóstwo. Czy burmistrzowi nie jest wstyd nawet proponować takie miejsce? Czy Czchów jako miasto nie może mieć przedszkola i żłobka z prawdziwego zdarzenia. Gminy Iwkowa, Gnojnik potrafią zadbać o najmłodszych. U nas w tym kierunku nie zrobiono przez tyle lat kadencji obecnego włodarza nic. Wstyd i jeszcze raz wstyd. Ja wiem, że oświata nie przynosi zysków ale są rzeczy ważne i ważnejsze. Nie na wszystkim trzeba trzepać kapuchę. Mam tylko nadzieję, że rodzice przed zapisaniem swoich pociech najpierw sprawdzą warunki lokalowe. Miłe i naprawdę starające się panie przedszkolanki to jednak nie wszystko.

Tak naprawdę to nie trzeba robić klubu, u nas wszystko jak jak w "Misiu" Bareji. Mierność i nic nierobienie to dewiza burmistrza. Zobaczcie jak wygląda rynek w Czchowie i porównajcie go do Zakliczyna, Ciężkowic czy choćby Brzeska. Brzydota, kilka kiczowatych, obdartych i sczerniałych tablic i pustaka. Wiatr i zimno hula po rynku. Wszystko i wszyscy wyprowadzają się z Czchowa. Widziałem, że ostatni sklep zawiesił napis "zamknięte". Pozostaje pytanie "na zawsze"? czy tylko okresowo - do końca obecnej, kiepskiej władzy.
Gość
#2834 Wysłane : 5 marca 2018 13:16:03(UTC)

idz do gminy to sie dowiesz ,ze w przedszkolu bedzie generalny remont,zanim wejdą nasze maluchy do klubiku.Zamiast podziękować burmistrzowi,to jeszcze sie dopiepszacie.Ja tam swoje maleństwa oddam,ważniejsze jest kto będzie sie nimi opiekował,należy dobrac takie przedszkolanki,które kochaja dzieci,a nie przcują tylko dla kasy lub z braku zajęcia.
Gość
#2835 Wysłane : 5 marca 2018 14:58:21(UTC)

Narzekasz na Chudobę ,ze uruchamia klubik dla naszych dzieci a jak Olchawa likwidował przedszkola to gzdie wtedy byłaś.Jak sobie dobrze przypominam to Chudoba zrobił wszedzie 8 godzinne przedszkola a teraz jako jedna z nielicznych gmin otwiera klubik.Dziękujemy panie burmistrzu,i niech sie pan nie przejmuje tymi sfrustrowanymi wiecznie niezadowolonymi.TAki suweren!
Gość
#2836 Wysłane : 5 marca 2018 15:12:26(UTC)

No i nadzieje mam ze kadra -NIE PO ZNAJOMOŚCI---DOPILNUJEMY!!!!
Gość
#2837 Wysłane : 5 marca 2018 15:45:46(UTC)

Właśnie czekałem kto pierwszy będzie chwalił burmistrza za wydłużenie czasu pracy przedszkola więc do Twojej wiadomości przedszkole pracuje nie 8 a 10 godzin. I to jest jedyny plus. Druga sprawa jeżeli chce się coś remontować to trzeba mieć co. Jeszcze raz powtarzam to nie są warunki dla małych dzieci. Coś nie chce mi się wierzyć, że poślesz swoje maluszki tam, bo najzwyczajniej w świecie ich nie masz, skoro tak mówisz. I trzecia sprawa klubiki lub żłobki funkcjonują w innych gminach już od dawna. Nie przygotowałeś się zbyt dobrze do obrony chlebodawcy. Odnośnie podziękowań burmistrzowi do dziękuje ile wlezie ja nie mam takiego zamiaru i sądzę, że jest dużo takich osób, którym podziękowania w życiu nie przeszło by przez gardło. BO NIE MA ZA CO.
Gość
#2838 Wysłane : 6 marca 2018 08:54:19(UTC)

pytanie jest ile u prywaciarza płacisz za to przedszkole?bo w gminie to są grosze.Więc nie bredz, a jak ci sie nie chce w przedszkolu pracowac to idz na uczelnie tam czekaja na takich naukowców jak ty.
Gość
#2839 Wysłane : 9 marca 2018 18:01:47(UTC)

CZCHOWIACY OD 1 KWIETNIA ZABIERAJĄ DOKTORA Z KARETKI NAJBLIŻSZA KARETKA Z LEKARZEM TO N.SĄCZ LUB BRZESKO
Gość
#2840 Wysłane : 9 marca 2018 20:32:18(UTC)

CZCHOWIACY OD 1 KWIETNIA ZABIERAJĄ DOKTORA Z KARETKI NAJBLIŻSZA KARETKA Z LEKARZEM TO N.SĄCZ LUB BRZESKO

To kolejny sukces Chudoby. Za chwilę wypatroszy całą gminę. Zostanie on, bulbul, nocnik na rynku i śmieci w całej gminie.
Gość
#2841 Wysłane : 9 marca 2018 23:46:47(UTC)

Polityka dyrektora szpitala , mniej doktorów mniej pacjentów do leczenia dlaczego bo poumierają.Niech żyje dobra zmiana dla ZUS-u.
Gość
#2842 Wysłane : 10 marca 2018 20:24:49(UTC)

Nie rozumię cie w ogóle ,a od kiedy to burmistrz decyduje o karetce pogotowie? Ofiaruj swoje pretensje do pani minister to ona wprowadza reforme w słuzbie zdrowia Podobno ma dyzury w rynku w Czchowie to ja zapytaj?przeciez słyszymy ,że kasy na nic nie braknie?A tu kicha .Ale sukces!
Gość
#2842 Wysłane : 10 marca 2018 22:23:13(UTC)

Nie rozumię cie w ogóle ,a od kiedy to burmistrz decyduje o karetce pogotowie? Ofiaruj swoje pretensje do pani minister to ona wprowadza reforme w słuzbie zdrowia Podobno ma dyzury w rynku w Czchowie to ja zapytaj?przeciez słyszymy ,że kasy na nic nie braknie?A tu kicha .Ale sukces!

Załatwiono problem szpitala w Roztoce, załatwione zostaną i inne przedsięwzięcia, np w Czchowie. Ofiaruj, ofiaruj pretensje... tylko komu?
Gość
#2843 Wysłane : 11 marca 2018 10:28:43(UTC)

Jak to nie wiecie kto załatwił Roztokę ?,a kto w tym miał najwiekszy interes,no pomyślcie,gdzie najbliższa porodówka?Ktoś powinien się tym zająć!Jak można taka piękną placówkę zniszczyć tylko dlatego,że władza tak zdecydowała.A kontrakt przejął szpital!To powinno być karalne.
Gość
#2844 Wysłane : 11 marca 2018 10:58:31(UTC)

Może by tak podziękować pani wiceminister zdrowia w jej biurze w Czchowie za troskę o lokalne społeczeństwo o suwenera podziękować należy również p. dyrektorowi szpitala bo to on o zabranie lekarza z Czchowa wnioskował.Niech żyje dobra zmiana
Gość
#2845 Wysłane : 22 marca 2018 23:31:24(UTC)

Dobrze że już po zimie, ponieważ utrzymanie dróg w Gminie Czchów pozostawia wiele do życzenia.
Gość
#2846 Wysłane : 22 marca 2018 23:52:22(UTC)

Witam. Mamy nadzieję że jak wybudują Sądeczankę biegnącą przez zapomniany przez Wszystkich Czchów to będą o nią dbać jak Burmistrz o ...?Mellow.
Gość
#2847 Wysłane : 23 marca 2018 00:14:32(UTC)

Doktor ma być do maja
141 Strony«<138139140141>
Skok do forum